Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #361
 
Senna jest za stary wg mnie.30 lat ma na karku, więc najlepszy okres w swojej karierze ma prawdopodobnie za sobą.Też bym wolał Mascherano, ale wątpie w to, że uda się nam go pozyskać.No, ale pozostaje mieć nadzieję Wink.M

PS:Mam nadzieję, że zobaczę Carricka w koszulce United w poniedziałek Tongue.
29-07-2006 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #362
 
Mówiąc szczerze ja także jestem zwolennikiem tego, aby to Mascherano, a nie Senna zawitał na Old Trafford. Jest młodszy i najlepsze lata w jego karierze jeszcze przed nim. Senna to już trzydziestke ma, więc nie pograłby za długo a młody Javier mógłby przez kilka najbliższych lat zakładać koszulkę United. Bardzo bym też chciał, aby Tevez dołączył do MU. Po dziurze jaka powstała po odejściu Ruuda Van Nistelrooy'a przydałby się jakiś nowy napastnik. A że ten jest bardzo młody, to mógłby zasilać kadrę United przez wile lat.
Także na mój gust niech przyją Mascherano i Tevez i gędzie gut :twisted:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
29-07-2006 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #363
 
Cytat:Michael Carrick dołączy do United za cenę 14,5 milionów funtów.

Nistety to nie prawda, kosztowal 18,6 mln funtow moim zdaniem to troche za duzo, jak by bylo 3 mln mniej to jeszcze dalo by sie przezyc,ale i tak dobrze ze Carrick jest u nas.
31-07-2006 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #364
 
Jasneeee!! 3,5 miliona za sezon to za duzo dla klubu 2 ligi. Nawet dla Juve. Nawet jesli bedzie to liczone w euro. Zreszte narazie moze Ruuda zastapic Saha, takie moje zdanie a nastepncy trzeba szukac w kims mlodszym.

amor patriae nostra lex
31-07-2006 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #365
 
Nie tyle, co w kimś młodszym, tylko w kimś znacznie lepszym. Zlatan jest bez formy, a na dodatek sodówa mu do głowy strzeliła... Jest wielu znacznie lepszych kandydatów na stanowisko napastnika United Tongue

A tak z innej beczki...United jest bliskie sprowadzenia Marcosa Senny, co myślicie o tym prawdopodobnym transferze? Moim zdaniem to bardzo dobry wybór, kosztuje dużo mniej od Mascherano, którym ponoć interesował się SAF, a umiejętności mają porównywalne.
31-07-2006 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #366
 
Pierwsze słyszę, że byliśmy, bądź też jesteśmy zainteresowoni Ibrahimovicem. Nie chcę go w MU, bo on czuje się jak gwiazdka, nie chcę tutaj obrażać Farmera, który lubi Juventus i chyba Zlatana też, ja tylko wyrażam swoją opinię Wink Zresztą zupełnie nie pasuje w Premiership, jest wielu innych, lepszych napastników.

PS. Wiem, że nie jestem moderatorem, ale to kopiowanie newsów mnie już trochę nudzi. Nie lepiej coś od siebie napisać, najpierw przeczytać wiadomość i wypisać najważniejsze info... :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-07-2006 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #367
 
Ostatnio czytałem ze Patrick Vieira jest zainteresowany gra w United.W wywiadzie dla The Times powiedzial ze kazdy pilkarz chcialby grac dla Manchesteru.Podobno trnsfer do Interu stanał w miejscu i Vieira zastawia sie nad swoja przyszlscia.
Co myslicie na temat Vieiry w MU???
01-08-2006 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #368
 
To na pewno dobry, a nawet bardzo dobry zawodnik pokroju Roya Keane'a i pod tym względem byłbym zdecydowanie za jego transferem. Jednak trzeba wziąć też pod uwagę jego wiek. Ja wolałbym kogoś przynajmniej kilka lat młodszego, bo w przypadku zakupu Vieiry niedługo znowu będziemy musieli szukać kogoś na środek. Najważniejszym czynnikiem jest jednak to, że Vieira jest znienawidzony przez kibiców MU, przez co nie miałby łatwego życia w klubie z Old Trafford. Niektórzy piłkarze (np. Neville) również na pewno nie byliby entuzjastami jego pojawienia się w drużynie. Dlatego, po przeanalizowaniu czynników za i przeciw, jestem na nie, co chyba dziwne nie jest.
01-08-2006 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #369
 
Jak donosi "The People" MU jest wstanie dac 27mln funtow za Torresa. Podobno Hiszpan mazy o grze na Old Trafford. Ja mu sie nie dziwie bo tez chcialbym :)Podobno SAF chce znalesc następce Ruuda. Podobno nad transferem trzeba troche popracowac, ale "El Nino" jest moim zdaniem wspanialym graczem i musimy go miecSmile

amor patriae nostra lex
01-08-2006 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #370
 
Kuba_^^ napisał(a):Pierwsze słyszę, że byliśmy, bądź też jesteśmy zainteresowoni Ibrahimovicem. Nie chcę go w MU, bo on czuje się jak gwiazdka, nie chcę tutaj obrażać Farmera, który lubi Juventus i chyba Zlatana też, ja tylko wyrażam swoją opinię Wink Zresztą zupełnie nie pasuje w Premiership, jest wielu innych, lepszych napastników.

Takie pisanie ze czuje sie jak gwiazdka jest chyba nie na miejscu nie uwazasz ? Skad wiesz ze czuje sie jak gwiazdka e-maila Ci napisal ?

Wole Zlatana w parze z Rooneyem niz Rossiego, Solskajera, Sahe czy Smitha. Zlatan jest wysokim, dobrze wyszkolonym technicznie zawodnikiem, nie wiem czy dalby rade na wyspach. Wiem ze chce odejsc z Juve i na pewno nie przyjdzie do nas. My chcemy Torresa i tylko to sie liczy, transfer jest praktycznie niemozliwy, Atletico chce zgody samego pilkarza i 41 mln, my dajemy 27 i nie mamy zgody. Wiec chyba kicha.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2006 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #371
 
Wojtek3 napisał(a):Takie pisanie ze czuje sie jak gwiazdka jest chyba nie na miejscu nie uwazasz ? Skad wiesz ze czuje sie jak gwiazdka e-maila Ci napisal ?

Zastanawiam się, czemu akurat na mnie najechałeś...

Dla mnie jest on gwiazdką, ponieważ chce bardzo dużo zarabiać, gdy przeszedł do Juve pomyślał sobie, że jest świetnym piłkarzem, w Ajaxie grał zdecydowanie lepiej, a w "Starej Damie" moim zdaniem się zmarnował, obecnie jest bez formy. Strzela bramki w swoim obecnym klubie, ale zdaje mi się, że Holandii był jeszcze lepszy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-08-2006 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #372
 
Kuba_^^ napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Takie pisanie ze czuje sie jak gwiazdka jest chyba nie na miejscu nie uwazasz ? Skad wiesz ze czuje sie jak gwiazdka e-maila Ci napisal ?

Zastanawiam się, czemu akurat na mnie najechałeś...

Dla mnie jest on gwiazdką, ponieważ chce bardzo dużo zarabiać, gdy przeszedł do Juve pomyślał sobie, że jest świetnym piłkarzem, w Ajaxie grał zdecydowanie lepiej, a w "Starej Damie" moim zdaniem się zmarnował, obecnie jest bez formy. Strzela bramki w swoim obecnym klubie, ale zdaje mi się, że Holandii był jeszcze lepszy.

Po pierwsze na Ciebie nie najechalem tylko brzydko zwrocilem Ci uwage a to roznica Big Grin ...

Kazdy pilkarz chce duzo zarabiac grajac w lepszym klubie a Zlatan przechodzac z Ajaxu do Juve zmienil gorszy klub na lepszy, a to ze chce zarabiac duzo nie oznacza ze jest gwiazdka zreszta nie interesuje sie Juve wiec nie wiem czy chcial duzo czy malo w kazdym badz razie nie wiem skad masz takie szczegolowe info.

Dzis kamien spadl mi z serca, Senna zostaje w Villareal, myslalem ze Ferguson powaznie mysli o sprowadzeniu tego SREDNIAKA do Man United. Szkoda ze transfer z Vieria nie wypalil.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2006 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #373
 
Cytat:Dzis kamien spadl mi z serca, Senna zostaje w Villareal, myslalem ze Ferguson powaznie mysli o sprowadzeniu tego SREDNIAKA do Man United. Szkoda ze transfer z Vieria nie wypalil.
Każdy klub mówi, że zawodnik nie jest na sprzedaż, to taktyka na podbicie ceny. Carrick nie był na sprzedaż, Szewa również - przykładów można mnożyć.
Senna średniakiem? :roll: Mi się wydawało, że gracz, który rywalizował z Xavim, Fabregasem, Iniestą, Xabim i Albeldą i wywalczył miejsce w pierwszym składzie nie jest średniakiem.
Nie mogę zrozumieć tego, że ktoś chciał Vieirę w naszym składzie. To byłaby kpina - gość, który z naszym kapitanem najchętniej skoczyliby sobie do gardeł, ma grać z nim w jednej drużynie? Żarty z honoru United, a czy można przedłożyć coś ponad honor?
01-08-2006 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #374
 
Mam zła wiadomosc-Mascherano powiedzial ze nie chce odchodzic,bo bardzo dobrze mu jest w Corinthians i raczej nie odjdzie, moze to plotka.Mascherano bardzo by sie nam przydał,wiec szkoda, ze jest mozliwe ze do nas nie przejdzie.
02-08-2006 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #375
 
Senna może nie odstaje umiejętnościami od innych zawodników, którymi się interesujemy, ale wiek zupełnie go wyklucza, bo trzydziestka na karku zwiastuje koniec kariery w niedalekiej przyszłości. Młodsi pograją dłużej, dlatego taka inwestycja jest bardziej kosztowna, ale zarazem opłacalna. Temat Vieira'y był już wałkowany i argumenty się chyba wyczerpały - w tej sprawie wg mnie nie ma się co zastanawiać, bo stosunki klubowe stawiają sprawę jasno - trzeba zachować honor i "klasę". Wątpie, że jego hipotetyczny transfer do nas mógłby jakoś złagodzić kontakty z Kanonierami - obawiałbym się raczej przeciwnego obrotu sprawy.

PS. Starajmy się tutaj wypisywać raczej własne opinie, poparte jakimiś tezami. Zwykły artykuł z gazety potrafi wkleić każdy, dlatego unikajmy takich "chwytów". Lepiej przewertować szybko jego treść i najważniejsze informacje przekazać innym forumowiczom. I temat Carrick'a przenosimy do odpowiedniego wątku w dziale Skład - przypominam, że jest już naszym zawodnikiem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
02-08-2006 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości