Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2431
Re: Kółko wzajemnej adoracji
radzio napisał(a):Może jakiś turniej haxa Big Grin?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-10-2011 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2432
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Dużo ludzi przeniosło się na inne fora.
30-10-2011 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2433
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Ja dostałem na gg wiadomość, że jest jakieś inne, fajniejsze forum na które mnie zapraszają, ale pierdolę to.
:* lofciam redcafe

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-10-2011 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2434
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Intel napisał(a):
Kris1908 napisał(a):Nie tylko tutaj kicha jest w kwestii aktywności użytkowników zresztą :|

Pomyśleć jeszcze, że i z tym, i z tamtym takie ambitne plany były...

Z tamtym dalej są ambitne plany, nie wiem jak z tym Smile

Gdzie jest Groszek?
30-10-2011 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2435
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Kris1908 napisał(a):
Intel napisał(a):
Kris1908 napisał(a):Nie tylko tutaj kicha jest w kwestii aktywności użytkowników zresztą :|

Pomyśleć jeszcze, że i z tym, i z tamtym takie ambitne plany były...

Z tamtym dalej są ambitne plany, nie wiem jak z tym Smile

Ale chyba nie aż tak ambitne jak kiedyś - plany zresztą wspólne i dla tego, i dla tamtego...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
30-10-2011 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2436
Re: Kółko wzajemnej adoracji
kojot napisał(a):Tylko co zrobić?
Połączyć się z innym forum. Kiedyś coś się pisało o manusite. Tutaj jest za mało ludzi, a takich konkretnych, to już w ogóle. Tak na szybko, to mi tylko matys przychodzi do głowy.
panopticum napisał(a):Ja dostałem na gg wiadomość, że jest jakieś inne, fajniejsze forum na które mnie zapraszają, ale pierdolę to.
Też od nich dostałem zaproszenie, nawet się tam zarejestrowałem, ale tam jest jeszcze nudniej, bo ileż można dyskutować o koprofilii?
radzio napisał(a):I zawsze aktywność przypomina sinusoidę.
Tyle, że nawet nie o aktywność chodzi, a o brak nowych twarzy. Ci fajni, jak Kula, Michał, pałlo czy Janczar tutaj już wcale/prawie wcale nie piszą, a nowych wyrazistych userów nie ma.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-10-2011 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2437
Re: Kółko wzajemnej adoracji
matys napisał(a):Też od nich dostałem zaproszenie, nawet się tam zarejestrowałem, ale tam jest jeszcze nudniej, bo ileż można dyskutować o koprofilii?
Kwestia smaku, jak pisał Herbert. Tak smaku, w którym są włókna duszy i chrząstki sumienia.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-10-2011 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2438
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Jak tak nowych witacie, to nie dziwne...
Każdy błąd szykanowany...
Spoko popełniłem kilka gaf, napisałem parę niepotrzebnych postów, ale nie znaczy to, że trzeba ze mną jeździć jak z wrogiem. Każdy natomiast miał w chuj dużo do powiedzenia jeżeli chodzi o upominanie a w sumie chyba tylko Intel napisał uwagi w sposób taki, po którym nie odechciewa się tu logować.
30-10-2011 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2439
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Jaki każdy, ja się nie przypierdalam.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-10-2011 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #2440
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Po mnie nie jeździli Smile . Zresztą po innych nowych też chyba nie, więc nie wiem czemu, ja się nie przypierdalałem do Ciebie Wink .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
30-10-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #2441
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Porownaj swoje posty z poczatku i teraz. Juz wiesz czemu ktos Ci cos wypominal. Poziom na tym forum jest wysoki, dlatego tez wyzsze wymagania co do nowych uzytkownikow, proste.

Szczerze to wole 20 postow ktore cokolwiek wnosza, niz 100 o zerowej wartosci merytorycznej. Quality>>>Quantity.
30-10-2011 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2442
Re: Kółko wzajemnej adoracji
matys napisał(a):Tyle, że nawet nie o aktywność chodzi, a o brak nowych twarzy. Ci fajni, jak Kula, Michał, pałlo czy Janczar tutaj już wcale/prawie wcale nie piszą, a nowych wyrazistych userów nie ma.

Jak już piszemy kogo brakuje to tęsknię jeszcze za Danielem i Czarkiem Tongue A Janczar to chyba tym postem z charakterystycznymi rysami twarzy u Ribery'ego w pamięć Ci zapadł Wink
30-10-2011 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2443
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Takie pytanie, jak bardzo wylewnie reagujecie na bramki United? Czy przy wszystkich skaczecie do góry, krzyczycie itd, czy jednak ze spokojem?

Pytam, bo wczoraj poszedłem sobie na mecz z Otelulem i przyszła kilkuosobowa grupa tak na oko licealistów i przez większość czasu mieli na mecz z lekka wyjebane, a to komórki, a to gadali sobie, a to na fajka wyjść, ale jak bramki padały to tak jakby był to gol w finale CL, a nie w meczu grupowym z Otelulem, gdzie bramki były kwestią czasu.
03-11-2011 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2444
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Zależy jaki mecz, ale też zależy w jakim klimacie go oglądasz. Najlepiej ogląda się zdecydowanie w pubie, szczególnie, gdy gramy z drużyną, której kibiców też tam nie brakuje. Wtedy człowiek przeżywa nawet, co najwyżej, przeciętne sytuacje bramkowe. W pubie mecze przeżywam najbardziej, co nie znaczy, że lubię je tam oglądać. Przy takich transmisjach, jakie serwuje nam Bloodzeed na Sopcaście nie mam potrzeby, żeby wychodzić do pubu w obawie, że będzie mi się coś cięło czy będę się męczył z marną jakością. Oglądając w domu, łatwiej mi jest ocenić grę poszczególnych piłkarzy niż ma to miejsce w barze. Nie wiem czy to kwestia tego, że jestem skupiony wyłącznie na meczu czy może tego, że nie piję alkoholu. Ale jak już jesteśmy przy oglądaniu w domu to nie drę się na całą mordę, gdy strzelimy bramkę, ale jakiś okrzyk radości na pewno się pojawia. Jednak w takim meczu jak wczoraj, kompletnie nie reagowałem na bramki. Pewnie byłem od początku nastawiony na to, że tak czy siak wygramy, więc nie mogło być mowy o jakiejś żywiołowej reakcji. Z resztą samo spotkanie było pozbawione jakichkolwiek emocji, więc to też miało duży wpływ.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-11-2011 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2445
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Oglądając samemu a choćby z jednym kumplem różnica jest niebagatelna.
Wiele zależy od tego, jak ta bramka pada, czy to jakaś niesamowita akcja, jaki mecz itd.

Z reguły to wyskakuję w górę i biję brawo z bananem na ryjku. Jak z kimś to reakcja podobna, z tym, że przybijamy sobie pionę i jakieś komentarze do tego.

Natomiast jak się ogląda w barze ot choćby w Krakowie jak byłem no to stary. Wszyscy skaczą, tulą się do siebie i drą ryja.

W sumie każda opcja mi się podoba, jeżeli jest tylko sposobność do takiej radości - czyt. jak tylko padają bramki dla United lub innej drużynie, której kibicuję Smile
03-11-2011 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 67 gości