Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #211
 
Nom, musze Ci przyznac racje :wink:

Ej... teraz zadam pytanie bardzo proste......

Myslicie ze MU kogos kupi w tym oknie transwerowym? Bo ja wlasnie nic juz nie mysle Sad

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-07-2006 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #212
 
Nuri Sahin - młody gracz Borussi Dortmund jest łaczony z United. Jest najmłodszym graczem ktory strzelil gola w Bundeslidze. Mowi sie, ze moze byc następcą Roy`a Keane`a.

Jednak moim zdaniem Roy`a nie da sie zastąpic. Moze byc tylko inny zawdonik, ktory bedzie gral na jego pozycji, ale on nie powinien byc porownywany do Keane`a bo moze nie zniesc ciezaru, powienien miec czystą karte, a nie od poczatku wypisane na niej:
Nastepca Roy`a Keane`a.

amor patriae nostra lex
08-07-2006 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #213
 
Zashi zgadzam sie z tym co piszesz o Royu,

"Sir Alex Ferguson wrócił z urlopu i zaczął działać. Manager Manchesteru United obejrzy w Berlinie finałowy mecz Mistrzostw Świata i będzie się starał nakłonić do przenosin na Old Trafford pomocników reprezentacji Włoch: Gennaro Gattuso i Andreę Pirlo...
Ma również umówione spotkanie z przedstawicielami Owena Hargreavesa. Według doniesień prasowych maleją szanse na sprowadzenie Michaela Carricka z Tottenhamu.Ferguson zdecydował ponoć, że włodarze klubu z White Hart Lane żądają zbyt dużej kwoty za niedoświadczonego piłkarza."

Noo i jedziemy :wink: wierze w Gennaro, w Pirlo mniej bo by bylo za pieknie Smile
Po raz kolejny przypomne slowa Szkockiego Trenera United " Zamierzam sprowadzic kogos, kto nie odpadl wraz ze swoja druzyna z LM " - MILAN :lol:
Dobra widze ze wszystko sie zaczyna :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-07-2006 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #214
 
Jak by te transfery doszly do skutku to tylko dzienkowac światu. Dziura w pomocy wypelnione i to nadmiarem. Jakby jeszcze Torres`a, za Ruuda (jesli odjdzie) to byloby super. A zreszta Torres`a warto sciagnac nawet jak nie odejdzie RVN

amor patriae nostra lex
09-07-2006 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #215
 
"Dzisiejsze gazety sporo miejsca poświęciły sprawie transferu reprezentanta Polski - Tomasza Kuszczaka do Manchesteru United. Od jakiegoś czasu toczyły się negocjacje na linii West Bromwich - United i zdaniem mediów, doszło do końcowego porozumienia. Kuszczak ma się przenieść na Old Trafford za kwotę 4 milionów funtów!"

Co o tym sadzicie? Ja sadze ze to jest chore... kupujemy bramkarza, ktory wcale nam niepotrzebny jest a pomocnika - za ktorego sie modlimy nie potrafimy sprowadzic :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-07-2006 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #216
 
Ciesz sie ze Qszczak chociaz przejdzie (jesli przejdzie), bo juz po Mundialu, a Ferguson sie nie kwapi (chyba) to powazniejszych rozmow z pilkarzami...

amor patriae nostra lex
10-07-2006 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #217
 
KanT napisał(a):Co o tym sadzicie? Ja sadze ze to jest chore... kupujemy bramkarza, ktory wcale nam niepotrzebny jest a pomocnika - za ktorego sie modlimy nie potrafimy sprowadzic :?
no coś w tym jest. ale 4mln to nie jest znowu taka duża suma dla klubu. poza tym Kuszczak może się tu dużo nauczyć, lepsza baza treningowa, do tego Van Der Sar... miejmy nadzieje ze bedzie jego godnym następcą za jakiś czas.
10-07-2006 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #218
 
KanT napisał(a):"Dzisiejsze gazety sporo miejsca poświęciły sprawie transferu reprezentanta Polski - Tomasza Kuszczaka do Manchesteru United.

Co o tym sadzicie? Ja sadze ze to jest chore... kupujemy bramkarza, ktory wcale nam niepotrzebny jest a pomocnika - za ktorego sie modlimy nie potrafimy sprowadzic :?

Jak to? Zapomniales chyba ze Howard zostal wypozyczony! Kto zastapilby Edwina gdyby ten doznal jakiejs kontuzji? wątpie zeby Steele podołał takiemu wyzwaniu,a Foster chyba tez na wypozyczeniu.
10-07-2006 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #219
 
Skull - ale chyba sie zgodzisz ze POMOC to priorytet ... mi sie juz plakac chce Sad Sad Sad ... Nikogo ten Ferguson nie kupuje, CO ON ROBI !? Boze ... powiedz mi dlacego on sie tak dziwnie zachowuje, wypowiedzialby sie chociaz ... ludzie uwierzcie ze ja juz naprawde nie wytrzymuje...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-07-2006 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #220
 
KanT napisał(a):Skull - ale chyba sie zgodzisz ze POMOC to priorytet ... mi sie juz plakac chce Sad Sad Sad ... Nikogo ten Ferguson nie kupuje, CO ON ROBI !? Boze ... powiedz mi dlacego on sie tak dziwnie zachowuje, wypowiedzialby sie chociaz ... ludzie uwierzcie ze ja juz naprawde nie wytrzymuje...

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze pewnie lubisz te latynoskie komedie. Mowisz jak pewna dziewczyna ktora znam, szafa pelna ubran, a ona nie ma co na siebie włozyc i krzyczy: "Ja juz tego nie wytrzymuje!!".

Ale serio mowiac, tez jestem zaniepokojony. Fergie praktycznie nic nie robi. Jedyny oficjalny (bodajze) ruch to zaintteresowanie sie United Qszczakiem...ale niestety zainteresowanie to zamało...

amor patriae nostra lex
10-07-2006 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #221
 
Ja nie jestem zaniepokojony, ja jestem zalamany!

Zawsze Fergie mowil ze kogos kupi i kupywal nawet jak ten ktos lewy byl, a teraz nic! A tyle obiecywal! co sie dzieje!? naprawde jak do 5dni nikogo nie kupi tzn ze wogole nikogo nie kupi.... Sad A teraz czytam codziennie o jakims Sennie ze blisko United, o Carricku, Riqelme - a po 2 dniach wszystko dementi :cry:

przydalby sie psychiatra bo serio juz kiepski stan mam :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-07-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #222
 
Nie przejmujcie się tak tym. Rozumiem, że jesteście zdenerwowani, ale spokojnie, mamy jeszcze czas. Ja wciąż wierzę, że się dość poważnie wzmocnimy w tym oknie transferowym i chociaż czas upływa to ze spokojem patrzę na bieg wydarzeń.

Co do Kuszczaka (Koosh-Chucka) mam takie samo zdanie jak Skull. Jeśli przejdzie (co jest bardzo prawdopodobne) to będzie dobry ruch według mnie, ale wiadomo, że to za mało. Potrzebne będą dalsze transfery i liczę, że do nich dojdzie.
10-07-2006 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #223
 
KanT napisał(a):Skull - ale chyba sie zgodzisz ze POMOC to priorytet ...

Tak ,ale ja nie panikuje tylko czekam i mam nadzieje ze cos wreszcie sie stanie! Czasu jest jeszcze sporo,a Ty wyjesz jakby za 2 dni zamykali okienko :wink:

KanT napisał(a):mi sie juz plakac chce ...

Chłopaki nie płaczą 8)
10-07-2006 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #224
 
Skull napisał(a):
KanT napisał(a):Skull - ale chyba sie zgodzisz ze POMOC to priorytet ...

Tak ,ale ja nie panikuje tylko czekam i mam nadzieje ze cos wreszcie sie stanie! Czasu jest jeszcze sporo,a Ty wyjesz jakby za 2 dni zamykali okienko :wink:

...ja wierze, ale moja wiara nie jest olbrzymia. Kiedy koniec okienka??

amor patriae nostra lex
11-07-2006 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #225
 
Okno jest otwarte do końca sierpnia, więc jeszcze dużo czasu. tylko, że sezon zaczyna się trochę wcześniej i do tego czasu należałoby mieć już skompletowany skład. Rooney'a też kupiliśmy 31 sierpnia Big Grin
11-07-2006 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości