Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
No cóż. To tylko moja opinia, ale zobaczymy za kilka lat kogo straciliśmy, jak nam Kerlona Real Madryt, czy Chelsea ściągnie sprzed nosa. Z Kezmanem faktycznie przesadziłem Big Grin
13-06-2006 05:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
filip Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Ja bym w United chętnie zobaczył Didiera Zokorę z Cote d'Ivore, który gra bodaj w Saint Etiennte albo Argentyńczyka Mascherano. O przydatność Zokory się nie martwię, aczkolwiek Mascherano mógłby się nie zaaklimatyzować w Premiership, dlatego transfer Carricka to nie jest głupi pomysł. Riquelme mimo wielkich umiejętności nie nadaje się do gry na Wyspach, gdzie trzeba szybko grać piłką, jego styl po prostu nie pasuje do United. Podobają mi się Holendrzy: Maduro i Sneijder. Muslę, że by pasowali do Diabłów. W ataku chyba każdy chciałby widzieć Torresa, ale nie wiadomo czy ten poradziłby sobie z twardą grą na wyspach. Ja bym ściągnął kogoś w stylu Toni'ego czy Iaquinty. Na razie tyle, mamy Mistrzostwa Świata, więc pewnie po turnieju ktoś przyjdzie jak w 2004 Rooney.
13-06-2006 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Właśnie przeczytałem, że Manchester United chce ściągnąć Riberyego, a czy nie uważacie, że lepszy byłyby Mamaodu Diarra ? Nie wiem, czy ma kontrakt, więc jeśli coś to mnie oświećcie.
14-06-2006 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Manufaniak napisał(a):Właśnie przeczytałem, że Manchester United chce ściągnąć Riberyego, a czy nie uważacie, że lepszy byłyby Mamaodu Diarra ? Nie wiem, czy ma kontrakt, więc jeśli coś to mnie oświećcie.
Uważam ,że Ribery to lepszy wybór..szczególnie po tym co pokazuje w reprezentacji Francji...poza tym Diarra prawdopodobnie wyląduje w Realu...do tego jest droższy(tak mi się wydaje Big Grin ).Co do tego Kerlona..to raczej bym brał puki można...niedługo ustawi się po niego kolejka (o ile już się nie ustawiła)Najwyżej spreda się go za o wiele więcej kasy.
14-06-2006 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #140
 
Widzialem Ribbery`ego w emczu ze Szwajcaria i wydaje mi sie ze grał tam bardzo dobrze. Duzo w ofensywie, a to sie przydaje w premier league

amor patriae nostra lex
14-06-2006 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Ja widziałem z kolei Ribery'ego w meczach Pucharu UEFA i tam się prezentował o niebo lepiej niz we wczorajszym meczu Francji, na pewno chłopak ma talent i się przyda u nas. Carrick - jakoś nie jestem przekonany do tego zakupu, za o wiele mniejsze pieniądze chciałbym Zokorę. Kto oglądał mecz Argentyny z Wybrzeżem Kości Słoniowej, to wie o czym mówię.
14-06-2006 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #142
 
besty napisał(a):za o wiele mniejsze pieniądze chciałbym Zokorę. Kto oglądał mecz Argentyny z Wybrzeżem Kości Słoniowej, to wie o czym mówię.

Oj wiem, oj wiem. Grał fenomelanie, zreszta nie tylko on. polowe podstawowego skladu WKS by u nas widzial 8) Tongue

amor patriae nostra lex
14-06-2006 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Dzięki Ramone Smile Nareszcie ktoś uwierzył, że Kerlona nie można nie kupić. Wydaje mi się że Zokora faktycznie jest lepszy od Riberyego, jest szybszy i ma charakterystyczny dla zawodników z Afryki drybling. No i oczywiście po dzisiejszym meczu Hiszpanów z Ukrainą nie ma wątpliowści co do Torresa Big Grin
14-06-2006 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
Cytat:Zokora faktycznie jest lepszy od Riberyego, jest szybszy i ma charakterystyczny dla zawodników z Afryki drybling.

Porównywałem Carricka do Zokory. Ribery to jest bardziej skrzydłowy. Grający bardzo ofensywnie. NIe ma sensu wydawać na Carricka 15 ml Ł, za połowę tej kwoty chyba udało by się kupić Zokorę, a do tego jeszcze Ribery i mamy juz pomoc załatwioną. Można jeszcze mysleć nad jakimś typowym ofensywnym pomocnikiem. Ewentualnie Cofnąc Rooneya za napastników, dokupić Torresa. Wtedy byłoby Ribery, Zokora, Rooney, Ronaldo - Saha, Torres i zostaje nam jeszcze bardzo dobry Park do rotacji czy Giggs, Scholes, Smith, ew Evra na lewe skrzydło.
14-06-2006 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Manufaniak napisał(a):Wydaje mi się że Zokora faktycznie jest lepszy od Riberyego, jest szybszy
Zokora szybszy od Ribery`ego? Oj, nie bardzo :wink: I tak jak pisał besty ci zawodnicy grają na innych pozycjach.

Kod:
Dziś pojawiły się plotki o tym, jakoby Fernando Torres uzgodnił warunki kontraktu z Manchesterem United i Hiszpan przejdzie do Anglii po zakończeniu Mistrzostw Świata.

Atletico chce sprzedać tego bardzo utalentowanego zawodnika, którego menedżer Manchesteru United, Sir Alex Ferguson uważa za idealnego następcę Ruuda van Nistelrooy'a. Holender zostanie prawdopodobnie sprzedany po mundialu.

Odejście Torresa z Atletico w lecie jest pewne. Przez długi czas interesował się nim Rafa Benitez z Liverpoolu, ale teraz wygląda na to, że zawodnik woli transfer do Manchesteru. Podobno szukał już domu w centrum miasta oraz na jego obrzeżach.

Przejście Torresa do United spowodowałoby grę w parze z Waynem Rooney'em, co mogłoby przynieść wyśmienite efekty.
Pejter, skąd masz takie informacje? Wink Jeśli chociaż odrobina prawdy w tym jest, to będzie wspaniale Big Grin
14-06-2006 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
http://newsnow.co.uk/newsfeed/?name=Manchester+United - zobacz sam, wiele seriwsów się o tym rozpisuje. W każdej plotce jest odrobina prawdy, więc może i w tej? Jeszcze niedawnonie byłem zwolennikiem jego transferu do nas, lecz powoli zmieniam swoje zdanie na ten temat (nie chodzi tutaj tylko o dzisiejszy mecz). Czekamy na dalsze informacje, bo takie plotki to ja tez mogę wymyśleć.
14-06-2006 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Manufaniak Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
http://www.manutd.com/news/fullstory.sp ... tegoryid=0

Kolejny zawodnik w kręgu zaintersowań Manchester United. A jeśli chodzi o Zokore i Riberyego to wszystko zweryfikuje boisko, moim zdaniem występ Francuzów nie wymaga komentarza, natomiast to co pokazał Zokora i cała druzyna Wybrzeża Kości Słoniowej zasługuje na uznanie. Tym bardziej, że grali z bardzo utytułowaną drużyną Argentyny, w której występują same gwiazdy.
15-06-2006 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Manufaniak napisał(a):http://www.manutd.com/news/fullstory.sps...tegoryid=0

To jest tylko takie coś organizoewane przez ManUtd.com, że internauci wyszukują talenty na mundialu. Ta informacja wcale nie oznacza zainteresowania Krancjarem. Zrexztą ja osobiście na razie nie zauważyłem jego wielkiego talentu (niestety, nie oglądałem drugiej połowy meczu z Brazylią, być może tam się bardzo dobrze zaprezentował).
15-06-2006 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
Kompilacja z Riberym

Kompilacja z Riberym - kliknji

Ktoś wie jak 'stoi' J.Cole pod względem transferu ??
15-06-2006 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Wczoraj podczas meczu komentator mówił, że Joe Cole podpisał nowy, czteroletni kontrakt z Chelsea, więc raczej nie ma mowy o jego sprowadzeniu.
16-06-2006 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości