Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #241
 
Siema wam w dniu 14 lipca Tongue Od czego by tu zaczac... hmm... moze od najwazniejszej dzisiejszej inf wg mnie :

Fergie says : "Jesteśmy w trakcie zakończenia rozmów z Kuszczakiem z West Brom. On jest wspaniałym zakupem. Uważam więc, że w tym i w następnym sezonie nie musimy obawiać się o bramkarzy. Tak się dzieje po raz pierwszy od czasów Peter'a Schmeichel'a." - mówił Fergie.

he he he he Fajnie Big Grin pierwszy transfer ogolnie bylem przeciw ale sie ciesze :wink:

Potem Fergie potwierdzil ze Ruud odchodzi :cry:
powiem tylko dwa zdania - Zegnaj Maszynko do strzelania goli Sad . A drigie zdanie jest takie : Torres przyjdzie do MU Big Grin !

A na koniec - Valencia chce walczysc o Crisa... SPRZEDAC GO I KUPIC RIBBEREGO!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
14-07-2006 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #242
 
Ano, KuszChuck prawdopodobnie podpisze jutro kontrakt, United zapłacą WBA około 4 mln funtów. Trochę dużo, ale cóż Tongue Wątpię tylko, żeby Tomek stał się pierwszym goali e w MUFC. Odejdzie Edwin, to Kuszczak będzie musiał pokonać Hołka i Fostera w walce o chronienie bramki United,a to proste nie będzie.
14-07-2006 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #243
 
Jak po roku odejdzie Van Der Sar (zakała, ale skuteczna), to Kuszczak prawdopodobnie będzie keeperem number uno w Manchester United (brzmi jak marzenie). Czemu? No bo Howard ma być teraz wypożyczony do Evertonu, więc po roku przerwy grania w klubie ciężko mu będzie wskoczyć na pierwszą pozycję, a nie gwarantowane, że już na stałę Amerykanin nie zostanie w Liverpoolu (szkoda). No a Foster? Fakt, że jest Anglikiem na pewno przemawia za nim, ale w reprezentacji to bodajże czwarty bramkarz, teraz w klubie trzeci i tak pozostanie, bo chyba nawet umiejętnościami nie przewyższa on naszego rodaka.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #244
 
Gdzie pisze ze Qszczak jest Diabłem? Gdzie pisze ze Torres jest Diabłem?

Ze Ruud odchodzi to jestem za, bo jest malo kreatywny, ale Cristiano musi zostac! Jest ptorzebny!

amor patriae nostra lex
15-07-2006 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #245
 
Na głownej (Manchesteru oczywiście, a tak przy okazji ładnie ją zmienili), pisze że Kuszczak będzie Diabłem, a o Torresie to na razie tylko prasa se tak wymyśliła.

A Ruud trochę wypalony juś jest, no i sporo kosztuje, ale mimo to nie wiem czy odejdzie. Mógłby w sumie zostać.
Natomiast Ronaldo to won z klubu. Mały skubaniec zapomniał, że to Manchester United zrobił z niego gwiazdę i teraz chce odejść do Realu, wogóle zapomniał, że to klub jest największą gwiazdą a nie on. No i jak nie dogaduje się z kolegami to nie ma co szukać w Anglii.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Edit: pisze tutaj, żeby nie nabijać se kolejnego posta.
Czytaj co piszę panie Kant. "zakała, ale skuteczna" - to znaczy nie mniej nie więcej, że nie mam wysokiego mniemania o tym holenderskim bramkarzu, ale przyznaje, że jest on skuteczny, skuteczny znaczy, że broni skutecznie, a to że broni skutecznie znaczy, że jest dobrym bramkarzem. Mam nadzieje, że wszystko jasne, bo prościej wyjaśnić nie umiem.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #246
 
Roy_v_beck napisał(a):Jak po roku odejdzie Van Der Sar (zakała, ale skuteczna)

Yyy - Twierdzisz ze VDS jest slaby? Dobrze zrozumialem ? :o Schowaj sie z takimi opiniami Tongue Saar jest bardzo dobry. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? ze jest slaby?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-07-2006 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #247
 
A po co nam Torres ? Mamy tylu świetnych napastników.Rooney,Saha,Ole,Rossi,Smith... Saha miał znakomitą końcówkę sezonu.Wygryzł ze składu Ruuda i strzelał wiele bramek.Został powołany na mundial.Rossi podobnie.Co raz lepiej grał w rezerwach i dostawał szanse w pierwszym składzie.Ole dziś potwierdził, że mimo swojego wieku nadal jest bardzo groźnym napastnikiem.

A i jeszcze sprawa Kuszczaka.Ja to mam mieszane uczucia co do jego transferu.Bo niby fajnie, że będziemy mieć pierwszego Polaka w MU i wogóle.Ale wydaje mi się, że to Foster powinnien być numerem 2.Dziś zagrał naprawdę dobry mecz.Nie popełnił żadnego błędu.Co więcej, miał takie dalekie wyjście z bramki.Bardzo efektowne zresztą Wink
15-07-2006 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #248
 
A po to, że Ole jest stary i już niezbyt jary - napukanie goli jakimś kelnerom, o których nikt nie słyszał, nie powinno świadczyć o jego dyspozycji. Ot, taki rezerwowy napastnik, który w razie czego może wejść. Przesunięcie Smith`a do ataku mija się z celem - przecież dopiero niedawno zaczął grę w pomocy, powrót na pozycję atakera mu nie posłuży. Rossi - niby talent, ale
jak przychodzi co do czego, to strach wystawić takiego młokosa do pierwszego składu. Wspólnie z Ole to dobzi rezerwowi. Saha...ew. mógłby być, ale to trochę mała siła rażenia. Więc jeśli sprzedamy Ruuda, to wypadałoby pozyskać jakiegoś napadziora, a Torres wydaje się być dobrym wyborem.
Co do Fostera, to się zgadzam - może oprócz jednego - taki mecz nie może być weryfikacją jego umiejętności.
15-07-2006 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #249
 
Valverde napisał(a):A po to, że Ole jest stary i już niezbyt jary - napukanie goli jakimś kelnerom, o których nikt nie słyszał, nie powinno świadczyć o jego dyspozycji. Ot, taki rezerwowy napastnik, który w razie czego może wejść. Przesunięcie Smith`a do ataku mija się z celem - przecież dopiero niedawno zaczął grę w pomocy, powrót na pozycję atakera mu nie posłuży. Rossi - niby talent, ale
jak przychodzi co do czego, to strach wystawić takiego młokosa do pierwszego składu. Wspólnie z Ole to dobzi rezerwowi. Saha...ew. mógłby być, ale to trochę mała siła rażenia. Więc jeśli sprzedamy Ruuda, to wypadałoby pozyskać jakiegoś napadziora, a Torres wydaje się być dobrym wyborem.
Co do Fostera, to się zgadzam - może oprócz jednego - taki mecz nie może być weryfikacją jego umiejętności.

Wolałbym, żeby Smith grał w ataku,a na jego pozycję (defensywny pomocnik) kupić wreszcie jakiegoś godnego następcę Keano.Co do Ole.To miałem na myśli pełnienie funkcji "Super rezerwowego" Smile Rossi jest jeszcze młody, a w wielu meczach o dużą stawkę nie grał.
15-07-2006 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #250
 
redbox w ogole Cie nie rozumiem. w koncu wlodaze MU maja tyle, ze spokojnie mogą kogos kupic. Jesli nasi zawodnicy sa tacy dobrzy to dlaczego w zeszlym sezonie nie wygrali czegos wiecej niz Carling Cup ?

amor patriae nostra lex
15-07-2006 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #251
 
Zashi napisał(a):redbox w ogole Cie nie rozumiem. w koncu wlodaze MU maja tyle, ze spokojnie mogą kogos kupic. Jesli nasi zawodnicy sa tacy dobrzy to dlaczego w zeszlym sezonie nie wygrali czegos wiecej niz Carling Cup ?

Według mnie piorytetem w tym okienku transferowym powinna być linia pomocy, a nie ataku.Wolałbym, żeby nawet całą kasę przeznaczyli na jakiegoś dobrego,defensywnego pomocnika, bo wątpie, żeby Smith dobrze pełnił jego funkcję.A co do ataku to przecież Donga jeszcze mamy :lol:
15-07-2006 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #252
 
Moim zdaniem powinni kupić RASIAKA !! Rasiak Jest The Best i każdy go kocha. Nawet nie mowcie że jest inaczej Big Grin Mogliby sprowadzić Włocha... Po spadkach wielu piłkarzy będzie chciało odejść i to jest szansa dla naszych...
15-07-2006 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #253
 
Redbox w gruncie rzeczy ma rację, bo ja nadal twierdzę, że na Smith'ym jest kładziona zbyt duża presja i wszyscy wymagają od niego za wiele! Może sobie z tym nie poradzić, a rzemiosło napastnika chyba nadal krąży "w jego żyłach". Priorytetem pomocnik, o reszta na razie się nie martwmy. Póki co, Ruud jeszcze nie odszedł i jego transfer nie jest całkowicie przesądzony, a nawet atak Saha - Roo może być dosyć groźny. Alex ostatnio wpoił we mnie dużo cierpliwości - wiem, czego się po nim spodziewać - nie jest zbyt skłonny do szybkiego działania i najlepszym rozwiązaniem dla nas - kibiców - jest czekanie na jego ruch, bo raczej nic na nim nie wymusimy. Choć, pomarzyć - dobra rzecz :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
15-07-2006 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #254
 
Redbox - w sumie ... to sie z Toba zgadzam. Mamy swietnych napastnikow, a pomoc do d*** wiec w ta formacje trzeba kase wylozyc. z Kuszczakiem to tez sie poniekat zgadzamn. Ale spojz na to tak : Torres i tak sie przyda czy sa dobrzi czy nie, a Kuszczak to jakos lepiej ze przejdzie :wink: pozatym wiecej meczy United w LM beda puszczac na TVP :lol:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-07-2006 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #255
 
A teraz nie puszczają meczów Manchester United w TV? Ja normalnie przeklinałem ich, za to że puścili te z Virarealem. Bo już nawet program dokumentalny o rozmnażaniu wężów drzewnych był ciekawszy.
A pomocy wcale nie mamy do d***, tylko jak ktoś robi ze Smitha defensywnego pomocnika z później znowu napastnika, to niech się nie dziwi, że chłopak słabo gra. Chociaż faktycznie, jak wyrzucą Ronaldo z klubu przyda się ktoś na prawą stronę.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
15-07-2006 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości