Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Chmielu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ja też mam takie zdanie ale i tak grzałby ławe bo Edvin jak narazie jest Extra i musiał by byc kontuzjowanym żeby zmienić bramkarza a jeszcze zostaje kwestia opini Fergusona.Mysle że sprowadzi Kuszczaka ale nie bedzie w pierwszym sqadzie tylko w drużynie Rezerw
17-05-2006 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Cytat:i mógłby być za sezon-dwa pewnym punktem w naszej drużynie
Właśnie, za sezon-dwa. Czy nie lepiej poczekać, aż ustabilizuje formę w swoim klubie, porządnie się ogra i wtedy kupić go za podobne pieniądze :?:
Zresztą tę wiadmośćpodał "Fakt" i "DZiennik", więc zupełnie w to nie wierzę - ot, kolejna plotka.

Dziś Fergie powiedział, że środkowym pomocnikiem w MUFC nie będzie żaden Brytyjczyk. Odpada więc kilku pomocników, którzy mogliby zasilić United, np. Carrick. Jak myślicie, kogo SAF ma "na oku"? Czyżby jednak Diarra... :roll:
17-05-2006 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Jeżeli Kuszczak by przeszedł to z pewnością by był drugim bramkarzem bo Howard zostaje wypożyczony do Evertonu także napewno miałby szanse zagrac jakieś mecze w lidze i w pucharach to nie jest zły pomysł aby Go sprowadzić bo pewnie Edwin pobroni jescze ze dwa sezony i mielibyśmy młodziaka na rezerwie.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
18-05-2006 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Powiedzcie tylko jedno, czy macie wiarygodne źródło tych informacji o Kuszczaku? Odpowiem za was, piszą o tym tylko w brukowcach jak "Fakt", który jest w stanie opisać tak wyimaginowane rzeczy, że głowa mała :wink:

Cytat:Czwartkowa prasa donosi, że na dniach Manchester United ma zostać zasilony przez piłkarza Cruzeiro - Kerlona Moura Souzę.

18-latek został okrzyknięty w ojczyźnie 'nowym Ronaldinho' po tym jak zachwycał swoją grą w ostatnich mistrzostwach Ameryki Południowej U-17. Na tym też turnieju wypatrzył go Sir Alex Ferguson.

Wiceprezydent Cruzeiro, Zezé Perrella, powiedział: Zawsze jesteśmy gotowi na wysłuchanie ofert za Kerlona. Odnotowaliśmy spore zainteresowanie jego osobą i byliśmy w kontakcie z klubem z Anglii, ale aktualnie nie doszliśmy do porozumienia w sprawie pieniędzy.

United musieliby wypożyczyć Kerlona natychmiast, najprawdopodobniej do Hiszpanii, gdyż Brazylijczyk nie otrzyma pozowlenia na pracę w Wielkiej Brytanii.

Co o tym myślicie :?: W mojej opinii trop brazylijski nie jest najlepszy dla United :roll: Widocznie Ferguson jest zupełnie odmiennego zdania, interesuje się przecież i brazylijskimi braćmi Neville i Kerlonem.
18-05-2006 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Valverde napisał(a):Co o tym myślicie :?: W mojej opinii trop brazylijski nie jest najlepszy dla United :roll: Widocznie Ferguson jest zupełnie odmiennego zdania, interesuje się przecież i brazylijskimi braćmi Neville i Kerlonem.

Z tymi brazylijskimi bliźniakami to Manchester już umowy podpisał.
Mi również nie za bardzo podoba się taka polityka Fergusona, który najwyraźniej sądzi, że do takich Brazylijczyków może należeć przyszłość. Nie chciałbym zobaczyć drugiej Pogoni Szczecin w United.
18-05-2006 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Chmielu napisał(a):Ale po co nam 3 bramkarz??Mamy Edwin van der Sara i Tima Howard.Po co 2 na ławie?

Nie wiem czy wiesz, ale Tim Howard od nowego sezonu będzie reprezentowal barwy Evertonu na zasadzie wypożyczenia.

Edwin będzie bramkarzen numer jeden, a sprowadzony nowy bramkarz np. Tomek Kuszczak byłby rezerowy, a pewnie i ta funkcja odpowiadałaby mu trafiając na Old Trafford, gdyż nie jest jeszcze piłkarzem swiatowego formatu. Gdyby Kuszczak trafil do United byłbym na pewno zadowolony, ale to na razie tylko typowe PLOTY! Ile to już Polaków miało tarfić na OT (?) 8)

Nie zapominajmy że jest jeszcze Ben Foster, który jest na wypożyczeniu :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-05-2006 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
No ja nie mam nic przeciwko, aby Polak zasilił nasze szeregi. Na pewno nie będzie grał w pierwszym składzie, będzie grał w meczach typu Carling Cup i FA Cup na początku. Zdecydowanie wolę Kuszczaka od Fabiańskiego, który nie ma doświadczenia w Premiership, a obecny bramkarz WBA trochę już w tej lidze pograł. Tylko czemu tak dużo kasy :?:

Zostaje jeszcze właśnie sprawa Ben'a Foster'a, ale zdaje mi się, że pozostanie jeszcze w Watford i chyba dobrze by było, choć może mu się tam za bardzo spodobać i będzie chciał odejść z Manchester United :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-05-2006 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Wartoby było się rozejrzeć za następcą Ruuda.Szewczenko raczej odpada(Chelsa) Henry też(Barcelona)...ciężko będzie znaleźć godnego zastępce.Najlepiej już doświadczonego ,ale nie 'wypalonego' zawodnika.
18-05-2006 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ramone napisał(a):Wartoby było się rozejrzeć za następcą Ruuda.Szewczenko raczej odpada(Chelsa) Henry też(Barcelona)...ciężko będzie znaleźć godnego zastępce.Najlepiej już doświadczonego ,ale nie 'wypalonego' zawodnika.

Na mijsce Ruuda sprowadziłbym Torresa bo jest młody i długo by pograł to świetny zawodnik który gra bardzo dobrze co do wyżej wymienionych przez Ciebie zawodników to raczej żaden nie ma szans przejść do Man Utd!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
19-05-2006 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
David7 napisał(a):Na mijsce Ruuda sprowadziłbym Torresa
Równie dobrze można Rossiego z drugiego składu 'wrzucić' i nie wydawać kasy.
19-05-2006 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Ramone napisał(a):Henry też(Barcelona)...ciężko będzie znaleźć godnego zastępce.Najlepiej już doświadczonego ,ale nie 'wypalonego' zawodnika.
henry dzis powiedział, że nigdzie sie nie wybiera... zresztą do MU to on by za nic w swiecie pewnie nie przeszedł :roll:
a co do rossiego, to ma chlopak talent, ale nalezy go jeszcze rozwinąć, a dokonałby tego z pewnością gdyby w zespole był jakiś konkretny napastnik pokroju ruuda, od ktorego moglby się uczyć...
19-05-2006 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Roberto napisał(a):a co do rossiego, to ma chlopak talent, ale nalezy go jeszcze rozwinąć, a dokonałby tego z pewnością gdyby w zespole był jakiś konkretny napastnik pokroju ruuda, od ktorego moglby się uczyć...

A Rooney to co? Od niego nie można się uczyć, tak?

Według mnie, jeśli Saha utrzyma taką formę, jaką miał w minionym sezonie to nie ma sensu sprowadzać kolejnego napastnika. Jest Rooney, Louis, Rossi, Solskjaer i ja jeszcze bym Smitha ponownie do ataku przesunął po zakupie jakiegoś konkretnego defensywnego pomocnika.
20-05-2006 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
A ja wyczytalem, ze Atletico chce sprzedac Torresa za 14 milionow + Ruud, taka wymiana bardzo podobala mi sie bo Ruud i tak odejdzie, a za Torresa zaplacilibysmy o wiele wiecej niz 14 mln, a wy co o tym sadzicie :?:
20-05-2006 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Ja Torresowi mówie nie w Manchesterze, uważam, że się nie sprawdzi, poza tym, według mnie nawet po sprzedaży Ruuda nie będziemy potrzebować napastników, wole juz wymienić Ruuda + kase na Diarre.
21-05-2006 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
besty napisał(a):Ja Torresowi mówie nie w Manchesterze, uważam, że się nie sprawdzi, poza tym, według mnie nawet po sprzedaży Ruuda nie będziemy potrzebować napastników, wole juz wymienić Ruuda + kase na Diarre.

Mozliwe, ze Angielski styl gry nie bylby dobrym dla niego, ale zdaje mi sie, ze o odejsciu Ruuda potrzebowalibysmy dobrego i mlodego napastnika (jakim jest Torres) poniewaz Rossi nie jest jeszcze wystarczajaco dobrym zmiennikiem.
21-05-2006 06:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości