Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haxball Club Redcafe
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Nie, niestety nie było w porządku, Fost. A szkoda. Nie chcę, obejmując kadrę, wyświadczyć komuś niedźwiedziej przysługi. Nie wiem komu i nie chcę wiedzieć, nie będziemy teraz robić z tego wielkiego halo, bo są ważniejsze sprawy. Zostawmy to i wybierzmy kogoś wspólnie, na kogo nikt nie będzie narzekać.

Chcę grać w RC, bo jesteście świetnymi ludźmi. Zależy mi na tej kadrze i się z tym nie kryję. W przeciwnym razie już bym biegała za haxową kulką w innym trykocie.

Ale nie każcie męczyć się komuś pod moimi skrzydłami... Wink

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
14-11-2011 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #92
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
A kto się będzie męczył pod Twoim skrzydłami? Poza uwagami Wiewióra, nie słyszałem by ktoś miałeś jakieś ale. Jeśli coś jest nie tak wal otwarcie, jeśli zostaje dalej kapitanem - dla mnie sprawa prosta.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-11-2011 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Fost, nie będę teraz robić kolejnego problemu. Wink I nie mam nikomu nic za złe. Gdyby mi się tu nie podobało, to by mnie tu nie było, proste. Jestem, więc cacy wszystko.

Mam pomysła szlachetnego, słuchać mnie, Misie.

Nie będziemy sobie tego kapitana teraz przez tydzień wpychać w ręce jak jakiegoś syfa. Wszyscy, ale powiedziałam - WSZYSCY, piszą tutaj zaraz pod spodem ładniutko, którego tyrana chcą być ofiarą. Po tym jak WSZYSCY napiszą, zobaczymy, kto wygrał te sprawiedliwe i demokratyczne antywybory i będzie po sprawie. Big Grin

Aha, zacznę... XD

Adis

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
14-11-2011 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #94
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Roksana



Mój Blog: Pod presją czasu
15-11-2011 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #95
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Foster napisał(a):Roksana

Gdzie jest Groszek?
15-11-2011 00:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #96
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Napisał w ktoś w słowniku, oznaczając pewne imię...

Cytat:Przebojowa, nie raz zaskakuje swymi zwariowanymi pomysłami, zna swoją wartość i może osiągnąć prawdziwe sukcesy w swoim życiu. W swych poglądach jest konserwatywna i mocno się ich trzyma. Zdolna do wzruszeń i czułości, choć nie zawsze żyje z otoczeniem w pełnej harmonii. Jeśli zostaje matką to jak najbardziej troskliwą i opiekuńczą.

Rozwiązanie zagadki, któż to jest, jest jednocześnie moją propozycją. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-11-2011 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #97
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
@Intel
Wcześniej pisałeś Red, a chyba nie zmieniłeś swych poglądów, więc odpowiedź, jakie to imię, prostą jest :-D

@down:
Ano tak :plask:

Gdzie jest Groszek?
15-11-2011 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #98
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Redzio miał być GK. Kapitanem być nie może, bo by musiał, zamiast trenować strzelanie do pustej bramki (niczym "Prezes" Nakoulma), ustalać jakieś terminy. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-11-2011 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #99
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Moim zdaniem trzeba częściej się spotykać tak jak ostatnio, ponieważ poziom gry jest jeszcze do poprawy. Trudno będzie konkurować z ludźmi co codziennie pykają. Trzeba się jeszcze lepiej zgrać i przede wszystkim zacząć szybciej wymieniać piłkę. Pro hax poszedł w stronę szybkości, dokładności i gry z pierwszej piłki. Teraz dm'y muszą robić za Paula Scholes'a.


Fan United od 1992 roku
16-11-2011 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #100
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
No trzeba trzeba. Nie powiem, po poniedziałku znów mi wróciła ochota na grę w haxa jak kiedyś, także wybierzemy tego kapitana (Roksana) i grajmy coś.

Ruud, kojot, mucha, Wróg, Adas, sbs, Red - pisać szybko kto na kapitana.

Roksana - 5
Foster - 2
Adaś - 1



Mój Blog: Pod presją czasu
16-11-2011 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #101
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Rox na prezydenta!

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
16-11-2011 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Głos na Roxi.
Czyli Fost załatwia terminy spotkań, a wybrany kapitan, którym pewnie będzie Roxi, ustala skład na mecz?

sebos_krk napisał(a):Moim zdaniem trzeba częściej się spotykać tak jak ostatnio, ponieważ poziom gry jest jeszcze do poprawy. Trudno będzie konkurować z ludźmi co codziennie pykają. Trzeba się jeszcze lepiej zgrać i przede wszystkim zacząć szybciej wymieniać piłkę. Pro hax poszedł w stronę szybkości, dokładności i gry z pierwszej piłki. Teraz dm'y muszą robić za Paula Scholes'a.
To jak już mówimy o zmianach w haxie, to napiszę o tym, o czym już wspominałem na hoście w poniedziałek (i Rox też). Moim zdaniem moglibyśmy grać tak jak inne drużyny, czyli w akcjach ofensywnych atakuje 3 zawodników, a czwarty robi jako DM. To oczywiście pozwala na lepsze rozegranie piłki z przodu, można ją dłużej przetrzymać na połowie rywala z dala od swojej bramki itd. Przykłady z dwóch meczów z trwającego turnieju (ustawienie czerwonych):

[Obrazek: haxxx.png]

[Obrazek: haxxxxxxx.png]

Kiedy gramy jakiś mecz? Do 27.11 ma być rozegrana faza grupowa, więc mamy 12 wieczorów łącznie z dzisiejszym.

Blog
16-11-2011 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #103
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Foster.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-11-2011 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #104
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Szczerze mówiąc jest mi to bez różnicy, ale dobra.

Foster.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
16-11-2011 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #105
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Wróg Arsenalu napisał(a):Kiedy gramy jakiś mecz? Do 27.11 ma być rozegrana faza grupowa, więc mamy 12 wieczorów łącznie z dzisiejszym.
Dziś już ktoś do mnie napisał, na gg z zapytaniem czy jestem kapitanem RC, więc pewnie wieczorem poda mi jakiś konkretny termin.

Sebos, Adaś, mucha - głosujcie na kapitana. Im szybciej tym lepiej. Starczy, że jeden z Was zagłosuje na Rox i po sprawie Wink

Co do "nowej taktyki" żeby tak grać w miarę dobrze, musielibyśmy trochę tak potrenować.

Tak przy okazji, termin czwartek 21 odpowiada? Jeśli nie mecz, to zrobimy sobie sparing, co?



Mój Blog: Pod presją czasu
16-11-2011 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości