Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
A ja chce, żeby United ładnie i ciekawie grało. Jednak jestem realistą, więc wiem, że nasze pragnienia się nie spełnią. Już prawie nie ma Ruuda, no to bramki tylko Rooney będzie zdobywał. Ronaldo jak zwykle będzie młócił tymi swoimi nogami, ale nic z tego nie wyjdzie. No i co jeszcze dodać? Benfika będzie ciężkim przeciwnikiem.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Nie będzie łatwo i na pewno nie spodizewam sie zwycięstwa w Lidze Mistrzów, bo w sezonie 06/07 nie ma na to szans wystarczy spojrzeć na takie ekipy jak Chelsea, Barcelona i wzmacniający sie Real Madryt. Manchester United niestety nie dysponuje takim skłądem który mogłby zajść chociaż do 1/2 LM ale osobiscie licze na ćwierćfinał i jeśli bysmy tam doszli byłbym szczęsliwy, ale najwazniejsze zeby wyjsc z grupy...

edit:

Znamy już potencjalnego rywala Legii w III rundzie el. do LM będzie nim... Szachtar Donieck. W Sumie jestem zadowolony z losowania, bo Szachtar mimo ze jest bardzo mocną ekipą to jest drużyną do przejścia, lepsze to niż trafić na Liverpool, Arsenal, Valencia czy tez Milan. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-07-2006 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Adios Legia... :wink: Szachtar to za wysokied progi dla Legii, chyba, że trafią z formą. Z tego co widać, na obecną chwilę Warszawianie są bez formy, a więc o sukces będzie bardzo ciężko.
28-07-2006 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #64
 
Jak zagraja tak jak z Islandczykami to z calym szacunkiem ale niech sie modla o maly wynik w tył...

amor patriae nostra lex
28-07-2006 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
A ja się cieszę z tego losowania, bo mogło być o wiele gorzej. Moim zdaniem, taki rywal jest jak najbardziej do przejścia. Oczywiście, Legia musi znacznie poprawić swoją grę, jeśli chce myśleć o awansie, ale na to właśnie liczę, bo do meczów III rundy eliminacji jeszcze sporo czasu.

Kluczem do awansu Legii będzie... Mariusz Lewandowski, który jest podobno ważną postacią obrony z Doniecka. Jeśli poziom innych obrońców tej drużyny jest podobny to ja dziękuję :lol:
28-07-2006 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Ja bym nie przekreślał Legii na waszym miejscu. :wink: Jestem pewny, że Legioniści z biegiem czasu nabiorą formy, a mam nadzieje, że nastąpi to już niedługo i na mecz z Szachtar'em trafią z formą, bo ta drużyna jest do przejścia, rok temu Wisła Kraków odpadła bodajze z Panathinaikos'em, Donieck jest ciut lepszy, ale walczyć trzeba. Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-07-2006 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Ja oczywiście za Legią będę, rywal oczywiście do przejścia, tylko Legia musi zdecydowanie popracować nad swoją formą. Nie może być tak jak z Hafnarfjordurem, jeśli Warszawiacy myślą o fazie grupowej muszą zagrać o wiele lepiej. Czasu troszkę jest do tego spotkania, więc można spokojnie się przygotować.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-07-2006 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Rywal nieciekawy, bo choc mało znany i medialny to bardzo silny, zresztą piłka wschodnia gna na przód i z roku na rok są coraz lepsi. Owszem lepszy Szachtar niż wymienione przez Was zespoły, ale i tak ukraińcy są jedną z lepszych drużyn w tym zestawieniu. Wolałbym zdecydowanie aby Legia trafiła na Slovan, AEK czy Chievo, ale cóż jak narazie nie można ich skreslić bo nawet jeszcze pojedynek się nie odbył. Po pierwszy meczu w Islandii nie najlepiej to wróży, ale może rzeczywiście Legioniści poprawią formę. Trzeba czekać na rewanż w Warszawie no i na pierwsze spotkanie ligowe z Cracovią, może własnie te mecze sprawią nam większą nadzieję, na awans Legii do fazy grupowej Ligi Mistrzów :wink:

Hamburger SV- Osasuna Pampeluna :arrow: chyba najciekawsza para 3rundy 8)

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
28-07-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Tak jak mówiłem - zdecydowanie bardziej wolę być miło zaskoczony - zimne prysznice w ostatnich latach w zupełności mi wystarczyły i patrzę teraz na te rozgrywki całkowicie obiektywnie, bez cienia sympatii. Nie robię sobie nadziei, bo przekonałem się, czym to grozi w ostatnich latach. Awans do 1/8 finału jest w moim odczuciu całkowicie satysfakcjonujący. Jeśli wszystko przyrównamy do poprzednich sezonów, to ta faza będzie się prezentowała bardzo dobrze. Każdy następny etap będzie miłym zaskoczeniem i niespodzianką - i kto wie, może się uda. Wystarczy spojrzeć na czołowe ekipy z Europy - jednak troszkę jeszcze od nich odstajemy, nie mówię, że jest to olbrzymia różnica, ale coś w tym kierunku trzeba zrobić. Choć wiadomo - to jest futbol i nawet najgorsi mogą pokonać najlepszych. Ale limit szczęścia i tak się kiedyś wyczerpie.

COME ON UNITED!

capo di tutti capi

MUSC PL
03-08-2006 01:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Po niepowodzeniach w tamtej edycji Ligi Mistrzów, licze że chociaż w tym sezonie United zajdzie dalej. Ok rozumiem, jest pare zespołow dużo lepszych od nas- Barcelona, Chelsea, może Real, ale przede wszystkim trzeba wyjść z pierwszego miejsca w grupie, bo automatycznie trafiamy na zespoły, ktore zajmą 2 miejsca w innych grupach, a watpię zeby Barca czy Chelsea nie wygrały swoich grup. Ćwierćfinał jest jak najbardziej realny i bedę wlasnie na to liczyl.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-08-2006 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Legia wymęczyła zwycięstwo nad Hafnarfjordur...Wczoraj Warszawiacy grali równie nieskutecznie, jak w pierwszym meczu, o czym świadczy niestrzelony rzut karny, 5-6 sytuacji Włodarczyka, długo byłoby wymieniać. Z taką grą Legia nie ma najmniejszych szans, a do 1 meczu z Szachtarem niespełna tydzień.

Pary III rundy eliminacji (1 mecz 9-go sierpnia):
Szachtar Donieck - Legia Warszawa
Spartak Moskwa - Slovan Liberec
Red Bull Salzburg - CF Valencia
Lewski Sofia - Chievo Werona
Heart of Midlothian - AEK Ateny
CSKA Moskwa - MFK Rużomberok
AC Milan - Crvena Zwezda Belgrad
Galatasaray Stambuł - FK Mlada Boleslav
Standard Liege - Steua Bukareszt
Austria Wiedeń - Benfica Lizbona
Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn
FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam
Hamburger SV - Osasuna Pampeluna
Dynamo Kijów - Fenerbahce Stambuł
Liverpool FC - Maccabi Hajfa
OSC Lille - Rabotnicki Skopje

Milan ma ogromne szczęście...niesłuszne pozwolenie im na grę w el. LM, na dodatek jeszcze taki słaby przeciwnik w 3 rundzie.
Generalnie najsilniejsze zespoły, tj. Milan, Arsenal, L`pool czy Valencia mają mało wymagających rywali, jednak jest kilka wyrównanych par: Hamburger - Osasuna, Hearts - AEK. Mam nadzieję, że wreszcie jakaś nowa szkocka drużyna zagra w LM, a nie ciągle Celtic i Rangers.
03-08-2006 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Włodarczyk miał tyle okazji na strzelenie bramki, że Legia mogła to wygrać conajmniej 5:0, no i jeszcze ten niewykorzystany rzut karny. W drugiej połowie zdawało się, że Legia sobie już odpuściła, nie było takiej walki, zero zaangażowania itp. Podobał mi się strzelony rzut wolny przez Edsona. Miejmy nadzieje, że bardziej skutecznie Legia zagra z Szachtarem.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2006 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Gracek_11 napisał(a):Ok rozumiem, jest pare zespołow dużo lepszych od nas- Barcelona, Chelsea, może Real, ale przede wszystkim trzeba wyjść z pierwszego miejsca w grupie, bo automatycznie trafiamy na zespoły, ktore zajmą 2 miejsca w innych grupach, a watpię zeby Barca czy Chelsea nie wygrały swoich grup. Ćwierćfinał jest jak najbardziej realny i bedę wlasnie na to liczyl.

Może być tak, że w grupie trafią na siebie dobre zespoły i nie będzie ważne, że wyjdziemy pierwsi z grupy, bo trafimy na silną drużynę, która zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Możliwe, że trafimy też na taki zespół jak np. FC Porto, który okaże się "lepszy" od nas w dwumeczu :roll: Mam nadzieję, że wyjdziemy z grupy i później będziemy grali dobrze, aż dojdziemy do finału Big Grin

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2006 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Legia z taka skutecznoscia moze zapomniec o rownozednej walce z Szachtarem.Ten klub jest o wiele bardziej renomowany niz Legia i stawia sobie wysokie cele, np. w tym sezonie maja zamiar wyjsc z grupy, wiec mysla ze mecze z Legia beda tylko przetarciem przed faza grupowa, oby sie mylili.Odnoscie meczu ogladal go rowniez na zywo trener druzyny Lewandowskiego, ale zbyt duzo z niego napewno nie wywnioskowal, moze jedno ze Legia jest straszliwie niskuteczna w ataku.
03-08-2006 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Nieskuteczność aż raziła w tym spotkaniu, jeżeli Legia będzie chciała wyeliminować Donieck, to będzie musiała wykorzystać nawet najmniejszą ilość okazji. Wczoraj ładnie rozgrywali, cały czas przeważali, ale pamiętajmy, że rywalem byli amatorzy z Islandii. W spotkaniu z Szachtarem, nawet jedna akcja może zaważyć o losach meczu, więc cieszyłbym się gdyby Legia podreperowała trochę skutecznośc meczem z Groclinem w 2kolejce orange ekstraklasy. I tak najlepszy Engel, który stwierdził, że Roger chciał ośmieszyć bramkarza strzałem a'la Panenka- coś mu się chyba pomylił karny z meczu z Celticiem :lol:

Także licze na Hearts w starciu z AEK. Grecy nie sa wcale tacy silni i Szkoci mają dużą szansę na awans do fazy grupowej, trafili chyba na najsłabszą rozstawioną drużynę.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-08-2006 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości