Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hooligans
Rebeh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jak ma się pseudopiłkarzy to ma się także pseudokibiców :roll:
26-08-2006 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Arka - LEGIA 1:1

:arrow: Źle działo się już przed meczem. Najpierw kierowca autokaru, który przywiózł kibiców Legii ze stacji Gdynia Redłowo, zapomniał zaciągnąć hamulca. Gdy opuścił miejsce za kierownicą, by naprawić drzwi, autobus zaczął sam jechać, uszkadzając cztery inne auta. Na stadionie uszkodzenia były większe. Kibice obu drużyn postanowili urządzić sobie polowanie na flagi rywali. Przy ogrodzeniach doszło do regularnej młócki między chuliganami. Jedni i drudzy wyłamali drzwi w ogrodzeniach i ruszyli na siebie. Siły prewencji wkroczyły do akcji. Po chwili na boisko wjechała policyjna polewaczka.

Niestety, na mecz nie wpuszczono części grupy niepełnosprawnych z Warszawy. Organizatorzy tłumaczyli swą decyzję... względami bezpieczeństwa

(L)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
09-09-2006 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
To co sie dzieje ze to szok. Obydwa kluby powinny byc ukarane, np. meczami bez kibicow.

ODrazu przypomnial mi sie mecz Wisla Krakow - Arka. ...i pomyslec ze wtedy sedzia nie przerwal meczu a klub nie zostal ukarany.

Ale w Anglii tez tak bylo - kiedys...Oby u nas za kilka lat bylo tak jak w Anglii na stadionach - praktycznie spokoj totalny...

amor patriae nostra lex
09-09-2006 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zashi napisał(a):Ale w Anglii tez tak bylo - kiedys...Oby u nas za kilka lat bylo tak jak w Anglii na stadionach - praktycznie spokoj totalny...

Jezeli ktokolwiek sie tym zajmie i bedzie mial checi aby wdrozyc odpowiednie przepisy

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
09-09-2006 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
Red napisał(a):
Zashi napisał(a):Ale w Anglii tez tak bylo - kiedys...Oby u nas za kilka lat bylo tak jak w Anglii na stadionach - praktycznie spokoj totalny...

Jezeli ktokolwiek sie tym zajmie i bedzie mial checi aby wdrozyc odpowiednie przepisy

Dokladnie. Powinni sie pojawic ludzie, ktorych nie obchodza lapowki.

Napewno kary powinny byc wyzsze: na przyklad na Wisly za to ze kibice weszli na murawe, ja proponuje takie cos:
- 5 meczow bez kibicow
- kara 100tys zlotych

Powie ktos ze to duzo? A powiedzcie mi jaka kare dostal by klub w Anglii czy we Włoszech...
Takie kary powinny byc dla kazdego klubu: Wisly, Lecha, Legii czy Widzewa. Bez roznicy. Ale to narazie marzenia, na szczescie niektore sie spelniaja, wiec niech i to sie spelni.

A moze musimy poczekac jak minie era antyfanow, tylko kiedy to minie...

amor patriae nostra lex
09-09-2006 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
i wprowadzenie wiekszych kar dla jednostki, wysokie grzywny, a jak nie ma czym zaplacic to 2 lata wiezienia i dozywotni zakaz wstepu na stadion, co jest raczej rzecza oczywistą

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
09-09-2006 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Zashi napisał(a):Napewno kary powinny byc wyzsze: na przyklad na Wisly za to ze kibice weszli na murawe, ja proponuje takie cos:
- 5 meczow bez kibicow
- kara 100tys zlotych

CZłowieku o czym Ty mówisz ? Chces zpolskie kluby doprowadzić do totalnego bankructwa, nie dysponujemy w kraju takimi pieniędzmy zeby płacić takie kary, po prostu cey biletów powinny byc takie jak na Legii, zabezpieczenia, płoty, lepsza ochrona, a zresztą chuliganka nadaje smaczek lidze i taka jest prawda.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-09-2006 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Co prawda to prawda, walka derbowa jest tego przykładem. Jest rywalizacja, jest i na co popatrzeć. Choć uważam, że wszelkie burdy powinny być rozgrywane w lasach, to może i lepiej że Polska liga ma fanatycznych kibiców.
10-09-2006 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #24
 
Manchesterowiec napisał(a):zresztą chuliganka nadaje smaczek lidze i taka jest prawda.

Wez przestan - chcesz powiedziec ze w lidze ktorej sie nie bija na stadionach jest nuda? Pewnie tak nie myslisz, ale tak wychodzi.

Manchesterowiec napisał(a):Chces zpolskie kluby doprowadzić do totalnego bankructwa
Jesli kibice danych klubow nie umieja nad soba zapanowac to powinno tak byc. Zadnej taryfy ulgowej UEFA powinna wprowadzic takie same kary we wszyskich krajach Europy. Wtedy by sie moze nauczyli kibice ze to przez nich klub jest na bruku lub spada z ligi przez kary punktowe.

amor patriae nostra lex
10-09-2006 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Zashi napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):zresztą chuliganka nadaje smaczek lidze i taka jest prawda.

Wez przestan - chcesz powiedziec ze w lidze ktorej sie nie bija na stadionach jest nuda? Pewnie tak nie myslisz, ale tak wychodzi.

Nasza liga jest słaba, a przez to ze ma fanatycznych kibiców ( patrz. Legia, Arka, Zagłębie itp ) nadaje smaczek lidze i atmosfere, bo football jest cienki jak i poziom.

Najlepsze są rzecz jasna ustawki Wink

Zresztą dostać od czasu po mordzie albo komus zaje*** za klub trzeba - coś o tym wiem :roll:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-09-2006 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
nazywanie huliganstwa smaczkiem to dla mnie idiotyzm

szczegolnie smaczek jest wtedy jak rozpier****ją pól miasta nie? to jest najbardziej krecace

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
10-09-2006 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #27
 
Red napisał(a):nazywanie huliganstwa smaczkiem to dla mnie idiotyzm

szczegolnie smaczek jest wtedy jak rozpier****ją pól miasta nie? to jest najbardziej krecace

Dokladnie. Nazywajmy to po imieniu: DEBILSTWO Niszczenie miasta w ktorym gra inny klub to takie debilstwo mozna zrozumiec, ale niszczenie swojego miasta? (patrz: kibice Legii) Jak narazie kibice Wojskowych pokazali najwiekszy idiotyzm wsrod kibicow.

Jestem dumny z fanow Lecha - ktorzy w ostatnich latach nie dokonali zadnego wiekszego zamieszania. Oczywiscie niestety sa jacys fanatyczni antyfani, ale jest ich bardzo malo.

PYRLANDIA

amor patriae nostra lex
10-09-2006 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Zashi napisał(a):Jestem dumny z fanow Lecha - ktorzy w ostatnich latach nie dokonali zadnego wiekszego zamieszania. Oczywiscie niestety sa jacys fanatyczni antyfani, ale jest ich bardzo malo.
PYRLANDIA
JEszcze nie było meczu z Legią...nie mów hop....mam nadzieję ,że się nie łudzisz ,że Lech to się w lasach nie leje ??
10-09-2006 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #29
 
Ramone napisał(a):
Zashi napisał(a):Jestem dumny z fanow Lecha - ktorzy w ostatnich latach nie dokonali zadnego wiekszego zamieszania. Oczywiscie niestety sa jacys fanatyczni antyfani, ale jest ich bardzo malo.
PYRLANDIA
JEszcze nie było meczu z Legią...nie mów hop....mam nadzieję ,że się nie łudzisz ,że Lech to się w lasach nie leje ??

Mnie nie obchodza bojki w lasach czy tak gdzies. W Anglii pewnie tez sa nieraz. Ale na stadionie powinno byc spokojnie - tak przychodza ludzie starszi, rodziny z malymi dziecmi i niepelnosprawni. A w lasach ich nie ma. A wiec na stadionie przy ul. Bułgarskiej jest w miare spokojnie w porownaniu do niektorych stadionow.

amor patriae nostra lex
10-09-2006 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Z tego co wiem w Anglii na stadionach do bójek nie dochodzi, jak już to biją się przed meczem w jakimś mniej zaludnionym miejscu lub też tłuką się po barach Big Grin Takie coś to można obejrzeć w filmach Football Factory, czy też Green Street Hooligans...
10-09-2006 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości