Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #346
 
na ManUtd.com jeszcze nic nie potwierdzono, więc musimy być cierpliwy ale jesli to prawda i Carrick podpisze kontrakt z Man United będe bardzo zadowolony bo właśnie takiego zawodnika jak on nam trzeba. Smile Zdolny, młody, perspektywistyczny no i jeszcze reprezentant Anglii. Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-07-2006 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #347
 
Cytat:Najbardziej prawdopodobną opcją pozostaje jednak Carlos Tevez – gwiazdor brazylijskiego Corinthians. Właśnie w nim Sir Alex Ferguson widzi idealnego następcę Ruuda van Nistelrooya. Carlos miał być alternatywą w razie fiaska z transferem Torresa. Skoro tak się stało, oczy Fergiego skupiają się na młodym Argentyńczyku.

Jak wiadomo, Tevez może zostać zakupiony w pakiecie z innym zawodnikiem Corinthians, również Argentyńczykiem - Javierem Mascherano. Oba kluby dogadały się na kwotę 16 mln. funtów za pomocnika, teraz trwają negocjacje między Manchesterem a agentami Javiera. Transfer najprawdopodobniej dojdzie do skutku, ponieważ Mascherano przejawiał chęć opuszczenia Brazylii.

Tevez ma przybyć z Mascherano za łączną kwotę 30 mln. funtów. Póki co, szefostwo Manchesteru rozmawia tylko z pomocnikiem, ponieważ do tej pory zarząd klubu z Old Trafford nie złożył oficjalnej oferty za napastnika Corinhians.
No no, ależ się Ferguson rozbujał Smile Nawet jeśli to plotka, to niezmiernie się cieszę, że jest ona na temat klasowych graczy, a nie jakichś ogórków.
28-07-2006 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #348
 
Ogorkow - ladnie powiedziane. Tevez mlody i zdolny, a United ladnie by go wyszkolilo. U nas wiele by sie nauczyl. Niestety, juz jest duzo plotek na temat naszych transferow. Czy bedzie tak jak dawniej? Transfery pod koniec okienka? I do tego dobre? Oby! Oby!

amor patriae nostra lex
28-07-2006 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #349
 
Jest prawie pewne ze Michael Carrick trafi na Old Trafford, a to za sprawa tego ze nie zgodzil sie na nowy kontrakt. Wiec mam nadzieje ze wybierze United bo my wykazujemy najwieksze zainteresiowanie tym zawodnikiem. Srodek pola z Paulem Scholsem, to brzmi swietnie, dwoch Anglikow Smile

Co do Teveza, jemu blizej do Chelsea niz do United, Mourinho czesto wybiera sie do Sao Paulo obserwowac mlodego Argentynczyka i ma podobno z nim dobry kontakt.

Mascherano ? Dajmy spokoj plotkom ...

Under The Boardwalk - United Warriors
28-07-2006 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #350
 
Bardzo sie ciesze ze Tevez jest obiektem zainteresowan Fergusona, bo to mlody i zdolny chlopak, jednak ciezko nam bedzie wygrac rywalizacje o niego z Chelsea, bo nie dosc ze maja wiecej kasy to jeszcze Abramowicz ma u dzialy W Corinthians-druzynie Carlosa.Dziwi minie fakt iz Ferguson mowi ze ma byc aleternatywa dla Torresa, przeciez sam Fernando powiedzial, ze zostaje wiec mysle ze SAF powinien od razu kupowac Teveza, jesli jest okazja, a nie czekac na zgode zarzadu zeby zaoferowac kolejna oferte za Torresa, o ile takowe wogole mialy miejsce.
28-07-2006 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #351
 
Jest potwierdzenie, Carrick w Utd! Smile PO dłuugich negocjacjach udało się Smile
"Kluby Manchester United i Tottenham Hotspur doszły do porozumienia w sprawie transferu Michael'a Carrick'a. Piłkarz potwierdził warunki, które zostały mu zaproponowane przez United. W poniedziałek czekają go testy medyczne."
"Właśnie tego chciał Michael. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby przekonać go do pozostania. Jednak piłkarz zapytał się o możliwość odejścia."
Bardzo się cieszę... Jestem usatysfakcjonowany, jednak jeśli do United przejdzie ktoś jeszcze, będę zachwycony.
28-07-2006 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #352
 
Cytat:Carlos Tevez swoim dzisiejszym oświadczeniem postawił na nogi cały zarząd Manchesteru United. Argentyńczyk powiedział, że chce zakończyć swoją karierę w Corinthians, po tym jak doszło do nieprzyjemnego incydentu między nim a kibicami tego klubu.

Zawodnik brazylijskiego klubu uciszał swoich kibiców po tym jak ci wygwizdali swoich ulubieńców, po słabej grze, i stracie bramki. Carlos tak bardzo celebrował zdobycie gola, że postanowił pokazać kibicom na co stać jego zespół.

Ferguson podobno jest zainteresowany Tevezem po tym jak sprzedał Ruuda van Nistelrooya. Jednak tym obiecującym 22-latkiem są zainteresowane również inne zespoły. Może jednak uda się go sprowadzić na OT. Pomóc może w tym przyjaźń z Gabrielem Heinze. Carlos w zeszłym sezonie pokazał się nawet na konferencji prasowej w koszulce United. Sugerować może to jego sympatię do klubu i tym samym pomóc w wyborze przyszłej drogi w swojej piłkarskiej karierze.

„Florencia ( córka Teveza ) jest bardzo wystraszona, moja żona również. Są zasmuceni. Rzeczy, których dopuścili się kibice Corinthians nie są łatwe to zapomnienia.”

„Po pierwsze fani muszą mnie szanować. Pokazałem te gesty, bo mnie urazili.W innym wypadku nie zrobiłbym czegoś podobnego. Oni mnie przeprosili, więc i ja przeprosiłem ich i cały zarząd Corinthians.”

„Muszę to jeszcze dobrze przemyśleć. Mam córkę i to nie taka ława sprawa. Jestem pewny, że nie zabiorę jej ani żony na stadion nigdy więcej. Jeżeli byłbym kawalerem, zostałbym w Brazylii jeszcze rok. Ale tak, muszę porozmawiać z moją rodziną” - zakończył Tevez.

Myśle ze to tylko plotka, bo nie sadze zeby 22 letni plikarz konczyl kariere, chociaz zdazaly sie takie przypadki.Tevez ma jeszcze jeden powod zeby opuscic Corinthians, oby wyladowal u nas bo napewno sie przyda.
29-07-2006 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #353
 
Grzeho napisał(a):Myśle ze to tylko plotka, bo nie sadze zeby 22 letni plikarz konczyl kariere, chociaz zdazaly sie takie przypadki.

Przecież on nie chce kończyć kariery tylko zastanawia się nad odejściem z Corinthians! Ja bym się cieszył, gdyby do nas dołączył, ale w obecnym stanie rzeczy uważam, że szanse na to są minimalne - ok. 10%.
29-07-2006 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #354
 
Tevez, Tevez. Niby dobrze robil w tym wypadku, co z kibicami.

Ale do sprawy to u nas wiecej by sie nauczyl - ale czy Ferguson ma kase? Niby jestesmy bogaci, ale Glazer...

amor patriae nostra lex
29-07-2006 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #355
 
Zashi napisał(a):Ale do sprawy to u nas wiecej by sie nauczyl - ale czy Ferguson ma kase? Niby jestesmy bogaci, ale Glazer...

Przez Glazer'a to nigdy nie wiadomo co i jak... przecież gdybyśmy nie sprzedali Ruud'a to o Carrick'u moglibyśmy zapomnieć, a właśnie za sprawą sprzedazy Holendra stoi nie kto inny jak grubas z USA... Corinthians podobno chce za Tevez'a i Mascherano 30 mln Ł są to wielkie pieniądze ale byłyby to też wielkie wzmocneinia dla nas.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-07-2006 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #356
 
Zashi napisał(a):ale czy Ferguson ma kase? Niby jestesmy bogaci, ale Glazer...

Kto ci powiedział, że jesteśmy bogaci? Przecież Glazer zaciągnął różne kredyty, przez co klub ma teraz długi i nie mamy wcale wielu pieniędzy. Dlatego Ferguson kupił Carricka dopiero po sprzedaży Ruuda, bo budżet się trochę przez to zwiększył.
29-07-2006 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #357
 
No tak ale 30 milionów funtów za 2 klasowych zawodników to przystępna cena Smile chyba nie trzeba przypominać, że za ROoney'a daliśmy 27 mln a za Rio 30, wiec 30 mln Ł za dwóch takich zawodników to naprawdę "niezła okazja", no ale nie wiadomo czy nie byłoby takiej sytuacji jak z J.S.Veronem

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
29-07-2006 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #358
 
Red napisał(a):No tak ale 30 milionów funtów za 2 klasowych zawodników to przystępna cena Smile chyba nie trzeba przypominać, że za ROoney'a daliśmy 27 mln a za Rio 30, wiec 30 mln Ł za dwóch takich zawodników to naprawdę "niezła okazja", no ale nie wiadomo czy nie byłoby takiej sytuacji jak z J.S.Veronem

30 mln Ł za takich piłkarzy jak Tevez i Mascherano to nie jest aż tak dużo ( patrz Chelsea, Scheva ), my płacilismy bardzo duzo za takich zawodników jak Ruud, Rooney, Rio, Veron ale to były inne czasy wtedy sie wiecej płaciło, a my bylismy zdecydowanie bogatsi,a teraz jest zakichany Glazer więc ciezko mi powiedzieć czy jestesmy w stanie wyłożyc te 30 mln Ł...

A co do Veron'a to ja i tak twierdze ze zaliczył dobry pobyt w MUFC. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-07-2006 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #359
 
Również uważam, że 30 mln byłoby warto wydać za dwóch takich piłkarzy. Jest jeszcze kwestia dobrych występów w barwach MU, gdy przechodził Heinze myślano podobnie, a Argentyńczyk zaprezentował się dobrze. Z Veronem było rzeczywiście gorzej, ale nie było też aż tak tragicznie. Moim zdaniem Tevez i Mascherano to by były dobre wzmocnienia dla naszego zespołu Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-07-2006 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #360
 
Cytat:Jak donoszą hiszpańskie gazety, Manchester United jest bardzo bliski pozyskania kolejnego po Michaelu Carricku pomocnika - Marcos'a Senna. Hiszpan był wielokrotnie łączony z klubem z Old Trafford, ale po informacjach o zakupie reprezentanta Anglii sprawa ucichła.

Carrick powinien załatwić wszystkie formalności już w poniedziałek kiedy to przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt. Anglik może się świetnie przydać Czerwonym Diabłom w konstruowaniu akcji ofensywnych i rozdzielaniu piłek. Nadal jednak w zespole nie ma klasycznego defensywnego pomocnika, który mógłby chociażby częściowo pełnić funkcje Roy'a Keane'a.

Na informacje o zainteresowaniu Hiszanem, sam zainteresowany przyznał, iż czuje się zaszczycony, jednak na chwilę obecną wolałby pozostać w Villarreal, którego zarząd klubu przygotowywał ofertę nowego kontraktu.

Hiszpan w ostatnim sezonie błyszczał w barwach hiszpańskiego klubu, który doszedł aż do półfinału Champions League. Dzięki świetnym występom został powołany na niemiecki Mundial, w którym spisał się na tyle dobrze, że przyciągnął do siebie taki klub jak Manchester United.

Zobaczymy, czy Sir Alex Ferguson zdecyduje się na kolejne ruchy w tym okienku transferowym. Jeśli tak, ciekawe na kogo usługi się zdecyduje, Carlos'a Tevez'a? Javier'a Mascherano? Marcos'a Senna?... odpowiedzi z pewnością niebawem.

Wydaje mi sie jezeli FErgie tak starsznie chce tego defensywnego pomocnika, to niech nie idzie na łatwizne i kupuje Senne, lecz niech kupi drozszego,lepszego,mlodszego Mascherano.
29-07-2006 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości