Ankieta: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ankieta jest zamknięta.
Jose Mourinho 31.67% 38 31.67%
Martin O'Neill 2.50% 3 2.50%
David Moyes 10.83% 13 10.83%
Ole Gunnar Solskjaer 18.33% 22 18.33%
Eric Cantona 10.00% 12 10.00%
Roy Keane 2.50% 3 2.50%
Steve Bruce 0.83% 1 0.83%
Laurent Blanc 18.33% 22 18.33%
Carlos Queiroz 0.83% 1 0.83%
Żaden z wyżej wymienionych 4.17% 5 4.17%
Razem 120 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #181
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
rimas napisał(a):Podbijam, ja rozumiem Jaroldz, że tam lofciasz Barcelonę, ale tego nie można skomentować inaczej, niż kolega wyżej. Wink

I na chuj znów to wtrącenie o mojej sympatii do FCB :?: Barca nie ma przecież nic wspólnego z Mourinho.

Nigdy tego błazna nie lubiłem( kiedy jeszcze był w Porto, później w Chelsea czy Interze), nie podoba mi się jego zachowanie, jego oszustwa, wyzywanie rywali, prowokowanie ich i lekceważenie.

Dlatego napisałem, że mam nadzieję, że ten Mou(ł) nigdy nie będzie menedżerem naszego klubu. On tu nie pasuje.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-09-2011 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #182
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
I feel destroyed. :plask:

-----
A tak swoją drogą: Szkot znów zapowiedział, że nigdzie się nie wybiera Smile Naprawdę, jeśli nic niespodziewanego (tfu!) się nie zdarzy, temat ten będzie na serio odświeżony dopiero za kilka lat Smile

Gdzie jest Groszek?
06-09-2011 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #183
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Jaroldz napisał(a):Dlatego napisałem, że mam nadzieję, że ten Mou(ł) nigdy nie będzie menedżerem naszego klubu. On tu nie pasuje.

On Muł, my muły, to chyba jednak będzie do nas pasował.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-09-2011 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #184
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Dokładnie. Temat jest nie na czasie a wy sapiecie do siebie jakby to miało jakikolwiek sens. Jak Fergie będzie odchodził to Jose może już karierę skończyć.
06-09-2011 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #185
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Na chwilę obecną? Ole 8-) Fantastycznie radził sobie z rezerwami i równie dobrze poczyna sobie w Molde. Pierwszy sezon i bodaj pierwsze mistrzostwo w historii tego klubu :shock:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-10-2011 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Derfel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #186
Re: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Mój głos również idzie do Ole. Świetnie póki co radzi sobie w Molde, sir Alex zapowiedział, że zostanie w United jeszcze przez około trzy sezony. Jeśli Ole utrzyma dobre wyniki w Tippeligaen i pokaże klasę w rozgrywkach europejskich to może okazać się jego godnym następcą.

Btw, jestem nowy na redcafe i jest to mój pierwszy post, więc witam wszystkich użytkowników. Smile
09-01-2012 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #187
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
matys napisał(a):ale to może być poważny kandydat na następcę Fergiego

Jeżeli już mowa o kimś kto miałby zastąpić Fergiego to ja widzę tylko jednego kandydata. Oby tylko Everton nie spuścił zbyt wcześnie z tonu i pokazał klasę przez cały sezon to Moyes to jest dla mnie najlepszy następca. Pod każdym względem. Żadnego Kloppa.
04-10-2012 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #188
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ten Moyes, co to nigdy nic nie wygrał jako trener?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-10-2012 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #189
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ciężko wygrać jak się nie ma kasy.
Klopp byłby dobrym kandydatem tak sądzę.
05-10-2012 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #190
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
To potrzeba szejków, żeby wygrać FA czy CC? Po drugie zawsze można odejść i przenieść się do klubu, który oferuje lepsze warunki pracy i udowodnić swoje umiejętności.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-10-2012 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #191
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Sukecesy kreują trenerów, ale nie jest powiedziane, że ktoś kto nie wygrał nic w Anglii ma być złym trenerem.

Po 1. Moyes jest 3 najdłużej pracującym trenerem po Fergiem i Wengerze. Ma wyrobioną więc odpowiednią markę i jeżeli zastąpił by Fergiego na stołku trenerskim mogła to by być alternatywa na kolejne dłuugie lata.
Po 2. Mimo braku funduszy i raczej sprzedawaniu piłkarzy niż ich kupowaniu jego drużyna zawsze jest w stanie walczyć o puchary. Gdyby nie kiepskie początki często związane właśnie ze sprzedażą kluczowych zawodników może te sukcesy *bo zajęcie 4 miejsca przez taki klub to raczej sukces* były by liczniejsze.
Po 3. Znajduje świetnych piłkarzy.
Po 4. Po tylu latach pracy z Evertonem nie można mu zarzucić braku doświadczenia.
Po 5. Ma też dobry warsztat trenerski.

Po 6, choć trochę mniej ważne to także jest Szkot.
05-10-2012 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #192
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
A jak dla mnie, to jest takie trochę wróżenie z fusów. Ogólnie do oceny każdego trenera na świecie podchodzę z bardzo dużym dystansem ( Fergie jest poza jakąkolwiek klasyfikacją Wink ). Nie uważam, żeby warsztat czysto piłkarski danego trenera decydował w stopniu przeważającym u sukcesach konkretnej drużyny. Trener dla mnie w dzisiejszym futbolu powinien być przede wszystkim świetnym psychologiem i motywatorem, ale czy nawet fachowiec w tym fachu jest w stanie współgrać z każdą drużyną... nie sądzę mówiąc szczerze. I dlatego sądzę, że namaszczając któregokolwiek trenera na następcę Fergusona, nawet w ułamku procenta nie będziemy pewniejsi, że ten projekt się powiedzie lepiej niż inny. Tutaj dojdzie jeszcze jeden fakt, odejście trenera, który był dla wielu naszych zawodników niemal jak ojciec może być dużym szokiem.

Nie ma się co oszukiwać, lepiej, żebyśmy w tym wątku gdybali jak najdłużej, bo nowa era dla tego klubu, dla nas również może okazać się szokiem.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
05-10-2012 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #193
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Hubercik napisał(a):Sukecesy kreują trenerów, ale nie jest powiedziane, że ktoś kto nie wygrał nic w Anglii ma być złym trenerem.
Ale ja nigdzie nie napisałem, że jest złym trenerem. Uważam, że jest dobrym fachowcem i bardzo dobrze prowadzi Everton. No ale właśnie, Everton, porównywanie Tofików do United nie ma sensu.

Moyes nigdy nie trenował pod presją, nigdy nie walczył o zwycięstwa w pucharach, nigdy nie miał ciśnienia, jeśli chodzi o kwalifikacje do europejskich rozgrywek, nigdy nie musiał grać ładnego dla oka futbolu. United to jest inny świat i nie bardzo rozumiem skąd tak wysokie notowania Szkota. Przecież on w Evertonie nie robi nic nadzwyczajnego, owszem utrzymuje zespół w górnej tabeli przy dość bardzo małym budżecie, ale czy to jest powód, żeby być kandydatem na następce największego trenera w historii United, a może i futbolu?

Ani żaden wielki taktyk z niego, ani ten jego Everton nigdy ładnie dla oka w piłkę nie grał, a o ile się nie mylę, to wielkich sukcesów z wprowadzaniem wychowanków do pierwszego składu też nie miał, Rooney, Rodwell, Hibert, Osman i kto jeszcze?

E: Dla mnie dalej Jose jest kandydatem nr 1.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2012 17:53 przez matys.)
05-10-2012 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #194
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
A dla mnie kandydatem numer jeden jest Ole. Czego się nie ruszył w trenerce wszystko idzie bardzo fajnie, najpierw rezerwy, teraz Molde. Na rok pod skrzydła SAF'a, a później Solskjaer zostaje następcą Szkota. Idealny przebieg wydarzeń.

Co do Kloppa to jest to świetny manager, który nie raz już udowodnił swoje nieprzeciętne umiejętności trenerskie. Facet zaraża przede wszystkim zaangażowaniem, ma świetny charakter. To jak przeżywa każde spotkanie przy linii bocznej jest fenomenalne. Praca z młodzieżą godna pozazdroszczenia dla większości trenerów.

Co do Moyes'a to zgadzam się z tym co napisał matys



Mój Blog: Pod presją czasu
05-10-2012 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #195
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Czy ja wiem czy nie robi nic nadzwyczajnego??
Myślę, że więcej zrobił z Evertonem niż O'Neill z Aston Villą a przecież tam jest więcej pieniędzy i były czasy kiedy piłkarze grali tam naprawdę bardzo dobrzy. Co do tego co pisał Robak to owszem, psychologiem trzeba być dobrym, ale jeżeli piłkarz nie wie co ma grać czyli jest do dupy taktycznie to może mu się udać jeden, dwa mecze ale na dłuższą metę drużyna z lepszym przygotowaniem taktycznym będzie już poza zasięgiem.

Co do Ole to jak życzę mu najlepiej to niestety, ale mistrzostwo Norwegii średnio umywa się do zajęcia 4 miejsca w Anglii, więc niby jakiś sukces jest ale nie jest to żaden sukces spektakularny, więc nie wiem czemu Norweg po tak krótkim czasie już jest wymieniany w gronie potencjalnych zastępców.
05-10-2012 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości