Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
a podejrzewam, ze te wybory by raczej nie polegaly na wybieraniu najlepszego kandydata tylko chodziłoby o sympatie i antypatie do danej osoby ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-08-2006 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #137
 
No to niech nie beda to ludzie z calego 4um, tylko okreslona grupa ludzi, ktorzy wiedza jak wyglada praca moda i beda sie kierowac dobrem forum a nie czy kogos lubia czy nie.

Bez czy z wyborami, ale moderatorow potrzebujemy. Conajmniej 2.

amor patriae nostra lex
28-08-2006 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #138
 
Wracam do sprawy. Ciampel, besty nie wiem ile macie i czy chodzicie do szkoly jakiejs ale jesli tak to przydaloby sie z 2 moderatorow. Niech maTT, czy wy MODowie ich wybierzcie. Naprawde sa potrzebni. A jak pracujecie to teraz tez sie urlopy koncza ludziom co na wakacjach byli.

amor patriae nostra lex
04-09-2006 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Zashi napisał(a):Wracam do sprawy. Ciampel, besty nie wiem ile macie i czy chodzicie do szkoly jakiejs ale jesli tak to przydaloby sie z 2 moderatorow. Niech maTT, czy wy MODowie ich wybierzcie. Naprawde sa potrzebni. A jak pracujecie to teraz tez sie urlopy koncza ludziom co na wakacjach byli.

Ale Ty kręcisz, odrazu widać że Ci zalezy na tym zeby być modem jak nie wiem, sorry ale ja bym Tobie chyba moda nie powierzył. Moderator by sie jeszcze jakiś przydał na tym forum ale nie jest to AŻ tak potrzene ze względu ze jest w miare porządek a użytkowników (piszących) jak na lekarstwo.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
04-09-2006 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #140
 
Zashi napisał(a):Wracam do sprawy. Ciampel, besty nie wiem ile macie i czy chodzicie do szkoly jakiejs ale jesli tak to przydaloby sie z 2 moderatorow. Niech maTT, czy wy MODowie ich wybierzcie. Naprawde sa potrzebni. A jak pracujecie to teraz tez sie urlopy koncza ludziom co na wakacjach byli.

Popieram ! Potrzebny jeszcze jeden mod. Ale na pewno nie Ty sorry Zashi nie nadajesz sie, bolesne ale szczere.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-09-2006 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #141
 
Dobra, to nie musze byc ja, ale dajcie komus funkcje moda, bo ktos jest potrzebny. Owszem, przyznam sie - chcialbym byc modem, ale nie musze to byc. Jesli uwazacie, ze nie to spoko. Kazdy moze wyrazic swoje zdanie. maTT, Ciampe, besty - zwerbujcie kogos.

amor patriae nostra lex
05-09-2006 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
No panowie ja ostatnio miałem mało czasu ze względu na nowy plan lekcji i wszystko związane ze szkołą, ale już wracam małymi kroczkami do codzienności, tej forumowej też. Sprawa wygląda jasno - MOD nowy ma być, nie wiem jeszcze kiedy, jednak na pewno będzie. I zupełnie nie rozumiem czemu tak nalegasz Zashi, bo staram się utrzymywać porządek tak, jak zawsze i wydaje mi się, że śmietnika mimo wszystko jeszcze nie ma. A jeżeli coś przeoczę, to najlepiej dać znać na PW. I pamiętajcie - nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Rzeczywiście można się czasem upomnieć o stołek, no ale bez przesady, bo pisanie w co drugim poście w tym dziale "potrzebny jest MOD" czy inne takie fiku miku jest trochę dla nas uciążliwe.

PS. Nikt nic nie mówi, że się nie nadajesz, ale po prostu trochę przeginasz z tym zwracaniem uwagi. Poza tym jakoś Twoich postów na pewno jest do dopracowania, także MODem może być każdy, bez względu na wiek itp. Staraj się, a może zostaniesz nagrodzony.

capo di tutti capi

MUSC PL
07-09-2006 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Oto i cała sprawa została rozwiązana. Bycie modem to nie tylko "Szpan" ale i obowiązki. Wydaje mi się, iż nie chodzi o to, by zwracac uwagę innym, ale samemu przyczyniac się by nie zrobiło się tu poprostu tzw. "Bydło". Tak samo sprawa się tyczy ilości postów, nie chodzi o to by MOD miał ich po kilka tysięcy, ale by miał nawet z 3 ale sensowne i na temat. To chyba tyle z mojej strony.
07-09-2006 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #144
 
Ciampel napisał(a):PS. Nikt nic nie mówi, że się nie nadajesz, ale po prostu trochę przeginasz z tym zwracaniem uwagi. Poza tym jakoś Twoich postów na pewno jest do dopracowania, także MODem może być każdy, bez względu na wiek itp. Staraj się, a może zostaniesz nagrodzony.

Moze i troche zaduzo o tym pisze, ale to gla dobra forum. To nie musze byc. To moze byc Manchesterowiec, Kuba czy Pejter - obojetnie. Co jakis czas przybywa jakis nowy uzytkownik. Niestety nie jest ich duzo, ale licza bardzo powoli rosnie. Wieksza ilosc modow nie zaszkodzi. Powiem, zebyscie mnie nawet nie brali pod uwage. 1 moderator wiecej nie zaszkodzi.

Stojkovic napisał(a):Tak samo sprawa się tyczy ilości postów, nie chodzi o to by MOD miał ich po kilka tysięcy, ale by miał nawet z 3 ale sensowne i na temat. To chyba tyle z mojej strony.

Mam nadzieje, ze to nie jest aluzja w stosunku do mnie ze mam najwiecej postow, a druga osoba z najwieksza liczba ma ich o okolo 100 mniej. Po prostu lubie pisac. I wydaje mi sie ze moje posty wnosza cos do dyskusji.

amor patriae nostra lex
08-09-2006 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #145
 
Cytat:Moze i troche zaduzo o tym pisze, ale to gla dobra forum. To nie musze byc. To moze byc Manchesterowiec, Kuba czy Pejter - obojetnie. Co jakis czas przybywa jakis nowy uzytkownik. Niestety nie jest ich duzo, ale licza bardzo powoli rosnie. Wieksza ilosc modow nie zaszkodzi. Powiem, zebyscie mnie nawet nie brali pod uwage. 1 moderator wiecej nie zaszkodzi.

Kurde jak Ty sie troszczysz o forum hehe, naprawde nikt sie chyba nikt tak nie troszczył o forum jak Ty :lol: 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
08-09-2006 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Zashi posłuchaj, nikt Cie nie skreśla od razu na początku i masz na starcie takie szanse, jak inni, ale wraz z wgłębianiem w danego kandydata one maleją, zresztą sam wiesz czemu. Czasem niepotrzebnie zwracasz innym uwagę i trochę zjeżdżasz z tematu, ale to da się poprawić. Powtarzam - nie robisz tego notorycznie, więc specjalnych zastreżen nie mam , choć niekiedy ... I jeżeli dbasz o forum, to dobrze, chwała Ci za to Wink Ale wierz mi, że są osoby, które przejmują się nim tak samo jak Ty albo jeszcze bardziej, zatem ich opiniana dany temat ma również niebagatelne znaczenie. Jeżeli lubisz pisać dużo, pisz, ale zdrowy umiar też trzeba znać. Też lubię pisać, ale największa frajdę sprawia mi pisanie długich i przemyślanych wypowiedzi, bo po prostu takie mam ambicje.

capo di tutti capi

MUSC PL
08-09-2006 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #147
 
To powinno byc wszedzie, na szczescie nas(czyli uzytkownikow, ktorzy sie znaja) raczej nie dotyczy. Sa to 2 najwazniejsze rzeczy! Nawet wazniejsze od tego, ze admin ma zawsze racje, jesli sie z nim nie zgadzasz, patrz pkt poprzedni.

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

amor patriae nostra lex
16-09-2006 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Hehe, ciekawe te lekcje. Mi chyba jednak nie pokazał niczego nowego, bo wydaje mi się, że jestem obyty, że tak powiem, z zasadami panującymi na forach.

Żeby nie spamować to wypowiem się od razu na temat ewentualnego nowego moderatora. Otóż wydaje mi się, że póki co na forum żadnych niepotrzebnych postów nie widziałem, a tym bardziej tematów. Jestem tutaj po powrocie od zapomnienia hasła na swoje konto ( :x ) pierwszy dzień, ale dość dużo tematów przewertowałem i forum wydaje mi się być bardzo zadbanym. Dlatego od siebie chyba napiszę, że póki co nowy moderator nie jest sprawą konieczną. Jak nam wszystkim dobrze wiadomo, Ciampel to fachowiec z najwyższej ligi i mimo, iż specjalnie wiele nie pisze, o porządek zadbać potrafi, za co go niezmiernie szanuję i podziwiam.
16-09-2006 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #149
 
Kiedy wkońcu skończycie z burdelem na forum, który cały czas na nim panuje?
Dział "Rozgrywki" i czy nikt tam nie widzi niepotrzebny temat "FOOTBALL CLUB UNITED OF MANCHESTER"? Nie wiem przez kogo zostal tam przesuniety ale ktos musi z tym zrobic porządek. Na forum jest posty które są odrazu do usunięcia, bo niestety na tej syfiastej wersji uzytkownicy nie mogą usunać własnych pomyłkowych postów...
19-09-2006 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Cytat:Na forum jest posty które są odrazu do usunięci

Polska języka trudna... Big Grin

Od moderowania sa moderatorzy, a na tym forum obowiązuje kultura i język jaki jest przez ciebie używany doprowadzi cię do rychłego zbanowania.
19-09-2006 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości