Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść?
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Kto powinien odejść?
Tak jak w temacie...także z uzasadnieniem.

besty - temat w zasadzie dobry, ale jak coś zakładasz, to może najpierw wyraź swoją opinię!?
27-04-2006 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
A czemu ktokolwiek miałby wylecieć? Moim zdaniem nie ma kogo wywalać, jak ktoś będzie cienko grał niech United nie przedłuża kotraktu i tyle Smile
27-04-2006 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Po sezonie na pewno wylatują Fortune i Bellion. To już jest przesądzone. Sądzę również, że powinien odejść Fletcher. Niestety, według mnie, nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie rozwinął się na tyle, żeby grać na poziomie. Kolejnym zawodnikiem do wylotu jest Silvestre. Może i jest dobrym zawodnikiem (ale tylko na bok obrony, broń Boże na środek!), ale po transferach Vidica i Evry nie ma już dla niego miejsca, takie moje zdanie.
27-04-2006 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Tak, Fortune i Bellion odchodzą po tym sezonie, ten drugi będzie grał w lidze francuskiej w Nice. Co do Silvestre'a, popełnia często dużo błędów, które są przeważnie bardzo widoczne i "bolesne" dla drużyny. W środku nie radzi sobie najlepiej, o wiele lepiej spisuje się na skrzydle obrony. Jeśli Go sprzedawać to trzeba się ostro zastanowić, bo czasem gra bardzo słabo (niestety przeważnie), a czasem zalicza dobrą partię. Na prawdę trudna decyzja. Zresztą obronę mamy obecnie liczną, ogromna walka o tą pozycję...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-04-2006 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Besty - niestety za mało oglądam meczów MU by się wypowiadać(nie mam canal +)na pewno ktoś z obrony bo mamy tam przesyt.Reszte bym zostawił.
P.S wiem ,że to nie odpowiedni temat ,ale co możecie powiedzieć o Rossim ,bo to podobno wielki talent.Mógłby grać w pierwszym składzie??

Ciampel -> Jeśli wiesz, to sam powinieneś wyciągnąć wnioski. Spokojnie, prędzej czy później ktoś założy temat o naszym młodym gwiazdorze.
27-04-2006 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
 
1.Fletcher - co prawda jest liderem w reprezentacji Szkocji,ale powiedzmy sobie szczerze - czy ta druzyna jest chociaxby troszke dobra? Nie! On jest tam Leszczem wśród płotek :wink: Jest za słąby na United i lepszy nie bedzie! Prawdą jest ze wyszlo mu kilka meczy (zagral na przyzwoitym poziomie) Ale tak powinien grac prawie w kazdym! Cienki bolek i tyle.

2.Silvestre - Tu sprawa wyglada tak:
Jesli on dalej bedzie sie upieral ze jest srodkowym obroncą to wyrzucic go natychmiastowo(srodkowi Legionisci sa lepsi) Znowu jesli przystalby na gre na lewym skrzydle to bym go zostawil z otwartymi rekoma gdyz tam spisuje sie bardzo dobrze! Lecz znowu pojawia sie problem bo mamy za duzo tych lewo skrzydlowych obronców (Heizne,Evra,Silvestre) ???
27-04-2006 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
Zdecydowanie Silvestre, który popełnia błędów od groma, co w takiej drużynie jak United jest totalnie nie do przyjęcia.

Niestety zgadzam się również co do Fletchera. Chłopak zatrzymał się w rozwoju. Nadzieje były wielkie, jednak nie zostały one spełnione. Fakt, że niewiele szans dostaje, ale z drugiej strony jakby lepiej prezentował się na treningach dostawałby szanse i w spotkaniach ligowych.

Nie podoba mi się również van Nistelrooy, który jest napastnikiem dosyć specyficznym. Ja wiem, że strzela "tyle i tyle" bramek, ale ja zdecydowanie bardziej wolałabym za niego kogoś bardziej pokroju Rooneya.
01-05-2006 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
no to jeden wylot jest już raczej przesądzony - Ruud van Nistelrooy przed meczem z Charltonem pojechał z Old Trafford do domu, wydaje mi sie ze jest jakis konflikt, szkoda by było tracić takiego napastnika, ale przecież świat się nie zawali

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-05-2006 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ja jestem pewien, że van Nistelrooy odejdzie. Miałem jeszcze jakieś nadzieje, ale po tym, co dzisiaj zaszlo, nie mam już złudzeń. Ruud odchodzi - to jest pewne. Szkoda, ale coś się kończy, a coś się zaczyna (Sapkowski 8) ). Mam nadzieję, że zacznie się lepsze. Kupimy jakiegoś młodszego, lepszego napastnika i jakoś dalej to będzie. Van Nistelrooy zrobił dużo, bardzo dużo dla MU, ale, niestety, jego czas w tym klubie już się skończył.

P.S. Proponowałbym przenieść ten temat do działu transfery, bo ma on w końcu związek z transferami i bardziej tam pasuje, według mnie.
07-05-2006 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #10
 
W sprawie Ruuda to najlepsza byłaby ta wymiana:
RVN + kasa = Torres
To najlepszy motyw. Torres jest młody waleczny, a ManUtd przechodzi teraz faze zmiany składu, chyba totalnej zmiany, wiec jak zmieniac to duzo. Wiec Torres do nas Smile

amor patriae nostra lex
30-05-2006 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
 
Zashi napisał(a):W sprawie Ruuda to najlepsza byłaby ta wymiana: RVN + kasa = Torres To najlepszy motyw.

Do tego raczej napewno nie dojdzie. Dlaczego?
Wątpie by Atletico pozwoliło sobie na tygodniówke dla Ruuda,oni raczej wolą zaoszczedzic na jakies 2 ine transfery w cenie tego jednego.

Moim zdaniem jesli Ruud odejdzie to najpredzej bedzie to Milan,lub wróci do PSV.

Co do tamatu,to ponoc Fortune rozmawia z mistrzem Szkocji - oczywiscie chodzi o Celtic,mysle ze Roy maczał w tym palce :twisted:
30-05-2006 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Zdecydowanie Wes Brown, jest strasznie słaby :? Robił makabryczne błędy w CL i w Premiership.
11-06-2006 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
To chyba mówimy o innnym zawodniku, bo Wes, kiedy złapał formę grał bardzo dobrze i był pewnym punktem defensywy United dopóki nie złapał kontuzji w końcowej fazie sezonu.
11-06-2006 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Pejter napisał(a):To chyba mówimy o innnym zawodniku, bo Wes, kiedy złapał formę grał bardzo dobrze i był pewnym punktem defensywy United dopóki nie złapał kontuzji w końcowej fazie sezonu.

Tak jest i jeszcze malo co nie zalapal sie na Mistrzostwa Swiata.

Co do zawodnikow, ktorzy maja wyleciec stawiam na Ruuda, On juz praktycznie od nas odszedl, teraz tylko pozostaje pytanie dokad pojdzie nasz snajper?? Tutaj nie mam pojecia...
11-06-2006 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Nie, nie, nie ! Wes jest nam potrzebny. Tak jak mowi pejter, Brown gra dobrze tylko po kontuzji potrzebuje czas. Poza tym czego mozemy wymagac od zawodnika ktory gra bardzo zadko? Zeby miec forme potrzeba gry... mimo tego co napisalem 4wyrazy i 3kropki wczesniej jestem za tym zeby wyrzucic na zbity pysk (sory za wyrazenia) Sylwka. Przeciez ten czlowiek nie ma prawa bytu na OT. Sam mecz z reading potwierdzil moja teze. Z takim czlowiekiem daleko na arenie europejskiej nie zajdziemy!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
31-12-2006 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości