Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Co do Diarry to czy nie za duże nadzieje z nim wiążemy(klub)...??A i wymagania Lyonu co do transferu to lekka przesada.
07-05-2006 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skrzypu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ja licze na 3 zakupy ktore wzmocnia srodek pola, mianowice licze na zakup Carricka, Mascherano i Diarry ... razem ze Scholesem mielibysmy 4 zawodnikow rywalizujacych a 2 miejsca na srodku pomocy a w przypadku jakiejsc kontuzji nie byłoby problemu z jakoscia gry Smile)))) jeszcze tylko byle nikogo nie sprzedac i znow mamy potrojna korone w przyszłym sezonie
ewentualnie jeszcze Torres za Ruuda, ale bez niego MU jakos sobie nie umiem wyobrazic ... Big Grin Big Grin Big Grin
07-05-2006 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Skrzypu napisał(a):Ja licze na 3 zakupy ktore wzmocnia srodek pola, mianowice licze na zakup Carricka, Mascherano i Diarry ... razem ze Scholesem mielibysmy 4 zawodnikow rywalizujacych a 2 miejsca na srodku pomocy


DO tego Vieira, Ronaldinho, Xavi, Ibagaza,Pedretti.
Razem ze Scholsem Carrickiem Mascherano i Diarra mielibysmy 9 zawodnikow na 2 pozycjach. Ale czad :lol: Chłopie całe szczęście ze to nie ty dokonujesz zakupow. Dla mnie jeden waleczny DM w stylu Keane'a i koniec. Powinien to byc Ibagaza(lubie go) Diarra(perspektywiczny, dobrze by bylo zeby jeszcze lepiej rozdzielal pilki do przodu, bo jego gra opiera sie na:odbiorze i podaniu do najblizszego partnera ,Roy zawsze potrafil szarpnac, zauwazylem gdy Lyon gra dobrze to Diarra sie wyroznia ale jesli Lyonowi nie idze zdecydowanie "trzyma sie z tylu" boi sie odpowiedzialnosci)
Jeśli Ruud odejdzie to w jego miejsce sprowadzilbym nie Torresa ale jakiegos doswiadczonego ogranego w przedziale wiekowym 26-28 napastnika. Bo jak United beda pozyskiwac mlodych napastnikow(18-23)letnich to zastanawiam sie kiedy dojda do głosu: Rossi , Blake ,Martin.
Na tym powinny sie zakonczyc letnie transfery dla ekipy Sir Alexa.
Podsumowujac:
Jeden gora dwoch srodkowych pomocnikow
Jeden ograny napastnik w razie odejsciu Ruuda



MarcinGol napisał(a):Diarra, Ducher, Riquelme

i jeszcze na ławke D'Alessandro z Portsmouth Wink

Według ciebie iloma srodkowymi pomocnikami ma grac United? Piecioma? Zastanow sie co piszesz.
10-05-2006 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
jesli chodzi o defensywnego pomocnika to musi to byc ktos z charakterem - musi umiec krzyknac na druzyne i ochrzanic kogo trzeba, przeciez nie mozna kupowac kogos kto sie bedzie bał np. starszych kolegów (nie mam tu zadnego pilkarza na mysli mowie ogolnie jaki powinien byc taki pomocnik Smile )

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
10-05-2006 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Red napisał(a):jesli chodzi o defensywnego pomocnika to musi to byc ktos z charakterem - musi umiec krzyknac na druzyne i ochrzanic kogo trzeba, przeciez nie mozna kupowac kogos kto sie bedzie bał np. starszych kolegów (nie mam tu zadnego pilkarza na mysli mowie ogolnie jaki powinien byc taki pomocnik Smile )


Zgadzam sie z Redem ponieważ potrzebny jest nam taki piłkarz jak Roy Keane on potrafił zawsze zmotywować druzyne i miał charakter walczaka nigdy się nie poddawał i takiego pomocnika nam potrzeba który kiedy trzeba będzie to krzyknie i poderwie druzyne. :!:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
12-05-2006 07:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
http://sport.onet.pl/1321372,wiadomosci.htmla może by go tak na miejsce Ruuda??Doświadczony gracz by się przydał...
12-05-2006 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ramone napisał(a):http://sport.onet.pl/1321372,wiadomosci.htmla może by go tak na miejsce Ruuda??Doświadczony gracz by się przydał...

Władze Chelsea na tą wiadomość już pewnie odłożyły sporą sumkę na tego piłkarza, na pewno będą chcieli Go kupić, gdyż chcieli zrobić już to latem, zawsze można spróbować, ale zawsze The Blues brali nam sprzed nosa zawodników :?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-05-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chmielu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Myślę ze bardzo mocnym wzmocnieniem dla chelsea bedzie Balack.Osobiescie nie wiem kogo bym chciał zamiast Keane'a.Rud tesh długo nie wytzryma więc trzeba pomyśleć o jakimś dobrym strzelcu.Ferguson bedzie miał ku temu okazję podczas Mundialu.Mysle że Rud zerwie kontrakt z MU.No ale wszystko sie moze zdazyć(Najleprzym przykładem jest finał LM w zeszłym roku Tongue)
16-05-2006 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Może Ballack będzie wzmocnieniem ale gdzie bedzie grał bo z tego co wiem to On jest ofe.pomocnikiem a w Chelsea tam gra Lampard czyli nie widze Go w pierwszym składzie!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
17-05-2006 07:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
David7 napisał(a):Może Ballack będzie wzmocnieniem ale gdzie bedzie grał bo z tego co wiem to On jest ofe.pomocnikiem a w Chelsea tam gra Lampard czyli nie widze Go w pierwszym składzie!!!

Ballack już w Chelsea wiec on odpada, zresztą Glazer w United go nie chciał od samego poczatku.

Ja tam myśle że największe szanse na transfer do United ma Diarra kto wie moze jeszcze pomyślimy nad kimś takim jak Carrick i jeszcze przydałby sie ktoś perspektywistyczny np. Ribery. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-05-2006 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
A ja bym wolał bardziej Lennona niż Ribery'ego. Ten chłopak naprawdę ma telent, poza tym sprawdził się już doskonale w Premiership, a cena nie powina przekroczyć 10 mln funtów, więc warto nad tym pomyśleć. Ale jak znam życie to nic z tego nie będzie...
17-05-2006 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Ostatnio pojawiły się spekulacje, że do MUFC ma trafić Kuszczak Smile ja wcale bym sie nie pogniewal gdyby on do nas trafił bo to swietny bramkarz (w koncu za cos dostał nagrode BBC Smile)

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
17-05-2006 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Moim zdaniem, to też nie byłby głupi ruch. Tomek zapowiada się na bardzo dobrego bramkarza. Jednak te 7 mln, o których się mówi, to trochę za dużo. Jeśli już to cena około 5 mln byłaby do zaakceptowania. Poza tym kolejnym minusem jest to, że pewnie przez cały następny sezon Kuszczak siedziałby na ławie, bo nie sądzę, żeby wygryzł ze składu Edwina, ale kto wie...
A może by tak trnasfer z taką opcją, że w tym sezonie gra jeszcze w innym klubie, a później definitywnie przechodzi do nas jako następca van der Sara, który odchodzi?
Poza tym jak na razie to tą informację podały chyba tylko "Dziennik" i "Fakt", przynajmniej tak czytałem, więc może być w tym wiele z plotki.
Ja jednak byłbym zwolennikiem jego transferu na Old Trafford.
17-05-2006 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chmielu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ale po co nam 3 bramkarz??Mamy Edwin van der Sara i Tima Howard.Po co 2 na ławie?
17-05-2006 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
No tak, mozecie sie ze mnie smiac, ale ja sądze ze Kuszczak ma większy potencjał od Howarda i mógłby być za sezon-dwa pewnym punktem w naszej drużynie

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
17-05-2006 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości