Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarze, którzy odchodzą
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
Kolejny perspektywiczny "loan" z kluby! Phil Bardsley przechodzi do Rangers'ów i są bardzo duże szanse ze bedize grał w "11tce" Le Guen'a Smile To najlepsze rozwiazanie dla Phil'a, bo tylko w takim sposob moze zyskac doświadczenie i potwierdzić swoją przydatność w MUFC w przyszłości...

ENGLAND!!!
16-08-2006 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
EricRyan napisał(a):Kolejny perspektywiczny "loan" z kluby! Phil Bardsley przechodzi do Rangers'ów i są bardzo duże szanse ze bedize grał w "11tce" Le Guen'a Smile To najlepsze rozwiazanie dla Phil'a, bo tylko w takim sposob moze zyskac doświadczenie i potwierdzić swoją przydatność w MUFC w przyszłości...

ENGLAND!!!

Phil Bardsley w drużynie z Ibrox będzie do końca bierzącego roku Smile obok naszego następny Gary'ego Neville'a do Rangers wypożyczony jest również Lee Martin który już zaliczył debiut w drużynie z Glasgow. Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-08-2006 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
To dobre posuniecie. kolejny młody i zdolny chłopak nabierze doświadczenia. Za rok może już występować coraz częściej w United. Zreszta ma już duże przetarcie w pierwszej drużynie, chociażby tamten sezon kiedy grał dużo. Zaliczył też udane wystepy w LM. To może tylko wyjść na plus dla niego. Mam nadzieje, że wszystkie młode Diabełki spiszą się dobrze na wypożyczeniach. Najbardziej licze na Pique :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-08-2006 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Liam Miller na zasadzie wolnego transferu opuścił nasz klub i przeniósł sie do ekipy prowadzonej przez ROY'a KEANE'a jest to piąte wzmocnienie Sunderlandu. KEANO oprócz Miller'a sprowadził innego ex-Diabła Yorke'a Wink

Powodzenia zycze całej trójce Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-09-2006 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Coraz więcej mówi się o odejściu Heinze, Gabym zainteresowane jest kilka klubów, m.in. Juve, słyszałem też coś o Milanie i Barcelonie. Co sądzicie o tej, mam nadzieję, plotce ? Smile
16-01-2007 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Sam Gaby powiedział, że jego przyszłość zależy od samej osoby Alex'a i klubu. Chyba się przyporządkuje. Choć ja bym go chętnie widział nadal u nas. Twardy jest, nogi nie boi się włożyć, co prawda czasem łapie kontuzje, ale z jego gry wynika mimo wszystko dużo pozytywów. No i zawsze fajnie mieć duży wybór na boku obrony, a przecież Gaby'emu dobrze u nas. Nie ma na co narzekać Wink

Zamiast główkowania nad Argentyńczkiem Fergie powinien zajać się szukaniem klubu dla Sylwka. Bo jeśli nadal ma go zamiar wystawiać na tym felernym środku obrony to będzie nam niesamowicie ciężko. Jak na skrzydle, to co innego Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
17-01-2007 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Szczerze mówiąc szkoda byłoby jakby Gaby odszedł. Bardzo polubiłem tego zawodnika, choć miewał lepsze i gorsze dni. Mam nadzieję, że pozostanie w klubie, bo według mnie jest najlepszym lewym obrońcą jakim do tej pory dysponujemy.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-01-2007 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Ja doceniam bardzo Heinze'go za jego walkę i ambicję na boisku i również nie chciałbym, aby odszedł. Co prawda miejsca pewnego w składzie nie ma, ale gdy tylko Evra ma jakiś uraz to Argentyńczyk odrazu gra. Zresztą kogo my mamy później na tej lewej flance oprócz Gaby'ego i Evry ? Silvestre, który gra czasem dobrze, a czasem fatalnie. Więc moim zdaniem Gabriel zostać musi w United.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-01-2007 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Dzisiaj czytałem jeszcze o Tottenhamie, który interesuje się ponoć również Brownem. Może to plotki, może nie, nie wiadomo. Heinze jest bardzo dobrym zawodnikiem, ten sezon na razie średni, bo Evra w fenomenalnej formie a Gaby po przewlekłej kontuzji. Mam jednak nadzieję, że Ferguson wie, co robi i nie sprzeda Argentyńczyka. Choć z drugiej strony chcą kupić niby Bale'a, a to kolejny lewy obrońca i dlatego non stop te informacje o odejściu Heinze.
17-01-2007 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Pejter napisał(a):Dzisiaj czytałem jeszcze o Tottenhamie, który interesuje się ponoć również Brownem.

Też gdzieś na taki temat natrafiłem, ale sądze, że to kolejne plotki, w końcu dziennikarzom za coś płacić muszą. 8)

Kurcze, szkoda mi Rossiego, który przechodzi do Parmy. Co prawda to tylko wypożyczenie, ale widziałem w nim już niedługą przyszłość w szeregach United. Mam nadzieję, że to wypożyczenie ni zamieni się w kupno i Włoch do nas jeszcze wróci.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-01-2007 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #56
 
Moim zdaniem Rossi nie powinien zostac wypozyczony do Wloch - powienien zostac na wyspach. Nawet w Championship jesli by to bylo potrzebne, ale szadze ze slabsze klub Premier League chcialby go miec. Powinien sie przyzwyczaic do wyspiarskiego stylu gry. Nabrac doswiadczenia. Moim zdaniem blad ze strony SAFA..

amor patriae nostra lex
18-01-2007 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
W sumie racja, bo angielski i włoski futbol dość znacząco się różnią i jak pogra troche we Włoszech, to po powrocie być może będzie musiał się znowu aklimatyzować. Grając w jakimś angielskim klubie z dołu tabeli miałby dużą szansę na gre w podstawowym składzie oraz ogrywałby się bardziej w angielki futbol. Ale czas pokaże. Czekamy na powrót.

Gaby Heinze zaprzeczył doniesieniom jakoby miał opuścić nasz klub. I niech tak trzyma bo jest nam potrzebny.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
19-01-2007 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
marcelo napisał(a):niech tak trzyma bo jest nam potrzebny.
No nie wiem... Ostatnio miał gorsze dni... jednak mam nadzieje że się poprawi. :roll:

Pejter -> Mógłbyś się trochę bardziej rozpisać.

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Zashi napisał(a):Moim zdaniem Rossi nie powinien zostac wypozyczony do Wloch - powienien zostac na wyspach. Nawet w Championship jesli by to bylo potrzebne, ale szadze ze slabsze klub Premier League chcialby go miec. Powinien sie przyzwyczaic do wyspiarskiego stylu gry. Nabrac doswiadczenia. Moim zdaniem blad ze strony SAFA..

Błąd to Ty powienieś mieć na imię, nie zauważyłeś, że Rossi jest Włochem ? Że jego pierwszym klubem była własnie AC Parma, że Rossi jest graczem rep. Włoch do lat 21 ? Że liga włoska jest stworzonqa dla niego praktycznie pod każdym względem ? Nie zauwazyłes ze na Wyspach na wypożyczeniu w NU grał bardzo słabo ? Nie sądzisz, że The Championship ma na nocke przy Serie A ? I pytanie ... widziałes debiut Rossiego w meczu z AC Torino ? Ja widziałem cały mecz i powiem Ci, że jestes w WIEKSZYM błedzie niż myslisz...

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Wyglada na to,ze Rossi za bardzo sobie nie pogra w tej Parmie.Wloska Federacja Pilkarska zawiesila wszystkie rozgrywki(nawet miedzynarodowe) we Wloszech.Powodem tej decyzji byly zamieszki po meczu Palermo-Catania i smierc jednego policjanta.Rozgrywki sa zawieszone do odwolania.Szkoda, bo w ten sposob Rossi raczej sobie za duzo nie pogra, a po to byl wypozyczony, zeby regularnie grac w pierwszyn skladzie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-02-2007 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości