Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United - sezon 2011/2012
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #61
Re: United - sezon 2011/2012
Zapomniałem o jednym.

De Gea. Zgol wąsa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-10-2011 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #62
Re: United - sezon 2011/2012
Powiem Wam, że nie widzę na rynku transferowym gracza, który byłby wystarczająco dobry na United.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-12-2011 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #63
Re: United - sezon 2011/2012
Gyce.
02-12-2011 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #64
Re: United - sezon 2011/2012
Najżałośniejsze United jakie przyszło mi oglądać. Liczę, że SAF ich z tego rozliczy, siebie zresztą również.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-12-2011 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #65
Re: United - sezon 2011/2012
Bzdura. Tak jak na początku sezonu, tak również niejeden raz jeszcze w następnych miesiącach, będziesz piał z zachwytu nad grą tej drużyny. Nie pokazaliśmy w tej edycji LM niczego wielkiego, graliśmy jak frajerzy, ale po części sami sobie taki los zgotowalismy rotując skłądem. W przeszłości się udawało, teraz mamy więcej młodych, którzy w kluczowych momentach zawodzili. Trudno, wyciągamy wnioski i mamy nadzieję, że po powrocie kontuzjowanych zawodników będzie dużo lepiej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-12-2011 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #66
Re: United - sezon 2011/2012
Cytat:Bzdura. Tak jak na początku sezonu, tak również niejeden raz jeszcze w następnych miesiącach, będziesz piał z zachwytu nad grą tej drużyny.

Nie mów hop Wink . Chociaż chciałbym, żeby to się sprawdziło.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
07-12-2011 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #67
Re: United - sezon 2011/2012
Najżałośniejsze, bo brakuje jaj temu zespołowi, coś co zawsze było domeną tego klubu. W sezonie 05/06 też brakowało, z tym, że wtedy piłkarsko byliśmy parę klas gorsi od tego obecnego zespołu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-12-2011 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #68
Re: United - sezon 2011/2012
Trudno oczekiwać od Giggsa, że na każdym etapie rozgrywek będzie dogrywał jak w playoff tamtego sezonu. Od Giggsa w ogóle trudno coś oczekiwać, bo jak można w takim klubie oczekiwać czegokolwiek od 38 latka, który powinien być tajną bronią, a nie podstawowym rozgrywającym. Ja nawet nie oczekuję, że Ryan będzie mecze od początku zaczynał, on już tego nie musi, nie potrzebuje i sam zapewne tego nie oczekuje. Jest mi trochę przykro, że reszta drużyny oczekuje, że to właśnie on wygra mecz, bo teraz inni powinni się babrać w tym szambie.

Ta wypowiedź ma ukryte pytanie, pytanie do Fergiego, które można sobie już od dawna zadawać, ale po odejściu Scholes'a to już nie należy pytać, czynić należy, czynić.


Fan United od 1992 roku
07-12-2011 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #69
Re: United - sezon 2011/2012
matys napisał(a):Najżałośniejsze United jakie przyszło mi oglądać. Liczę, że SAF ich z tego rozliczy, siebie zresztą również.

matys napisał(a):Najżałośniejsze, bo brakuje jaj temu zespołowi, coś co zawsze było domeną tego klubu.

Matys dostaje dwa piwa, bo napisał w zasadzie wszystko, co chciałem ja.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-12-2011 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #70
Re: United - sezon 2011/2012
Drużna bez jaj nie podnosi się prędko po porażce 1:6 w derbach, ale może ja tam się nie znam...

Hasła o braku jaj powtarzają się niemal przy każdej porażce. Kohones ponoć kilka lat temu brakowało Ronaldo, a potem prowadził nas od zwycięstwa do zwycięstwa Masa nowych, młodych chłopaków w tej drużynie, dajmy im czas.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-12-2011 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #71
Re: United - sezon 2011/2012
Cytat:Drużna bez jaj nie podnosi się prędko po porażce 1:6 w derbach, ale może ja tam się nie znam...
Jak na twoje miejsce w drużynie czeka kilku następnych z kadry i pewno kilkuset na świecie to nie masz wyjścia. Taka robota.

Sezon się fajnie zaczął, bo na świeżości do zespołu wchodzili Tom, Danny, Phil czy Ashley. Im się chciało, Bazylei dzisiaj też. To są tylko ludzie, a z niewiadomych przyczyn mało osób patrzy na drużynę przez pryzmat głowy, wszędzie przewijają się przede wszystkim umiejętności i taktyka.


Fan United od 1992 roku
07-12-2011 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #72
Re: United - sezon 2011/2012
No, dzisiaj pokazali jak szybko się podnoszą po 1-6. Ewidentnie brakuje temu zespołowi kogoś, kto by ich w takich momentach jebnął obuchem w łeb. Nie mamy wielkich osobowości w składzie, nie mamy kogoś kto może natchnąć ten zespół w trudnych chwilach.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-12-2011 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #73
Re: United - sezon 2011/2012
michal85 napisał(a):Hasła o braku jaj powtarzają się niemal przy każdej porażce.
Proszę Cię, zanotowaliśmy w tym sezonie już najbardziej dotkliwą porażkę od kilku dekad, odpadliśmy z LM, mając rywali z kategorii lekko-półśmiesznej, odpadliśmy w żenującym stylu z CC, na dodatek od 3 miesięcy kaleczymy jak jakieś Stoke. Wiem, że mamy odmłodzony skład, ale młodych się nie czepiam, tylko tych starych wyjadaczy, którzy nie potrafią pozbierać się od kilku tygodni do kupy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-12-2011 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #74
Re: United - sezon 2011/2012
Polecam

http://www.stretford-end.com/2011/12/de ... d-success/

Mniej więcej o tym mówię nie od wczoraj Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-12-2011 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #75
Re: United - sezon 2011/2012
matys napisał(a):No, dzisiaj pokazali jak szybko się podnoszą po 1-6. Ewidentnie brakuje temu zespołowi kogoś, kto by ich w takich momentach jebnął obuchem w łeb. Nie mamy wielkich osobowości w składzie, nie mamy kogoś kto może natchnąć ten zespół w trudnych chwilach.

A jaki zawodnik Twoim zdaniem mial takie cechy, w poprzednich 4 latach, kiedy osiagalismy sukcesy, a nie ma go teraz w klubie? Z wazniejszych zawodnikow odszedl Scholes, VDS i Ronaldo, ktorych ciezko nazwac liderami pod tym wzgledem. Nie mowie, ze nie przydalby sie taki zawodnik, tylko ze nie jest koniecznoscia do zdobywania trofeow.

Na poczatku sezonu uwazalem, ze ten rok bedzie przejsciowym, niekoniecznie obfitym w trofea. Po swietnym poczatku myslalem, ze sie mylilem, jednak terazniejsza slabsza forma potwierdza moja teorie. Ferguson ma teraz dwie opcje, albo pozostac przy swojej koncepcji, czyli nacisk na tercet/kwartet ofensywny (zaleznie od taktyki 4-3-3 lub 4-4-2) lub przejscie na coraz bardziej popularna taktyke z ofensywnym rozgrywajacym w srodku. Niestety, w przeciwienstwie do teorii niektorych nie da sie polaczyc tych dwoch systemow. Oczywiscie, Barcelona jest wyjatkiem, ale to jest druzyna kompletnie niepowtarzalna. I tak swoja droga, oni mimo braku sukcesow, trzymali sie swojej koncepcji i zobaczcie do czego to doprowadzilo. Przy pierwszym scenariuszu, transfer srodkowego pomocnika nie jest konieczny, bo nie mozna zapominac, ze mielismy i mamy multum kontuzji (Carrick, Ando, Cleverley, plus slabsza forma Fletcha), niemniej zakup zawodnika bylby wzmocnieniem. Co do drugiej opcji, ktorej nie jestem fanem, trzeba by zdecydowanie kupic jakiegos rozgrywajka. Z tym rozwiazaniem wiaza sie jednak pewne komplikacje, mianowicie zmiana stylu gry na pewno bedzie jakis czas trwac, niewiadomo jak dlugo. No i wtedy odpada tez raczej 4-4-2 co wiaze sie z problemem ustawienia zawodnikow w szczegolnosci Roo i Hernandeza. Bo Anglika to ja na skrzydle nie widze niestety.

Obecna sytuacja przypomina ta z sezonu 2005/2006 i pamietamy czym skonczylo sie zaufanie Fergiemu Wink

Therefore, in Fergie we (should) trust.
08-12-2011 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości