Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarze, którzy odchodzą
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Piłkarze, którzy odchodzą
W tym temacie będziemy rozmowiać o piłkarzach, którzy na pewno odchodzą z MU. O tym, czy jest to dobra decyzja, itp. Zakładam ten temat po to, aby prowadzić takie dyskusje, ponieważ wszystkiego nie możemy pisać w temacie "Porpozycje [Nasze i Prasy]". Przecież np. poruszana tam ostatnio sprawa odejścia Mikela do Chelsea raczej tam nie pasuje, bo skoro propozycje to propozycje, nie?

Ja uważam, że bardzo dobrze się stało, że wreszcie zakończyła się ta Mikelowska saga. Nigeryjczyk u nas nigdy nie zagrał. My kupiliśmy go za marne grosze, sprzedaliśmy za bardzo przyzwoitą jak na takiego piłkarza cenę, więc jestem w pełni usatysfakcjonowany. U na już i tak nie miałby miejsca.
04-06-2006 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Najbardziej się cieszę, że Fortune w końcu się z nami żegna. Nie wiem jakim cudem Quinton tak długo był w United :roll:
Co do Obi Mikela - za dużo szumu wokół niego, jakiś tam talent ma, jak dla mnie żadna rewelacja. Grunt, że zarobiliśmy na nim tyle kasy, 12 mln to ogromna suma.
04-06-2006 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Owszem, 12 mln moze sie rpzydac na pozadneijszy transfer, jakos dolozyc do dobrego napastnika (jesli Ruud odejdzie), a nie walczyc o młodzienca ktory nie miesci sie w kadrze Nigerii U-20...co Cheslea w nim widzi...

amor patriae nostra lex
05-06-2006 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Takiego chaosu z zakupem jakiegoś zawodnika już dawno u nas nie było. Przecież wszyscy dobrze pamiętają, co ten chłopak odprawiał i jakie miał "rozdwojenie jaźni" - raz chciał do Chelsea, raz do nas. Dobrze się stało, że jednak tutaj nie trafił, bo jeżeli miałby takie scenki odstawiać w czasie spotkań, treningów czy ewentualnie gdzie indziej, to bardzo mu dziękuje. Co nie zmienia faktu, że talentem Mikel jest jednak obdarzony. Trudno się mówi. Quinton miewał przebłyski i niekiedy szło mu nadzwyczaj dobrze, ale nie miał tutaj wielu możliwości pokazania się, co - miejmy nadzieję - będzie mógł uczynić w nowym klubie. Szkoda, że z Ruud'em ciągle sprawa otwarta, bo naprawdę żal mi gościa - tyle dla nas zrobił i ma odejść. OK - odejść może, przecież to normalne. Ale nie w takich głupich okolicznościach!

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2006 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Dzisiaj nowy klub znalazł sobie wypuszczony na wolny transfer przez działaczy MU Markus Neumayr. 20-letni Niemiec powrócił do swojej ojczyzny i będzie grał w MSV Duisburg. Życzę mu wszystkiego najlepszego. Nie wiem, co sądzić o tej rezygnacji z niego. Podobno dobrze się spisywał w drużynie rezerw w minionym sezonie, przecież nawet był jej kapitanem. Nie wiem jakie czynniki zadecydowały o jego odejściu.
05-06-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Pomimo tego, że Fortune grał u nas bardzo mało, bardzo go polubiłem. Nigdy nic do niego nie miałem, trochę będzie mi "smutno", że odejdzie (nie będę oczywiście płakać). Mam nadzieje, że po odejściu znajdzie sobie dobry klub i będzie w nim spisywał się bardzo dobrze.

Naszemu młodzikowi również życzę jak najlepiej, nie widziałem go nigdy w akcji, ale nie chcę, aby po odejściu nic nie robił, w Duisburgu się jeszcze bardziej wykształci, ponieważ już w naszych rezerwach dobrze grał (przynajmniej tak mówiono).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2006 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Kuba_^^ napisał(a):Mam nadzieje, że po odejściu znajdzie sobie dobry klub i będzie w nim spisywał się bardzo dobrze.

Fortune jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Celtikiem Glasgow, więc byłby to bardzo dobry wybór. Jeśli Keane zostanie na kolejny sezon to utworzy nam się tam kolonia polsko-manchesterowska Tongue
06-06-2006 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Pejter napisał(a):Fortune jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Celtikiem Glasgow, więc byłby to bardzo dobry wybór. Jeśli Keane zostanie na kolejny sezon to utworzy nam się tam kolonia polsko-manchesterowska Tongue

Zawsze między Man United a Celticiem były dobre stosunki transferowe, więc i w tym przypadku sądzę, że Fortune przejdzie na 100% do Celticu, bo nie słychać jak narazie o zainteresowaniu z innych stron. Gdyby Quinton przeszedł do drużyny Strachana, byłbym bardzo zadowolony.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-06-2006 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tczarek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
mam nadzieje ze Ruud odejdzie - ostatni sezon jego byl beznadziejny i zaczol sie robic wielka gwiazda.
08-06-2006 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
tczarek napisał(a):mam nadzieje ze Ruud odejdzie - ostatni sezon jego byl beznadziejny i zaczol sie robic wielka gwiazda.

No nie wiem czy Ruud miał taki beznadziejny sezon grał dobrze i strzelał bramki a że się obraził na SAFA to inna sprawa. Po za tym Rudd był chyba :?: 2 w klasyfikacji sztrzelców

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
09-06-2006 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
David7 napisał(a):
tczarek napisał(a):mam nadzieje ze Ruud odejdzie - ostatni sezon jego byl beznadziejny i zaczol sie robic wielka gwiazda.

No nie wiem czy Ruud miał taki beznadziejny sezon grał dobrze i strzelał bramki a że się obraził na SAFA to inna sprawa. Po za tym Rudd był chyba :?: 2 w klasyfikacji sztrzelców

No raczej... 8)

tczarusiu, nie wiem czy widziales jakis mecz w wykonaniu Ruudzia w tym sezonie, gral on bardzo dobrze, ale w pewnym momencie nisetety popadl w konflikt z Fergusonem, no moze to i dobra sprawa, bo bedziemy mogli sciagnac jakiegos zastepce za niego, a Ruud nie mogl dla nas grac wiecznie, ja mu zycze wszystkiego najlepszego w nowym klubie i mam nadzieje, ze zawodnik, ktory przyjdzie w jego miejscie (jesli taki bedzie, a mam wielka nadzieje) bedize gral rownie dobrze, tylko troche dluzej Wink
09-06-2006 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Jonathan Spector odszedł do West Ham United za 500 tyś. funtów ( :shock: )... Oj Fergie, Fergie :roll: Taki utalentowany zawodnik odchodzi i to za takie psie pieniądze :roll:
15-06-2006 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
Valverde napisał(a):Jonathan Spector odszedł do West Ham United

Najpierw Neuymar a teraz Spector... dlaczego?
Przeciez obaj swietnie sie prezentowali,troche mi ich szkoda :?

Teraz do tego w prasie głosno jest o tym ze Newcastle stara sie o Wesa Browna!
http://www.anglia.goal.pl/index.php?stro...s&id=61513
15-06-2006 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Cris ... potwierdzil ze odhcodzi noob... ja tam teraz wole zeby odeszedl bo zdrajcow nie toleruje ... :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-07-2006 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Wiesz, gazety pisza duzo. Podobno tego wywiadu nawet nie bylo. Nie wiem czy włodaze MU potwierdzili wszystko oficjalnie, ale jak tak to niech spada, tak samo jak Beckham...

amor patriae nostra lex
02-07-2006 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości