Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hip-Hop, Rap, Reggae
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #226
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
I dlatego nie lubie tych pierdolonych dissów.
Kolesie, którzy nie mają o tym pojęcia kłócą się o to, który z nich nagrał gorszy kawałek bo o lepszym w takim przypadku mowy być nie może.
Ani to konstruktywne, ani specjalnie ciekawe, poprostu bez sensu.

Tede i Płomień to mieli przynajmniej powód. O ile ogarniam to przez konfilkt pomiędzy Obrońcami Tytułu a Baku Baku Skł na jakimś konkursie we freestyle'u. A tu?? Jedyny powód to promocja... To jest gówno i tyle. Rap ma łączyć a nie dzielić. No to widać jak się to spełnia.
08-11-2011 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #227
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
kojot napisał(a):To samo mogę powiedzieć o tobie, że naczytałeś się komentarzy na facebooku, yt, czy innym gównie, jaki to Chada jest mistrzem, więc raczej słaby argument. I tak, nie ma z kim dyskutować Wink. Dobranoc.

Ja przedstawiłem argumenty w poprzednich postach. Naczytałem się komentarzy? Należę do mniejszości osób, które nie jarają sie jak idioci chujowym dissem Donia. Mam swoją opinię, którą już wyraziłem. A jak masz wchodzić tu, wstawiać link i jedynie pisać, że ktoś kogoś zjadł to najlepiej tu w ogóle się nie udzielaj, bo nie masz pojęcia w tym temacie, pierdolisz i wkurwiasz ludzi.

samcro napisał(a):Diss Donia jest słaby, ale diss Chady jeszcze słabszy i Doniu wypada lepiej.




Gdzie te beefy jak Tede z Płomieniem gdzie każdy nagrał godziwe kawałki?


Diss Chady może i jest słaby, ale na pewno nie slabszy od żałosnych dissów Donia. Faktem jednak jest, ze ten cały beef jest z lekka żałosny i rzeczywiśćie brakuje mu klimatu z beefu Tedego z Płomieniem czy nawet Tedego z Peją (chociaż to też nienajwyższa półka).

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-11-2011 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #228
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):Diss Chady może i jest słaby, ale na pewno nie slabszy od żałosnych dissów Donia.

Jest dla mnie jednak trochę.
Już przedstawiałem kiedyś dlaczego. Po stokroć wolę słuchać, z lewej, z prawej niż mele w kanapkach. a i gdyby chada sam nagrał to byłoby lepiej, niepotrzebnie nagrał to z kolegami.
Donia kawałek z 3 razy przesłuchałem, Chadę 1 i nie mam zamiaru więcej.

http://www.youtube.com/watch?v=j__Ubu7x9Qk fajny nowy kawałek z chadą
08-11-2011 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #229
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Hubercik napisał(a):I dlatego nie lubie tych pierdolonych dissów.
Kolesie, którzy nie mają o tym pojęcia kłócą się o to, który z nich nagrał gorszy kawałek bo o lepszym w takim przypadku mowy być nie może.
Ani to konstruktywne, ani specjalnie ciekawe, poprostu bez sensu.

Tede i Płomień to mieli przynajmniej powód. O ile ogarniam to przez konfilkt pomiędzy Obrońcami Tytułu a Baku Baku Skł na jakimś konkursie we freestyle'u. A tu?? Jedyny powód to promocja... To jest gówno i tyle. Rap ma łączyć a nie dzielić. No to widać jak się to spełnia.

A kim ty jesteś, żeby mi mówić, że nie mam pojęcia? Ja swoje argumenty wyraziłem, mam swoją opinię, której się trzymam. Takie teksty to możesz kierować do kojota. Równie dobrze móglbym wkleić w temacie o muzyce piosenkę rodem z Disco Polo i napisać: Miazga :shock: :shock: :shock: Nie wiedziałem, że w tym gatunku muzyki można pisać takie głębokie teksty :shock: :shock: :shock: Tyle, że ja nie zniżam sie do takiego poziomu i dyskutuję tylko o rzeczach, o których mam pojęcie.

Jak w ogóle śmiesz zarzucać komuś, że nie ma o czymś pojęcia, w tym samym poście pisząc takie głupoty jak w drugiej części. Beef Tedego z Płomieniem zaczął się od tego, że Płomień nagrał utwór, który Tede mylnie zinterpretował jako diss na swoją osobę. Poza tym Obrońcy Tytułu (Pezet, Eldo) na bitwie w Płocku fristajlowali się z Gib Gibon Skład, który reprezentował Tede. Nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pierdol.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-11-2011 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #230
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Należysz do mniejszości osób, które nie jarają się dissem Donia :o? Chyba do większości osób, które się jarają dissem Chady, ale dobra Wink . Ja się nie jaram, ani tym, ani tym, a że ty wyraziłeś swoją opinie to twoja sprawa, ja nie musiałem i tego nie zrobiłem. I to jest ostatni mój post, co do tego beefu, bo dyskusja z Tobą nie ma sensu <śpi> .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
08-11-2011 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #231
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Tym postem potwierdziłeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Więcej osób jara sie dissem Chady? Niech to forum posłuży jako kontrargument, a komentarze na innych forach czy w komentarzach na YT jako kolejne. Nie wyraziłeś swojej opinii i się ośmieszyłeś. Cieszę się, że to twój ostatni post, bo myślałem, ze poczytam coś ciekawego, od osoby, która ma jakieś argumenty. Trafiłem jednak na osobę, która pierdoli i uciekając od odpowiedzi na pytania pisze, że dyskusja ze mną nie ma sensu :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-11-2011 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #232
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
[Obrazek: jackson_popcorn.gif]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-11-2011 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):[ bo nie masz pojęcia w tym temacie, pierdolisz i wkurwiasz ludzi.


Cytat:potwierdziłeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Cytat:Nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pierdol.

Cytat:dzieciaki jak ty, które nie mają najmniejszego pojęcia w temacie



Kurwa Adis mnie z popcornem wyprzedził.
08-11-2011 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #234
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
[flash=800,185]http://www.youtube.com/v/wIyUa7l7RvM[/flash]

Wcześniej Paolo łagodził, tera ja.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-11-2011 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #235
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Po pierwsze jak masz zamiar do mnie pisać to zaimki prosiłbym z dużej litery, bo szacunku do siebie mieć nie musisz, do innych wypadało by.

Co do Płomienia i Tede ok, dałem ciała pomyliłem, Gibon z Baku Baku no i też nie trafiłem co do sedna konfilktu, pomiędzy nimi ale zazaczyłem na początku, że o ile ogarniam to tak jest. Myliłem się spoko, przynajmniej dzięki temu wiem więcej.

Nie pisz mi jednak, że pierdolę głupoty bo dalsza część posta sie zgadza.
Chada w kawałku "A pamiętasz jak?" obraża Donia ni z gruchy ni z pietruchy tak na prawdę, żeby się wypromować z nową płytą wśród dzieci yt i innych ekspercików, którzy kometują najmniejszy ruch na portalach muzycznych. No bo po co innego?? Doniu to wykorzystał i powstaje niby konfilkt, który jest z korzyścią dla jednego i dla drugiego. Powstaje tylko zbędne pierdolenie, kto nagrał lepszy. Dla mnie ani jeden ani drugi nie ma na tyle miażdżących kawałków, żeby się nimi przejmować, ale widzę niektórzy mają to za sprawę honoru, bo nawet nie przedstawienie argumetu jest szykanowane i oznacza, że ktoś jest nie wart dyskusji. Ciekawe podejście, trochę się jednak może nie sprawdzać na dłuższą metę.
09-11-2011 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #236
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Mucha, co ci w tym temacie odwaliło? Wyzywasz ludzi od idiotów, wywyższasz się non stop, i mówisz że tylko ty sie znasz bo jesteś za Chadą a inni którzy są za Doniem sie nie znają i niech nie pierdolą głupot, człowieniu, ogarnij : O Nie chce mi sie już pisać na temat tego beefu bo zrobiłem to na poprzedniej stronie i dalej uważam że Doniu zjada Chade i HiFi w beefie, chociaż poza nim oczywiście jest nikim w porównaniu do nich Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
09-11-2011 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #237
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
Miałem tu już nic nie pisać, ale muszę odpowiedzieć (jak Chada Doniowi :lol: ).

Hubercik napisał(a):Chada w kawałku "A pamiętasz jak?" obraża Donia ni z gruchy ni z pietruchy tak na prawdę, żeby się wypromować z nową płytą wśród dzieci yt i innych ekspercików, którzy kometują najmniejszy ruch na portalach muzycznych. No bo po co innego?? Doniu to wykorzystał i powstaje niby konfilkt, który jest z korzyścią dla jednego i dla drugiego.

Boże, widzisz i nie grzmisz. Po pierwsze, Chada w "A pamiętasz jak?" nawinął prawdę na temat Donia. Po drugie, jakie promowanie płyty? Na czym? Na obrażaniu Donia? Na chęci wywołania konfliktu z Doniem? Chada nie potrzebuje się promować w taki sposób, on swoją klasę pokazał już w "Procederze".

Hubercik napisał(a):Powstaje tylko zbędne pierdolenie, kto nagrał lepszy. Dla mnie ani jeden ani drugi nie ma na tyle miażdżących kawałków, żeby się nimi przejmować, ale widzę niektórzy mają to za sprawę honoru, bo nawet nie przedstawienie argumetu jest szykanowane i oznacza, że ktoś jest nie wart dyskusji. Ciekawe podejście, trochę się jednak może nie sprawdzać na dłuższą metę.

Widać nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a mój może i agresywny ton przesłania ci moją treść. Nigdzie nie piszę, że Chada zjadl Donia czy coś w tym stylu. Co więcej, napisałem, że diss Chady może i jest słaby, ale na pewno nie słabszy od dissów Donia.

ZasadKG napisał(a):Mucha, co ci w tym temacie odwaliło? Wyzywasz ludzi od idiotów, wywyższasz się non stop, i mówisz że tylko ty sie znasz bo jesteś za Chadą a inni którzy są za Doniem sie nie znają i niech nie pierdolą głupot, człowieniu, ogarnij : O Nie chce mi sie już pisać na temat tego beefu bo zrobiłem to na poprzedniej stronie i dalej uważam że Doniu zjada Chade i HiFi w beefie, chociaż poza nim oczywiście jest nikim w porównaniu do nich Smile

Ja się wywyższam? O tym, ze nie mają pojęcia piszę tylko do ludzi, w których przypadku rzeczywiście tak jest. Napisałem tak do kojota, no bo jak inaczej to nazwać jak wchodzi z tekstem: Doniu ich zjadł :shock: , a kiedy zadaję pytanie czym ich zjadł to wyskakuje do mnie, ze znalazł sie obrońca Chady, a on sam nie ma zamiaru na ten temat dyskutować. :lol: Tekstu tego użyłem do Hubercika, który zarzuca mi, że nie mam pojęcia, a sam w tym samym poście wypisuje dwie głupoty. I tylko w kontekście do tych dwóch rzeczy.

Tyle chciałem przekazać, nara.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
09-11-2011 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #238
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):O tym, ze nie mają pojęcia piszę tylko do ludzi, w których przypadku rzeczywiście tak jest. Napisałem tak do kojota, no bo jak inaczej to nazwać jak wchodzi z tekstem: Doniu ich zjadł :shock:

No bo pojęcia nie mają ci co twierdzą że Doniu ich zjadł Smile Jedno słuszne myślenie masz myślisz?

Akurat ja twierdzę że jest odwrotnie. każdy może uważać jak chce. Beefy polegają na wybraniu jednej ze stron po argumentach. akurat dla nas doniu wygrywa jak narazie i tyle




[flash=425,244]http://www.youtube.com/v/7djpNPq9lKo[/flash]

Jedna z moich ulubionych nut podziemia polskiego
09-11-2011 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
mucha napisał(a):może i jest słaby, ale na pewno nie słabszy od dissów Donia.
Bo ty tak mowisz? Smile

Swoją drogą, to ja też uważam że Doniu zjadł Chade na śniadanie, i mogę ci to uargumentować jak tak bardzo tego chcesz, ale zwracam uwagę na to, że zarzucasz wszystkim dookoła brak argumentów i niewiedze a sam nie przedstawiłeś ich zbyt dużo po stronie Chady Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
09-11-2011 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #240
Re: Hip-Hop, Rap, Reggae
ZasadKG napisał(a):Bo ty tak mowisz? Smile

To jest moje zdanie, Z którym nikt nie musi się zgadzać. Poszła nagonka na Chadę, że nagrał żałosny diss, że Doniu go zjadł, więc zapytałem czym on go zjadł? Ja staję w obronie Chady, bo śmieszy mnie powszechna opinia, że Doniu go ośmieszył itp. Proszę bardzo, jeśli chcesz argumentować, to zrób to. Chętnie poczytam co takie zajebistego jest w tym dissie Donia.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
09-11-2011 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości