Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #376
Re: Filmy
Jak dla mnie Jolie w tym filmie była płytka jak brodzik, a jej rola ograniczała się do grania kamiennej twarzy i ładnego wyglądu. Nigdy się do niej nie przekonam, widziałem również jej oskarową kreację w "Przerwanej lekcji muzyki" i uważam, że zagranie zwykłej wariatki to nie wyczyn zasługujący na Nagrodę Akademii.

A 'Anthony'ego Zimmera' z czystym sumieniem mogę polecić, chociażby dla porównania. Jak dla mnie o niebo lepszy. Wink

Obejrzałem dziś także 'I'm not there' ('Gdzie indziej jestem'). Film ten jest oryginalną (zdaniem twórców) biografią Boba Dylana. Piosenkarz został zagrany w tym filmie przez kilka różnych osób, a perypetie każdej z nich oddawały jakiś aspekty życia Dylana.

Generalnie przez cały film nie wiedziałem, gdzie góra, a gdzie dół i przychylam się do opinii, którą ktoś podzielił się na filmwebie - jeżeli nie znasz życiorysu Boba Dylana, nie zabieraj się za ten film, bo nie załapiesz o co chodzi.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
22-07-2011 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #377
Re: Filmy
Kolego wytłumacz mi czego spodziewałeś się w tym filmie po Jolie? Nie będę już mówił o śmiesznych porównaniach do Brodzik, czy 'słabej' roli w przerwanej lekcji muzyki...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-07-2011 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #378
Re: Filmy
Czy na pewno chodziło o porównanie do aktorki Joanny Brodzik czy może do normalnego brodzika? :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-07-2011 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #379
Re: Filmy
Ahaha ;d no nie zwróciłem uwagi na małą literęBig Grin

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-07-2011 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #380
Re: Filmy
Spodziewałem się tego samego, co zobaczyłem w Sophie Marceau w filmie 'Anthony Zimmer', bo właśnie przez jego pryzmat patrzyłem na 'Turystę'.

Marceau była zdecydowanie bardziej przekonująca i tajemnicza niż Angelina.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
22-07-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #381
Re: Filmy
mucha napisał(a):Czy na pewno chodziło o porównanie do aktorki Joanny Brodzik czy może do normalnego brodzika? :lol:
Czary napisał(a):Ahaha ;d no nie zwróciłem uwagi na małą literęBig Grin

To jest dopiero BIG LOL:

Tomassen napisał(a):Nie wiem, czy oglądałem Zimmera (nie mam głowy do reżyserów itp.)
Tomasson napisał(a):A 'Anthony'ego Zimmera' z czystym sumieniem mogę polecić

:plask: Brawa kurwa dla mnie Big Grin

Wczoraj obejrzałem 1408. Byłem pod wielkim wrażeniem. Po 20 minutach filmu już miałem ciary, trzymał mnie w napięciu niesamowicie. Świetna rola Cusacka. Polecam obejrzeć, jeden z lepszych filmów, jakie ostatnio oglądałem. Dobrze pierze głowę Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
23-07-2011 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #382
Re: Filmy
A ja oglądam sobie Blue Moon Rising Big Grin Czas się czegoś dowiedzieć o nich
04-08-2011 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #383
Re: Filmy
Błagam powiedzcie mi że to nie ja jestem nienormalna tylko wszyscy w około. Sala samobójców to jegno z większych gówien jakie ostatnio oglądałam.

ps. jak wam sie nudzi i chcecie sie odmóżdżyć na nie najniższym poziomie to polecam ARTHURA ;D Nie wiem dlaczego, ale urzekła mnie ta historia i przede wszystkim gra aktorska chyba każdego z obsady.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
26-08-2011 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #384
Re: Filmy
Ja ostatnio oglądałem Your Highness. Beka max. Polecam każdemu, ale nie każdemu może przypaść do gustu.
26-08-2011 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #385
Re: Filmy
Cytat:Błagam powiedzcie mi że to nie ja jestem nienormalna tylko wszyscy w około. Sala samobójców to jegno z większych gówien jakie ostatnio oglądałam.

DOKŁADNIE!!! Mnie też ostatnio przekonano do oglądnięcia tego. Balonik maksymalnie napompowany, film miał dupe urwać, a tu nic :roll: Historia bananowych pedałków w ogóle nie przypadła mi do gustu.
26-08-2011 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #386
Re: Filmy
Kisia92 napisał(a):Błagam powiedzcie mi że to nie ja jestem nienormalna tylko wszyscy w około. Sala samobójców to jegno z większych gówien jakie ostatnio oglądałam.
rav10 napisał(a):DOKŁADNIE!!! Mnie też ostatnio przekonano do oglądnięcia tego. Balonik maksymalnie napompowany, film miał dupe urwać, a tu nic

Jeden z lepszych polskich jakie ostatnio widziałem, ciekawy pomysł i realizacja. Może za lat kilka ogarniecie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
27-08-2011 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #387
Re: Filmy
Gówno ogólnie jedno wielkie SS.

Hubercik napisał(a):Ja ostatnio oglądałem Your Highness. Beka max. Polecam każdemu, ale nie każdemu może przypaść do gustu.

Także polecam łahahah :mrgreen:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-08-2011 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #388
Re: Filmy
daniel napisał(a):
Kisia92 napisał(a):Błagam powiedzcie mi że to nie ja jestem nienormalna tylko wszyscy w około. Sala samobójców to jegno z większych gówien jakie ostatnio oglądałam.
rav10 napisał(a):DOKŁADNIE!!! Mnie też ostatnio przekonano do oglądnięcia tego. Balonik maksymalnie napompowany, film miał dupe urwać, a tu nic

Jeden z lepszych polskich jakie ostatnio widziałem, ciekawy pomysł i realizacja. Może za lat kilka ogarniecie.

rly? To powiedz mi co w ty filmie było takiego niecodziennego i wartego uwagi? I dlaczego za kilka lat moje podejście do tej sprawy miałoby się zmienić?

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
28-08-2011 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #389
Re: Filmy
Oglądałem ostatnio "Rite" z Hopkinsem. Dobry horror, momentami może przestraszyć, niezły klimat. Lubię filmy z opętaniami, ale jestem też surowy, bo łatwo to spieprzyć. Tutaj się udało wszystko zrobić dobrze. "Midnight in Paris" Allena, bardzo miło się ogląda. Nawet jak Allen nie gra w filmie, to główny bohater musi być jak on, śmieszne. Po film sięgnąłem z uwagi na to, że główny bohater miał spotkać Hemingway`a, którego uwielbiam. Film miejscami zabawny i bardzo nastrojowy, ale jak można zrobić film o latach 20-tych w Paryżu i nie zrobić klimatu? Nie da się. "Kapitan Ameryka", to film o chudym prawiczku, który dostawał w pysk, a jak przypakował to znalazł miłość swojego życia, ale i tak nie zaliczył. Bardzo smutny film. "Green Lantern" takie sobie. O przyjaźni, odpowiedzialności i o pokonywaniu strachu. A ja cały czas myślałem tylko, że bardzo chciałbym mieć taki wypasiony pierścień.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-11-2011 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #390
Re: Filmy
Jestem Legendą i wszystko jasne :!: :!: Najlepszy film jaki dotąd widziałem i nie pierdolcie, że w takim razie mało widziałem, bo to naprawdę cudeńko jest. Najbardziej wzruszające jak musiał pieska uśmiercić :cry: Jutro sobie znowu obejrzę na necie.
09-12-2011 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości