Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie w jakimś klubie piłkarskim?
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Czy gracie w jakimś klubie piłkarskim?
Chciałbym się dowiedzieć czy gracie w jakiś klubach piłkarskich.

Ja gram w Nafcie Jedlicze, w tym sezonie idzie nam całkiem nieźle, zajmujemy drugą pozycję w lidze. W tym sezonie w 7 meczach strzeliłem 14 bramek. Gram jako ofensywny pomocnik.

Pozdrawiam!

Manchester United
25-04-2006 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #2
 
Grało sie grało... Smile Niestety przez kontuzje kariere musiałem przerwać.Grałem w juniorach III ligowego Mieszko Gniezno.Byłem defensywnym pomocnikiem.Bardzo nie lubiłem tej roboty Tongue Robisz najwięcej a chwała spływa na innych.No ale cóz ...

Pozdrawiam.
Rooney
25-04-2006 21:35
MBlue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
przez jakis czas grywałem w Concordii Knurów w juniorach, ale rzucilem tą robote na duzym boisku Tongue gralem na srodku pomocy Smile fajna praca bo lubie podawac piłki i walczyc no i włączyc się do akcji, ale ciezko było mi sie zaklimatyzowac w tej ich ekipie i odeszłem Big Grin I od nastepnego sezonu planuje sie łapnąć do jakiejs druzyny Futsalu Smile w moim miescie - KNurów jest druzyna drugiej ligii Fustalu i planuje pojsc na kilka treningów i moze przebije sie do druzyny, a wam zycze powodzenia w karierze na duzym boisku Big Grin
POZDRAWIAM
26-04-2006 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja niestety już zakończyłem swoją "karierę" piłkarską. Dlaczego ? Mam problemy z nogami, nie mogę grać w jakimś klubie, treningi i mecze to dla moich nóg za duży wysiłek :? Czasem grywam sobie na podwórku w nogę, lecz nie jest to ta sama gra jak w klubie piłkarskim. Gdy pogram sobie za dużo, na następny dzień nie mogę chodzić :?

P.S. Grałem w Zawiszy Bydgoszcz.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2006 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Stary Stojko gra obecnie w MKS Podłęże Jaworzno.
Gram na obronie lub pomocy. Póki co staram się grac jak najwięcej, lecz zbliżająca się matura sprawia że to cieżkie zadanie.
Gram od ferii zimowych, nie strzeliłem jeszcze bramki na dużym boisku, choć na treningu strzelam ich wiele.
26-04-2006 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
My ostatnio rozpoczęliśmy drugą runde w klubie GKS Krupiński. Jest to Grupa I albo II okręgo Tyskiego. Po pierwszej rundzie zajmowaliśmy pierwsze miejsce, z przewagą 2 pkt, nad Bieruniem ktory zajmował 2 pozycję. Pierwsze spotanie rundy wiosennej odbyliśmy w ubiegłą sobotę. Przeciwnikiem był Pniówek Pawłowice, najgorsza drużyna naszej grupy. W pierwszej rundzie wygraliśmy z nimi 9-0 :lol: . W sobote rozegraliśmy słabe spotkanie, wygrywając jedynie 3-1. Ważne 3 pkt, i dalej lider w tabeli. Teraz czeka nas bardzo trudna przeprawa w Niedziele z ZET Tychy. W pierwszym meczu wygraliśmy 1-0. O wyniku napisze w tym temacie. :wink:
26-04-2006 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Oczywiscie gram Smile W Top Oss. Duzo ludzi moze nie wiedziec co to za klub wiec mowie, ze pochodzi on z Holandii. Jak narazie jestesmy na drugim miejscu, i mysle, ze juz tak zostanie, poniewaz do zakonczena sezonu jeszcze tylko jeden mecz. Tak we wszystkich meczach to z 10 bramek strzelilem 8)
26-04-2006 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
ja gram w "Pogoni" Miechów Smile Idzie nam bardzo dobrzeSmile Wygrywami z faworytami ligi którymi są Wisła, Cracovia i Garbarnia. Niestety w tym sezonei nie strzeliłem jeszcze żadnej bramki bo gram na lewej obronie Big Grin Ale moze kiedys to sie zmieni
26-04-2006 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
 
My dziś ( KS Żory ) przegralismy z Górnik Boguszowice 2-3 Sad Całkiem dobry mielismy początek sezonu :

- wygrana 3-1 z Górnik Radlin
- wygrana z Płomień Połomia 5-3
- przegrana 1-5 z Odrą Wodzisław

Jedną bramke niestety zawaliłem, potem padła nastepna i musielismy gonić ze stanu 0-2, na szczescie w 40 sek strzelilismy 2 gole w tym ja jedną z karnego. Niestety potem stracilismy na 2-3 i do konca meczu nic sie nie zmieniło.W niedziele mecz z Energetykiem Rybnik a w srode z Jastrzębiem. Narazie jak na obronce mam dobry bilans bramkowy. 3 gole w 4 meczach Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
My jak na razie na dwa mecze wygraliśy dwa:
Z Cracovia 3-0 (walkowerSmile)
z Garbarnia 3-2
P.S. zapomniałem dodać, że gram w trampkarzach starszych a "Pogon" Jest w pierwszej lidze okręgu Krakowskiego Smile
26-04-2006 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rossi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Widze że wielu nas jest TongueBig Grin. Ja gram w Pogoni Szczecin, nie idzie nam najgorzej ostatni mecz wygralismy 7:0 z Osadnikiem MyślibórzTongueBig Grin
27-04-2006 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
W niedziele rozegraliśmy już 2 spotkanie ligowe w tej rundzie. Naszym przeciwnikiem było ZET Tychy. W pierwszej rundzie pokonaliśmy ich 1-0. Odziwo mecz rozpocząłem w pierwszej jedenastce, choć nie byłem na 1 treningu z 2 możliwych. Zostałem zmieniony po pierwszej połowie, i trener podziękował mi za gre. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie spotkania. Wygraliśmy 2-0. Dalej zajmujemy pierwszą pozycję w tabeli, jak to miało miejsce po pierwszej rundzie. Teraz czeka nas cięzkie spotkanie ligowe u siebie z Lędzinami. W pierwszym meczu wygraliśmy 2-0, teraz także liczymy na zwycięstwo Smile
03-05-2006 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #13
 
Ja nie gram w zadnym, ale nowego tematu do tego pytania zakladac nie bede. Na jakiej pozycji najbardziej lubicie grac??
Ja na obronie, jestem dosc wysoki(188cm.) co do pilek gora zagrywanych do napastnikow to wiekszosc przechwytuje jakos bania a i trudno mnie przepchnąc (90kg wagi). Dla mnie to najlepsza pozycja 8) :lol: Tongue

amor patriae nostra lex
26-06-2006 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Zashi napisał(a):Ja nie gram w zadnym, ale nowego tematu do tego pytania zakladac nie bede. Na jakiej pozycji najbardziej lubicie grac??

Może to Was zaskoczy, ale ja najbardziej lubię grać na bramce, a jeżeli nie mam ochoty bronić, to najlepiej czuje się na skrzydle obrony lub pomocy, nie ważne jaka strona, ale często ustawiam się na lewej, choć jestem prawonożny. Wzostu za wysokiego nie mam, ale mam dobry wyskok 8) Kiwać się za dobrze nie umiem, nie jestem tym darem obdarzony, ale podać to już potrafię.
27-06-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Kuba_^^ napisał(a):Może to Was zaskoczy, ale ja najbardziej lubię grać na bramce,

Dlaczego? kazdy ma do czegos dar Wink
Co do kiwania to ja tez głowy nie mam, najlepiej najprostrzymi srodkami dojsc do bramki, ale to przewaznie pozostawiam innym. W pole karne wchodze przy wolnych i roznych oraz nieraz strzelic z wolnego na bramke od razu.

amor patriae nostra lex
27-06-2006 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości