Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip-Hop, Rap, Reggae
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #211
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
http://www.youtube.com/watch?v=rgGRN9jr ... r_embedded
02-11-2011 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #212
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
@Zasad

Stoję za Chadą nie znaczy, że choćby nagrał diss w stylu disco polo to będę za nim stał murem. Po prostu mu kibicuję w tej bitwie i mam nadzieję, że ostatecznie zmiażdży tego pajaca.

Śmieszą mnie natomiast głosy jak to Doniu rozjebał Chadę i przy okazji Hifi Bandę. Rzeczywiście, w pierwszym kawałku przypruwanie się do Chady w oparciu o insynuacje, a w drugim dostosowanie się do tego samego, za co krytykowało się Chadę w "****** skurwielu" jest w chuj ambitne. Do tego robienie z siebie pajaca na klipie z Chałwą. Ciekawe, jak byście reagowali, gdyby to samo zrobił Chada w serkiem "Danio" w nawiązaniu do Donia. Pewnie byście pisali, że to poziom gimnazjum, żenada itp.

Jak to nawinął Diox:
Cytat:Mez, Doniu, Liber, suki grają w jednej lidze
Hejterze bronisz ich, znaczy że im wybaczyłeś
Hejterze bronisz ich, to zamach na muzykę

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-11-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #213
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):. Do tego robienie z siebie pajaca na klipie z Chałwą.




A co jest robienie z siebie pajaca z tekstami o długopisach?

Beef wygrywa ten kto przedstawi lepsze argumenty a nie kto jaką muzykę nagrywa więc dziwne że śmieszy cię że ludzie piszą że doniu rozjebał chadę bo tak zrobił. pocisk po nich.

mucha napisał(a):Ciekawe, jak byście reagowali, gdyby to samo zrobił Chada w serkiem "Danio" w nawiązaniu do Donia. Pewnie byście pisali, że to poziom gimnazjum, żenada itp.

ty za to byś napisał pewnie że z takimi pajacami jak doniu trzeba takimi środkami.


i tak, skasowałem tamte posty bo nie chciałem śmiecić wojnami forumowymi
02-11-2011 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #214
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Jakimi tekstami o długopisach? Rozmawiamy o teraz o beefie. Gdzie te argumenty Donia? Koleś ewidentne robi sobie rozgłos, bo dawno stracił na popularności. A kto jak nie Chada może mu w tym pomóc? Wystarczy spojrzeć ilu mają fanów na Fejsbuku, żeby zobaczyć przepaść, jaka dzieli ich twórczość. Doniu niech lepiej wraca do Shibuya, tam wychodziło mu lepiej.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-11-2011 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #215
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
100% zgadzam sie z Samcro.

Mucha, postaraj sie spojrzeć chociaż troszke obiektywnie, bo póki co to jedynie bluzgasz na Donia jaki to chujowy popowy sprzedawczyk, a argument o tym ile ma fanów na fejsbuku to juz w ogóle potęga :>
Sam na codzien słucham Chady (no, moze nie na codzien, ale Proceder jak dla mnie git płyta), Dioxa nie lubie, a Had to dla mnie mistrz masakrator, ale w tym beefie póki co sie tylko błaźnią a Doniu ich zjada, chociaż na codzień jest pizdą Wink
Wiadomo, że każdy ma swoje gusta itp itd, ale ****** Skurwiel po prostu JEST NA ŻENUJĄCYM POZIOMIE Smile Diss donia 'W ryj' czy coś w tym stylu też nie jest arcydzielem ale na tle "dzieła" tej trójki to co drugi gimnazjalista lepiej by wypadł, smutne ale prawdziwe Wink

OBCIĄGNIJ PAŁE SWOJEJ STAREJ, hahahaha

A tak swoją drogą, to te wersy Dioxa które zacytowałeś Mucha, są wg. mnie strasznie głupie, co kurwa, Diox mi bedzie wmawiał że wybaczyłem im odjazd w strone popu? Co on w ogóle pierdoli, to, że mówie że Doniu w tym beefie jest lepszy nie znaczy że mu wybaczyłem, a takie zgrywanie prawilniaka na siłe przez Dioxa jeszcze bardziej mnie do niego zniechecilo Wink On bedzie ludzi hejterami nazywal? No proooosze

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
02-11-2011 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #216
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
ZasadKG napisał(a):Mucha, postaraj sie spojrzeć chociaż troszke obiektywnie, bo póki co to jedynie bluzgasz na Donia jaki to chujowy popowy sprzedawczyk, a argument o tym ile ma fanów na fejsbuku to juz w ogóle potęga :>

Akurat to się odnosiło do fragmentu o tym, że dissując Chadę, stara się przyciągnąć fanów, których nie ma. Na dowód znalazłem informację na FB, która dla mnie jest dobrym źródłem. Nie jest to żadnym argumentem w dyskusji na temat jakości dissu.

ZasadKG napisał(a):Sam na codzien słucham Chady (no, moze nie na codzien, ale Proceder jak dla mnie git płyta), Dioxa nie lubie, a Had to dla mnie mistrz masakrator, ale w tym beefie póki co sie tylko błaźnią a Doniu ich zjada, chociaż na codzień jest pizdą Wink
Wiadomo, że każdy ma swoje gusta itp itd, ale ****** Skurwiel po prostu JEST NA ŻENUJĄCYM POZIOMIE Smile Diss donia 'W ryj' czy coś w tym stylu też nie jest arcydzielem ale na tle "dzieła" tej trójki to co drugi gimnazjalista lepiej by wypadł, smutne ale prawdziwe Wink

OBCIĄGNIJ PAŁE SWOJEJ STAREJ, hahahaha

No cóż, dla mnie diss Donia jest słaby i tyle. Nie twierdzę, że Chada stworzył coś dobrego, po prostu podobał mi się sposób, w jaki to zrobił, o czym już wcześniej pisałem - krótko i na temat, bez zbędnych tłumaczeń. No bo niby z czego ma się tłumaczyć?! Fakt, tekst 'opierdol pałę starej' jest lekko mówiąc żenujący, ale i w dissach Donia dopatruję się żenujących rzeczy. A mimo to słyszy się teksty, że Doniu pozamiatał itp., a Chada nawinął w stylu gimnazjalisty. Poza tym, na razie Doniu nagrał dwa dissy, Chada jeden. Poczekajmy na rozwój wydarzeń ;]

Btw. Dioxa też nie lubię, ale z wersami, które zacytowałem zdecydowanie się zgadzam.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-11-2011 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #217
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Na szczęście na rap scenie dzieje się dużo więcej ciekawych rzeczy niż jakieś rymowane kłótnie trzeciorzędnych raperów. Ani tych dissów nie rozumiem, ani waszych kłótnio o nich.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-11-2011 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #218
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Macie chłopaki tak na chillout. Smile
[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/hP9nrCYoOmY[/flash]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-11-2011 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #219
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
No!Smile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-11-2011 01:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #220
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Doniu zjadł ich, dziękuje, dobranoc :shock: .

http://www.youtube.com/watch?v=yD61FY43 ... _embedded#!

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
08-11-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #221
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
:lol: :lol: :lol:

Czym ich zjadł? Naczytałeś się komentarzy na Youtube i pierdolisz. Ten diss jest cienki jak sik komara. Co w nim niby takiego wspaniałego, żeby pisać, że ich zjadł?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-11-2011 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #222
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Ja pierdole ? Widzę zwolennik Chady się znalazł :lol: . Mimo, że nie jest to kawałek najwyższych lotów to i tak zjada Chade, co świadczy chyba tylko o nim. Ale nie zamierzam się kłócić Wink .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
08-11-2011 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #223
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Zwolennik Chady? Po prostu śmieszą mnie takie dzieciaki jak ty, które nie mają najmniejszego pojęcia w temacie, a wypowiadają się, bo poczytały w komentarzach jaki to Doniu jest zajebisty. Też nie mam zamiaru dyskutować, bo nie ma z kim.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-11-2011 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #224
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
To samo mogę powiedzieć o tobie, że naczytałeś się komentarzy na facebooku, yt, czy innym gównie, jaki to Chada jest mistrzem, więc raczej słaby argument. I tak, nie ma z kim dyskutować Wink. Dobranoc.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
08-11-2011 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #225
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Diss Donia jest słaby, ale diss Chady jeszcze słabszy i Doniu wypada lepiej.




Gdzie te beefy jak Tede z Płomieniem gdzie każdy nagrał godziwe kawałki?

A Professor Green wydał nową płytę całkiem niedawno, rozpierdol ta płyta, większość to same numery które aż się proszą by włączyć replay.
08-11-2011 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości