Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2011/2012
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #76
Re: Premier League 2011/2012
Oglądając dzisiejszy mecz Arsenalu naszła mnie pewna myśl, co oni najlepszego wyrabiają !? :roll: W zeszłym roku Wenger zbudował naprawdę świetny zespół, wydawało się, że mogą wreszcie powalczyć o jakiś triumf i logiczne też mogło by się wydawać, że spróbują też w tym sezonie. A co oni robią? Rozbijają ten zespół doszczętnie na kawałki, degradując go z zespołu walczącego o mistrzostwo do zespołu, który może w bólach bić się o Ligę Mistrzów :? Zadziwia mnie to, bo ten wysiłek Wengera, to taka trochę syzyfowa praca i aż dziw bierze, że jemu jeszcze się chcę. Wygląda więc na to, że ta opowieść o dzieciakach Wengera będzie nieskończenie ciągnęła się przez kolejne to wiosny na Emirates i spędzała sen z powiek kibicom Arsenalu :|

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-08-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #77
Re: Premier League 2011/2012
Chyba, że ktoś po tym sezonie możliwe, że nie udanym będzie mieć dość Wengera i ktoś inny będzie bossem dla Kanonierów.
13-08-2011 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #78
Re: Premier League 2011/2012
Cieszą straty punktów faworytów. Oglądałem drugą połowę meczu Arsenalu z Newcastle, nuudy.. tak jak mucha napisał, gdyby nie ten szaleniec Barton, to mecz można by było puszczać na zaśnięcie. Nie wiem jak sobie poradzą w tym sezonie bez tych dwóch kluczowych graczy, jakimi byli Nasri i Fabregas, nie sądzę, żeby Wenger sprowadził jakieś znane marki na ich miejsce, pewnie znów jakieś młode '' talenty '' i tak w kółko.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
13-08-2011 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #79
Re: Premier League 2011/2012
Tylko dwa zwycięstwa w lidze jak na razie. Bolton liderem. :mrgreen: Miałem zamiar oglądać Fulham : Aston Villa, ale transmisja mi się zacinała więc sobie odpuściłem. Po skrócie widzę, że mecz był ciekawy, świetny występ Givena. Dobrze, że wyrwał się z The City of Manchester Stadium. Uratował dziś tyłki "The Villans" bo oddali oni tylko jeden celny strzał na bramkę Fulham. Jol może zrobić na Craven Cottage fajny zespół. Cieszy niepowodzenie Lpoolu i Arsenalu. Gole Larssona i Warda jak na razie najładniejsze. Liczę, że któryś z Diabłów jutro też popisze się pięknym strzałem. Wink Do tych którzy oglądali cały mecz Kanonierów ze Srokami, jak spisał się Obertan?

Form Is Temporary, Class Is Permanent
14-08-2011 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #80
Re: Premier League 2011/2012
Obertan zaliczył jedno znakomite podanie piętą, po którym Newcastle miało okazję bramkową, ale Cabaye, który przed nią stanął, sam chyba nie spodziewał się takiej piłki od naszego ex. Poza tym nie wyróżnił się niczym, biegał zagubiony, a to po prawej, a to po lewej stronie, a to w ataku. Kiedy Newcastle próbowało konstruować jakiś atak, robili to raczej bez udziału Obertana. Nie wiem czy to kwestia tego, że się źle ustawiał, czy tego, że nie bardzo mu ufali. Nie widać było jednak po nim jakiejś wielkiej chęci wpłynięcia na losy meczu Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-08-2011 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #81
Re: Premier League 2011/2012
Do Obertana nie miałbym większych zastrzeżeń z prostej przyczyny. Druga linia nie zrobiła nic aby dostarczyć piłkę do podwieszonego Francuza, czy wysuniętego Ameobiego. Jeśli już poczynili działania w tym kierunku, to poprzez długą piłkę na Shole. O ile w pierwszej połówce grali między sobą, a raczej próbowali z Dembą Ba, tak w drugiej zastępujący tego drugiego Gabriel, nie miał ku temu okazji.
Tutaj nie chodzi o żadne chęci, niechęci. Widzieliśmy jak prezentowało się w ofensywie Newcastle w drugiej odsłonie. Nie miał za często okazji powalczyć o tą piłkę grając za napastnikiem, aczkolwiek jeden raz świetnym sprintem zdobył dla drużyny futbolówkę wygrywając pojedynek z wyprzedzającym go o kilka długości Sagnią. Najpierw grał second strikera, potem right wingera i o żadnym chaosie w jego poczynaniach nie mogło być mowy.

Taki człowiek może im się przydać. Grający z rozmachem, potrafiący minąć przeciwnika, stwarzający trochę szumu na boisku, bo grając cały sezon taktyką długa na napastnika + atakowanie rywala tylko przez dwójkę napastników może być im ciężko powalczyć o wyższe miejsce niż w poprzednim sezonie.
14-08-2011 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damianos5003 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Premier League 2011/2012
ale czemu mówicie że nasri odchodzi? Tongue
14-08-2011 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #83
Re: Premier League 2011/2012
Dzisiaj mecze dwóch najpoważniejszych kandydatów do tytułu. Ciekawe jak wzmocnione Stoke poradzi sobie z potrzebująca świeżości Chelsea. Poza tym jakoś dziwnie spokojny jestem jeśli chodzi o nasz mecz, sytuacja z grą na wyjazdach z poprzedniego sezonu już się raczej nie powtórzy. Szczerze liczę dzisiaj co najmniej na dwie bramki z naszej strony.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
14-08-2011 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damianos5003 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Premier League 2011/2012
Także jestem spokojny. Ciekawe jak De Gea się spisze w tym meczu. Oby popełniał jak najmniej błędów. Ciekawe jestem także występu Younga i czy Nani zagra kolejny bardzo dobry mecz.
14-08-2011 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #85
Re: Premier League 2011/2012
Arsnyl tragedia, grali jak nie oni wczoraj, bardzo dobrze z tyłu i kompletne zero w przodzie. Ciekawie będzie za tydzień na Emirates, jak nie wygrają z równie przeciętnym Poolem, to mogą mieć niezbyt wesoły start sezonu, bo potem mają wyjazd na OT, gdzie regularnie dostają od paru lat po dupsku.

Jak nie kupią jakiegoś porządnego napastnika, to cinko cinko to widzę. Van Persie zepsuć się w pewnym momencie musi i zostaną ze słabym Chamakhiem i tym Gervinho. No i niech się zaczną modlić o szybki powrót do formy Songa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-08-2011 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacetto888 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Premier League 2011/2012
Chelsea 0 - 0 Stoke :o Ale możemy mieć start jak wygramy, o to tyle Liverpool, Arsenal i Chelsea remisy w pierwszej kolejce, jeszcze tylko City się potknie jutro i git 8-)
14-08-2011 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #87
Re: Premier League 2011/2012
Dokładnie. W sumie to Stoke pokazało, że Britannia znów będzie nieprzyjemnym do gry stadionem.
14-08-2011 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damianos5003 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Premier League 2011/2012
Czuję że to będzie nasz sezon,kolejny rywal w walce o tytuł gubi już pkt w 1 kolejce Big Grin
14-08-2011 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #89
Re: Premier League 2011/2012
No i ten bramkarz Asmir Begovic wygląda naprawdę ciekawie, to jest Bośniak, ma dopiero 24 lata, co prawda tylko 2 mecze w reprezentacji, ale to może się bardzo szybko zmienić Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
14-08-2011 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #90
Re: Premier League 2011/2012
Chelsea się musi w pomocy wzmocnić, w środku i na bokach, bo mogą mieć ciężko coś ugrać w PL z tym co mają, o Europie nie wspominając. Sam Boas powiedział po meczu, że chciałby kupić jeszcze rozgrywającego i skrzydłowego. Ciekawe kogo na skrzydło sprowadzą, bo pewnie do środka powalczą o Modricia.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-08-2011 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości