Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
ja bym chciał żeby nasz skład wyglądał tak :
------------VDS------------
Neville-Ferdnand-Vidić-Heinze
---------Diarra--------------
C. Ronaldo------------Park J.S.
----------J.R. Riquelme-------
----van Nistelrooy--Rooney

besty
- Forum ma służyc do opinii wymienianych między userami, które będa poparte argumentami, a nie aby wypisywac tu jakieś składy.. Tego się nie trawi nawet w komentarzach pod newsami, a co mówić tu, takie posty będą usuwane, ten zostawie, aby było dla reszty.
26-04-2006 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Jak dla mnie Riquelme to byłby największy błąd. Jest to zaawodnik o nierównej formie zawodzących w najważniejszych spotkaniach co pokazał w LM z Arsenalem. Lubi zwalniać grę, co jest niewyobrażalne w Premiership. Nie błyszczy szybkością i walecznością, a tego się wymaga od głównego kreatora gry zespołu, jakim niewątpliwie miałby być w M.U. Już jeden Argentyńczyk się tu nie zaaklimatyzował, mowa o Veronie, a to piłkarze o podobnej charakterystyce. Co do Diarry, o którym głośno się mówi to będzie to o wiele lepszy ruch. Taka wieża w środku pola zabezpieczająca dostęp do bramki to klucz do sukcesu w dzisiejszej piłce. Jest znakomity w odbiorze ma dobry strzał z dystansu i nie odstawia nogi w żadnej sytuacji cóż więcej wymagać od defensywnego pomocnika W United potrzebni są znakomici rozgrywający potrafiący wziąć na siebie odpowiedzialność kiedy nie idzie zespołowi. Nie chce tu teraz wymieniać nazwisk, ale z pewności znalozłoby się kilku. Teraz tylko trzeba czekać na kogo zdecyduje się Fergie. Mam nadzieję, że nie na Riquelme, bo to nie jest zawodnik nadający się na wyspy.
26-04-2006 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Riquelme - już o nim chyba wszystko powiedziano.
J.Cole - nawet jeśli ma słabe stosunki z Mourinho to po wypowiedziach nie pała miłością do MU a Szkoda bo przydał by się ....gole czasami strzela.
Kaka - To chyba najlepszy zawodnik Milanu ,ale wątpie by odszedł.
Bramkarz hmmmm może Coupet (nie wiem jak to się pisze...on gra chyba w OL)Nie to że nie lubie VDS ,ale konkurenccja by się przydała.
27-04-2006 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ale ten twój Coupet nie jest juz taki młody. Ja raczej bym stawiał może na Frey'a oraz moje marzenie w bramkarskie - Iker Casillas.
27-04-2006 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Corey napisał(a):Ale ten twój Coupet nie jest juz taki młody. Ja raczej bym stawiał może na Frey'a oraz moje marzenie w bramkarskie - Iker Casillas.

Frey zdecydowanie nie,jakos nigdy on mi nie pasowal do naszej druzyny.Zreszta ma on zasilic Inter ponoc.
Casillas za hu** nie odejdzie z Realu,zreszta i tak w tym sezonie gra bardzo przecietnie,a wrecz słabo.

Ja bym proponował Isakssona !!
27-04-2006 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Skull napisał(a):
Corey napisał(a):Ale ten twój Coupet nie jest juz taki młody. Ja raczej bym stawiał może na Frey'a oraz moje marzenie w bramkarskie - Iker Casillas.

Frey zdecydowanie nie,jakos nigdy on mi nie pasowal do naszej druzyny.Zreszta ma on zasilic Inter ponoc.
Casillas za hu** nie odejdzie z Realu,zreszta i tak w tym sezonie gra bardzo przecietnie,a wrecz słabo.

Ja bym proponował Isakssona !!

Ty chyba sobie żarty stroisz :lol: Mielismy juz w składzie Issaksona ( czyt. Taibi, Bosnich ). Jak juz mamy szukać następcy van der Sara to moze w koncu sięgniemy po Steela albo Fostera ? :?

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wojtek3 napisał(a):
Skull napisał(a):Ja bym proponował Isakssona !!

Ty chyba sobie żarty stroisz :lol: Mielismy juz w składzie Issaksona ( czyt. Taibi, Bosnich ). Jak juz mamy szukać następcy van der Sara to moze w koncu sięgniemy po Steela albo Fostera ? :?

Dobra dobra nie wymądzaj sie - Isaksson jest dobry,ma swietne warunki - gra w Rennes a zastapil tam Cecha - ponoc jest wyzej notowany niz sam Petr!
Ogladalem wywiad z trenerem Francuskiego klubu i z trenerem bramkarzy - warto mu sie przygladnac!

Taibi to kompletny niewypal,Bosnich niebyl najgorszy mimo iz nie nadawal sie,niewiem po co to porownanie?
Tak samo ludzie skreslili argentynskich pilkarzy w United po transferze Verona,a teraz Heinze jest ich ulubiencem! Ty chcialbys Freya? dla mnie jest on dupa przy Isakssonie! Z kad wiesz ze Casillas by do nas pasowal? Pamietasz kim byl Barthez przechodzac do nas?????? i co???

Edwin pociagnie jeszcze ten sezon wiec mamy czas na rozgladanie sie.Narazie w razie czego jest Howard,ale ponoc on nie jest zadowolony z tego ze niegra i moze odejsc (byla oferta z Wigan chyba)
Stesle i Foster maja za malo doswiadczenia,nadaja sie co najwyzej na zmiennikow.
27-04-2006 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Cytat:Taibi to kompletny niewypal,Bosnich niebyl najgorszy mimo iz nie nadawal sie,niewiem po co to porownanie?
Tak samo ludzie skreslili argentynskich pilkarzy w United po transferze Verona,a teraz Heinze jest ich ulubiencem! Ty chcialbys Freya? dla mnie jest on dupa przy Isakssonie! Z kad wiesz ze Casillas by do nas pasowal? Pamietasz kim byl Barthez przechodzac do nas?????? i co???

Edwin pociagnie jeszcze ten sezon wiec mamy czas na rozgladanie sie.Narazie w razie czego jest Howard,ale ponoc on nie jest zadowolony z tego ze niegra i moze odejsc (byla oferta z Wigan chyba)
Stesle i Foster maja za malo doswiadczenia,nadaja sie co najwyzej na zmiennikow.

Po pierwsze Skull nikogo nie proponowałem Smile Jak dla mnie trzeba w koncu korzystac z naszej młodzieży, wiesz nie mają doświadczenia, w koncu kiedys muszą je zdobyc, Foster gra juz w Watford, Steele chyba klase niżej, szukanie jakis sredniaków po słabych ligach jest dla mnie bezsesowne. Issakson, nie raz o nim słyszałem, kiedys rezerwowy w Juventusie, przez 2 sezony zarał bodajże kilka meczy, coś w tym stylu, żadna rewelacja Smile Ale moze Ty widziałes lepsze jego mecze, dla mnie nie wypał Smile[/code]

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Wojtek3 napisał(a):Issakson, nie raz o nim słyszałem, kiedys rezerwowy w Juventusie, przez 2 sezony zarał bodajże kilka meczy, coś w tym stylu, żadna rewelacja Smile Ale moze Ty widziałes lepsze jego mecze, dla mnie nie wypał

Kiedy Henry Grał w Juve tez mowiono o nim niewypał!
Zreszta co sie dziwisz ze Isaksson był rezerwowym?
27-04-2006 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Słyszaliście, że Juventus Turyn chce zrobic zamianę? Camoranesi do Manchester'u United a Cristiano Ronaldo do Juve:/ Mam nadzieję, że Cris nas nie opuści i zostanie na Old Trafford. Ale jak odejdzie to...Big Grin

Manchester United
02-05-2006 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
mich_gier963 napisał(a):Słyszaliście, że Juventus Turyn chce zrobic zamianę? Camoranesi do Manchester'u United a Cristiano Ronaldo do Juve:/ Mam nadzieję, że Cris nas nie opuści i zostanie na Old Trafford. Ale jak odejdzie to...Big Grin

jak odejdzie to sie bedziesz cieszyl?? :roll: Boze... Pozatym nie wierze w takie glupie pogloski o tym, ze stary Camoranesi zastapi swietnego Ronaldo?? Mnie osobiscie sie tak nie wydaje... Ronaldo moze i ma spadki formy, ale jest narazie mlody, a juz ma za soba pelno goli, asyst i swietnych wystepow w tak wielkim klubie jakim jest United.
02-05-2006 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ja jakoś sobie nie wyobrażam Ronaldo w lidze włoskiej. On gra zupełnie innym stylem, a we Włoszech by nie pasował, już predzej w Primera Division. Jakoś mi się ta zamiana nie widzi, nie sprzedawajmy tak szybko Crisa, może wreszcie Jego forma się ustabilizuje, jest dobry, będzie z Niego pożytek, ale tylko w MU :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-05-2006 00:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Do tej wymiany na pewno nie dojdzie, chyba że zmieni się z dnia na dzień cały zarząd i obróci całkowicie koncepcję budowania drużyny na zestawienie staruchów, a nie tak jak teraz - zespół, który Fergie stara się chyba odmładzać (?) Poza tym, gdzie nam się przyda Camoranesi? Kolejna kosmiczna pensja raczej jest zbędna i warto by było zaopatrzyć się w jakiegoś bardziej perspektywicznego zawodnika. Wymieniliście już tutaj tylu graczy, którzy z pewnością mogliby wnieść do zespołu wiele świeżości, ale będę zadowolony, jeśli choć jeden z nich dołączy do nas latem. Chcemy przecież zdobywać mistrzostwa, ogrywać Chelsea, więc trzeba się rozwijać, jak konkurencja, bo obecny skład - sami widzicie - czasami doświadcza jakichś "przegrzań" i młode wilki starałyby się nieść w każdym meczu nasz zespół, a przede wszystkim, gdy nie ma kto tego robić (Rooney i długo, długo nikt - jeśli chodzi o jakąś inwencję na "prowadzenie" zespołu na boisku).

capo di tutti capi

MUSC PL
04-05-2006 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Michael Ballack już dawno był łączony z transferem do United, ale chyba kupuje go Chelsea. A szkoda bo według mnie pozystanie Ballacka do MU na pewno nie byłoby złym posunięciem bo potzeba nam jest środkowego pomocnika, który brałby udział w akcjach ofensywnych drużyny. Taki był Roy Keane. Ale jeśli Ballack przechodzie do naszych rywali to moim kandydatem na to miejsce jest Diarra, chodź on chyba jest bardziej zawodnikiem defensywnym.
07-05-2006 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
O Ballacku możemy już tylko pomarzyć. Pewnie przejdzie do Chelsea, albo Realu, a nie na Old Trafford. No cóż ja bym go chętnie widział w składzie Diabłów, ale wątpie żeby SAF przebił oferte w/w klubów. Diarra to też dobry piłkarz, ale moim zdaniem troche za dużo kosztuje, może być tak jak w przypadku Chelsea z Essien'em, która zapłaciła za drogo za zawodnika z Ghany. Jeśli udałoby się ściagnąć go za niższe pieniądze do Teatru Marzeń to czemu nie. Napewno tańszy od niego byłby Carrick, zresztą piłkarz który już wie jak gra się na wyspach, to także mogłoby być dla nas wzmocnienie :wink:
07-05-2006 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości