Ankieta: Czy jesteś zainteresowany? Czy NAPRAWDĘ pojechałbyś i wydał ponad 1000 zł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, ale w innym terminie 23.53% 4 23.53%
Tak, pewnie 23.53% 4 23.53%
Nie, za drogo 52.94% 9 52.94%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Sawu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Witam.

Powstał pomysł, by w lipcu tego roku wyskoczyć na 4 dni do Anglii, by zwiedzić 5 stadionów, w tym oczywiście Old Trafford.

Pierwotny plan wygląda tak: (wszystko jest do modyfikacji po zapoznaniu się z zainteresowaniem)

Przelot Poznań - Liverpool (najlepiej z Poznania, ew. można z innego miasta, ale grupa wyjeżdżająca pod szyldem redlog.pl ma się trzymać razem, więc wszyscy (ilu?) spotkalibyśmy się na lotnisku w Poznaniu, ew. w Liverpoolu) KOSZT: jeśli będziemy już bukować to zmieścimy się w 400 złotych za bilet w dwie strony. Wylot do 7 lipca, powrót 11.

Przejazd do Manchesteru na stację Picadily Gardens (spokojnie, nie zgubimy się, mieszkałem 3 miesiące tam). Z centrum jedziemy autobusem do hotelu Verdene, który znajduje się przy fajnym parku.

Koszt hotelu: pokoje 2 osobowe (ze śniadaniem) 40 funtów za noc, czyli 20 funtów od osoby. Razy cztery noce daje to nam 80 funtów od łebka na cały pobyt za nocleg i śniadania (nie gwarantuję, że dobre).

Pierwszego dnia przylot byłby późnym popołudniem więc po zakwaterowaniu w hotelu (hoteliku raczej: http://www.a1tourism.com/uk/verdene.html ) mielibyśmy czas wolny. (do imprezowych części miasta nie daleko, busy jeżdżą często nocą)

W środę, czyli drugi dzień można by pojechać do Liverpoolu (40 km) tam zwiedzić stadiony Liverpoolu FC i Evertonu i tam coś zjeść. Pod wieczór powrót do Manchesteru.

W czwartek, czyli trzeci dzień wyjazd (chyba pociągiem, to do ustalenia, ale nie jest daleko) do Boltonu. Zwiedzenia stadionu i miasta. Powrót.

W piątek, najpierw zwiedzenie City of Manchester Stadium, a na deser Old Trafford. Potem pewnie wizyta sklepie klubowym, a następnie proponuję udać się do centrum handlowego Trafford Center (robi wrażenie).

W sobotę rano wyjazd do Liverpoolu (jest bezpośredni bus na lotnisko) i powrót do Poznania/Polski.

Koszty komunikacji liczyłbym na około 50 funtów i drugie tyle na wejścia na stadiony.

Reasumując: 400 zł przelot, 80 funtów (po kursie 5, daje to nam 400 zł za noclegi) plus 500 na komunikację i wejścia. Dodatkowe przyjemności obmyślić we własnym zakresie. Z tych podstawowych wydatków to tyle, razem: 1300 zł (jak na wakacje życia, chyba nie super dużo).

Czekam na ewentualnych chętnych, trzeba zobaczyć ilu nas jest zanim zacznę to organizować na dobre.
ps. prowizji nie pobieram Wink płacicie sami za wszystko we własnym zakresie, żeby żadna kasa nie przechodziła przeze mnie.

Termin zasugerowałem bez żadnych przyczyn, ewentualnie można go zmienić, ale już wiem, że w tym czasie są połączenia lotnicze.

Łukasz Sawala, redlog.pl
jakby ktoś miał jakieś pytania to zawsze możecie uderzyć na gg: 1671139

Wszystkie sugestie możecie oczywiście dawać tutaj w komentarzach.
16-02-2009 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sawu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
No chyba, że ktoś zna jakieś tańsze miejsca do przenocowania w Manchesterze?
22-02-2009 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
nie lepiej sobie dorzucic Londyn - kilka całkiem całkiem ładnych stadionówSmile
23-02-2009 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sawu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Zgoda, w Londynie są świetne stadiony, ale to mocno podniesie koszty, na razie spróbujmy zorganizować chętnych do Manchesteru i okolic. Na wszystkie pytania odpowiem na gg.
25-02-2009 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Pogromca napisał(a):1300 zl za 4 dni w Anglii? IMO duzo za duzo. Wole zwiedzic te stadiony przy innych okazjach :roll:
Nic taniej nie znajdziesz. Ceny takie po prostu są.

Samoloty kosztują 400 złotych w dwie strony, taniej nie znajdziesz. Cztery noclegi w hostelach czy obojętnie gdzie, to wydatek ok. 20 funtów za noc. Wejściówki na stadion i komunikacja to 100 funtów, naprawdę takie są ceny. Przy kursie funta 5.20 to już jest z 1,400 złotych, a złotówka rośnie. 5 dni też trzeba przeżyć jakoś...

Sawu wyszedł z inicjatywą, ale najlepiej ponarzekać, że dużo za dużo. Załatw tańsze, więcej ludzi poleci.
28-02-2009 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
idea jest dobra. na pewno duzy plus, ze jestes osoba, ktora juz tam mieszkala i pewnie raczej bysmy tak mocno sie nie zgubili. cena masakryczna tez nie jest. ja niestety lece troche pozniej do londynu na ponad tydzien co niestety mnie przekresla. szkoda ze nie przeczytalem tego posta wczesniej. pozdr

---
20-03-2009 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sawu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
No dobra, 3 osoby poza mną zagłosowały na tak. Zgłoście się na gg do mnie (nr 1671139)!
24-03-2009 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Fajny wyjazd, ale w 1300 zł się nie zmiescisz zapewniam Cię, chyba, że bedziesz jadł gówniane żarcie i spadł w hostelikach. Ja tam zwiedzać stadiony największych wrogów nie mam zamiaru, ale pomysł w porządku jak ktoś interesuje sie futbolem.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-03-2009 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
A nie lepiej wstąpić do MUSC i na mecz United jechać, niż zwiedzać jakiś kurnik na Anfield? Oczywiście, rób jak chcesz, ale trochę siana za to zabulisz, a suche zwiedzanie stadionów się z celem mija.
25-03-2009 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Pawlak napisał(a):A nie lepiej wstąpić do MUSC i na mecz United jechać, niż zwiedzać jakiś kurnik na Anfield? Oczywiście, rób jak chcesz, ale trochę siana za to zabulisz, a suche zwiedzanie stadionów się z celem mija.

To prawda. A Anfield i City of Manchester Stadium nie powinno być na tej liście.
I Old Trafford na samym końcu :?
Byłem na OT, ale jak to określił Pawlak "na sucho", wycieczka b. fajna, ale mimo to odczuwam wielki niedosyt i jeszcze w tym roku chciałbym jechać na mecz. Ale to nie takie proste, pomimo starań ;/
25-03-2009 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Idea dobra i ciekawa, ale jako kibic United na Waszym miejscu odłożyłbym kasę i poleciał na mecz United.

Co do lotów to 400 zł duuużo Smile ostatnio dało się zabookować lot za 63 zł w dwie strony :twisted:

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
26-03-2009 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawel35 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
witam! bardzo dobry pomysł.wyjazd dla kibiców,nie dla kiboli. Jestem za !!. Czy można przesunąć termin? np. 20.06-23.06.Pozdrawiam
04-04-2009 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
Cytat:wyjazd dla kibiców,nie dla kiboli

I co niby przez to chcesz przekazać? Uważasz, że jak ja sobie flaki wypruwam, zapier*** od poniedziałku do piątku po to żeby jechać na mecz United to jestem kibolem? Stuknij się w głowę.

Fight for Manchester, and the RED ARMY
Fight for United, our glorious history
Fight for the Red shirts, they fight for you and me
Fight for the greatness, of M.U.F.C

(choć Ty tego pewnie nie kumasz bo słowo fight przecież jest tak jednoznaczne...)

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
04-04-2009 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sawu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Wypad do Anglii (zwiedzanie 5 stadionów)
witam, jasne, termin jest do uzgodnienia. Chętnych zapraszam pod nr gg 1671139

edit:

Uwaga, uwaga! zgłosiły się do mnie dwie osoby (a raczej jedna, ale to rodzina) więc razem ze mną jest już 3 pewniaków do wyjazdu. Jeśli zgłosi się przynajmniej jeszcze jeden chętny to możemy bukowac bilety lotnicze i hotel jeszcze w tym tygodniu! Chetnych zapraszam do natychmiastowego kontaktu ze mna. gg, ew. telefonicznie 694 797 710
i jeszcze jedno zmiana terminu: W grę wchodzi jakies trzy dni miedzy 25 czerwca a 3 lipca. Wolalbym blizej tego 3 lipca, ale jakos sie dostosujeWink
06-04-2009 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości