Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń osobę powyżej
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #151
Re: Oceń osobę powyżej
BartiMU

av: Wayne Big Grin masz u mnie plusa za tego avka ;D
nick: Czyżbym znalazł imiennika? Bartek?
podpis: standard ;]
user: nie jest najaktywniejszy, ale udziela się tylko tam, gdzie ma coś na prawdę do powiedzenia. Nie jest trollem, i zawsze wyraża swoje zdanie. pzdr ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
18-07-2008 08:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #152
Re: Oceń osobę powyżej
maju

av: Polska w pucharach... jestem optymistą - za niedługo i tak zakończą występy Big Grin
nick: po co te durne 1309? już lepiej byłoby dać 1410
podpis: Legła W-wa + kolejna złota myśl Tomaszewskiego
user: na początku pisał durne posty, niewiele wnosił do dyskusji albo podpierał się nieistniejącymi dowodami bądź własnymi przemyśleniami... Po kilku zjazdach deko się poprawił Tongue neutral

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
22-07-2008 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #153
Re: Oceń osobę powyżej
Tomassen

avas : żebym ja jeszcze wiedział kto to jest , coś tam przeczytałem że związany z Twoimi preferencjami muzycznymi ale mogę się mylić , ciekawie zrobiony , wpada w oko
podpis : znowu muzyka , nie powiem różnimy się upodobaniami ale nie mam nic do tych zespołów bo bo raczej nie znam kilku Tongue
nick & user : od nazwiska nie od imienia Big Grin łatwo zapamiętać, może gdyby nie te dwa "s" ale to nadaje mu raczej owej wyrazistości Tongue często przesiaduje na forum , wg mnie dobry duch redcafe Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-07-2008 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #154
Re: Oceń osobę powyżej
Mata

Av - Troszkę niewyraźny, albo ja mam zwalone oczy. ;p O ile się nie mylę, widnieje na nim Marta Anna Maria Żmuda-Trzebiatowska, za którą raczej nie przepadam. ;]

Podpis - Zajebisty. Muszę taki mieć!

Nick - Kiedyś trenowałem judo, więc Mata kojarzy mi się z matą. Nie wiem dlaczego taki przypodłogowy nick, ale jest dwusylabowy, zapadający w pamięć, łatwy i przyjemny.

User - Nie chce sobie wyobrażać do czego jesteśmy zdolni, ale to może i lepiej. Big Grin Dodatkowo nie wie kto to jest BOB MARLEY! :shock: W sumie taki spoko gość. Daje radę. Polubiłem go. Jest spoko. Jeszcze posłucha trochę reggae, to już w ogóle. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
22-07-2008 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #155
Re: Oceń osobę powyżej
Anirin

Av - Apocalyptica, nie znam tego zespołu. Avatar sam w sobie nawet nawet.

Podpis - nawiązuje do zainteresowań tegoż użytkownika Wink Obrazuje odchylenie od rzeczywistości aktorów teatralnych Wink

Nick - Anirin to Walijskie imię oznaczający szlachecki oraz skromny (nie wiem jak te dwie rzeczy mogą iść ze sobą w parze). Równie dobrze, może być bez znaczenia dla naszego użytkownika Wink

User - Znajomy jeszcze z czasów ciemności Potem redaktor Redloga, dobrze nam się współpracuje.
Dosyć aktywny na forum, ostatnio jednak obniżył loty co widać po liczbie postów Wink
Wiem, że lubi teatr a z Liverpoolu kocha... Beatlesów 8-)

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
30-07-2008 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #156
Re: Oceń osobę powyżej
Prezydent,
av- Ryan Giggs w wersji bardzo przystojnej. Fajnie.

podpis- reklama serwisu i całkiem mądry cytat.

nick- poważny, ale jakiś taki nijaki (i mówi to koleś z nickiem Łukasz )

user- nie miałem przyjemności z nim dyskutować, więc zajrzałem w jego ostatnie posty. Oprócz linków do artykułów na redlogu nic konkretnego. Na podstawie tego co pisze na blogu można wywnioskować, że lubi i umie pisać, ma coś do powiedzenia i umie pokazać swój punkt widzenia. Szkoda, ze tak mało tu pisze. Wink

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
03-08-2008 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #157
Re: Oceń osobę powyżej
ŁukaSsZ,
av - jakiś taki nijaki

podpis - jeden z ciekawszych na forum, przynajmniej z tego co kojarzę Big Grin

nick - bliski mi Big Grin

user - pojawił się stosunkowo niedawno, więc oceniać jeszcze nie będę. Na razie daje radę, zobaczymy co będzie dalej. Lubi dyskutować o Kuszczaku. No i chwali się wysoką aktywność Wink
03-08-2008 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #158
Re: Oceń osobę powyżej
Luki,
av- Keano! Ostatni wielki kapitan United w nastrojowym ujęciu.

nick - mi również bliski.

user - Moim zdaniem nic wybijającego się, co może świadczyć na plus. Wypowiada się tak jak większość userów, nie ma żadnych głupich pomysłów, nie próbuje pokazać, ze jest wyrocznią i wie wszystko, więc jak najbardziej plus.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
05-08-2008 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #159
Re: Oceń osobę powyżej
Łukasz (nie niszczmy sobie oczu...)

av - inny, nie powiem, że oryginalny. Po prostu inny.

nick - lepiej było dojebać nazwisko w stylu BrZęCzYsZCzYkIeWiCz i może kilka minek dla ozdoby

user - zawsze pisze, to co myśli, co jest ważne. Stosunkowo krótko tu jest, więc tym bardziej trudno go oceniać, a jeśli dołożymy fakt, że tydzień byłem odcięty od świata to mało co widziałem jego posty. Zauważyłem jednak, że stara się pisać dużo w 'popularnych' tematach. normalka Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
08-08-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #160
Re: Oceń osobę powyżej
maju(nie niszczmy sobie oczu...)

Av - no niepodoba mi się, nawet nie od strony graficznej, bo się na tym nie znam, ale 'treść'.... taki z dupy
Nick - samo maju nawet fajne, cyferki siakieś takie gópie
Podpis - pierwszy z błędem. Drugi mnie tak interesuje, jak Rosja, czytaj mogło by go nie być. W każdym razie złota myśl Janka. No i trzeci, ok.
User - piszesz maju czasami straszne głupoty. 192 posty, ale jakoś nie wiele mi zapadło w pamięć. Neutral.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-08-2008 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #161
Re: Oceń osobę powyżej
mateksa

av- nie związany w ogóle z piłką, posiadający głębszy sens, jakość troszkę słaba ale ogólnie jest ok
nick- nie wiem jak powstał, ale kojarzy mi się z metaxą, to źle? Big Grin
podpis- a buuuu!
User- Takie osoby sobie cenię, własne zdanie na każdy temat, mocna argumentacja a jak jest potrzeba potrafisz solidnie dowalić, pamiętam cię jeszcze z czasów DP^^ Gdzie co chwila wybuchały spory z tobą w roli głównej;D

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
08-08-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Oceń osobę powyżej
Kisia92

av-znany snookerzysta, nie interesuję się tym sportem, ale całkiem fajny AV z wyglądu
nick-Kinga w zdrobnieniu/pseudonimie + rocznik urodzenia
podpis-no całkiem fajny, co mam napisać?
userka-od czasu do czasu widziałem na DP (ale sam tam nie za często wchodziłem), potem, gdy przenosiliśmy się z Mikiem na redcafe zarejestrowała się na moim forum i zaczęła pisać :roll: , że my po roku odchodzimy, a ich forum ma 3 miesiące a za nic by nie przeszli na redcafe i inne takie, których tu nie wymienię, po paru miesiącach ją tu ujrzałem, po czasie polubiłem no i ten av Tongue Ostatnimi czasy koleżanka-moderatorka.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
08-08-2008 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #163
Re: Oceń osobę powyżej
paolo,

Av- Zajebisty, kapitalne nasycenie kolorów, świetna tematyka, na czasie. Rewelacyjny.*
Nick- Jeszcze bardziej zajebisty, taki włoski, co może symbolizować piękno, inteligencję, bystrość, sumienność, pomysłowość czy też pracowitość kochanego moderatora.**
Podpis- Nie no, podpis to już w ogóle super. Extra, jeden z lepszych na forum, może on symbolizować męskość, odwagę oraz imprezowy styl życia(znaczy sie luzak jest) Pana moderatora.***
User- Uwielbiam paolo, każdego jego posta czytam po 5 razy, po czym uczę sie ich na pamięć. Jest jednym z niewielu userów, których szanuje za wszystko co napiszą. Jest konkretny w tym co robi i w ogóle długo bym tak mógł, bo paolo jest zajebistym moder....yyy userem.****

*...bo przecież nie napisze, że jakiś taki strasznie ciemny i nic na nim nie widać, bo murzyn sie zlewa z tłem. Helloł, paolo jest moderatorem, pewnej granicy nie przekroczę.
**...bo przecież, nie napisze, że nick mi sie nie podoba, bo paolo mi się kojarzy z tym ćwokiem z 'Europa da się lubić' Paolo Cozzą, na którego reaguje 2 dniową sraczką. Helloł, paolo jest modem!
***...bo przecież, nie napiszę, że podpis każe mi go odbierać jako żula, brudasa i wypierdka społeczeństwa, dla którego piwo jest wszystkim czego pragnie. Helloł, paolo należy do grupy trzymającej władzę!
****...bo przecież, nie napiszę że wkurwia mnie, bo prawie wszystko mu można. Nie powiem przecież też, że dla mnie jest nabijaczem, nie ma nic ciekawego do powiedzenia i ogólnie jak przejmę funkcję super moderatora bądź administratora, to jest pierwszy do odstrzału. Helloł, ten człowiek może zbanować!

E:A miałobyć tak fajnie Sad

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-08-2008 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #164
Re: Oceń osobę powyżej
mateksa napisał(a):*...bo przecież nie napisze, że jakiś taki strasznie ciemny i nic na nim nie widać, bo murzyn sie zlewa z tłem. Helloł, paolo jest moderatorem, pewnej granicy nie przekroczę.
**...bo przecież, nie napisze, że nick mi sie nie podoba, bo paolo mi się kojarzy z tym ćwokiem z 'Europa da się lubić' Paolo Cozzą, na którego reaguje 2 dniową sraczką. Helloł, paolo jest modem!
***...bo przecież, nie napiszę, że podpis każe mi go odbierać jako żula, brudasa i wypierdka społeczeństwa, dla którego piwo jest wszystkim czego pragnie. Helloł, paolo należy do grupy trzymającej władzę!
****...bo przecież, nie napiszę że wkurwia mnie, bo prawie wszystko mu można. Nie powiem przecież też, że dla mnie jest nabijaczem, nie ma nic ciekawego do powiedzenia i ogólnie jak przejmę funkcję super moderatora bądź administratora, to jest pierwszy do odstrzału. Helloł, ten człowiek może zbanować!

Pozwolę sobie powiedzieć tyle: NIE TROLLUJ KURWA!

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
22-08-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #165
Re: Oceń osobę powyżej
Temat stanął, więc pora przywrócić go do życia Smile A więc:

matys

AV: Może graficznie cudownie zrobiony nie jest, ale jego temat fajny.
Nick: Moim zdaniem lepsze było mateksa, ale może to kwestia przyzwyczajenia.
Podpis: Mi jakoś nie podchodzi. Ani to śmieszne, ani nic.
User: Pisze dużo i na temat. Co najważniejsze ma swoje zdanie i potrafi wysuwać argumenty potwierdzające swoją myśl. Ogólnie na '+' Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-08-2008 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości