Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Premier League 08/09
Milner miał naprawdę sporo dobrych występów, nawet loserpool się nim zainteresował.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
19-07-2008 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Premier League 08/09
Nazwisko jak najbardziej kojarzę, ale żeby zapamiętać coś co zrobił to ni da rady. Smile Zainteresowanie Liverpoolu o niczym nie świadczy, tak jak nawet kupno przez Liverpool. Wystarczy spojrzeć kogo oni kupują.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
19-07-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Premier League 08/09
ŁukaSsZ napisał(a):Nie wiem jak u nich z transferami, więc nie wiem czy się wzmocnili, czy osłabili, w każdym razie nie zmartwiłbym się gdyby prześcignęli Liverpool.

AV zakupiła Sidwella, który 'stracił' sezon na ławce w Chelsea, chociaż sam w wywiadach mówi, że na SB wiele się nauczył i to zaprocentuje w jego dalszej karierze (jedyne czego się nauczył to chyba to, że nie powinien pchać się do zespołu z czoła tabeli). Zobaczymy, czy okaże się on wzmocnieniem dla The Villans. Myślę, że nie będzie grał pierwszych skrzypiec, ale podczas długiego sezonu, podczas walki na dwóch frontach, Steve znacznie odciąży Barry'ego (gdyby ten jednak został), a jak Gareth odejdzie to tym bardziej Sidwell się przyda, choć nie widzę go jako następcy obecnego kapitana AV (na pewno nie w tym sezonie).

Imo jednk wyżej niż AV będzie Tottenham, a co do Evertonu, to tacy zawodnicy, jak Arteta, Cahill, Yakubu (zakładam, że się jeszcze rozkręci trochę), Howard czy Lescott to jedni z lepszych na swoich pozycjach w lidze na chwilę obecną. Zobaczymy, czy zdrowy będzie James Vaughan, który swego czasu pobił rekord Roo (najmłodszy strzelec gola w barwach The Toffees), 20 lat, spory talent, niestety kontuzja goni kontuzję (ostatnio kolano)...
19-07-2008 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Premier League 08/09
Trza coś zacząć pisać na tym forum Big Grin

Co do nowego sezonu to liczę na powtórkę z dwóch poprzednich lat ale nie chciałbym takiego początku jak w tamtym roku gdzie nie mogliśmy wygrać dłuższy czas ale jednak wygraliśmy lige.
Zastanawiam sie jak Arsenal sobie poradzi bo posprzedawali troche niedawno. W poprzednim sezonie szło im bardzo dobrze ale na koniec troche odpuścili.
No i zostaje Liverpool zacznie walczyć o czołówkę w końcu czy nie?
19-07-2008 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Premier League 08/09
Sidwellowi siedzenie w Chelsea mogło przynieść sporo pożytku. Popracował trochę z dobrymi zawodnikami, z niezłym sztabem szkoleniowym, na pewno jakiś pożytek z tego będzie miał.

W Tottenham wierzę ciut mniej niż w AV, bo mam w pamięci poprzedni sezon. Jak stracą Berbatova (oby, oby) to o prześcignięcie AV może być bardzo, ale to bardzo ciężko.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
21-07-2008 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
komo11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Premier League 08/09
Dla mnie to będzie wyglądało to tak :

1.Manchester United
2.Chelsea
3.Liverpool
4.Tottenham
5.Arsenal

Glory Glory Men United Wink

Może należy uzasadnić swoją wypowiedź?- sebos
24-07-2008 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Premier League 08/09
komo11 napisał(a):Glory Glory Men United Wink
:shock:

ŁukaSsZ napisał(a):Sidwellowi siedzenie w Chelsea mogło przynieść sporo pożytku.
Czy siedzenie na ławce może przynieść piłkarzowi korzyść w wieku 25 lat? Rozumiem, że to Chelsea więc kolegów w ławce miał nie byle jakich, ale zawodnik w tym wieku powinien grać, a nie siedzieć na tyłku i obserwować rozgrywki ligowe z boku. Gdyby to był jakiś małolat to ok, treningi z takim Lampardem, Essienem czy Makelele na pewno jakoś zaprocentują w przyszłości. Tylko Steve zaraz wkracza w najlepszy piłkarsko wiek, na treningi i grzanie ławy miał czas wcześniej. Zobaczymy, czy jeszcze zabłyśnie.
24-07-2008 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Premier League 08/09
Luki napisał(a):Czy siedzenie na ławce może przynieść piłkarzowi korzyść w wieku 25 lat?
W klubie z najwyższej światowej półki?
Luki napisał(a):Tylko Steve zaraz wkracza w najlepszy piłkarsko wiek, na treningi i grzanie ławy miał czas wcześniej. Zobaczymy, czy jeszcze zabłyśnie.
No właśnie, wkracza. Nie jest, a wkracza. Znaczy to nie mniej nie więcej, że ten wiek ma przed sobą. Moim zdaniem jeżeli z nim wszystko w porządku to z Londynu wyniósł sporo cennych umiejętności. Zresztą różni piłkarze różnie osiągają swój wilgotnościowy punkt G. 8-)

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
26-07-2008 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Premier League 08/09
Ja nie chcę pisać kto zajmie jakie miejsca, mam tylko nadzieje, że ten sezon bedzie dla nas udany tak jak poprzedni.
Pierwsza czwórka się nie zmieni za nic w świecie, to są zbyt duże różnice między czołówką, a resztą stawki, ciekawe jednak jest jakie będą kolejne miejsca.
Liczę na Tottenham, który dokonał naprawdę ciekawych wzmocnień (ale może stracić dwóch najlepszych strzelców), Everton będzie walczyć i napewno urwie punkty faworytom, dalej jeszcze AV, Portsmouth i Man City (chociaż mam nadzieje, że ci spadną Big Grin)

A, co do Sidwella to uważam , że bardzo dobrze zrobił zmieniając klub, on się musi grać jak najwięcej, a nie grzać ławe i grać w Carling Cup...
26-07-2008 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fanLFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Premier League 08/09
Witam serdecznie. Na początku chciałbym zaznaczyć, że jestem kibicem Liverpoolu i świadomie zarejestrowałem się na tym forum, i nie mam zamiaru się "napinać" czy prowadzić z Wami jakiejś bezsensownej dyskusji. Dlatego proszę, by osoby nie mające nic do dodania, nie udzielały się.

Jestem kibicem Liverpoolu od bardzo dawna i doskonale pamiętam lata świetności klubu. Fakt, ostatnio wygląda to dość kiepsko, ale pragnę przypomnieć, że Manchester również nie zdobył tytułu mistrzowskiego przez wiele, wiele lat, a przerwa ta była nawet większa niż obecna Liverpoolu. Przeglądając to forum, miałem nadzieję, że znajdą się tu normalni ludzie, którzy potrafią podyskutować na poziomie. Ale niestety zawiodłem się. Większość z Was wywyższa się i nie okazuje żadnego szacunku dla rywala, w szczególności LFC. Bardzo, ale to bardzo mnie to zabolało. Owszem, nie lubię MU i mówię to otwarcie, ale bez przesady - mam szacunek dla każdego klubu, w przeciwieństwie do Was. Cały czas wywyższacie się, używając zwrotów "loserpool" czy pisząc nazwę klubu, bądź też samych zawodników (w tym wypadku Gerrarda) z małej litery. Świadczy to głównie o Waszej kulturze oraz godności. Nie wiem, co Wam da takie napinanie się, ale prawdę mówiąc - wydaje mi się, że nic. Żaden z zagorzałych kibiców, który pojawia się regularnie na The Kop tego nie przeczyta, wątpię nawet, że czytają to polscy fani LFC.

Pewną część kibiców, a może raczej "kibiców" Manchesteru, stanowią osoby w wieku 13-16 lat, którzy "kibicują" drużynie, bo ta jest na fali czy gra tam Ronaldo. Wystarczy jeden gorszy sezon MU i 1/4 kibiców już się wykrusza. Podobnie jest z takimi klubami jak Real Madryt, Barcelona FC czy AC Milan. Są to kluby dość często opisywane przez "Bravo Sporty", czyli jedynie źródło wiedzy tychże osób. Poczytałem sobie również Waszego bloga i powiem, że momentami śmiać mi się chciało. Wywyższacie się na każdym, ale to dosłownie każdym kroku, jakbyście mieli przez to zdobyć osiemnaste mistrzostwo Anglii. I co Wam to da ? Tak Was boli, to, że najbardziej utytułowanym klubem jest LFC ? Prawda jest taka, że właśnie przez to się tak napinacie. Czemu Wasza nienawiść nie jest tak wielka w stosunku do Chelsea czy Arsenalu ? Bo to kluby, które mają znacznie mniej osiągnięć na koncie i nie są w stanie zagrozić Manchesterowi w walce o miano tej najlepszej.

I nie tyczy się to tylko tego bloga i forum redcafe. Tak jest na każdej stronie, blogu, forum czy czacie. Według Was, Manchester jest najlepszy dosłownie we wszystkim. Najlepsza murawa, najlepsze krzesełka, najlepsze koszulki, najlepsza obrona na świecie, najlepszy atak, najlepszy bramkarz, najlepsza szatnia. Opanujcie się. Może dowartościujecie się tym, ale tylko WY ! W tym gronie. Tak naprawdę Wasze teksty są pisane po to, by wnieść na szczyt Manchester, a inne kluby zmieszać z błotem, ośmieszyć. Może i są dobre, ale pisane tylko dla kibiców Manchesteru. Obawiacie się, że nie będziecie najbardziej utytułowaną drużyną w kraju ? Na innych stronach klubowych (nie tylko poświęconych LFC) prawie każdy powie, że Wasze teksty są pisane pod MU. Staracie się ośmieszać Liverpool, a tak naprawdę ośmieszacie się sami. Co Was tak boli ? Powiedzcie sami, to, że jesteśmy najbardziej utytułowani w Anglii ? To, że mamy najlepszych kibiców w kraju ? Owszem, gdybyście byli prawdziwymi fanami Manchesteru moglibyście pałać taką nienawiścią w stosunku do nas, ale założę się, że większość prawdziwych kibiców MU ma choć odrobinę szacunku do rywala. Nawet do Liverpoolu FC.

Przyznam, że denerwuje mnie ostatnio ciągłe przegrywanie z Manchesterem, ale potrafię przyznać z godnością - wygrał lepszy. Założę się, że większość z Was nie pamięta okresu, gdy te drużyny walczyły jak równy z równym. Każda drużyna przeżywa kryzys i ostatnio dopadł on Reds. Jak każdy kibic LFC, chciałbym, aby wygrywali jak najwięcej spotkań, ale jeśli się nie uda, to trudno. Widocznie tak się musiało stać. Już nie mogę się doczekać najbliższego spotkania LFC - MU.

Jeśli mnie zbanujecie, będzie to świadczyło tylko i wyłącznie o Was. Jeśli macie coś do powiedzenia, to proszę, aby zrobiły to osoby, które faktycznie mają coś mądrego do powiedzenia, a nie 14-latkowie, którzy napiszą "Benitez znalazł swoje miejsce w szeregu", "Loserpool nie ma szans, mamy Ronaldo", czy "Jesteśmy najlepsi na świecie, a Ty...".

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, prawdziwych kibiców, mających chociaż odrobinę szacunku dla rywala.
07-08-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #101
Re: Premier League 08/09
fanLFC napisał(a):Większość z Was wywyższa się i nie okazuje żadnego szacunku dla rywala, w szczególności LFC.
:lol: Dziwisz się? Nie szanujecie nas my was tym bardziej.
fanLFC napisał(a):Nie wiem, co Wam da takie napinanie się, ale prawdę mówiąc - wydaje mi się, że nic.
Czujemy sie dowartościowani.
fanLFC napisał(a):Pewną część kibiców, a może raczej "kibiców" Manchesteru, stanowią osoby w wieku 13-16 lat, którzy "kibicują" drużynie, bo ta jest na fali czy gra tam Ronaldo.
No wy takiego problemu, nie macie, bo dzieci 4 miejsce nie rajcuje ani pennanty i gerrardy(zauważ, ze napisałem z małej). A po drugie to co cie to interesuje, jakich mamy kibiców? Mamy się smucić, bo małolaty nam kibicują? Przynajmniej kasę odpowiednia zarabiamy na takich dzieciakach, czy tam żółtkach.
fanLFC napisał(a):Tak Was boli, to, że najbardziej utytułowanym klubem jest LFC ?
Mnie to boli, dlatego lubię sobie poużywać.
fanLFC napisał(a):Tak naprawdę Wasze teksty są subiektywne. Może i są dobre, ale pisane tylko dla kibiców Manchesteru.
Kurwa a co może mamy dla kibiców Arsenalu czy Hull City pisać, skoro strona jest poświęcona NAJLEPSZEMU KLUBOWI ŚWIATA.
fanLFC napisał(a):Staracie się ośmieszać Liverpool, a tak naprawdę ośmieszacie się sami.
:lol: Zanotujemy.
fanLFC napisał(a):gdybyście byli prawdziwymi fanami Manchesteru moglibyście pałać taką nienawiścią w stosunku do nas
No racja, bo my tylko udajemy, że kibicujemy United.
fanLFC napisał(a):Każda drużyna przeżywa kryzys i ostatnio dopadł on Reds.
18 lat to jest ostatnio? To w takim razie mogę śmiało stwierdzić, ze ostatnio się urodziłem.
fanLFC napisał(a):Pozdrawiam serdecznie wszystkich, prawdziwych kibiców, mających chociaż odrobinę szacunku dla rywala.
No to chyba nie pozdrowiłeś z tej strony nikogo.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-08-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Premier League 08/09
Cytat:To, że mamy najlepszych kibiców w kraju ?
Jasne, udowodniliście to na Heysel!


Cytat:"Loserpool nie ma szans, mamy Ronaldo",
Daj choć jeden przykład że ktoś tutaj tak napisał.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
07-08-2008 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Premier League 08/09
Na wstępie - nikt Cię nie zbanuje i mogę Cię o tym zapewnić. Wink Owszem jest grupka osób piszących Looserpool, ale też mi się wydaje, że to tak bardziej dla żartu, bo przecież nikt nie chce tutaj palić na stosie czy wieszać na krzyżach. Nie rozumiem ludzi, którzy piszę nazwy własne bądź nazwiska z małej litery. Jest to oznaka braku szacunku - to oczywiste. Ja myślę, że na szacunek Liverpool zasługuje, ponieważ jest to klub z historią. Oczywiście są duże spięcia pomiędzy kibicami L'poolu i United, ale to wynika właśnie z tej historii i to nie tylko klubów, ale i obu miast. Wink

Na Redlogu oczywiście teksty są pisane głównie o Manchesterze i zazwyczaj o jego sukcesach czy też zasługach, ale nie zapominaj, że jest to "blog kibiców Manchesteru United". Wink Nie zmienia to jednak faktu, że gdybyś przeszukał bardziej dogłębnie Redloga, to znalazłbyś również teksty prześmiewcze, dotyczące Manchesteru United. ;] Poza tym, gdy się przegląda fora LFC, również można zauważyć obelgi kierowane w stronę kibiców United, samego klubu z Manchesteru oraz takie wywyższanie (które możemy zauważyć nawet w twoim poście) i IMO to wszystko od lat towarzyszy i będzie towarzyszyć piłce nożnej. Zwłaszcza, że rozmawiamy o klubach, które od dawien dawna ze sobą rywalizują. Myślę, że też nie ma się co napinać i trzeba potraktować to z lekkim dystansem. Wink

Co do kibiców - tak to już jest, że po wielkich osiągnięciach, lub przybyciu super-fajnych, sweet piłkarzy, przybywa również sezonowców i niestety wpływu na to nikt nie ma. I myślę, że o to nikogo nie można obwiniać. Uwierz mi, że istnieje prężna grupa kibiców United w Polsce, którzy naprawdę kochają ten klub i można z nimi normalnie podyskutować. W Warszawie np. istnieje bardzo fajna, dość duża grupa Czerwonych Diabłów, która regularnie chodzi na mecze do pubów, razem śpiewa, kibicuje i uwierz mi, jest to piękne i niesamowite. ;]

Cóż, ja również się cieszę, że są osoby, które mają chęć na dyskusję, bo to, co spotyka fanów Liverpoolu ze strony kibiców United, naprawdę nie pozostaje bez odzewu. Wink Mam nadzieję, że trochę tutaj będziesz zaglądał i jeszcze nie raz wyrazisz opinie na inne tematy.

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
07-08-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #104
Re: Premier League 08/09
A ja myślę, że fanowi LFC brakuje trochę dystansu. W tym poście wylewasz swoje żale tak naprawdę.

fanLFC napisał(a):Pewną część kibiców, a może raczej "kibiców" Manchesteru, stanowią osoby w wieku 13-16 lat, którzy "kibicują" drużynie, bo ta jest na fali czy gra tam Ronaldo. Wystarczy jeden gorszy sezon MU i 1/4 kibiców już się wykrusza.
Tak jest wszędzie, tego się nie zmieni. Najgorzej w ostatnich latach chyba było jednak z Chelsea.
Aczkolwiek tak samo jak Liverpool, tak i United ma dużą grupę wartościowych fanów oglądających wspólnie mecze w pubach, organizujących wyjazdy na Old Trafford, kibicujących zespołowi nie tylko dla konkretnego zawodnika itp. Ostatnio powstało stowarzyszenie kibiców mające na celu zostanie oficjalnym fanklubem. Myślisz, że po to żeby wyśmiewać rywali. Mamy ciekawsze zajęcia. Każdy kocha swój klub i to się liczy.

To jest forum kibiców jednego klubu, tak samo zresztą jak redlog. Nie oczekuj tutaj peanów na cześć Liverpoolu. Środowisko kibiców rządzi się swoimi prawami, nie mów, że u was tak nie ma. U was United zawsze darzy się szacunkiem? G prawda. Wiem, że nie. Już nie mówiąc o tym co jest w Anglii.
Tu raczej widzę nawoływanie o zmianę tych kibicowskich przyzwyczajeń z twojej strony
fanLFC napisał(a):Tak Was boli, to, że najbardziej utytułowanym klubem jest LFC ?
Nas nic nie boli. My się cieszymy, że obecnie na topie jest MUFC. Jeśli już ktoś ma kompleksy to fani Liverpoolu w ostatnim czasie.
fanLFC napisał(a):a nie 14-latkowie, którzy napiszą "Benitez znalazł swoje miejsce w szeregu", "Loserpool nie ma szans, mamy Ronaldo", czy "Jesteśmy najlepsi na świecie, a Ty...".
Uwierz mi, też mi coś takiego przeszkadza, ale każdy ma prawo do wypowiedzi. Taka sezonowa degradacja a'la Juventus i wielu fanów bym poznał od nowa. Ale w ciemno bym wiedział kto zostanie zawsze ze swoim ukochanym klubem.
fanLFC napisał(a):Pozdrawiam serdecznie wszystkich, prawdziwych kibiców, mających chociaż odrobinę szacunku dla rywala.
Ja myślę, że wielu z nas szacunek do rywala jednak ma. Do jednego większy, do innego mniejszy, ale ma.
Ale wcale nie musi się z tym obnosić w luźnych rozmowach przy piwie. Umiejętność docenienia sukcesów rywala na pewno cechuje prawdziwego kibica. Dlatego zawsze wypowiadan sie z szacunkiem chociażby o Arsenie Wengerze. I to nie jest tak ze przychodzę na forum i ktos mi wmawia ze Liverpool to... I tak dalej. Zdanie kazdej osoby kształtuje sie po różnych doświadczeniach. A tutaj sie tylko dyskutujemy o tym co myślimy. Nie mozna sie na kogos obrażać bo nie lubi twojego klubu. To jest sport. Normalna rywalizacja.


Fan United od 1992 roku
07-08-2008 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Premier League 08/09
Witam fana lfc (ja zawsze pisze male litery, nie wazne czy pisze o lfc czy united). Mam nadzieje, ze wniesie troche innego punktu widzenia w to forum, a moderatorzy umiejetnie opanuja durne docinki w strone kibica innej druzyny. Sam udzielam sie na kilku forach innych druzyn i zazwyczaj jestem traktowany bardzo poprawnie, wiec miloby bylo jakbysmy my pokazali sie z podobnej strony

Nie mam czasu na czytanie calego, ale odniose sie tylko do tego:

Cytat:Czemu Wasza nienawiść nie jest tak wielka w stosunku do Chelsea czy Arsenalu ?

Z prostego powodu: z historii.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
08-08-2008 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości