Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2011/2012
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #316
Re: Premier League 2011/2012
mat.ka napisał(a):Czekają, aż będą mogli zapytać: "gdzie są Ci, co jeszcze niedawno mówili, że już mamy mistrzostwo?"
A byli/są tacy ?

Hubert napisał(a):Gra nie pozwalała być optymistą. Pojawiły się 4 dobre wyniki i światopogląd od razu odmieniony. Trzeba umieć doceniać zwycięstwa. Nasza forma była kiepska wizualnie, ale wciąż zdobywaliśmy punkty a to chyba najważniejsze zwłaszcza gdy nie idzie. Kibice United są strasznie niecierpliwi.
I to mnie najbardziej dziwi, że tylu jest takich. Od zawsze jest tak samo - jest niejeden okres w sezonie kiedy gramy poniżej oczekiwań, kiedy wizualnie nie wygląda to najlepiej. To wynika niekiedy z różnych przyczyn :
- optymalnej formy nie da się utrzymać przez cały sezon
- kontuzje

Oglądając United od spotkania z Benficą na OT można było dostrzec, że powracamy znowu na właściwe tory. Nie wiem jak się ten sezon zakończy, ale powtórzę to, co mówiłem kiedy stado malkontentów było w swoim żywiole po porażce w Bazylei. Ta drużyna ma wielki potencjał, który jeszcze nie wystrzelił i warto być cierpliwym. Na pewno jeszcze niejeden raz zapłacimy frycowe za brak doświadczenia, ale w dłuższej perspektywie to się nam opłaci.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-12-2011 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #317
Re: Premier League 2011/2012
Foster napisał(a):Gdzie są teraz Ci co jeszcze niedawno mówili, że jest już po mistrzostwie?

A byli/są tacy?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-12-2011 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #318
Re: Premier League 2011/2012
Np. Jaroldz.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-12-2011 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #319
Re: Premier League 2011/2012
michal85 napisał(a):I to mnie najbardziej dziwi, że tylu jest takich. Od zawsze jest tak samo - jest niejeden okres w sezonie kiedy gramy poniżej oczekiwań, kiedy wizualnie nie wygląda to najlepiej. To wynika niekiedy z różnych przyczyn :
- optymalnej formy nie da się utrzymać przez cały sezon
- kontuzje

Mysle, ze kazdy przyzwyczaił się, ze takie wahania są raczej na początku a później jak juz lapiemy forme to nie odpuszczamy do konca. Pewnie, że każdy w tym ja chciałbym, żeby grało się od początku do końca tak samo dobrze ale się nie da. Najgorsze jest to, że jak jesteśmy bez formy to szukamy na siłę jakiegoś transferu. A jak wracamy do formy to traktujemy to już chłodniej i jest to tylko zachcianka a nie wielka potrzeba bo w końcu wróciliśmy do formy. I koło się zamyka.
Co nie znaczy, że nie potrzebujemy bo z chęcią jakiegoś zadziora do środka bym przytulił w ramach prezentu na nowy rok.
27-12-2011 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #320
Re: Premier League 2011/2012
Hubercik napisał(a):Mysle, ze kazdy przyzwyczaił się, ze takie wahania są raczej na początku a później jak juz lapiemy forme to nie odpuszczamy do konca.

Takich sezonów poszczególne drużyny nie mają wiele. Później przecież też są wahania - zmęczenia, kontuzje itp.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-12-2011 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #321
Re: Premier League 2011/2012
Oj tam, ja pamiętam, że na wiosnę też niejeden raz się męczyliśmy. Wcale nie muszę daleko szukać - wiosna 2009. Dostajemy baty o LFC, później porażka w Fulham, a następnie bezbarwna gra z Porto w LM i każdy w zasadzie godził się, że odpadamy z EUropy. Zadecydował geniusz ROnaldo, a potem jakoś się odbudowaliśmy zaliczając po drodze kilka kapitalnych występów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-12-2011 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #322
Re: Premier League 2011/2012
Nie zapominajmy o golu Machedy przeciwko Aston Villi, bo to był jeden z najważniejszych momentów w tamtym sezonie.
27-12-2011 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #323
Re: Premier League 2011/2012
Ukryty tekst:
[Obrazek: 2806SharpShooter.jpg]
[Obrazek: 2804TeamPlayer.jpg]

Fajne porównanie poprzedniego sezonu Bale`a z obecnym od Henry`ego Wintera. Jest o wiele lepszy niż rok temu, a szumu pińcet razy mniej. Wiadomo, wszyscy zachwycają się Silvą, ale Bale wcale od niego nie odstaje jeśli chodzi o gole i asysty.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-12-2011 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #324
Re: Premier League 2011/2012
W ogóle cały Tottenham stał się znakomitą drużyną. Wygląda na to, że to już nie jest zespół, który może zaskoczyć, a po prostu świetna ekipa, która z powodzeniem może rywalizować o miejsce w Top 4. Z resztą ich miejsce w tabeli dobitnie to pokazuje. Rzadko zaliczają wpadki tak jak w ostatniej kolejce Arsenal, Chelsea i Liverpool. Konsekwentnie wygrywają nawet wyjazdowe mecze. Znakomity zespół stworzył Harry. Adebayor, van der Vaart, Bale, Lennon, Modrić, Parker. Każdy (z wyjątkiem Parkera) jest wart obecnie grubych pieniędzy. Mam nadzieję, że do końca sezonu będą prezentować taką formę jak teraz (no, może nie aż tak, bo jeszcze mistrza zdobędą Wink.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-12-2011 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #325
Re: Premier League 2011/2012
A mogą kogoś jeszcze mieć do tej paki, bo Redknapp zapowiadał, że chce zrobić głośny transfer w styczniu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-12-2011 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #326
Re: Premier League 2011/2012
Parker także jest wart dużych pieniędzy. Fajny system gry mają. Lennon biega z lewej i prawej. Bale robi szum po lewej czasem do środka wchodzi robiąc miejsce Assou-Ekotto. No i w środku teoretycznie jest dwóch ofensywnych i jeden defensywny a radzą sobie i z Arsenalem i z Chelsea. Pominąwszy wpadkę z City i brak szczęścia z nami to na prawdę zasługują na to miejsce na którym są. I właśnie ten Parker który jest tak niedoceniany max czyści i daje swobodne i Modricowi i dan der Vaartowi.
29-12-2011 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #327
Re: Premier League 2011/2012
Piłkarz jest warty tyle, ile ktoś byłby w stanie za niego zapłacić. Parker ma już 31 lat, więc nikt raczej nie zapłaciłby za niego więcej niż 10 milionów.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
29-12-2011 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #328
Re: Premier League 2011/2012
Trzeba by też zauważyć, że Modrić fenomenalnie nauczył się tzw. tracking backu i wcale nie jest tak, że w tym momencie jest on zawodnikiem ofensywnym sensu stricto, bardziej pasuje mi do niego określenie wszechstronnego pomocnika.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
29-12-2011 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #329
Re: Premier League 2011/2012
Dlatego nadawały się dużo bardziej do nas niż taki Sneijder czy inni jego pokroju gracze.
Co do Parkera to jakby nie było jest to obecnie najlepszy zawodnik w Anglii według dziennikarzy. Znaczy jest zwycięzcą za sezon 2010/2011.
29-12-2011 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #330
Re: Premier League 2011/2012
City straciło punkty z Sunderlandem! :-D Mecz niesamowity! Pierwszej połowy nie oglądałem zbyt dokładnie, ale przez większość spotkania City było a natarciu. Koty broniły się i kontratakowały bardzo mądrze. Na samym początku świetną okazję zmarnował Bendtner. W drugiej części meczu Sunderland bronił się pod koniec już dosyć rozpaczliwie. Po stronie City było nawet trafienie w poprzeczkę. Na szczęście w ostatniej akcji meczu Sunderland wyprowadził świetną kontrę i zdobył bramkę. Niestety nie popisał się sędzia- gol padł ze spalonego. Dla nas najważniejsze jednak to, że City bez punktów. Do tego świetny mecz, który na prawdę przyjemnie się oglądało, szczególnie zaangażowaną grę obroną Sunderlandu.
01-01-2012 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości