Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #901
Re: Transfery rywali w Premier League
A tam, sracie po tych gaciach, jakby sam Mata mial rozpieprzyc cala nasza defensywe, czy z nim, czy bez, sa do ogrania. (tel- brak polskich znakow)

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-08-2011 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #902
Re: Transfery rywali w Premier League
Sirius napisał(a):No to pierwsze poważne wzmocnienie Chelsea, ale za to porządne. Tylko z tego co się orientuje to dla nich priorytetem powinien być raczej środek pola a nie skrzydło :roll:

Drugie tyle mają dać za Modricia i ponoć ten transfer też ma wkrótce znaleźć szczęśliwy dla Chelsea koniec.

EDIT:

Ukryty tekst:
Eden Hazard przeniesie się do Arsenalu za kwotę 23 mln funtów, jeżeli drużyna z północnego Londynu zakwalifikuje się fazy grupowej Champions League. O tym, czy Kanonierzy zdołają tego dokonać przekonamy się 24 sierpnia, kiedy to odbędzie się mecz rewanżowy z Udinese.

Według doniesień, Lille wyceniło belgijskiego skrzydłowego na 26 mln funtów. Jego cena jest jednak nieco niższa, ponieważ 20-latek pragnie dołączyć do drużyny Wengera. Ważną kwestią pozostaje jednak fakt, że ma on już zagwarantowany udział w tym sezonie Ligi Mistrzów wraz z Lille - nie chce więc ryzykować zmieniając barwy tylko po to, by grać z Arsenalem w mniej prestiżowych rozgrywkach Ligi Europy.

Podczas gdy umowa pomiędzy klubami została już wstępnie zawarta, warunki osobistego kontraktu jeszcze nie. Przyszłotygodniowy mecz przeciwko Udinese może więc być najważniejszym meczem, jaki Arsenal rozegrał w przeciągu ostatnich kilku lat.

Szkoda, że trafi do Arsenalu. Chętnie widziałbym go na środku pomocy skoro nici z transferu Modricia/ Sneijdera/ Nasriego czy Goetze( dopiero za rok będzie na sprzedaż).

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-08-2011 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #903
Re: Transfery rywali w Premier League
Mocniejsza Chelsea = mocniejsza PL = większe widowisko.

Dlatego trzymam też kciuki za Arsenal, aby kupili za te grube miliony kogoś do środka pola i ew. kogoś na lewą za Nasriego. Serio mówię. Tylko ManCity mam w nosie, bo oni już i tak mają za mocny skład. Inną sprawą jest, że same indywidualności im meczu nie wygrają.

I nie narzekajcie, bo co sezon jest ciekawiej.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-08-2011 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #904
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Drugie tyle mają dać za Modricia i ponoć ten transfer też ma wkrótce znaleźć szczęśliwy dla Chelsea koniec.
Po tym jak Luka jasno zadeklarował, że chce grać dla Chelsea, to wg mnie tylko kwestią czasu jest jego transfer. Levy będzie zarzekał się, że go nie puszczą ale odpowiednio duża kwota pieniążków skłoni Tottenham do zmiany zdania.

Co do Hazarda to widzę, że Wenger wreszcie nie szczędzi kasy. W sumie nie ma się co się dziwić, bo Francuz nie ma wyboru: chcąc załatać lukę po Cescu trzeba się liczyć z większym wydatkiem niż ostatnimi czasy.

W kwestii Nasriego pojawiają się informacje o tym, że może jednak były zawodnik Marsylii pozostanie w Arsenalu na kolejny sezon. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
20-08-2011 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #905
Re: Transfery rywali w Premier League
Cytat:Coraz więcej źródeł podaje, że nie dojdzie do transferu Samira Nasriego do Manchesteru City, ponieważ Francuz zdecydował się pozostać w Arsenalu. Według francuskiej telewizji, 24-letni pomocnik postanowił zostać w drużynie Wengera na kolejny sezon, nie zasilając tym samym arcybogatego Manchesteru City.

Co więcej, Nasri rozegrał całe spotkanie w przegranym 0-2 pojedynku z Liverpool na Emirates Stadium. Jeśli wystąpi w meczu z Udinese (już w kolejną środę o godz. 20.45 czasu polskiego - przyp.red.), wtedy - zgodnie z przepisami - nie będzie mógł już reprezentować innego klubu w europejskich pucharach.

Wszystko wskazuje na to, że wakacyjna saga z Samirem w roli głównej powoli dobiega końca, a wraz ze startem sezonu więcej uwagi poświęca się piłce nożnej, a nie spekulacjom transferowym.

metro.co.uk

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-08-2011 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #906
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Mata w Chelsea za 28 mln euro. Hiszpan podpisze 5-letni kontrakt. Zajebiście...
O ja Cię pierdolę ! Tragedia, co my teraz zrobimy ! :shock: Jesteśmy w dupie.

Ty jak zwykle Jaroldzu płaczesz, bo rywal do tytuły zakupił dobrego piłkarza. Nie wiem nad czym tak ubolewasz, w końcu wiadomo, że Chelsea, czy city co okienko są w stanie sprowadzić zawodnika światowej klasy, nie ma w tym nic szokującego. Przecież my także to robimy. Na dodatek posiadamy mocniejszy kadrowo zespół. Ale nie, ty znowu swoje, przyszedł Mata, to mają od razu mistrza. Podobno londyńczycy mieli roznieść ligę, gdy przybył torres, a o dziwo tego nie zrobili !

Mata u nas na środku pomocy ? Zejdź na ziemie.

Ja tam nie mam zamiaru zarywać nocy ze względu na transfery rywali. Wystarczy, że spojrzę na nasz klub i już wiem, że nie mam się czego obawiać.
20-08-2011 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #907
Re: Transfery rywali w Premier League
Nic nie pisałem na temat Maty u nas.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-08-2011 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #908
Re: Transfery rywali w Premier League
No to zawodnicy, którzy byli z nami łączeni pojawią się w Anglii tyle, że nie u nas. Mamy Younga więc nie jest mi specjalnie szkoda Hazarda, ale przekładałem transfer Modrica nad Sneijdera i szkoda, że Chorwat wzmocni zapewne naszych rywali. Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie to będzie chyba jeszcze większe wzmocnienie dla Chelsea niż Mata.
20-08-2011 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #909
Re: Transfery rywali w Premier League
Póki co ani Mata, a tym bardziej Modrić nie są zawodnikami The Blues. Tak samo jak Hazard wciąż gra w Lille, a Nasri w Londynie.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-08-2011 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #910
Re: Transfery rywali w Premier League
I Gibson w United.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-08-2011 02:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #911
Re: Transfery rywali w Premier League
No, nasz podstawowy zawodnik.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-08-2011 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #912
Re: Transfery rywali w Premier League
Pozbycie się Gibsona to raczej nie jest dla nas priorytet. Jeśli ktoś go chce i odpowiednio zapłaci to proszę bardzo. Jeśli jednak nie znajdzie się kupiec to on mi w składzie nie przeszkadza, nie będzie kaprysił, że za mało gra a może się przydać w trudnych momentach ( choć mam nadzieję, że nie będzie u nas żadnej plagi kontuzji).
21-08-2011 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #913
Re: Transfery rywali w Premier League
Na wypadek kontuzji to w rezerwach mamy kilku zawodników którzy czekają na debiut. Ja lubię Gibsona, ale trzeba jednak przyznać, że to nie jest jego poziom. A tak pograłby sobie w jakimś średniku z Premier League.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
21-08-2011 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #914
Re: Transfery rywali w Premier League
Podobnie jak chyba wszyscy na tym forum nastawiam się na Pogbę czy Morissona w pierwszym w składzie w np. jakimś CC. Ale skoro nikt Gibsona na obecną chwilę nie chce (chociaż podobno są jakieś plotki o Blackburn) i podoba mu się siedzenie na trybunach to nie ma co go wypychać na siłę. To raczej kwestia tego czy zawodnik chce grać czy zadowala się drugoplanową czy nawet trzecioplanową rolą w klubie. Jeśli zadowala go mniej niż 10 występów w sezonie to ok, a jeśli nie to niech weźmie przykład z O'Shea.
21-08-2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #915
Re: Transfery rywali w Premier League
Chodzi o zagranie ponad 400 meczów w barwach United?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-08-2011 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości