Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #286
 
Kod:
Kolejni piłkarze Juventusu chcą odejść z klubu po tym jak zespół został zdegradowany do Serie B. Robert Kovac ma propozycję gry w angielskim Newcastle United i prawdopodobnie skorzysta z propozycji wyjazdu na wyspy. Natomiast bardzo dziwny jest przypadek Cristiano Zanettiego, który dopiero tego lata podpisał kontrakt z Juventusem (przeszedł na zasadzie wolnego transferu z Interu) i nie rozegrał jeszcze żadnego meczu w drużynie Starej Damy, a już zamierza odejść z klubu.
Chodzi o tego drugiego pana, co myślicie? IMO solidny zawodnik - taka trochę gorsza wersja Pirlo
Smile Pewnie dużej kasy za niego by nie chcieli - sądzę, że warto byłoby spróbować.

Kod:
Wcześniej gazeta The People doniosła, że Ferguson może wyłożyć £ 12 milionów funtów i Johna O’Shea w zamian za Carricka. Dzisiaj angielski dziennik Daily Mirror donosi, że boss United złożył włodarzom kluby z White Hart Lane ofertę, która opiewa £ 16 milionów i Mikaela Silvestre’a lub Johna O’Shea na wymianę.
Przepłacamy, przepłacamy. 16 mln i Silvestre (ok. 4 mln) to zdecydowanie za dużo - 20 milionów funtów to bardzo poważne pieniądze, a w obecnej sytaucji finansowej klubu to w ogóle kolosalny wydatek. Taki akt rozpaczy :roll:
21-07-2006 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #287
 
No dokładnie, jak sprzedajemy Ruuda za 14mln i kupujemy Carricka za 16mln + jeden gracz, to coś tu nie gra. Z taką polityką transferową szczęścia życzę. . .

A i szkoda, że negocjacje z Kuszczakiem zamarły. Normalnie WBA stał się moim wrogiem numer 1.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
21-07-2006 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
DaBlack Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #288
 
Cześć wam wszystkim =]

Mnie się wydaje, że 14 mln to dobra cena za RVN z tego, że ma 30 na karku - pogra 2-3 lata i się już całkowicie wypali.. Moim zdaniem lepiej go sprzedać i kupić kogoś młodego, albo dać szanse Rossiemu ..
21-07-2006 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #289
 
Mam nadzieje ze Ruud nie odejdzie bo nie widzi mi sie sklad Rooney - Rossi - Solskjaer - Smith - Saha. A jesli odejdzie to i tak nie kupimy napastnika swiatowej klasy, Ruud - Rooney mi odpowiada.

A co do Kuszczaka .. Czy ktos wierzy w ten transfer ? Bo ja nie ... A jesli dojdzie do skutku ... to ok. I tak jak przyjdzie Foster to Tomek odejdzie.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #290
 
Bez Obrazy Wojtek3 ale takie glupoty wypisales ze szkoda gadac.

Jak Ruud odejdzie to i tak mamy go kim zastapic ( chociaz lepiej zey zostal) i nie bedziemy gral 5 napastnikow w skladzie :lol:

a co do Tomka to niech przechodzi a jak Ben wroci to bedzie walczyl z Kuszczakiem a predzej odejdzie Howard jak on.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-07-2006 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #291
 
No Howard chyba już odszedł? W każdym razie wypożyczenie go jest raczej przesądzone.

A co do takiej kasy za 30-sto latka, nielogiczne? Oczywiście że tak, ale to jest przecież Real Madryt. Klub, którego stać na wyłożenie 20mln za zawodnika. Przeciez nie chodzi o to jak on będzie grał, ale jak się będą sprzedawałt koszulki z jego nazwiskiem. Zresztą z Manchester United Real ma dobre zakupy, bo przecież obok Zidane Beckham zarobił dla klubu najwięcej.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
21-07-2006 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
W obecnej sytuacji mam przeczucie, że w przyszłym sezonie będziemy oglądali głównie młodzież w naszych szeregach tacy gracze jak Pique, Richardson, Bardsley, Rossi zapewno dostaną wiecej szans, ale żeby nawiązać walke chociaż o vicemistrzostwo potrzebujemy transferów, trzeba nam dwóch solidnych srodkowych pomocników, napastnika i bramkarza. W pomocy nie ma kto grać, wrócił Scholes ale to za mało, bramkarz jest VDS, Howard idzie na wypożyczenie, a Ruud pewnie odejdzie więc musimy sie wzmocnić.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-07-2006 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #293
 
[quote="Wojtek3" Ruud - Rooney mi odpowiada.
[/quote]

Ruud zaduzo czeka w polu karnym na pilke. Saha bedzie duzo bardziej odpowiedni za niego. Polaczenie Saha - Rooney bedzie duzo lepsze.

amor patriae nostra lex
22-07-2006 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #294
 
Zashi napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Ruud - Rooney mi odpowiada.

Ruud zaduzo czeka w polu karnym na pilke. Saha bedzie duzo bardziej odpowiedni za niego. Polaczenie Saha - Rooney bedzie duzo lepsze.

Tak, ale jeśłi Ruud jest w formie w polu karnym zawsze potrafi znalesć odpowiedni moment i miejsce aby zdobyć gola tytpowy król pola karnego i za to go najabrdziej cenimy no ale jego forma już nie jest taka jak kiedyś i Saha prezentuje sie chyba mimo wszystko lepiej choć ja i tak licze na lepszego partnera w ataku dla Rooney'a.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-07-2006 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #295
 
Co do Ruud'a to sądze ze zagubił on swoją Wielką siłę strzelecką sprzed 3 sezonów przez krytykę :? Wszyscy mu zarzucali ,że siedzi tylko w polu karnym i strzela do pustej bramki...ALE MI TO ODPOWIADAŁO !!! Przynajmniej zdobywał masę bramek. Teraz nowa jakość = gra na przed polu ,szukanie kolegów ( Smile ) i strzał z dystansu (noo tylko jeden taki w meczu z Charltonem) i moze coś głupiego )białe buty( :roll: przez co gra bardziej technicznie i pod publiczkę, a ja wole jak on dostawał piłkę obrucił się i przyj** w okienko !! :evil: Nigdy bym nie chciał jego odejścia Sad Ale znając życie jeśli masz na pieńsku z Alex'em...musisz odejść :evil:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
22-07-2006 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #296
 
KanT napisał(a):Bez Obrazy Wojtek3 ale takie glupoty wypisales ze szkoda gadac.

Jak Ruud odejdzie to i tak mamy go kim zastapic ( chociaz lepiej zey zostal) i nie bedziemy gral 5 napastnikow w skladzie :lol:

a co do Tomka to niech przechodzi a jak Ben wroci to bedzie walczyl z Kuszczakiem a predzej odejdzie Howard jak on.

Napisalem swoja wizje jaka widze i mysle ze taka bedzie. Dla ciebie to jest glupota. W United roszady w bramce sa robione bardzo czesto, a ja uwazam v.d Sara, Fostera i Howarda za lepszych bramkarzy niz Tomek Kuszczak. Nie mowie ze nie chce go w klubie bo milo bedzie miec Polaka w United, ale jego kariera na OT moze sie tak szybko zakonczyc jak zacznie. A na dodatek spekulacje na jego temat juz ucichly.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-07-2006 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #297
 
Fred ma rację odnośnie Ruud'a, przecież napastnika nie rozlicza się za jakość kreowania gry, a za ilość strzelanych goli, więc VanTheMan nie potrzebuje żadnego rozgrzeszenia ze strony Fergi'ego. Strzelał wiele bramek, co prawda nie zza szesnastki, ale to w tym momencie jest kompletnie nieistotne. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z wiekiem Ruud traci trochę na swych umiejętnościach, a zarazem wartości, ale chyba takiego "ciągu" na bramkę rywala i chęci zdobywania goli się nie traci nigdy. Na dniach ta sprawa traciła troszkę rozgłosu, ale jaki będzie finał, to trudno się domyślić - pewnie zależeć będzie od humoru ludzi z obu klubów uczestniczących w transakcji ...

O Kuszczaku już też coraz mniej słychać, ale przecież ostateczna propozycja WBA była powalająca. Nie dość, że chcą gotówkę, to jeszcze sobie zażyczyli naszych zawodników. Wypożyczenie, czy nie - nieważne - ogólnie lekko przegięli. Tomek jest wart maksymalnie 4 miliony, a o dorzucaniu czegoś przez nas w ogóle nie powinno być mowy.

capo di tutti capi

MUSC PL
22-07-2006 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #298
 
Kod:
O Kuszczaku już też coraz mniej słychać, ale przecież ostateczna propozycja WBA była powalająca. Nie dość, że chcą gotówkę, to jeszcze sobie zażyczyli naszych zawodników. Wypożyczenie, czy nie - nieważne - ogólnie lekko przegięli. Tomek jest wart maksymalnie 4 miliony, a o dorzucaniu czegoś przez nas w ogóle nie powinno być mowy.

Chcieli Luke'a Steel'a i Fraizer'a Campbell'a wiec zawodnikow ktorzy nie maja praktycznie gier w I zespole, czyli mala sumka za nich, wyszlo by 4,5 mln max.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-07-2006 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #299
 
Wojtek3 napisał(a):Chcieli Luke'a Steel'a i Fraizer'a Campbell'a

A ja czytałem, i to na wielu zagranicznych serwisach, że chcieli na stałe Luke'a Steele'a i na roczne wypożyczenie Giuseppe Rossiego. O Campbellu niczego nie widziałem, chociaż to oczywiście byłoby lepsze rozwiązanie niż Rossi.
22-07-2006 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #300
 
Dziwię się, że działacze United nie zrezygnowali z Kuszczaka. 4 mln funciaków to jest o połowę za dużo, a oni żądają jeszcze 2 zawodników :lol: Za tyle pieniędzy nie warto go kupować, chyba, że Fergie uważa go za świetnego czyściciela środka pola.
22-07-2006 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości