Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haxball Club Redcafe
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #136
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Ja mam zastrzeżenie - nie co do składu personalnego, ale ogólnie.

Wiadomo, rozgrzać się trzeba przed meczem, chyba, że ktoś chce zobaczyć, dlaczego właśnie trzeba. Rozgrzać się trzeba mieć z kim - przecież nie będzie sobie wyjściowa czwórka pomykać 2v2. A jak tutaj mieć pewność, że ktoś inny przyjdzie, skoro skład jest podawany już teraz i rezerwowi wcale nie muszą widzieć potrzeby, żeby przyszli? A haxball obecnie jest w takim stanie, że nie ma co liczyć, że przyjdzie pograć więcej niż jedna osoba spoza kadry (ogólnej, nie meczowej). Poza tym, kogoś może wywalać z hosta, ktoś może mieć lagi, komuś coś może wyskoczyć - i nagle się okazuje, że z piątki została tylko trójka. I co - gramy w osłabieniu, dzwonimy na szybko po rezerwowego, który wcale nie musi być w stanie zagrać?

Dlatego lepiej by było, gdyby w szerokiej kadrze przed meczem byłoby te 6-8 osób, jeśli już zawężamy grono. I ma się zabezpieczenie na wypadek W, i można zobaczyć, kto jest dzisiaj w formie i trochę poprzestawiać skład, i wiadomo, że będzie się z kim rozgrzać. Minusów za bardzo nie widzę - i tak, jeśli chcemy coś ugrać, musimy coś tam ze sobą grać oprócz meczów, więc strata czasu = 0.

Natomiast co do GK - jak dla mnie, to jest na tyle newralgiczna pozycja, że lepiej byłoby jednak wystawić tam Sebosa (na takiej zasadzie, że Foster przechodzi na jego miejsce).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-11-2011 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #137
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Ja bym był za sebosem na DMie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-11-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #138
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Foster i Wrogu stojąc wczoraj na bramie nie puścili żadnego gola, więc tacy źli to na gk nie są. Wink


Fan United od 1992 roku
21-11-2011 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Czemu mamy trzymać się schematu, który mówi, że Sebos to GK? Wczoraj lepiej wyglądał układ Foster - Sbs, niż Sbs - Foster. Ostateczna decyzja jest jednak do podjęcia wspólnie, jak się kto czuje itd. ; ) Foster, Sebos, zostawiam to do dogrania Wam - ustalcie między sobą jak się czujecie i w jakiej perspektywie. Nie chcę nikogo do niczego zmuszać, także dogadajcie się. ; )

Źle się wyraziłam, bo jeśli robimy sobie rozgrzewkę itd. to gramy wszyscy, zbieramy się kadrą i gramy. Skład sobie poukładałam mniej więcej po wczorajszym, ale to nie znaczy, że na 100% taki się pojawi na mecz o punkty. Napisałam, że takim wyjdziemy, ale z racji uwag i zastrzeżeń, które biorę pod uwagę, wcale nie jest pewne, czy właśnie takim wyjdziemy. ; ) Źle się wyraziłam, więc przepraszam, mój błąd.

Nie chcę żeby ktokolwiek czuł, że nie ma szans na grę, bo to nie Premier League, tylko czerpanie zabawy z gry.

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
21-11-2011 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #140
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Odnośnie GK - kierowałem się tym, co Foster i Wrogu (i Krisu, ale nie o nim mowa) zwykli wyczyniać na bramce w barwach RCB - czasami dochodziło do tego, że na bramce musiałem stawać ja albo Red. Smile Dlatego, mimo głosów, że Fost się w tym aspekcie poprawił, pewniejszą opcją wydaje mi się Sebos. Jeśli gramy ze słabszym rywalem - to powinien stanąć Foster (niech pobroni w meczu o stawkę), jeśli gramy z mocniejszym - Sebos (trudniej strzelić, więc lepiej nie stracić), jeśli nie ma słabych - kogo tam wolicie. Ale jeśli od wczoraj tak się ma sprawa to moja opinia, jako opinia nieobecnego, raczej jest mniej warta od Waszej.

Roxanne - nie wiem, czy ktokolwiek tak poczuł, ale byli już tacy, którzy po kilkukrotnym pominięciu z góry, stawali się nieuchwytny i w momencie, gdy byli niezbędni, ich nie było i trzeba było przekładać mecze. Próbowałem się wczuć w czyjąś sytuację, bo nie możemy sobie pozwolić na takie kłopoty, mając na głowie terminy. Trzeba stosować metody stosowane przez SAFa w kontekście Tomka. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-11-2011 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #141
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Nie czuje się jako GK pewnie... ja tu jestem od sprzątania, a nie od ustalania, także zagram tam gdzie mnie ustawicie, tylko jak zawalę mecz to miejcie do mnie pretensji.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-11-2011 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Foster, to ma być przede wszystkim radość z gry, a nie oskarżanie każdego po kolei o niekorzystny wynik. ; ) Nie mówię, żeby to było takie pykanie z zamkniętymi oczami, ale mamy mieć z tego przede wszystkim zabawę i przyjemność. ; ) Nie chciałabym też, żebyś czuł się gdzieś przymuszany do gry, dlatego chcę, abyście dograli sobie z Sebosem co i jak.

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
21-11-2011 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #143
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Wiem, ale jak się potem głupio przegrywa nawet w zabawie to są pretensje, dlatego też o tym napisałem.

Widzę, że Sebastian garnie się wręcz do DM'a więc niech tak będzie, choć jak mówiłem jako GK pewnie się nie czuje tym bardziej teraz, gdy w ogóle w haxa praktycznie nie grałem.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-11-2011 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #144
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
RedCafe 0:1 PL-HB

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-11-2011 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #145
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
No i wyszło jak wyszło...Tak jak mówiłem tak wyszło. W sumie to i tak cud, że straciliśmy tylko jedną bramkę bo dwa razy im wystawił na pustą, lecz ich napastnicy byli jacy byli.
Moja opinia jest taka, źle mi się gra na tej pozycji jeśli jednak taka Rox będzie Twoje decyzja to będę tam nadal grał. Jednak uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest gdy sbs jest GK a) mam pewniejsze tyły b) uważam, że zarówno Wróg jak i ja mamy więcej do zaoferowania z przodu.

Dzięki za mecz Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
21-11-2011 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #146
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Ja postanowiłem, że jeśli będę miał występować w kadrze to tylko na pozycji GK, przynajmniej do końca tego turnieju.
Po pierwsze niech chociaż jedna osoba w całym zespole gra tam, gdzie najlepiej umie, a po wtóre przynajmniej inni będą bardziej zadowoleni i na pewno dostaną więcej szans na grę.

Wcale nie uważam, że to najlepsze rozwiązanie, ale pierwotnie miałem w ogóle nie grać, więc ograniczę się tylko do załatania dziury na pozycji, na której i tak nikt nie chce grać. Na pewno jak już wyjdę na mecz to nie będę odpuszczał.


Fan United od 1992 roku
23-11-2011 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #147
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Słyszałem, że do końca tygodnia mamy zagrać 3 mecze :roll:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
23-11-2011 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #148
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Pany szybką odpowiedź potrzebuje, jeszcze dzisiaj. Jutro godzina 20-30 pasuje?

Ja będę.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-11-2011 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #149
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Jeśli będziecie potrzebować sparu przed, to możliwe, że będę.

Gdzie jest Groszek?
23-11-2011 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Nowa reprezentacja REDCAFE w Haxballu
Będę się kręcić na necie, więc jak będzie potrzeba to mogę zagrać. Wink

Blog
23-11-2011 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości