Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #316
 
Grzeho napisał(a):Racja jezeli kupimy go na ostatnia chwile to niezdazy sie wkomponowac w zespol, a wtedy jego gra nie bedzie juz wygladala tak dobrze jak powinna.Oby SAF w koncu kupil go ale nie za 20 mln funtow o stanowczo za duzo nawet za Carricka.

A jak było z Rooney'em ? Kupilismy go dosłownie na ostatnią chwile kiedy już wydawało sie, że kolejnych transferów nie będzie, a Rooney zaaklimatyzował sie w United idealnie i już w debiucie w LM z Fenerbahce zdobył wsaniałego hat-tricka, jeżeli kupilibysmy Carrick'a byłoby podobnie, bo gra od zawsze na Wyspach, swietne występwy w Tottenham ( widziałem go sporo razy w akcji ) i grywał już w reprezentacji Anglii więc zna sie z reprezentantami Synów Albionu występujących w barwach MUFC.

FERGIE please buy Carrick![/i]

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-07-2006 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #317
 
Ludzie ale co wy kurde od razu mowicie ... jak go nie kupimy do konca miesiaca to nikogo nie kupimy. Ferguson sie zniecheci do konca .. aaa :?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-07-2006 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #318
 
KanT napisał(a):Ludzie ale co wy kurde od razu mowicie ... jak go nie kupimy do konca miesiaca to nikogo nie kupimy. Ferguson sie zniecheci do konca .. aaa :?

Do końca okienka transferowego jeszcze sporo czasu wiec nie ma co panikować, znamy Fergusona bardzo dobrze więc pewnie nas czymś zaskoczy pewnie pozytynie albo i nie. :wink: Może ukrywamy sie z transferami na kloniec zeby nas znow nikt nie uprzedził itp. Ja jestem pewny że sprowadzimy jakiś piłkarzy conajmniej 1-2. 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-07-2006 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #319
 
Eeeee tam Carrick, to co angielskie kluby robią Polakom nazywa się zwykłe skur*ysyństwo. Nie mówię tu tylko o Dudku, czy Kuszczaku, bo WBA to już szczytowy przykład chamstwa, ale mam też na myśli Olisadebe i bodajże Sobczaka, czy nawet Świerczewskiego. Czasem to się zastanawiam po co oni ściągają zawodników do klubu jak po 2-3 meczach ich wyrzucają.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
25-07-2006 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #320
 
Cytat:Fabio Cannavaro podpisał dziś trzyletni kontrakt z Realem Madryt. Mistrz Świata z ekipą Włoch został zakupiony z Juventusu Turyn wraz z brazylijskim pomocnikiem Emersonem za około 20 mln euro.


- To był nasz cel numer jeden od momentu gdy dyrektor sportowy Predrag Mijatović i trener Fabio Capello rozpoczęli planowanie nowego zespołu - powiedział prezydent "Królewskich" Ramon Calderon.

Szef Realu tak przedstawił swój nowy nabytek: - On powinien być przykładem dla wszystkich młodych piłkarzy. Był chłopcem do podawania piłek podczas mistrzostw świata w 1990 roku we Włoszech, później rozwijał swą wspaniałą karierę. To pierwszy zawodnik zakupiony podczas mojej prezydentury i jest to prawdziwy numer jeden. Prawdziwy lider.

- W Juventusie spędziłem wspaniałe chwile, ale gdy mając 33 lata otrzymuje się ofertę z Realu, jest to wspaniała okazja - przyznał sam Cannavaro. - Ale gdyby Juventus nadal był w Serie A ciężko byłoby mi odejść z tego klubu.

Nie bez znaczenia na przejście Cannavaro do Realu jest zaangażowanie przez ten klub byłego trenera Juve Fabio Capello. - Bardzo dobrze się znamy - przyznaje włoski obrońca.

- Teraz chciałbym zdobyć z Realem Ligę Mistrzów. Taki cel jest dla mnie inspiracją do dalszych treningów i walki - dodaje Cannavaro.

Czyli o Cannavaro tez mozemy juz zapomniec.
25-07-2006 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #321
 
Na tych zawodników to ja anwet nie liczyłem, bo naszego zainteresowanie nimi nie było wcale, aż sie dziwie Alex'owi że nie szuka za wszelką cene piłkarzy w LAzio, Fiorentinie i Juve... Real widać że chce sprowadzić do siebie całą kolonie piłkarzy "Starej Damy"

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #322
 
Cytat:Michael Carrick, występujący na co dzień w Tottenhamie Hotspurs, odrzucił złożoną przez władze klubu ofertę nowego kontraktu, w ramach którego miałby zarabiać 45 000 funtów tygodniowo. Dał on tym posunięciem jasno do zrozumienia, że jest gotowy opuścić klub, na rzecz Manchesteru United, czy też innej drużyny zainteresowanej jego usługami.

Sir Alex Ferguson jest poważnie zainteresowany Michaelem Carrickiem, za którego proponował kolejno 10 i 14 mln. funtów, jednak oferty zostały odrzucone przez Martina Jola, który dał jasno do zrozumienia, że nie chcę, aby jego najlepszy pomocnik opuszczał klub, gdyż to na nim ma opierać się drużyna Spurs.

Boss Manchesteru United powiedział, że jest zadowolony z obecnej kadry klubu, czyli nie można wykluczać tego, że do nowego sezonu Czerwone Diabły przystąpią bez żadnych wzmocnień. Miało być lepiej, a jest coraz gorzej. Lada dzień Old Trafford opuści Ruud van Nistelrooy, który w ostatnich latach był najlepszym strzelcem Manchesteru United. Nie pewna jest także przyszłość Cristiano Ronaldo, którym poważnie zainteresowana jest Valencia.

Czy Szkocki menedżer Manchesteru United wykorzysta zaistniałą sytuację? Tego dowiemy się zapewne w najbliższych dniach.
Czyli i=ukłon Carricka w strone MU dal do zrozumienia ze chyba bedzie chcial zmienic barwy klubowe.

PS.Znowu chyba zacznie sie zamieszanie z Crisem.
26-07-2006 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #323
 
Co do Crisa to napewno do Valencii nie przejdzie. Jak nie przeszedl do Realu to napewno nie do Valencii (chociaz ja osobiscie wolabym grac w Valencii).
Mysle ze on zostanie u nas.
A ten Carrick - niech to lepiej szybko skoncza.

amor patriae nostra lex
26-07-2006 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #324
 
Zashi napisał(a):A ten Carrick - niech to lepiej szybko skoncza.

Co masz przez to na myśli ? Bo nie bardzo rozumiem Tongue Chcesz Carrick'a na Old Trafford czy zupełnie odwrotnie, a jeśli tak to dlaczego ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #325
 
Cannavaro jakieś tam niby zainteresowanie było, ale i tak można było przewidzieć, że Fabio nie przejdzie do MU. A Emersonie tak i tak nic nie było słychać, nawet żadnej plotki, zresztą jego gra jakoś by chyba nie pasowała w barwach Czerwonych Diabłów. Co do Crisa to wątpie, że przejdzie do Valencii, raczej pozostanie na Old Trafford.

A Carrick daje duże szanse Fergusonowi, żeby go ściągnął, tylko czy możemy się spodziewać jakiekolwiek transferu, skoro nasz trener jest zadowolony ze swojej kadry :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-07-2006 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #326
 
Kuba_^^ napisał(a):A Carrick daje duże szanse Fergusonowi, żeby go ściągnął, tylko czy możemy się spodziewać jakiekolwiek transferu, skoro nasz trener jest zadowolony ze swojej kadry :?:
Gdzieś tam między wersami chyba mówił, że składał Michaelowi ofertę. Teraz, kiedy Carrick nie podpisał kontraktu z teamem z WHL, to cena może spaść - Alex, nie prześpij tego! :wink:

Cytat:Na tych zawodników to ja anwet nie liczyłem, bo naszego zainteresowanie nimi nie było wcale, aż sie dziwie Alex'owi że nie szuka za wszelką cene piłkarzy w LAzio, Fiorentinie i Juve...
Ale kogo proponowałbyś z Lazio? Z Fiorentiny też nie widzę nikogo ciekawego, a w Juve nie ma już zawodników z środka pola.

Cris do Ches? Nigdy, przecież VCF nie zaproponują nawet połowy tego, co Cris dostawałby w Realu.[/i]
26-07-2006 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #327
 
Valverde napisał(a):
Kuba_^^ napisał(a):A Carrick daje duże szanse Fergusonowi, żeby go ściągnął, tylko czy możemy się spodziewać jakiekolwiek transferu, skoro nasz trener jest zadowolony ze swojej kadry :?:
Gdzieś tam między wersami chyba mówił, że składał Michaelowi ofertę. Teraz, kiedy Carrick nie podpisał kontraktu z teamem z WHL, to cena może spaść - Alex, nie prześpij tego! :wink:
[/i]


On wszystko przesypia ... chciaz mam nadzieje ze tego nie przespi. Kurcze strasznie mam nadzieje na pozyskanie Carricka - no bo jak nie on to kto?
Z drugiej strony nie zapominajmy o Dusherze Smile dla mnie sa 3 opcje(tego co zrobi Ferguson)

pierwsza(najlepsza) - kupi carricka badz Hargravesa

druga - kupi jakiegos sredniaka jak ten ciec z reprezentacji Ghany :wink:

trzecia - nie kupi nikogo ... tego komentowal nie bede


Mysle sobie teza czesto ze moglismy zmienic trenera przed tym sezonem :wink: Wtedy pewnie juz mielibysmy jakiegos Gattuso w skladzie ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
26-07-2006 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #328
 
KanT napisał(a):pierwsza(najlepsza) - kupi carricka badz Hargravesa

druga - kupi jakiegos sredniaka jak ten ciec z reprezentacji ghany :wink:

trzecia - nie kupi nikogo ... tego komentowal nie bede


Mysle sobie teza czesto ze moglismy zmienic trenera przed tym sezonem :wink: Wtedy pewnie juz mielibysmy jakiegos Gattuso w skladzie ...
Heargreaves? Średniak, nie wiem, czym tak cię zachwycił.
O Appiahu bądź Muntarim mówisz, że to ciecie? To dobzi piłkarze, tylko nie grają w najlepszych klubach i nie są uważani za jakichś super graczy.
A to, że nie ma trasferów, to nie jest wina Fergusona. Przecież nie będzie sam wykładał milionów funtów, żeby kogoś kupić. Najwyraźniej nie ma pieniędzy na zakupy, jeśli można kogoś obwiniać, to tylko Gill`a albo Glazera. Mam jednak nadzieję, że jakoś znajdzie się trochę kaski na jakiegoś pomocnika.
26-07-2006 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #329
 
Valverde napisał(a):Heargreaves? Średniak, nie wiem, czym tak cię zachwycił.
No to trzeba było oglądać mistrzostwa. Był chyba najlepszym piłkarzem angielskim w meczu z Portugalią, no i strzelił karnego.

Cytat:O Appiahu bądź Muntarim mówisz, że to ciecie? To dobzi piłkarze, tylko nie grają w najlepszych klubach i nie są uważani za jakichś super graczy.
Nie napisał, że ciecie tylko średniacy. No i oni faktycznie są dobzi, ale mogliby być o wiele lepsi.

Cytat:A to, że nie ma trasferów, to nie jest wina Fergusona. Przecież nie będzie sam wykładał milionów funtów, żeby kogoś kupić. Najwyraźniej nie ma pieniędzy na zakupy, jeśli można kogoś obwiniać, to tylko Gill`a albo Glazera. Mam jednak nadzieję, że jakoś znajdzie się trochę kaski na jakiegoś pomocnika.
Eeeeee troche wina Fergiego jest, no bo skoro może dać kilkanaście milionów to znaczy się że kaska jest, tylko no albo negocjować nie umię, no albo jest za skąpy.
Ale oczywiście Glazer też jest winny, ech brakuje mi Kenyona.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
26-07-2006 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #330
 
Hargraves mnie zachwycil swoim wystepem na MŚ ... bodajze z Portugalia, wogole on pasuje do naszego stylu gry i nie kosztowalby wiele(z 8 mln funciakow).
Pozatym duzo osob mowi mi ze nie ma kasy na transfery ... jak to nie ma skoro PUBLICZNIE Fegie sie przyznal jak i Martin Jol ze byla ofereta za Carricka w wysokosci 14mln ?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
26-07-2006 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości