Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #511
Re: Dimitar Berbatov
W obecnej chwili jestem w stanie zrozumieć, że nie ma dla niego miejsca, jest Roo, jest Robin, do tego Javier i perspektywiczny Welbeck.Ale tego, że nie grał w poprzednim sezonie nie mogę i chyba już nigdy nie zrozumiem :cry:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
18-08-2012 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #512
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Jak donosi Sky Sports Juventus osiągnął porozumienie z władzami Manchesteru United w sprawie pozyskania Berbatova. Cena za zawodnika ma wynieść 5 mln euro. To taka sama kwota jaką oferowała Viola i Fulham, jednak Juventus ma zaoferować korzystniejszą formę płatności. Początkowo Bianconeri chcieli rozłożyć tę kwotę na kilka lat, jednak Alex Ferguson zgadza się na płatność w 2 ratach. Jak twierdzi Gianluca Di Marzio ze SkySports24 do finalizacji transferu brakuje tylko zgody Agnellego. Jeśli ten zatwierdzi dziś transfer Bułgar jeszcze jutro może pojawić się w Turynie.

Aktualizacja: Sky Sports podało szczegóły transferu Berbatova. Piłkarz ma zasilić Juve za 4,5 mln (płatne w dwóch ratach: 1 mln teraz, 3,5 mln w przyszłym sezonie) i podpisać 2-letni kontrakt gwarantujący mu roczne zarobki w wysokości 1,8 mln euro i opcję przedłużenia o kolejny rok.

Sad
Aach, bardzo lubiałem Bułgara, szkoda że odchodzi, no ale wiadomo - tu nie miał szans na grę.
Powodzenia Dimi !

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
29-08-2012 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #513
Re: Dimitar Berbatov
Ja tam bardzo się cieszę, że Berbie jednak udało się znaleźć nowy klub. Jestem pewny, że na pewno może jeszcze bardzo wiele zaoferować Juventusowi, a szkoda by było, żeby miał zmarnować kolejny sezon na OT.

Naprawdę szczerze życzę mu powodzenia we Włoszech Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-08-2012 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #514
Re: Dimitar Berbatov
Z jednej strony smutek, a z drugiej radość. Dziwne uczucie. Bądź co bądź dobrze, że trafił do Juventusu, bardzo lubię ten klub, a dodając do tego fakt, że Berbatov będzie tam teraz grał to jeszcze bardziej będę za nich trzymał kciuki w lidze włoskiej jak i w LM. Życzę wam i sobie finału United - Juve, gdzie wygrywamy 4:3, a Dimitar walnie hattricka Wink
29-08-2012 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #515
Re: Dimitar Berbatov
Szkoda, że tak się kończy przygoda świetnego piłkarza na Old Trafford. Dobrze jednak, że trafił do klubu z najwyższej półki, nie jakiegoś ligowego średniaka, a mimo to spokojnie może powalczyć o pierwszy skład, szczególnie w lidze, która powinna mu leżeć.
Powodzenia Berba, teraz żałuję, że nie mam cię w Piłkarzykach Wink

Gdzie jest Groszek?
29-08-2012 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #516
Re: Dimitar Berbatov
Lepiej być nie mogło. Oby jeszcze wygrał coś z Juve, należy mu się. Konkurencji nie ma zbyt dużej, nie zdziwię się jak to będzie hit transferowy w wykonaniu Juve. Ogólnie to wszystko to co mi towarzyszy najlepiej opisał kaka. Ja swoje napisałem już stronę wcześniej.
29-08-2012 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #517
Re: Dimitar Berbatov
Chociaż nie lubię Juve, to cieszę się, że trafił do klubu z piłkarskiego topu, który teraz będzie występował w LM, a nie do Fiorentiny, która jest średniakiem we włoskiej Serie A.

Berbatow zasłużył na to, aby jeszcze grać dla zespołu mającego wielkie aspiracje do wygrywania. Z Juventusem będzie co roku walczył o mistrzostwo, grał na nowym, pięknym stadionie, będziemy mogli oglądać go w Lidze Mistrzów.

Pisząc krótko- życzę Dimiemu wszystkiego najlepszego w nowym klubie.

EDIT:

Jednak pospieszyłem się z tym wpisem. Według najnowszych informacji, do których dotarła Sky Italia, Berbatow odrzucił ofertę Juventusu, aby przenieść się do Fulham FC.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-08-2012 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #518
Re: Dimitar Berbatov
No to sobie Juve narobiło Big Grin
Nie dość, że znacznie popsuł stosunki z Violą(rozwścieczeni kibice Fiorentiny, którzy czekali już na lotnisku, a dowiedzieli się, że Juve ich zrobiło w bambuko :lol: ), to jeszcze i tak w końcu nie kupili Bułgara.
Z drugiej strony fajnie, że ujrzymy Berbatov'a w meczu przeciwko United Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
29-08-2012 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FanaticMU Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #519
Re: Dimitar Berbatov
No to wszystko wskazuje na to że Dymitar zasili ekipę Fulham...
30-08-2012 07:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #520
Re: Dimitar Berbatov
[Obrazek: q9ilrl.jpg]

Mam nadzieje, że facet odnajdzie się w nowy klubie i strzeli w obecnym sezonie co najmniej 20 bramek.
Odchodzi od nas naprawdę genialny piłkarz. Smutno tak jakoś... Sad
31-08-2012 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #521
Re: Dimitar Berbatov
Mega interes zrobiło Fulham pozyskując Berbatowa. Szkoda tylko, że Berba nie chciał pójść do lepszego klubu. Mógł grać w Juve, występować w LM i co roku walczyć o najwyższe cele, a wybrał angielskiego średniaka.

Mimo wszystko życzę mu jak najlepiej. Tylko niech nie strzela w meczach z nami.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-08-2012 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #522
Re: Dimitar Berbatov
Nigdy nie zapomnę hat-tricka przeciwko Liverpoolowi czy 5 bramek przeciwko Blackburn oraz wielu genialnych goli i akcji. Naprawdę go lubiłem i życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie. Smile

Cytat:Szkoda tylko, że Berba nie chciał pójść do lepszego klubu.

Wolał zostać w Anglii niż przeprowadzać się z całą rodziną do nowego kraju. Po raz kolejny to uświadamia, że Berba na kasę nie leci i ma inne wartości w życiu. Poprzednio odrzucił ofertę City i zapewne astronomiczne pieniądze by przejść do nas a teraz wolał zostać tam gdzie dobrze się czuje zapewne też kosztem zarobków.
31-08-2012 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #523
Re: Dimitar Berbatov
Smutno się jakoś zrobiło, kochał i szanował United, nie narzekał mimo, że miał ku temu powody, nie stroił fochów, swoją drogą ciężko mi sobie teraz przypomnieć drugiego zawodnika, który wzbudzał by tak skrajne emocje, opinie wśród kibiców, życzę mu wszystkiego co najlepsze w dalszej karierze. Osobiście cieszy mnie, że zostanie w Anglii, będzie okazja czasem obejrzeć go w akcji, co innego gdyby zniknął w coraz mniej medialnej Serii A.
Cytat: I'd just like to take the opportunity to thank everyone at MUFC. You have all been so great to me with my 4 years at the club, thank you.
Nobody can take my smile away, you know? I played for Manchester United and that was my main goal.
Tak się odchodzi z klasą.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
31-08-2012 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #524
Re: Dimitar Berbatov
Coraz bardziej mam wrażenie, że on nie odszedł tylko właśnie został. Został i to na stałe. Przynajmniej dla naszego pokolenia. Dla nas. Dla mnie.
01-09-2012 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #525
Re: Dimitar Berbatov
W dobie młodziaków, którzy wykłócają się o niewyobrażalnie wielkie tygodniówki i ich agentów żądających kasy dla siebie podczas transferów Dymitar zachowuje się zupełnie inaczej. Nie dostawał wielu szans na grę, lecz nie narzekał na łamach gazet. Po części cieszę się, że odszedł, bo szkoda, żeby Bułgar marnował się na trybunach. Piłkarz o naprawdę profesjonalnym, wzorowym podejściu do piłki, który nie stawia, w przeciwieństwie do wielu gracz, pieniędzy na pierwszym miejscu. Dobrze, że został w Premier League, dobrze dla ligi i same piłkarza.

Należy mu podziękować za wszystkie bramki i magiczne momenty, które było nam oglądać. Oczywiście, były i momenty, że co mniej ogarnięci kibice wieszali na nim psy (dobrze pamiętam, co tu się działo po meczu UTD-Chelsea na OT, gdzie the Blues wygrali 2-1). Good luck Smile
01-09-2012 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości