Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2791
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hubercik napisał(a):bo nie ty mnie będziesz osądzał...
Jestem ostatnim, który ma na to ochotę.

Hubercik napisał(a):Wyskakujesz z tym cytatem nawet nie wiem po co?
Bo jest głupi.

Hubercik napisał(a):Po co się DOPIERDALASZ?
Waćpan piszesz publicznie swoje opinie, więc logiczne, że publicznie będą one krytykowane, jeśli ktoś uzna je za bzdurne.

Hubercik napisał(a):natomiast nie tylko mi się nie spodobało bo gość z którym miałeś przyjemność oglądać mecze w Krk jakoś napisał, że co za "zjeb" pisał ten tekst a do niego jakoś się nie odnosiłeś...
Chyba dalej mam, choć nie wiem, który to, bo nie ma fotki na FB. Nawet mam w go w znajomych, bo mu kiedyś koszulkę załatwiałem. I nawet mu tego posta zlajkowałem.
Sęk w tym, że gość nazwał mnie zjebem i już. Ty napisałeś to, co napisałeś. Jest różnica.
A to, że się nie podobał nie tylko tobie mam w dupie. Może wiesz, jaką mam opinię na temat demokracji i większości. W każdym razie argument żaden.
I, dla jasności, nie imputuj mi, że tak zareagowałem, bo ci się nie spodobał mój tekst.

Hubercik napisał(a):Swoją drogą twoją ocenę (...) daleko idących wniosków.
Parę "dyskusji" z tobą wystarcza, by stwierdzić, co stoi wyżej. Albo trollowałeś, albo pisałeś na serio. Trzeciej opcji nie ma i być nie może. W pierwszą nie wierzę, w przypadku drugiej - instytucja warunku wystarczającego się kłania.

Hubercik napisał(a):że jesteś na tyle ważny, że twoje zdanie o mnie mi zaszkodzi lub zniszczy samopoczucie.
Nie miałem takiego zamiaru. Może cię to rozczaruje, lecz naprawdę nie jesteś osobą tak ważną w mym życiu, by się wysilać, by ci uprzykrzyć życie.

Hubercik napisał(a):masz o sobie takie wysokie mniemanie
Ja mam o sobie wysokie mniemanie, bo twierdzę coś na twój, a nie swój temat. Doprawdy, niezbadane są ścieżki logiki.

Bez odbioru.

Ps. Robak rzucił propozycję i został zignorowany. Nemo iudex in causa sua - ja decyzji nie podejmuję, ale odpowiedzcie mu, wyciągnijcie jakieś wnioski i uradźcie ewentualne konsekwencje. Jeżeli chociaż jedna osoba wyrazi zdanie,* iż mod w takie coś nie powinien być zamieszany w taką "aferę", rezygnuję z tejże funkcji bez żalu.
*Robak już to napisał, więc jeśli się nie wycofa, przed świętami staję się szeregowym użytkownikiem.

Gdzie jest Groszek?
21-12-2012 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2792
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ludzie idźcie sobie na PW, wyjaśnijcie sobie to, a jak nie potraficie to ignorujcie się nawzajem na forum i tyle.
Chyba nikomu nie chce się czytać waszego wzajemnego dogryzania i kłótni... Easy.
21-12-2012 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2793
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Chciałem tylko zwrócić uwagę na istotę ważenia swoich słów, nic więcej. Sprawa się wyjaśniła, mniej, czy więcej; może trochę w sumie niepotrzebnie cokolwiek pisałem. Tak, czy inaczej jak pisał Hubercik idą święta i dajmy już spokój z całym zamieszaniem. Przynajmniej z mojej strony sprawy nie było, chociaż najmniej ważny tu jestemWink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
21-12-2012 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2794
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Dalibyście sobie po mordzie jak ludzie cywilizowani, a nie elaboraty piszecie Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
22-12-2012 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2795
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Na meczu z Arsenalem może będzie okazja ;]

Gdzie jest Groszek?
22-12-2012 00:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2796
RE: Kółko wzajemnej adoracji
allfanmu napisał(a):7. Największy dziwak na forum - Hubercik
allfanmu napisał(a):8. Najbardziej wkurzający user - Hubercik
intel napisał(a):7. Największy dziwak na forum - Hubercik
intel napisał(a):8. Najbardziej wkurzający user - Hubercik
RedLucas napisał(a):8. Najbardziej wkurzający user - Hubercik

Wy tak serio? Tylko w tych kategoriach się wyróżniam ?? Ja jebe. Wiedziałem, że mogę na was liczyć *_*
29-12-2012 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2797
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Poczekaj aż Krix zagłosujeSmile

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-12-2012 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2798
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jeszcze wywołujesz sporo kontrowersji i jesteś aktywny. Szczerze nie widzę innych miejsc - forumowiczem roku nie bardzo jesteś, tym bardziej debiutantem, wiedzą co najmniej paru Cię przerasta, zabawny bywasz, ale dla niektórych i w niewłaściwym tego słowa znaczeniu, nikt tu Cię przesadnie nie kocha, moderatorem nie jesteś (tego by brakowało Tongue ), avatar masz fajny, ale jak większość - nic ponadto, podpis jest raczej komunikatem, starannie nie piszesz, pomagać nie masz okazji, a, jak pokazały mroczne wieki po założeniu forum - bez Ciebie też jest życie, więc nie brakowałoby Cię tu najbardziej. Może powalczysz o statuetkę "Złotego Forumowicza", ale cóż - wygląda na to, że wpierw musiałbyś powalczyć o liczenie do tej klasyfikacji głosów negatywnych, bo prócz faktycznej działalności jedziesz na opinii, którą sobie wyrobiłeś początkami, a której wcale obecnie nie zmieniłeś. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
29-12-2012 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2799
RE: Kółko wzajemnej adoracji
robaldo napisał(a):24. Najprzystojniejszy user - Red xd (nie bierz tego do siebie )

Chyba idę na zwycięzcę, dwa głosy już mam! <3

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-12-2012 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #2800
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Chyba zagłosuję i to tylko na Ciebie, będziesz miał trzy!

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
29-12-2012 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2801
RE: Kółko wzajemnej adoracji
RedLucas, ale w regulaminie wyraźnie jest:
Cytat:...
- Nie głosujemy na siebie ...

Ale najważniejsza jest autopromocja. Big Grin
29-12-2012 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2802
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Michelle napisał(a):Chyba zagłosuję i to tylko na Ciebie, będziesz miał trzy!
A myślisz, że czemu zagłosowałem na Ciebie? Sad

allfanmu napisał(a):RedLucas, ale w regulaminie wyraźnie jest:
Cytat:
...
- Nie głosujemy na siebie ...

Ale najważniejsza jest autopromocja.

Cii...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-12-2012 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #2803
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ojej, nawet nie wiedziałam, że na mnie zagłosowałeś! To tym bardziej! Zrobię jak kiedyś z Minhem - we wszystkich kategoriach Tongue

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
29-12-2012 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2804
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Michelle napisał(a):Ojej, nawet nie wiedziałam, że na mnie zagłosowałeś! To tym bardziej! Zrobię jak kiedyś z Minhem - we wszystkich kategoriach
<3

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-12-2012 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #2805
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Relax, tak publicznie? Nie chcę, żeby mnie Twoja dziewczyna z piłą łańcuchową ganiała!

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
29-12-2012 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości