Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #121
 
Fajna sygnaturka, ale tak jakbyt niedokończona. Brakuje czegoś po bokach, pusta jest.Mógłbyś trochę nad nią więcej popracować, efekt byłby lepszy.
12-06-2006 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #122
 
Kto mi zrobic fajny avatar z gry Soldier of Fortune II ?? Z moim nickiem??

amor patriae nostra lex
12-06-2006 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #123
 
[Obrazek: avatar3hg.jpg] [Obrazek: avatar1cr.jpg] [Obrazek: avatar4sl.jpg] [Obrazek: avatar1uq.jpg] [Obrazek: avatar9ze.jpg] [Obrazek: avatar3tf.jpg]

http://img163.imageshack.us/img163/7780/1mo4wq.jpg
13-06-2006 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #124
 
[Obrazek: 1mo0hl.jpg]
14-06-2006 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #125
 
Corey, bez obrazy, ale Rio trudno rozpoznac, trzeba juz go naprawde znac, ja musilem pomysle kto to...

PS. Kto mi zrobic avatarka z fotywami Soldier of Fortune II i moim nickiem??

amor patriae nostra lex
14-06-2006 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
Moje oceny twoich prac z dwóch ostatnich postów, Corey:

1 - niby nie ma jakichś odrażających elementów, jak w niektórych twoich niedawnych pracach, ale ta praca jest taka jakby bez ducha, praktycznie nic sobą nie prezentuje, ot, zrobiona tak sobie, przynajmniej tak odczuwam, jak się na nią patrzę

2 - drugi avatar z Beckhamem, moim zdaniem trochę lepszy. Nie podoba mi się ucięcie głowy Davida, napis jakoś mi nnie pasuje, jest niewidoczny. Również nie d końca wyszdł ci ten avatar.

3 - na ten temat już się wypowiadałem. Kompletnie nie podoba mi się ten pasek, który przechodzi wzdłuż całego avatara. Nie podoba mi się w ogóle.

4 - avatar z Ronaldo. Poprzednie prace w tym stylu (m.in. z Ronaldo) nie podobały mi się, ale ta wygląda całkiem nieźle. Więc może to kwestia odopowiedniego doboru obrazków i już wtedy jest o wiele lepszy efekt?

5 - drugi Ronaldo. Ta czcionka trochę nieczytalena. Zbyt dużo pracy tu chyba nie ma. Avatar taki sobie.

6 - tutaj zmieniłemś chyba tylko kolor czcionki. Moim zdaniem na gorszy.

7 - sygnatura z Ronaldo. Cristiano niewidoczny, trochę za mocno go pociemniłeś po prawej stronie. Prawa strona tła nie bardzo pasuje do lewej. Napis mógłby być troszkę lepszy.

8 - sygnatura z Rio. Tutaj Ferdinand już w ogóle nie do rozpoznania prawie. Prawa strona tła również nie pasuje do lewej. Ten pionowy napis po prawej mi się podoba. Napis "Manchester United" już trochę mniej.
15-06-2006 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #127
 
ver1.
[Obrazek: 19qs3.jpg]

ver2.
[Obrazek: 20hw4.jpg]
17-06-2006 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #128
 
C.Ronaldo ladnie wyciety i tak dalej, ale w tle sie mało dzieje. Moim zdaniem, amatorskiego sędziego :lol:

amor patriae nostra lex
17-06-2006 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #129
 
Cześć!
Słuchajcie bardzo potrzebny mi jest avatar ze Smolarkiem (Ebim). Próbowałam coś robić w photoshop'ie ale nic mi nie wychodziło. Jeżeli ktoś może mi pomoc to bardzo proszę. Będę wdzięczna.

Pozdrawiam :**
18-06-2006 19:54
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #130
 
alimakawe napisał(a):Cześć!
Słuchajcie bardzo potrzebny mi jest avatar ze Smolarkiem (Ebim). Próbowałam coś robić w photoshop'ie ale nic mi nie wychodziło. Jeżeli ktoś może mi pomoc to bardzo proszę. Będę wdzięczna.

Pozdrawiam :**

Post sugeruje ze mamy do czynienia z kobieta. A te słowa:

alimakawe napisał(a):Będę wdzięczna.

Jak najbardziej zachęcaja do pomocy. Tylko powstaje pytanie:
W jaki sposob sie odwdzięczy??
:twisted: :lol: 8) Tongue Smile Big Grin

amor patriae nostra lex
18-06-2006 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #131
 
Nie powiedziałam, że się odwdzięczę tylko, że będę wdzięczna Tongue Nie no, żartuje coś się wymyśli :mrgreen: :mrgreen:
18-06-2006 21:15
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
Dawno nic tu nie dałem więc duża porcja avatarów :
[Obrazek: 10529197434np.jpg][Obrazek: luka5jd.jpg][Obrazek: sparrow3iy.jpg] [Obrazek: sparrow15me.jpg][Obrazek: 15ut5.jpg] [Obrazek: 14bp2.jpg][Obrazek: 16xl.jpg]

[Obrazek: 19av2.jpg][Obrazek: 12dp1.jpg][Obrazek: 19oz3.jpg][Obrazek: 15fd1.jpg][Obrazek: 15ha3.jpg] [Obrazek: 17fz3.jpg]

[Obrazek: 11lf1.jpg][Obrazek: 17po.jpg][Obrazek: 10ic3.jpg][Obrazek: 10fk1.jpg][Obrazek: 11gh2.jpg][Obrazek: 15qd.jpg]

[Obrazek: 15ns.jpg][Obrazek: 10vn.jpg][Obrazek: 16ac1.jpg]
[Obrazek: 18cn1.jpg] [Obrazek: 17sm1.jpg] [Obrazek: 14ib2.jpg]

[Obrazek: 12qj4.jpg] [Obrazek: 15ae2.jpg][Obrazek: 12mz1.jpg][Obrazek: 15dv.jpg]

[Obrazek: 12py3.jpg][Obrazek: 12cz2.jpg][Obrazek: 13ti5.jpg][Obrazek: 14jf4.jpg][Obrazek: 10zm6.jpg][Obrazek: 10ty.jpg][Obrazek: 16tx.jpg]

[Obrazek: 10mz.jpg] [Obrazek: 14td.jpg][Obrazek: 10sr.jpg][Obrazek: 13oe1.jpg][Obrazek: 14qp2.jpg] [Obrazek: 15ab1.jpg][Obrazek: 13an3.jpg] [Obrazek: 13wx2.jpg] [Obrazek: kai13oq.jpg] [Obrazek: kai29gj.jpg]
02-07-2006 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
Pozwól Corey, że wezme sobie ten avatar z Ferdinandem, ten z napisem "Rio" :mrgreen:
02-07-2006 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #134
 
Corey masz talent, wiec moze zrobisz mi avka ladnego?? Tongue Ładnego avka z Rooneyem po prosze - cos kosmicznego Smile Jak da rade oczywiscie;P

amor patriae nostra lex
02-07-2006 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
No to oceniam, Corey, bo jest co Tongue

Numeracja automatyczna, czyli pierwszy obrazek ma nr 1, drugi 2 itd. zeby bylo wiadomo, co oceniam :wink:

1 - podoba mi się, dobry pomysł i wykonanie, jako całość wygląda bardzo dobrze
2 - ten avatar ma swój styl, dobre jest to, że nie widać twarzy tej osoby, a tylko samą szyję z tym krzyżykiem. Super to wyszło, gratulacje za pomysł.
3 - nic nadzwyczajnego, nie podoba mi się
4 - też niezbyt przekonujący avatar, bardzo nie podoba mi się te żółta plama w lewym dolnym rogu
5 - trochę złe zdjęcie Torresa wybrałeś, nie podoba mi się, właściwie ten avatar jest, jakby to powiedzieć, bez sensu, ale w takim teog słowa znaczeniu, że nic sobą nie prezentuje. Po prostu jakiś obrazek, z boków ramka (nawiasem mówiąc, także mi się nie podoba) i napis.
6 - tutaj już trochę lepiej, ale w zasadzie te same uwagi, co wyżej
7 - komletnie mi się nie podoba, jakieś tylko bazgroły białe z lewego boku dodane chyba i na dole to pojaśnienie
8 - również nie podoba mi się, za mało inwencji własnej
9 i 10 - jak wyżej
11, 12 i 13 - te same "szablony", tylko zdjęcia inne, nie podoba mi się takie coś, dziwnie to wygląda z tym paskiem (non stop ci mówię, że jestem przeciwnikiem takiego paska Tongue ) W tej 13 jeszcze dodatkowo to zamazanie, które jeszcze bardziej psuje avatar.
14 - jakoś do mnie nie przemawia, w zasadzie mało pracy włożonej chyba w ten avatar i efekt niezbyt dobry, nie ma tutaj niczego, za co mógłbym cię pochwalić
15 i 16 - prawie to samo na obu avatarach, nie jest najgorzej. Ładnie nawet wyszedł ten pasek u dołu.
17 i 18 - nie podobają mi się oba avatary, krótko mówiąc wyglądają kiczowo
19, 20, 21 i 22- za mało własnej pracy i pomysłowości
23, 24, 25, 26 i 27 - z tych wszyskich podoba mi się jedynie 25, w której dałeś najmniej efektów, reszta do bani
28 - ładnie się prezentuje, dobrze dobrane kolory, bez ekstrawagancji i rozwaga w dobieraniu efektów, to mi się podoba
29 - również dobry, nie mam większych zastrzeżeń, jednak bardziej podoba mi się poprzedni Henry
30 - fajny pomysł z tą kopią sylwetki w tle, świetnie to wygląda na białym tle, avatar prosty, lecz urzekający 8)
31 i 32 - trochę zbyt jaskrawe kolory
33 i 34 - robiłeś tutaj cokolwiek, czy tylko wyciąłeś z jakiegoś innego obrazka?
35 - dobre tło nawet, ale nie podoba mi się, że to tło jest z lewej strony głowy piłkarza inne i z drugiej strony inne
36 - jakieś rozjaśnienie chyba tylko tutaj dane, nic nadzwyczajnego
37 - napis zrobiony fajną czcionką, ale jest nieczytelny, nie za bardzo mi się podoba, że avatar jest zrobiony w takiej żółtej tonacji
38 i 39 - tutaj tylko kolory tła i padającego światła na kobietę zmienione, nie ma cbyt wielkiej ingerencji w pierwowzór
40 - jako całokształt dobrze się prezentuje
41 - bleee, te nogi miały być głównym atutem avatara? to ci się chyba nie udało, ohydnie to wygląda
42 - podoba mi się, nie mam zastrzeżeń
43 - za dużo ytch frędzelków na obrzeżach
44 - w tym avatarze mają przyciągać tylko kształty wiadomo czego, jak dla mnie tandeta
45 i 46 - znowu styl z tym paskiem, którego nie umiem strawić

Ale się rozpisałem... Mam nadzieję, że zwracasz uwagi na moje opinie i starasz się wyciągać wnioski. Oczywiście to są tylko moje subiektywne oceny i nie musisz się z nimi zgadzać.
03-07-2006 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości