Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2011/2012
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #106
Re: Premier League 2011/2012
No dobra, ale patrząc jak Alvesa Busquetsa czy Pedro bolą wejścia piłkarzy to chyba oni są trochę bardziej łamliwi niż Torres czy Silva.
15-08-2011 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #107
Re: Premier League 2011/2012
matys napisał(a):Mubinio napisał(a):Ja to sobie np. myślę, że na stadionie Stoke każdy by się męczył i męczył. I to nie wynika z "siły" zespołu Pullisa, ale z jego stylu gry.


A ja myślę, że tą powolną i drewnianą obronę Stołk Barca swoją szybkością by rozniosła w pył. Już widzę jak Huth nadąża za klepą Hiszpanów.

Takimi argumentami dojdziemy do tego, że Manchester United jest 2 klasy gorszy od Herculesa Almelo (czy jak się to pisze), bo tamten wygrał z wielkąąąą Barcą 2:0 na wyjeździe. Więc o dupę rozbić se można taką logikę. Tu chodzi o cały, wyczerpujący sezon, a nie o jeden mecz.

Nikt nie twierdzi, że Barca nie mogła by sobie wygrać PL. Ale ja twierdzę, że miała by z tym 2x większe problemy niż w PD.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
15-08-2011 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #108
Re: Premier League 2011/2012
Hubercik napisał(a):Alvesa Busquetsa czy Pedro bolą wejścia piłkarzy to chyba oni są trochę bardziej łamliwi niż Torres czy Silva.
Jak ich wejścia nie bolą. oni są największymi symulantami w Barcelonie tak się składa Big Grin
15-08-2011 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #109
Re: Premier League 2011/2012
Wiem, że nie bolą, ale w końcu ktoś by tak wjechał ze po karierze. Wystarczyłby do tego Barton Smile
15-08-2011 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #110
Re: Premier League 2011/2012
Też mam zastrzeżenia do piłkarzy Barcelony w kontekście nadmiernego symulowania i zbyt dużego manifestowania...hmm... bólu, ale jestem ciekaw jakbyście twardziele sami zachowywali naprzeciw Pepe czy innego Vidića, więc darujcie już sobie.
15-08-2011 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #111
Re: Premier League 2011/2012
rimas napisał(a):jakbyście twardziele sami zachowywali naprzeciw Pepe
Gdyby mnie trafił to bym płakał. gdyby nie to nie tarzałbym się po murawie jak baba więc daruj sobie.
15-08-2011 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #112
Re: Premier League 2011/2012
Dokładnie tak. W sumie to do Torresa Silvy i Robinho mozna chyba powoli dodawać do tego grona Kuna Aguero, który dał bardzo dobrą zmianę w dzisiejszym meczu ze Swansea. Choć to beniaminek, więc napewno był to łatwiejszy debiut niż gdyby to był jakiś inny zespół.
15-08-2011 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #113
Re: Premier League 2011/2012
Jak już kilku poprzedników, uważam, że takim gdybaniem to do niczego nie dojdziemy. Jedni będą mówili, że Barca rozklepała by wszystkich średniaków a drudzy, że w połowie sezonu nie mieli by kim grać.

Dla mnie bardziej realna jest ta druga opcja. Barcelona miała by pewnie spore problemy gdyby teraz nagle kazać jej grać sezon w PL. Inne warunki, twardsza gra czy nawet gorsza pogoda na pewno by im nie pomagały. Co innego gdyby był to dłuższy eksperyment. Jakieś 2-3 sezony i dopasowali by się do gry w Anglii, zmienili może paru zawodników i mogliby walczyć o mistrzostwo.
15-08-2011 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #114
Re: Premier League 2011/2012
Aguero dał zajebistą zmianę, wchodzi chłop na 30 min i strzela 2 gole i asystuje, czy można prosić o lepszy debiut(bo to debiut, prawda?)?

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
15-08-2011 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacetto888 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Premier League 2011/2012
Aguero :o Ale się kozak zapowiada :shock:
15-08-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #116
Re: Premier League 2011/2012
Jacetto888 napisał(a):Aguero :o Ale się kozak zapowiada :shock:

Jak go wystawię w piłkarzykach, to na pewno przestanie strzelać :-D

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-08-2011 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #117
Re: Premier League 2011/2012
To wystawiaj, byle szybko. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
15-08-2011 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #118
Re: Premier League 2011/2012
matys napisał(a):Wiadomo, że tak. Ale kogo nie osłabiłoby brak kilku kluczowych graczy?

Jest taki jeden zespół na M, który dzięki temu, że ma niemal dwie równe jedenastki, wygrał ligę angielską 12 razy w ciągu 19 lat. Myślisz, że to przypadek? U nas nie ma graczy niezastąpionych i dlatego tak łatwo nam przełamywać kryzysy formy, które notorycznie zdarzają się innym zespołom gdy ich gwiazdorzy łapią dołek.

matys napisał(a):Ale tylko w obronie, bo tak to mogą przebierać w zawodnikach. Fizycznie wyglądają słabo, co pewnie miałoby duże znaczenie przy stałych fragmentach gry, bo przy ich stylu gry siła fizyczna nie jest potrzebna do opanowania gry.

Tylko w obronie? A kogo takiego mają na zmianę w ataku? Jedynie w pomocy mają w miarę dobrych zmienników i to też dopiero od tego okienka transferowego.

matys napisał(a):Olbrzymie problemy? Błagam. Przypominam 28 maja.

Cały czas mówisz o jednym meczu. Ja nie kwestionuje, że w pojedynczym meczu czy nawet dwumeczu Barca jest w stanie zniszczyć każdą drużynę na świecie. Ale my mówimy tu nie o pojedynczym meczu a całym, prawie 70-spotkaniowym , wykańczającym sezonie ligowym, z 3 pucharami i ligą z 19 zespołami z których żaden nie odpuszcza ani na sekundę i nigdy nie odstawia nogi mimo, że technicznie wszystkie są dużo słabsze. Do tego bez przerwy zimowej. Poczytaj analizy jak wielka różnica jest między ilością kontuzji w EPL w rundzie wiosennej a w innych ligach. Gdzie przed przerwą kontuzji jest porównywalna ilość. Naprawdę nie przyjmujesz do wiadomości, że ta liga jest o wiele bardziej wycieńczająca niż inne? To są fakty a nie bajania. Piłkarze Blaugrany to nie roboty i kontuzje łapią, niektórzy nawet często. A mogę się założyć o sporo alkoholu, że w EPL by je łapali 2 razy częściej. I tak np. mogłoby się okazać, że bez Iniesty, Xaviego i Messiego, z przemęczonymi sezonem Busquetsem i Villą wkręcenie w ziemie Stoke na ich stadionie gdzie cała jedenastka haruje od 1 do 90 minuty nie jest już takie proste. Oglądałes wczorajszy Superpuchar? Zabrakło jedynie kilku nazwisk i jak wyglądała Barcelona? Gdzie był ten słynny pressing, gdzie była klepka z pierwszej piłki? Nie było a to przecież początek sezonu i ich rezerwowi powinni być wypoczęci i głodni gry.

Naprawdę, ta liga jest trudna, to nie są mrzonki zazdrosnych kibiców angielskich. Oczywiście Barca na pewno miałaby szanse na tytuł, może nawet by go zdobyła ale z problemami i to dużymi i raczej nie w pierwszym sezonie. Imho mówienie, że Barca by przyszła i z palcem w nosie wygrała tą ligę jest niedocenianiem olbrzymiej pracy jaką robi SAF żeby co roku bić się o tego mistrza do ostatniej kolejki. To naprawdę nie takie proste, że bierzesz 11 zajebistych graczy i już.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-08-2011 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #119
Re: Premier League 2011/2012
Lasq napisał(a):Oglądałes wczorajszy Superpuchar? Zabrakło jedynie kilku nazwisk i jak wyglądała Barcelona? Gdzie był ten słynny pressing, gdzie była klepka z pierwszej piłki? Nie było a to przecież początek sezonu i ich rezerwowi powinni być wypoczęci i głodni gry.

Tam nie chodziło o to, że zagrał jeden, czy dwóch rezerwowych. Oni się przygotowywali do sezonu dość specyficzne i nadal są w ciężkim treningu. Dodatkowo Messi miał problemy zdrowotne, co też dało się zauważyć. Tak więc przyczyna takiej, a nie innej gry leżała w zupełnie czymś innym niż absencji Xaviego, czy Busquetsa.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-08-2011 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacko5 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #120
Re: Premier League 2011/1012
Witam.

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany zobaczeniem wszystkich bramek które padły na angielskich boiskach w danej kolejce to zapraszam do subskrybowania mojego konta w serwisie YouTube.com - http://www.youtube.com/user/Jacko1st

Czy warto? Oceńcie sami,

[Obrazek: zapr3.jpg]

A najlepiej sprawdźcie pierwszy przegląd,

http://www.youtube.com/watch?v=OlCTTCdP9sY&hd=1

Zapraszam do subskrybowania kanału oraz komentowania pierwszego przeglądu - to sprawi, że będę miał motywację na robienie kolejnych!

JACKO.
16-08-2011 01:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości