Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Przed chwila zakonczyl sie mecz w ktorym Legia przegrala z Szachtarem Donieck 0-1.Legionisci stracili bramke po rzucie karnym,ale jak wszyscy wiemy faul mial miejsce przed polem karnym i powienien byc rzut wolny.Ogolnie byl to slaby mecz,zmierzyly sie z soba dwie przecietne druzyny.Najlepiej w ekipe z Warszawy zaprezentowal sie moim zdaniem obronca Dickson Choto,a najslabiej jego partner Hugo Acantara.Legia musi poprawic swoja gre zeby myslec o korzystnym wyniku na Łazienkowskiej.
09-08-2006 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Шахтер Донецк ! Jako, że za Legią nie przepadam, to trzymałem stronę Szachtara. Myślę, że wygrali zasłużenie, panowali nad meczem, Legia tak niski wynik zawdzięcza tylko i wyłącznie Fabianowi. tradycyjnie "Nędza" zmarnował to, co tylko było możliwe, podobał mi się jedynie Fabian, Choto i Szałachowski.

Zakończyło się kilka dzisiejszych spotkań, oto wyniki:
CSKA Moskwa - Rużomberok 3-0
Dynamo Kijów - Fenerbahce 3-1
Lille - Rabotnicki 3-0

Resztę dopiszę po zakończeniu Wink
Jeszcze wyniki 2 wczorajszych meczów:
Austria Wiedeń - Benfica 1-1
Dynamo Zagrzeb - Arsenal 0-3

W tym pierwszym meczu zagrał Radomski i Mila. Radomski ok, Mila - tradycyjnie - słabiutko. Wynik stawia Benfikę w bardzo komfortowej sytuacji. Arsenal praktycznie zapewnił sobie awans, pokonując Zagrzeb na wyjeździe.
09-08-2006 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #78
 
Ach Ci sędziowie. Za takie bledy powinni ich wieszac :twisted: Legia w drugiej polowie zagrala nawet ladnie. Mysle ze w Warszawie powinien pas wynik pomyslny dla Legionistow. Sachtar zaduzo nie pokazal. A wypowiadali sie ze kasa da im awans. Oby bylo inniaczej.

amor patriae nostra lex
09-08-2006 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Kasa może nie da im awansu, ale zawodnicy ściągnięci za tą kasę tak. Pierwsza połowa była nudna, z przewagą Szachtara, ale karny im się nie należał. A może mając na myśli to, że kasa da im awans, przekupili sędziego? To tylko moje domysły, ale wszystko jest możliwe. Owszem, Szachtar to drużyna lepsza, jednak w tym meczu nie zasługiwali na zwycięstwo. Mecz bardzije na remis, choć z przewagą drużyny ukraińskiej. Drugiej połowy nie widziałem, ale podobno była dużo lepsza w wykonaniu Legii, więc mecz wyrównany. Teraz, niestety trzeba wygrać przynajmniej dwoma bramkami (albo 1-0 i dogrywka), a jak nie to po raz kolejny będziemy bez polskiego zespołu w LM.
09-08-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Niestety Legioniści polegli w spotkaniu z mistrzem Ukrainy z Szachtarem Donieck. Szkoda, że nasza Polska drużyna przegrała w sposób niesprawiedliwy, ponieważ sędzia uznał karnego który nie powinien być uznany. Nie mogła nam się podobać zbytnio gra Legionistów, mieli mało akcji i czasami bezsensownie tracili piłke. W meczu trzeba pochwalić golkipera Łukasza Fabiańskiego który świetnie spisywał się w bramce Legionistów. Szachtar miał przewage nad Legionistami było widać, że mają o wiele lepszą kadre. Teraz trzeba czekać na kolejne spotkanie, i mieć nadzieję, że Legioniści zagrają lepiej i zdołają zakwalifikować się do fazy grupowej LM. :wink:
10-08-2006 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Farmer16 napisał(a):Szkoda, że nasza Polska drużyna przegrała w sposób niesprawiedliwy, ponieważ sędzia uznał karnego który nie powinien być uznany.

Co do karnego to masz racje, bo sedzia popelnil ogromny blad dyktujac rzut karny,ale mysle ze Legii nie nalezal sie remis bo nic nie zagrala, w sumie Szachtar tez ale gdyby nie Fabianski to napewno Ukraincy strzelili by bramke.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2006 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Mecz stał na niskim poziomie, obie drużyny nie pokazały wszystkich swoich umiejętności, Szachtar grał brzydko, a Legia zbyt bojaźliwie, gola straciliśmy z niesprawiedliwego rzutu karnego bo powinien byc rzut wolny, a skzoda bo moz eby sie skończyło 0:0... a tak LEgia musi wygrać różnicą dwóch bramek... W Drugiej poowie Legioniści zagrali znacznie lepiej, ale brakowało dobrych okajzi podbramkowych, dobrze szarpał Szałachowski, starał sie Roger, w defensywie świetnie zagrał Choto i na bramce Fabiański, ale bardzo słabo zagrał wczoraj Hugo, a przede wszystkim Włodarczyk. Miejmy nadzieje ze we Warszawie będzie lepiej!

Mistrz mistrz LEGIA mistrz

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-08-2006 12:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Kuba_^^ napisał(a):Może być tak, że w grupie trafią na siebie dobre zespoły i nie będzie ważne, że wyjdziemy pierwsi z grupy, bo trafimy na silną drużynę, która zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Możliwe, że trafimy też na taki zespół jak np. FC Porto, który okaże się "lepszy" od nas w dwumeczu :roll: Mam nadzieję, że wyjdziemy z grupy i później będziemy grali dobrze, aż dojdziemy do finału Big Grin

Ja tam na final nie licze chcialbym zeby MU zaprezentowali sie dobrze i zeby grali na swoim dobrym poziomie,a zobaczymy na ile to wystarczy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-08-2006 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Jutro 24.08. godz. 18:00 w Monaco obedzie sie losowanie fazy grupowej Ch.League.
Na oficjalnej stronie nie podano jeszcze sklad koszyków na ktore beda podzielone druzyny, ale tak na szybkiego sprawdzilem jak to powinno wygladac... Biorac pod uwage przelicznik punktowy Uefa koszyki powinny wygladac tak:

1 koszyk: Milan, Barca, Real, Inter, L'pool, Arsenal, MAN UNITED, Valencia.

2 koszyk: Lyon, Porto, PSV, Bayern, Chelsea, Roma, Celtic, Lille.

3 koszyk: Sporting Lizbona, Benfica, Bordeaux, Steaua, Werder, Olympiakos, Cska Moskwa, AEK Ateny.

4 koszyk: Anderlecht, D.Kijów, Levski, Shakhtar, Galata, Hamburg, Spartak, FC Kopenhaga.

Najwieksza sensacje w eliminacjach sprawila FC Kopenhaga eliminujac Ajax :!: Pomimo porazki 1:2 u siebie potrafili pokonac Holendrow na Areana 2:0! Historyczny pierwszy awans uzyskali Bulgarzy a mianowicie Levski Sofia ktorzy wyeliminowali Chievo, ale nie jest to duze zaskoczenie, bo Bulgarskie i Rumunskie druzyny juz drugi sezon są rewelacja w rozgrywkach Uefy! Ci co sie łudzili że Legia wyeliminuje Shakhtar srogo sie przeliczyli, aja napisze tak: "nie dla Polakich biedaków-kopaczy Champions League"!

Niektorzy z Nas juz od dawna czekaja na losowanie, az poznamy miasto rywala do którego wybierzemy sie na wyjazdowy mecz MUFC Smile
23-08-2006 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
No jestem ciekaw w jakiej grupie się znajdziemy. Jest kilka mocnych drużyn w innych koszykach, więc może być na prawdę ciekawie. Jestem również ciekaw jak zaprezentują się takie drużyny jak Steaua, Levski Sofia i FC Kopenhaga. Wie ktoś, czy jest jakieś losowanie w telewizji :?:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-08-2006 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Wielka szkoda Legii (przynajmniej mi)..to od czasów świetności Wisły była największa szansa na awans.Zaciekawiła mnie ankieta na onecie (Czego brakowałe Legii do awansu).I wybrałem 'formy'.Gdyby Legia zamast z formą 'trafić' na sparingi trafiła na te dwa mecz wygrana była by nasza.Umiejętności są porównywalne , o szczęściu może być mowa (kontrowersyjna sytuacjia w pierwszym meczu) ,ale to nie miało takiego znaczenia (moim zdaniem i tak być coś strzelili u siebie ,gdyby nie ten karny).Wydaje mi się ,że przy golach mógł lepiej zachować się Fabiański..no ale to tylko moje zdanie.Mecz oglądałem tylko do 1:3 ,bo na reszte szkoda było mi nerwów Tongue
24-08-2006 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Najtrudniejsza grupa:
MU
Bayern
Bordeaux
Galatasaray

Najłatwiejsza:
Manchester United
PSV
AEK Ateny
Anderlecht

Grupa którą bym chciał najbardziej:
Manchester United
AS Roma
Steaua Bukareszt
Dynamo Kijów

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-08-2006 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #88
 
Manchesterowiec nie zgadzam sie z Toba. Lyon jest lepszy od Bayeru, a a Werder jest lepszy niz Bordeaux, z ostatniego koszyka to trudno wskazac najslabsza. Uwazam ze Kopenhaga moze byc czarnym koniem tak jak rok temu Petrzalka.

amor patriae nostra lex
24-08-2006 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Cytat: Lyon jest lepszy od Bayeru, a a Werder jest lepszy niz Bordeaux,

Jeżeli Łukasz dał z drugiego koszyka Bayern, to Werder z trzeciego już by nie mógł być. Zreszta Bayern, to Bayern walka z Niemcami byłaby trudniejsza. A dodatkowym smaczkiem byłby Owen H. :wink:

Moja grupa:
Man Utd
Bayern
Olympiakos
Kopenhaga

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
24-08-2006 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Cytat:Ostatecznie wszystkie grupy beda wygladać tak:
Grupa A: FC Barcelona, Chelsea, Werder Brema, Levski Sofia
Grupa B: Inter Milán, Bayern Munich, Sporting, Spartak Moskwa
Grupa C: Liverpool, PSV Eindhoven, Girondins, Galatasaray
Grupa D: Valencia, Roma, Olympiacos, Shachtar Donieck
Grupa E: Madrid, Olympique Lyon, Steaua Bucarest, Dinamo Kijów
Grupa F: Manchester, Celtic, Benfica, Copenhaga
Grupa G: Arsenal, Porto, CSKA Moskwa, Hamburger SV
Grupa H: Milan, Lille, AEK Ateny, Anderlecht

Najlepszy bramkarz : Lehman
Najlepszy obrońca Puyol
Najlepszy Pomocnik Deco
Najlepszy napastnik Eto'o
Najlepszy piłkarz Ronaldinho
Czaad
24-08-2006 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości