Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Roy_v_beck napisał(a):A i na starym forum, mogłem robić twistedy pdo każdym postem. Wiem, ze proponowano mi, żebym zrobił to w podpisie, ale to nie to samo. . .

Jeśli dla ciebie sprawą nadrzędną ma być umieszczanie kilku emotikonek pod każdym postem to ja dziękuję, bo głównym założeniem tego forum jest to, żeby toczyła się dyskusja na pewnym, dosyć wysokim poziomie, a nie to, że w postach jest więcej ikonek niż wyrazów.
22-07-2006 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #107
 
Jezu Pejter. Jak to mówią w Ameryce: "Chill Out, my nigger. . ."
Pewnie że też lubię czasem odpowiedzieć na jakiś post. No i ogólnie nie jest to moje jedyne forum na którym pisze, ani nie urodziłem się wczoraj. Więc czasem stać mnie na odpowiedź dłuższą niż te pięć twistedów, które zwykłm dawać. A one miały tylko podkreślać ironiczny charakter moich wypowiedzi, żeby później nikt nie cytował niepotrzebnie moich postów i robił z tego jakaś sensacje.
Mam nadzieje, że to dość dobrze wyjaśniłem.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
22-07-2006 23:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #108
 
Roy_v_beck napisał(a):rzadko ktoś nowy dołączał? Ja pamiętam, że co jakiś czas powstawał nowy bezsensowny temat, założony przez nowego usera, który chciał zaistnieć na forum. Całkiem to fajne było, bo można za modów było robić i pouczać laików.

A i na starym forum, mogłem robić twistedy pdo każdym postem. Wiem, ze proponowano mi, żebym zrobił to w podpisie, ale to nie to samo. . .

Chodzilo mi Roy o to ze ktos dolaczyl w sensie pisal z nami codzinnie nowe posty i byl aktywny na forum, bo to ze rejestrwalo sie duzo uzytkownikow to widac bylo po liczbie, ale na stale bylo nas moze z 15 - 17 userow. To troche malo.

Under The Boardwalk - United Warriors
24-07-2006 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #109
 
Zgadzam sie z tym, ze moderatorzy byli za ostrzy. Kiedy chcialem zalozyc temat o czyms - czego jeszcze nie bylo, to odrazu blokowali i temat won. Mogles sie zalamac. Ale nie Zashi - najlepszy uzytkownik tego forum (ironia :twistedSmile


Roy_v_beck rob se :twisted:, a ja bede robic 8)

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

amor patriae nostra lex
24-07-2006 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #110
 
Nom kumam, o co chodzi z tymi nwymi userami . . . faktycznie pupnie, słąob z reklamą. Ja np, na innym forum dałe mw podpisie to, zawsze coś.

Zashi, ale wtedy to nie będzie oryginalne
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
24-07-2006 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
Ja piszę jeszcze na jednym forum oprócz tego i mam w podpisie naszą stronkę, nie raz już pisałem o tym, że taki serwis jak <!-- w -->http://www.ManUtd.pl<!-- w --> istniej, zapraszałem pojedynczo osoby m.in. teraz dołączył Misiek, lecz nie pisze zbyt dużo. Zawsze staram się robić jak najlepiej, żeby było jak najwięcej userów na tym forum Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-07-2006 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Kuba_^^ napisał(a):Ja piszę jeszcze na jednym forum oprócz tego i mam w podpisie naszą stronkę, nie raz już pisałem o tym, że taki serwis jak <!-- w -->http://www.ManUtd.pl<!-- w --> istniej, zapraszałem pojedynczo osoby m.in. teraz dołączył Misiek, lecz nie pisze zbyt dużo. Zawsze staram się robić jak najlepiej, żeby było jak najwięcej userów na tym forum Tongue

No i bardzo dobrze, tak trzeba robić, ja często reklamuje ten seriws a szczególnie forum, musimy walczyć o userów i tyle. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-07-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #113
 
trudno wkroczyc do elity starego forum - nowi czesto sa nierozumiani i rezygnuja. Radze przczytac ksiazke:
"Jak zdobyc przyjaciol i zjednac sobie ludzi" Dale Carnegie. bardzo dobra. Pomaga w kontaktach z ludzmi.
Nie zebym mowil, ze modzi sa źli - prace wykonuja dobrze, jednak sa troche ostrzy.


A czy mi sie udalo wejsc??

amor patriae nostra lex
25-07-2006 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
Mam prosbe dla moderatorow aby usuneli temat super forum czy jakos w dziale pilka nozna jest tam tylko 1 post od zalozyciela i jakis link na ktory jeszcze nie wchodzilem i raczej ni bede.
25-07-2006 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #115
 
Niedługo zostanie to usunięte i nie wchodźcie na to, bo wiadomo, że są tam jakieś niebezpieczne rzeczy typu wirusy, 0700 itp.

P.S. Grzeho, z takimi sprawami to na PW do moderatorów raczej, bo szybciej poskutkuje.
25-07-2006 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
Ostatnio na forum rejestruje sie coraz wiecej userow ktorzy chca swoim profilem zareklamowac swoja strone.Troche glupie bo mamy niby tylu userow a tak malo nas pisze.
26-07-2006 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #117
 
Zaraz ze wszystkim zrobię porządek, dajcie chwilkę czasu. I tak się cieszę, że w ogóle dostałem się tutaj na dłużej do kompa. No i gdyby Pejter nie powiedział o tak dużej ilości postów, to pewnie też bym nie wszedł. W takie bzdurne angielskie tematy nawet lepiej nie wchodźcie, o klikaniu w linki już nie wspominam. Staramy sie je usuwać jak najszybciej, ale nie zawsze któryś z nas jest na forum, gdy takie coś się pojawi. Ogólnie, jak już kilkakrotnie wspominałem, są to spamerzy, którzy zwykle chcą nam nawrzucać wirusów. Choć są i tacy, co niekiedy mają dobre zamiary, ale to raczej rzadkość. Takie sprawy oczywiście lepiej na PW (z linkiem) - reakcja będzie szybsza.

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2006 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #118
 
To dowodzi ze na forum jest zamalo moderatorow Smile
Ciampel i besty. Oczywiscie maTT tez moglby czyscic ale admin sobie rak nie bedzie brudzic Tongue Az tak na serio to on malo wchodzi. Wiec ja sie zglaszam Smile

amor patriae nostra lex
31-07-2006 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Zashi napisał(a):To dowodzi ze na forum jest zamalo moderatorow Smile
Ciampel i besty. Oczywiscie maTT tez moglby czyscic ale admin sobie rak nie bedzie brudzic Tongue Az tak na serio to on malo wchodzi. Wiec ja sie zglaszam Smile

A ja sie do dziś nie dowiedziałem konkretnie, dlaczego nie jestem moderatorem na nowym forum, na poprzednim byłem i myśle ze sie sprawdziłem zresztą zostałem razem z Wojtkiem forumowiczem roku. 8)

Ahhh te stare dobre czasy forum...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
31-07-2006 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
Rozumiem, że jeśli chce się być moderatorem (a ja chciałbym bardzo) trzeba się zgłosić do maTTa :?: Wiem, że moje szanse są bardzo małe, ale zawsze warto spróbować i pomóc trzymać pożądek na forum Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-07-2006 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości