Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Widać ,że Chelsea przygotowuje się do sezonu 06/07 z zamiarem zwycięstawa w LM. Wygrali dwa mistrzostwa ale wciąz brakuje im sukcesów w Europie. Myślę ,ze w tym jest nasza szansa :wink: Zarówno Fergie i Scholes zapowiadali ,ze w związku z tym może nam przyjść łatwiej walczyć o Anglię. Co oczywiście nie jest takie pewne bo nie tylko Chelsea gra przecież...Mnie osobiście bardziej cieszyły tytuły zdobyte na własnym podwórku niż Europejskie trofea. O ironio fascynacja MU zaczęła się w 1/2 LM w 96/97 z BVB :lol: Wszystko tez zależy jeszcze od naszych możliwoch transferów aby oceniać szansę na nadchodzący sezon. Powtórki z zeszłego zesonu raczej się nie spodziewam Idea Nie będzie tylu kontuzji noi ten pomocnik środkowy ma być :!:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
22-07-2006 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Mysle ze nastawienie sie Chelsea na gre w LM nie przeszkodzi im w dobrej grze w lidze poniewaz maja z 2 dobrych zawodnikow na jedna pozycje.
22-07-2006 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Niewątpliwie Chelsea wzmacnia sie głównie na LM, bo w Premiership dalej są zdecydowanymi faworytami a z tymi transferami szczerze mówiąc wątpie ze będziemy w stanie dotrzymać im kroku, a w Lidze Mistrzów po tym jak juz wiadomo ze potęgi włoskie nie zagrają, a inne kluby nie wyglądają tak mocno to Chelsea obok Barcelony jest głównym faworytem do tytułu...

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
22-07-2006 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Nie tylko Chelsea zbroi się mocno na Ligę Mistrzów, ja w roli faworytów widzę także Lyon, który od kilku lat nie ma problemów na swoim podwórku, a jakimś przebojem chce zajść dalej w Europie. Zresztą źle im nie idzie - odpadali przecież w dalekich fazach, do tego mają całkiem nieprzeciętny skład i coś czuję, że teraz mogą nieźle namieszać nawet wśród tych bezprecedensowych kandydatów do tytułu. Barca to swoją drogą, ale pewnie w którymś z pojedynków 1/8 finału jeden bardzo silny zespół odpadnie na rzecz drugiego. Osobiście wielkich nadziei na sukces MU w tychże rozgrywkach nie mam, choć zawsze lepiej mieć miłą niespodziankę. Patrząc z perspektywy ostatnich sezonów, awans z grupy będzie satysfakcjonujący, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia ...

capo di tutti capi

MUSC PL
22-07-2006 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Brawa dla Legii, że nie wstydziła się pokazać takiej piłki. Żenujące... Nie wiem, jak można strzelić jedną bramkę przy 15 sytuacjach. Przykro, że polskie kluby tak grają. Żeby nie było krótko, reszta wyników 2 rundy el. do LM:
FC Sherrif Tyraspol - Spartak Moskwa 1-1
Metalurgs - Dynamo Kijów 1-4
Levski Sofia - Sioni Bolnisi 2-0
Djugardens - Ruzomberok 1-0
Fenerbahce - Torshavn 4-0
Zurich - Salzburg 2-1
Cork City - Crevena Zvezda 0-1
Debrecen - Rabotnicki 1-1
FC Kopenhaga - MyPa 2-0
Hearts - Siroki Brijeg 3-0
Mlada Boleslav - Valerenga Oslo 3-1
Nowa Gorica - Steaua Bukareszt 0-2

Zero zaskoczeń, prawdziwa walka zacznie się w 3 rundzie.[/b]
26-07-2006 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #51
 
Fajnie ze klub z ligi szkockiej wygral lubie ta lige. Ale Legia grala..hmm..jakiego epitetu uzyc. bardzo slabo - trzeba powiedziec prawde. Z taka gra nie ma czego szukac w LM.

amor patriae nostra lex
26-07-2006 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Oglądałem tylko drugą połowę meczu Legii i rzeczywiście polska drużyna nie zaprezentowała się najlepiej. Ja sobie wielkich nadziei na awans nie robię, ale nie mówię też, że zespół Wdowczyka nie ma na to szans. Muszą jednak zagrać o wiele lepiej w kolejnych spotkaniach, ich forma musi być wyższa, bo w 3 rundzie już nie będzie takich słabeuszy jak Islandczycy.
26-07-2006 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Powiem jedno. Legia zagrała jak szmaciarze. Przecież tam połowa składu to amatorzy. No i tyle stu procentowych sytuacji zmarnować, naprawde wstyd. Szkoda gadać, niestety w tym roku LM znowu nie dla nas.
Ale mecz przynajmniej nie był taki nudny, co najwyżej strasznie wkurzajacy, no i ładna bramka, teog egoisty Eltona.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
26-07-2006 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Racja, mecz byl momentami bradzo nudny i wyrownany chociaz Legia grala z pól-amatorska druzyna.Razila nieskutecznosc i brak ostatnigo dobrego podania otwirajacego droge do brami.Mysle ,ze Janczyk troche zawidł, ale nie mozemy od niego az tyle wymagac bo on ma dopiero 19 lat i kilka di temu zakonczym Mistrzostwa Europy U19.Widoczny byl brak Włodarczyka,Legia z taka gra nie ma nawet co liczyc na Puchar UEFA.
27-07-2006 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #55
 
Roy_v_beck napisał(a):Przecież tam połowa składu to amatorzy.

Poprawka - tam caly sklad to amatorzy i strzelenie im tylko 1 bramki to paranoja.

amor patriae nostra lex
27-07-2006 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Zashi napisał(a):
Roy_v_beck napisał(a):Przecież tam połowa składu to amatorzy.
Poprawka - tam caly sklad to amatorzy i strzelenie im tylko 1 bramki to paranoja.

A no to fakt, pamiętam jak kiedyś cieszyliśmy się z ogrania San Marino 2:0. Tam tylko jeden piłkarz był profesjonalny, bo niedawno dostał się do piątej ligi włoskiej Smile
Tak czy inaczej jak polski zespół wygrywa, to jest święto narodowe.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Co do wczorajszego meczu, dla mnie był on zdecydowanie nudny, mało akcji z dwóch stron. Po wejściu Eltona na boisko gra Legii jakby się bardziej ożywiła, sam gracz strzelił tą jedyną bramkę w spotkaniu. Legii nie lubię, ale jak wcześniej pisałem kibicuje im, żeby weszli do fazy grupowej. Gdyby ten mecz zremisowali nie płakałbym i tak jeszcze nie jest wszystko przesądzone, musimy czekać na rewanż.

Ale i tak najlepszy był "Janczak" w wykonaniu Szpakowskiego Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-07-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Ojej, jak czytam te anrzekania to mnie skręca, fakt Legia zagrałą dość słabo ale ile można narzekać, wazne ze na luzie wygrali na wyjezdzie z mistzrami Islandii i przed rewanżem w Warszawie są zdecydowanymi faworytami i awans do III rundy el. do LM nie podlega wątpliwosci, a tak poza tym jak Legia nie przejdzie kolejnej rundy to pokaże to tylko obraz polskiej ligi, w końcu Legia jest mistzrem kraju a z FH dość długo sie męczyli.

Nie wspomiam o występach innych druzyn do tej pory z polskiej ligi. Big Grin

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-07-2006 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Ciampel napisał(a):awans z grupy będzie satysfakcjonujący

Bez przesady :roll: ja mam nadzieje na 1/8 ... (bo pierwsza faza pucharowa to 1/16?)
W koncu to Manchester United !

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-07-2006 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
KanT napisał(a):Bez przesady :roll: ja mam nadzieje na 1/8 ... (bo pierwsza faza pucharowa to 1/16?)
W koncu to Manchester United !
Pierwsza faza pucharowa to 1/8 finału. Myślę, że United spokojnie w tej fazie rozgrywek może się znaleźć. Przy szczęśliwym losowaniu tejże rundy będzie można powalczyć o 1/4, ale to max. moich oczekiwań. Jak widać nie liczę na fajerwerki, chcę tylko, aby United grali na miarę swoich możliwości, które na pewno są wyższe, aniżeli umiejętości Lille czy też Benfiki.
27-07-2006 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości