Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe Oscary 2010
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Forumowe Oscary 2010
[Obrazek: oscar_statue-2.jpg]

Przed nami III edycja Forumowych Oscarów Redcafe.pl. Tym razem podsumowujemy rok 2010. W Forumowych Oscarach może wziąć udział każdy użytkownik forum redcafe.pl. Zasady są proste:

Cytat:- Głosować może każdy user
- Oddajemy głosy do końca roku, czyli 31 grudnia 2010 godz. 23:59
- Głosujemy tylko jeden raz
- Nie głosujemy na siebie, swoje posty itd.
- W każdej kategorii możemy wytypować maksymalnie 3 userów (albo czego dana kategoria dotyczy). Co nie znaczy, że trzeba podać 3 typy. Można podać 2, można 1, a jak ktoś nie wie co wpisać, to lepiej zostawić puste pole, niż pisać na siłę.
- W tym temacie nic nie komentujemy, jak coś to do kółka adoracji zapraszam.

Ponadto wybierzemy złotego, srebrnego i brązowego forumowicza - osoby które uzyskają najwięcej głosów we wszystkich kategoriach, w których można głosować na każdego (bez 12, 13, 14, 19).

Userom życzę powodzenia i zapraszam do głosowania.


Kategorie:

1. Forumowicz roku -
2. Debiut roku -
3. User z największą wiedzą o United -
4. User z największą wiedzą ogólnie -
5. Najzabawniejszy user -
6. Najbardziej lubiany user -
7. Największy dziwak na forum -
8. Kogo chciałbyś poznać -
9. Najlepszy moderator -
10.Najlepszy av -
11.Najlepszy podpis -
12.Najciekawszy temat na forum -
13.Wydarzenie roku na forum -
14.Co byś zmienił/a na forum -
15.Najaktywniejszy user -
16.User wywołujący sporo kontrowersji -
17.User piszący najstaranniejsze posty -
18.Najbardziej pomocny user -
19.Post roku -
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum -
21.Kogo brakuje najbardziej na forum -


Zapraszamy do zabawy.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-12-2010 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
Re: Forumowe Oscary 2010
Dobra, ktoś musi zacząć.

1. Forumowicz roku - Czary
2. Debiut roku - daniel
3. User z największą wiedzą o United - sebos
4. User z największą wiedzą ogólnie - michal85
5. Najzabawniejszy user - matys, pan, mucha
6. Najbardziej lubiany user - Czary, Foster, Mata
7. Największy dziwak na forum -
8. Kogo chciałbyś poznać - Czary, Foster, Lasq
9. Najlepszy moderator - paolo, Foster
10.Najlepszy av - Olis :mrgreen:
11.Najlepszy podpis - ---
12.Najciekawszy temat na forum - tematy meczowe
13.Wydarzenie roku na forum - ni ma
14.Co byś zmienił/a na forum - nic
15.Najaktywniejszy user - Foster, matys, pan
16.User wywołujący sporo kontrowersji - Śliwa Tongue
17.User piszący najstaranniejsze posty - Lukas, paolo
18.Najbardziej pomocny user - Czary, paolo, Adis
19.Post roku - nie wiem, może później ktoś podsunie pomysł
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - matys, pan, sebos
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - Kula

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-12-2010 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - Czary, Adis
2. Debiut roku - Mubinio, ZasadKG
3. User z największą wiedzą o United - michal85, sebos
4. User z największą wiedzą ogólnie - pan_opticum, sebos, Mata (doświadczony życiem ^^)
5. Najzabawniejszy user - pan_opticum, matys
6. Najbardziej lubiany user - Mata, Foster, Czary
7. Największy dziwak na forum - Śliwa
8. Kogo chciałbyś poznać - Michelle, Kisia92, Olis Smile
9. Najlepszy moderator - Foster
10.Najlepszy av - Olis
11.Najlepszy podpis - Czary
12.Najciekawszy temat na forum - Pośmiejmy się z przeciwników; Diabelskie Fotografie; Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo
13.Wydarzenie roku na forum - wprowadzenie piw <4-1
14.Co byś zmienił/a na forum - Chętnie bym zobaczył "Otwórz wszystkie tematy w nowych kartach"
15.Najaktywniejszy user - Foster
16.User wywołujący sporo kontrowersji - Śliwa
17.User piszący najstaranniejsze posty - Lukas, Foster, RedLucas
18.Najbardziej pomocny user - Adis, Czary, sebos
19.Post roku - <!-- l -->spolecznosc/zdjecia-uzytkownikow-t95-60.html#p90245<!-- l --> jakoś mi zapadło w pamięć Wink
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - sebos
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - michal85, Kula, Kisia :*

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-12-2010 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #4
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - Fostero - brawa dla tego pana, kawał świetnej roboty w roku kalendarzowym,
2. Debiut roku - postawię na Mubinio biorąc za kryterium utworzenie konta w obecnym roku, w innym wypadku bezapelacyjnie daniel,
3. User z największą wiedzą o United - Fan United od 1992 roku, a więc sebos_krk
4. User z największą wiedzą ogólnie - Lasq
5. Najzabawniejszy user - matys
6. Najbardziej lubiany user - dużo was moje skarby, nie chciałbym faworyzować jednak nikogo, wybaczcie, poza tym kto ma wiedzieć ten wie
7. Największy dziwak na forum - wpadła Śliwka w kompot - Śliwa, gdyby nie opuszczenie redcafe przez jednego usera mielibyśmy murowanego faworyta, no ale cóż, bywa
8. Kogo chciałbyś poznać - sebos_krk, matys + forumowych playboy'ów (Adis:*) i nasze drogie panie ;]
9. Najlepszy moderator - paolo
10.Najlepszy av - Olis - w tej kwestii bezkonkurencyjna
11.Najlepszy podpis - ponownie Lukas
12.Najciekawszy temat na forum - bo śmiech to zdrowie - Pośmiejmy się z przeciwników! + meczowe
13.Wydarzenie roku na forum - Dobrzy ludzie piją dobre piwo - możliwość podziękowania w formie browara :mrgreen:
14.Co byś zmienił/a na forum - możliwość edycji/usuwania wiadomości z shuta przez modów, o ile taka opcja wchodzi w grę, możliwe że temat był już poruszany, ale nie mogę sobie jakoś tego przypomnieć :<
15.Najaktywniejszy user - Czary
16.User wywołujący sporo kontrowersji - panopticum
17.User piszący najstaranniejsze posty - paolo
18.Najbardziej pomocny user - Adis
19.Post roku - <!-- l -->puchary/cc-west-ham-4-0-manchester-united-30-11-2010-20-45-t1692.html#p95798<!-- l -->
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - Foster
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - dende

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-12-2010 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #5
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - Foster, Mata
2. Debiut roku - ZasadKG, daniel
3. User z największą wiedzą o United - michał85, sebos
4. User z największą wiedzą ogólnie - panopticum
5. Najzabawniejszy user - matys, panopticum
6. Najbardziej lubiany user - Michelle <3, Anirin <3, Olis <3 (dopóki się nie przeprowadziła na studia i mnie olewa Sad ). Kolejność przypadkowa. +tona oczywiście innych (vide matys, fidain, radzio, sebos, michał, Foster, Mata, aż mi kurwa ciężko policzyć i wymienić za co przepraszam. Niemniej z w/w przegadałem największą ilość czasu, no i oczywiście parę innych rzeczy jeszcze było Big Grin
7. Największy dziwak na forum - Śliwa
8. Kogo chciałbyś poznać - matys, Olis, La...tfu...fidain
9. Najlepszy moderator - paolo, Foster
10.Najlepszy av - Anirin
11.Najlepszy podpis - matys
12.Najciekawszy temat na forum -
13.Wydarzenie roku na forum -
14.Co byś zmienił/a na forum - trochę roboty jeszcze jest. Chętnie bym zobaczył "Otwórz wszystkie tematy w nowych kartach"
15.Najaktywniejszy user - Czary, paolo, RedLucas
16.User wywołujący sporo kontrowersji - Śliwa
17.User piszący najstaranniejsze posty - Szymcio
18.Najbardziej pomocny user -
19.Post roku -
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - wszysciutkich (no prawie)
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - Kula
15-12-2010 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #6
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - ciężki wybór ale chyba jednak Czary
2. Debiut roku - bo ja wiem kto się w tym roku pojawił, ZasadKG jeśli się liczy
3. User z największą wiedzą o United - ostatecznie i zdecydowanie michal85
4. User z największą wiedzą ogólnie - ciężko ocenić ale Mata to taki człowiek-orkiestra
5. Najzabawniejszy user - matys
6. Najbardziej lubiany user - nie głosuje w tej kategorii bo się boje, że kogoś zapomnę wymienić - sporo tego
7. Największy dziwak na forum - był taki jeden ale już go nie ma, poza tym to wszyscy w miarę normalni
8. Kogo chciałbyś poznać - sporo tego, takie top3: matys, Michelle, Adis
9. Najlepszy moderator - najlepszy to taki którego praca jest niewidoczna - stawiam na: sebos_krk.
10.Najlepszy av - Olis
11.Najlepszy podpis - matys
12.Najciekawszy temat na forum - Forumowe Oskary Wink joke - tak poważnie to chyba Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - tam najciekawsze dyskusje się przewijają.
13.Wydarzenie roku na forum - browce?
14.Co byś zmienił/a na forum - standardowo: ignorowanie tematów Wink I rozłączyłbym chat redcafe z chatem redloga
15.Najaktywniejszy user - trzeba by w statystyki spojrzeć ale odnoszę wrażenie, że w tym roku to Czary jest królem spamu Wink
16.User wywołujący sporo kontrowersji - Jaroldz, panopticum
17.User piszący najstaranniejsze posty - nie wiem, paolo?
18.Najbardziej pomocny user - tu wszyscy są złośliwi Wink Foster
19.Post roku - ciężko teraz - jak sobie przypomnę jakiś to edytnę
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - sporej większości
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - Kisia92, Kula

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-12-2010 01:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #7
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - hmm, kogo by tu... W sumie Czary chyba najbardziej się wybił przez ostatni rok, panopticum cały czas trzyma poziom i michał na trzecim miejscu
2. Debiut roku - daniel, rzecz jasna, wniósł dużo ożywienia na forum no i ogólnie go lubię. Dodałbym jeszcze ryszarda, bardzo konkretny user, z dużą wiedzą. No i Mubinio też jest zacny.
3. User z największą wiedzą o United - michał, sebos, ryszard
4. User z największą wiedzą ogólnie - ogólnie o piłce czy ogólnie ogólnie? Jak o piłce, to Foster chyba dużo piłki ogląda. A jeśli chodzi o ogólnie ogólnie, to panopticum i sebos.
5. Najzabawniejszy user - panopticum, fidain
6. Najbardziej lubiany user - ogólnie lubię wszystkich, a przynajmniej znaczną większość regularnie tu piszących. Ale jakbym miał wybrać 3, to panopticum, fidain i muszeq. Pany, jak będziecie kiedyś w moich okolicach, to wpadnijcie do mnie na budyń. Zajebisty robię! A poza tą trójką, to zajebistych ludzi tu od groma. Miszel, Minhu, ekypa administracyjno-moderatorska, daniel, mihau, Lukas i dalej mi się nie chcę wymieniać. Pany i panie, jak będziecie kiedyś w moich okolicach, to... to spoko.
7. Największy dziwak na forum - już nie ma
8. Kogo chciałbyś poznać - to samo co dwie kategorie wyżej, z wyróżnieniem tej samej trójki
9. Najlepszy moderator - dla mnie paolo powinien być moderatorem całego internetu na świecie, świetna robota. Foster miejsce drugie. Trzecie miejsce zajmuje para Adis-Czary. Tzn. nie w sensie, że oni są parą, tylko para w sensie, że ta dwójka userów zajmuje trzecie miejsce, no.
10.Najlepszy av - najlepszy jest mój, no ale na niego nie mogę głosować, toteż mój głos wędruje do Olis
11.Najlepszy podpis - to samo co wyżej, z tym, że nie głosuję na nikogo
12.Najciekawszy temat na forum - United - sezon 2010/2011, diabelskie fotografie i pośmiejmy się z przeciwników
13.Wydarzenie roku na forum - piwa i 10 ostatnich postów, zajebista rzecz
14.Co byś zmienił/a na forum - ignorowanie tematów. Edit: to o czym Lukas pisze, archiwum shouta.
15.Najaktywniejszy user - Czary, bo user roku, to wiadome. daniel, bo napierdala te posty jak maszyna, which is nice.Foster, bo jest aktywny.
16.User wywołujący sporo kontrowersji - w sumie nikt, od czasu do czasu ktoś coś napiszę kontrowersyjnego i tyle
17.User piszący najstaranniejsze posty - ja bym siebie zgłosił do tej kategorii Smile Bo ej, pisze z kropkami, przecinkami, dużymi literami, czyli wszystko pięknie i starannie. No ale dam punkta paolo.
18.Najbardziej pomocny user - żaden mi jakoś specjalnie nie pomagał, więc bez nominacji
19.Post roku - nie wiem, no ale niech będzie frustu frustu muszqa po meczu z WHU. Rozjebał mnie.
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - panopticum, michał, fidajn
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - Kuli, Kisi, ringo

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-12-2010 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #8
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - Minh
2. Debiut roku - może nie tego roku, ale poprzednich i każdych - Minh!
3. User z największą wiedzą o United - no nie wiem, wielu tu ich, ale jednak niech strace... Minh?
4. User z największą wiedzą ogólnie - ogólnie czy o futbolu czy o wszystkim too... Minh
5. Najzabawniejszy user - najzabawniejszy dla mnie, który zawsze mnie rozbawi i zrobi dobrze! Dla mojego humoru dobrze! Minh
6. Najbardziej lubiany user - jedna i oczywista odpowiedź, chociaż lubię wszystkich jak wiecie z wyjątkami małymi to najbardziej lubię takiego wietnamczyka z Warszawy, który ma na imię Minh
7. Największy dziwak na forum - lubię dziwaków, więc jak lubię to ten, którego lubię najbardziej - Minhuś!
8. Kogo chciałbyś poznać - chciałabym poznać po raz kolejny, bo zawsze go poznaje, nie zdarzyło się, że przyszedł i go nie poznałam... Minh
9. Najlepszy moderator - nie wiem czy nadal nim jest, ale był i dla mnie jest zawsze... Minh?
10.Najlepszy av - wspaniały, piękny, kolorowy av użytkownika o imieniu Minh
11.Najlepszy podpis - najlepszym podpisem jest jego brak, a najlepszy brak podpisu ma Minh
12.Najciekawszy temat na forum - ten, który założył Minh
13.Wydarzenie roku na forum - Minh postawił mi piwo w temacie 'Koncerty' jak napisałam o Polsacie!
14.Co byś zmienił/a na forum - Min... to żeby wszyscy nie czytali na redlogu jak romansuje z Minhem!
15.Najaktywniejszy user - Minh
16.User wywołujący sporo kontrowersji - wywołuje kontrowersje, bo wiadomo i jest to Minh
17.User piszący najstaranniejsze posty - zawsze się stara, dla mnie oczywiście... Minh
18.Najbardziej pomocny user - pomaga mi ze wszystkim! nie pytajcie co się kryje pod wszystko... Minh!
19.Post roku - każdy Minha!
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - Minha!
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - Minhusia jak wkuwa i go tu nie ma Sad

Przy okazji pozdrawiam Minha! :*



a tak serio zagłosuję w swoim czasie : )))

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
15-12-2010 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #9
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - matys - to kategoria polegająca na wyborze symbolu tego forum, a nie osoby najaktywniejszej, więc dla mnie wybór prosty
2. Debiut roku - jakoś nie zwróciłem uwagi kto debiutował, ale skoro wychodzi na to, że daniel to z całą pewnością głosuję na niego
3. User z największą wiedzą o United - michał85
4. User z największą wiedzą ogólnie - panopticum
5. Najzabawniejszy user - matys
6. Najbardziej lubiany user - matys, Kisia no i w sumie nie wiem, bo ostatnio coraz rzadziej żyję forum, więc takie kandydatury, że tak powiem standardowe
7. Największy dziwak na forum - dziś prawdziwych dziwaków już nie ma
8. Kogo chciałbyś poznać - Kisia, matys, a jako trzecia kandydatura? każdego kibica United, mam nadzieję, że kiedyś będzie okazja Wink
9. Najlepszy moderator - gdy byłem moderatorem to miałem na ten temat większą wiedzę, więc zagłosuję w takiej kolejności paolo, Foster, sebos
10.Najlepszy av - Olis i mój
11.Najlepszy podpis - nie bardzo zwracam na to uwagę
12.Najciekawszy temat na forum - Pośmiejmy się z przeciwników, tematy meczowe i przyznam szczerze, że lubię czytać tematy z działu Offtopic
13.Wydarzenie roku na forum - wprowadzenie piw
14.Co byś zmienił/a na forum - dla mnie ta kategoria nie ma nic wspólnego z plebiscytem
15.Najaktywniejszy user - czyjeż tu posty najczęściej widzę? Foster, Czary, Fidain
16.User wywołujący sporo kontrowersji - raczej już takich nie ma, chociaż czasem panopticum mnie intryguje Smile
17.User piszący najstaranniejsze posty - no ja się podpisuję pod postem matysa, znaczy się nie że on, tylko, że ja, nikt tego nie dostrzega? Sad
18.Najbardziej pomocny user - hmmm, ciężko stwierdzić, raczej bez wyróżnień, każdy stara się czasem zarzucić jakiegoś linka do meczu czy coś w tym stylu, chociaż... dopiero teraz sobie przypomniałem, głosuję na adisa
19.Post roku - pewnie coś by się znalazło, ale nic mi nie zapadło w pamięć
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - matys, michał85 paolo (brak takiego dobrego moderatora z pewnością byłby odczuwalny)
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - Kisia, Kula, ringo

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-12-2010 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #10
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku -Czary
2. Debiut roku - daniel
3. User z największą wiedzą o United - sebos_krk, michal85
4. User z największą wiedzą ogólnie -
5. Najzabawniejszy user - matys
6. Najbardziej lubiany user - sebos_krk, matys, Czary
7. Największy dziwak na forum -
8. Kogo chciałbyś poznać - takie top3 sebos_krk, matys, mucha ale najchętniej wybrałbym się na zlot użytkowników redcafe ;p
9. Najlepszy moderator - paolo, Foster, sebos_krk
10.Najlepszy av -sebos_krk, Anirin no i paolo Tongue
11.Najlepszy podpis - RedLucas
12.Najciekawszy temat na forum - tematy meczowe, kto najbardziej przydałby się w United, pośmiejmy się z przeciwników
13.Wydarzenie roku na forum - wprowadzenie możliwości postawienia piwa
14.Co byś zmienił/a na forum - możliwość oglądanie dłuższej historii czatu i ignorowanie tematów
15.Najaktywniejszy user - Czary
16.User wywołujący sporo kontrowersji -
17.User piszący najstaranniejsze posty - Czary, Foster, mucha
18.Najbardziej pomocny user - paolo, Czary, sebos_krk
19.Post roku - nie przypominam sobie w chwili obecnej...
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - michal85, sebos_krk
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - zdecydowanie Kula

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-12-2010 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - matys - za poczucie humoru, świetne posty, dużą wiedzę, ukazanie swojej facjaty, bo jakby go nie było, to ojej. Słabo by było.
2. Debiut roku - daniel - w profilu jest napisane, że zalogowany od 2009, ale szczerze nie kojarzę go z tamtego okresu. A ostatnio sporo go tutaj.
3. User z największą wiedzą o United - michal85 - przy nim bałabym się odezwać.
4. User z największą wiedzą ogólnie - Kula (jeśli gdzieś tu jest). Spoooro wiedział.
5. Najzabawniejszy user - matys, Minh - bo mają podobne poczucie humoru do mojego Wink.
6. Najbardziej lubiany user - Minh (wie o tym), Anirin (może o tym wiedzieć), matys (na pewno o tym nie wie). No i Mata jak jest trzeźwy. : >
7. Największy dziwak na forum - Śliwa - za dużo "o fuck momentów" podczas czytania jego często durnowatych wypowiedzi.
8. Kogo chciałbyś poznać - Minh (wiem, wiem! Big Grin), matys, radzio.
9. Najlepszy moderator - paolo.
10.Najlepszy av - no trudno, muszę zagłosować na Olis.
11.Najlepszy podpis - hmm, w tym roku może to być podpis matysa.
12.Najciekawszy temat na forum - Legendy klubu z Old Trafford, Diabelskie Fotografie.
13.Wydarzenie roku na forum - no idea. EDIT: haxball - nie ogarniam.
14.Co byś zmienił/a na forum - rozłączyłabym czaty RC i RL i w miejsce diabła z logo dała twarz radzia.
15.Najaktywniejszy user - Foster, panopticum, Czary.
16.User wywołujący sporo kontrowersji - trudno mi kogoś wskazać.
17.User piszący najstaranniejsze posty - matys, orgazmu można dostać <3.
18.Najbardziej pomocny user - nie mam pojęcia.
19.Post roku - <!-- l -->post96303.html#p96303<!-- l -->.
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - matys, Michelle.
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - pawlo, Kula.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
15-12-2010 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #12
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - poalo
2. Debiut roku - w tym roku niby sam debiutuje więc _
3. User z największą wiedzą o United - michal85 i sebos krk
4. User z największą wiedzą ogólnie - panopticum zaglądam czasem na jego bloga i wiem, że ten wybór jest najwłaściwszy
5. Najzabawniejszy user - mucha, matys, lasq
6. Najbardziej lubiany user - nie wyróżnię nikogo, prawie wszyscy są na swój sposób sympatyczni
7. Największy dziwak na forum - Jaroldz, wybacz stary ale to przez wzgląd na Twoje przedmeczowe i pomeczowe wypowiedzi
8. Kogo chciałbyś poznać - robić zlot i hurtem
9. Najlepszy moderator - paolo
10.Najlepszy av - panopticum, mucha, michal85
11.Najlepszy podpis - mójSmile ...hm, powiedzmy że lasq
12.Najciekawszy temat na forum - _
13.Wydarzenie roku na forum - _
14.Co byś zmienił/a na forum - propozycje jw.
15.Najaktywniejszy user - lasq, czary, mubinio
16.User wywołujący sporo kontrowersji - _
17.User piszący najstaranniejsze posty - ryszard, mubinio, paolo
18.Najbardziej pomocny user - _
19.Post roku - zapewne ten, który dostał najwięcej piw, byłoby to w pewnym sensie miarodajne. Szefostwo ma zapewne takie sprawy podliczoneSmile
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - panopticum, matys, lasq
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - _

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-12-2010 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #13
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - matys
2. Debiut roku - daniel
3. User z największą wiedzą o United - michal85, sebos krk
4. User z największą wiedzą ogólnie - panopticum
5. Najzabawniejszy user - matys
6. Najbardziej lubiany user - Wszystkich Was miśki lubie, a szczególnie nasze piękne panie :* A taki top to Czary
7. Największy dziwak na forum - Śliwa
8. Kogo chciałbyś poznać - podobnie jak w 6 kategorii, wszystkich a szczególnie panie
9. Najlepszy moderator - paolo za całokształt oraz Czary i adis za piłkarzyki
10.Najlepszy av - Olis
11.Najlepszy podpis - RedLucas
12.Najciekawszy temat na forum - Meczowe, transfery, kółko adoracji, Diabelskie Fotografie
13.Wydarzenie roku na forum - Darowanie piw
14.Co byś zmienił/a na forum - wszystko jest beautiful
15.Najaktywniejszy user - Czary
16.User wywołujący sporo kontrowersji - panopticum
17.User piszący najstaranniejsze posty -
18.Najbardziej pomocny user - adis
19.Post roku - trochę by ich się znalazło, ale nie pamiętam ich wszystkich a nie chce mi sie szukać
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - wszystkich, a szczególnie naszych pięknych pań :*
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - kisia92, Kula,



Mój Blog: Pod presją czasu
26-12-2010 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #14
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Czary
2. Bez dwóch zdań Daniel, udziela się wszędzie i w takich ilościach, że aż miło. No i wyszukujesz genialne rzeczy w internecie, tak trzymać Smile
3. Michał i Sebos
4. Sam nie wiem
5. Pan i matys
6. Ja to was wszystkich lubię regularnie się udzielających Smile
7. Tak jak większość Śliwa
8. Zawsze chciałem pogadać z 3 użytkownikami osobiście:
Ukryty tekst:
FaceBook [Linkcheck], Google [Bot],Yahoo [Bot]
9. Paolo za świetne tematy meczowe i chłopaków od piłkarzyków, jestem pełen podziwu, że to ogarniacie
10.Czary, bo Jared 8-)
11.matys, kto nie wiem, czemu niech po prostu przeczyta podpis
12.Diabelskie Fotografie i Pośmiejmy się z przeciwników
13.Dodanie "ficzera" i piw. Zapadł mi jeszcze w pamięci atak Chelsea-trolli na samym początku roku :lol:
14.Jakoś mi nic do głowy nie przychodzi.
15.Czary i Daniel
16.Jaroldz, za częsty, przedmeczowy "optymizm" i tezę, że obrona City jest silniejsza od obrony United
17.Foster
18.Jakoś nie byłem w potrzebie, więc ciężko się wypowiadać
19.<!-- l -->spolecznosc/zyczenia-wszelakie-t207-615.html#p85360<!-- l -->
20.Chyba Sebosa, który dla mnie jest takim dobrym duchem tego forum :-D
21.Kula
01-01-2011 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Forumowe Oscary 2010
1. Forumowicz roku - Adis, Foster, matys
2. Debiut roku - Mubinio
3. User z największą wiedzą o United - michal85, sebos krk
4. User z największą wiedzą ogólnie - Foster, sebos, Mata
5. Najzabawniejszy user - matys
6. Najbardziej lubiany user - wszystkich Was lubię, ale jak trzeba jakiś top wybrać to Mata, Foster, Adis, RedLucas, Lukas.
7. Największy dziwak na forum - Śliwa
8. Kogo chciałbyś poznać - patrz punkt 6.
9. Najlepszy moderator - Adis, Foster, paolo.
10.Najlepszy av - Olis
11.Najlepszy podpis - Lukas
12.Najciekawszy temat na forum - transfery, meczowe, premierleague.
13.Wydarzenie roku na forum - Darowanie piw, smurfattack.
14.Co byś zmienił/a na forum - otwieranie nieprzeczytanych tematów za pomoca jednego kliknięcia w różnych kartach (no wiecie o co kaman)
15.Najaktywniejszy user - daniel.
16.User wywołujący sporo kontrowersji - Śliwa, Jaroldz.
17.User piszący najstaranniejsze posty - Szymcio (szkoda, że tak rzadko), truered, Foster, kwas.
18.Najbardziej pomocny user - Mata, Adis, Foster.
19.Post roku -
20.Kogo najbardziej by ci brakowało na forum - wszystkich. Każdy coś wnosi, bez każdego czegoś by brakowało.
21.Kogo brakuje najbardziej na forum - truered (chociaż raz na jakiś czas coś napisze).

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-01-2011 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości