Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #181
 
Red napisał(a):hmm w sumie moge powiedziec, ze podoba mi sie to, ze stivi nie zachowuje sie jak 12-letni fan, ktory jedzie po wszystkich, potrafi krytykowac, ale z umiarem, choc wiadomo, ze to nas irytuje
Widac ze ugryzl sie w jezyk, po ostrych i prowokacyjnych wypowiedziach. Dobrze ze nie tylko fani United zagladaja na forum i oby takich osob bylo jak najwiecej. Masz racje ze takie wypowiedzi fanow innych klubow moga nas (delikatnie mowiac) irytować, jednak inny poglad na niektore tematy moze wprowadzic w nasze wypowiedzi wiecej obiektywizmu.
13-10-2006 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #182
 
Forum nie działało z mojej winy, nie przedłuzyłem okresu wynajmu i nie poinformowałem reszty ekipy - moje zaniedbanie i wina, chociaż byłem juz zirytowany ogólnym rozwojem i kreatywnością tego wszytskiego, zreszta jestem dosyć zdziwiony, że jeszcze nie znaleźli czasu, aby usunąc mi moderatora. Wydaje mi się, że krytyka reszty userów jest jak najbardziej na miejscu, ponieważ pomimo niewielkiej liczby redakcji mozna to prowadzić zdecydowanie lepiej. Sam lay to owszem nie jest chwila, ale żeby robić go od lutego to jest lekka przesada. Owszem, wcześniej broniłem teamu, ale teraz na to patrząc, nie do końca słusznie. Na pewno racje mają ci, którzy piszą, że matt nie ma czasu na ten serwis, ciągnie się to naprawdę ledwo, ledwo, mozna mu zawdzięczac, że ciągle jest - ale w zasadzie od dłuższego czasu jest juz tylko i wyłącznie dzięki domenie, no i jeszcze ja bym dorzucił pejtera, bo przez cały okres pracy, to on najbardziej się starał i tak naprawdę bez niego juz dawno by to wszytsko nie istniało. To tyle ode mnie.
13-10-2006 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #183
 
Nie dziwie Ci sie besty, że zrezygnowałeś, wszystko stoi w miejscu, żadnych zmian, wielkie zapowiedzi i nic. Tylko poprostu nikogo nie poinforwałes i tak to wszystko sie nagle stałe. Nie było to spoko z Twojej strony, ale ważne ze wszytsko wyjaśniłeś. Mnie tez to wszytsko irytuje. A mATT'a jak nie ma tak nie ma. Co jest ludzie ku*** ?

Under The Boardwalk - United Warriors
14-10-2006 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #184
 
Dobrze ze pojawila sie informacja o przyczynie nie dzialania forum - thx besty. Kazdemu moze sie zdazyc Smile

..a co do maTT`a...Jest administratorem i to na nim powinnaspoczywac najwieksza odpowiedzialnosc za serwis. Mimo iz moderatorzy - jest 2, a z tego co napisal Wojtek3 to besty zrezygnowal?? - moze maja dostep do wiekszosci, opcji lub wszystkich to byc moze sami nie moga podejmowac najwazniejszych dezycji, bez zgody admina, a admina jak nie bylo, tak nie ma...

1 moderator na takim forum? Bez przesady ludzie...

amor patriae nostra lex
14-10-2006 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Zashi napisał(a):..a co do maTT`a...Jest administratorem i to na nim powinnaspoczywac najwieksza odpowiedzialnosc za serwis. Mimo iz moderatorzy - jest 2, a z tego co napisal Wojtek3 to besty zrezygnowal?? - moze maja dostep do wiekszosci, opcji lub wszystkich to byc moze sami nie moga podejmowac najwazniejszych dezycji, bez zgody admina, a admina jak nie bylo, tak nie ma...

1 moderator na takim forum? Bez przesady ludzie...

A Ty znowu to samo... sie uparłes tych moderatorów Wink To niestety teraz najmniejszy problem, na forum jest porządek, ale jest mało użytkowników, słaby lay strony, forum itp

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
14-10-2006 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #186
 
To powoli wszystko zmierza ku lepszemu. Jak przed chwilą zauważyłem, jakiś dobry człowiek dodał kilku MOD'ów, co na pewno ułatwi mi pracę. I od razu na forum bardziej kolorowo jakoś się zrobiło. Jaką zmianę obstawiacie za następną? Ja już wiem 8)

I mobilizacja na maksa, trzeba werbować jak najwięcej "piszących" userów wszędzie gdzie się da, bo jakby porównać aktywność tutaj z tą na DP, to aż ciarki przechodzą ... A niedawno przecież i u nas tak było. Musimy to jakoś przetrwać!

capo di tutti capi

MUSC PL
24-10-2006 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #187
 
Ciampel napisał(a):To powoli wszystko zmierza ku lepszemu. Jak przed chwilą zauważyłem, jakiś dobry człowiek dodał kilku MOD'ów, co na pewno ułatwi mi pracę. I od razu na forum bardziej kolorowo jakoś się zrobiło. Jaką zmianę obstawiacie za następną? Ja już wiem 8)

I mobilizacja na maksa, trzeba werbować jak najwięcej "piszących" userów wszędzie gdzie się da, bo jakby porównać aktywność tutaj z tą na DP, to aż ciarki przechodzą ... A niedawno przecież i u nas tak było. Musimy to jakoś przetrwać!

Szczerze Ci powiem Ciampel, że i na wcześniejszym forum nie mieliśmy takiej ekipy jak na DP, tam to obecnie pisze sporo osób, ale klimat jaki tam panuje hmmmm jest dziwny, nie taki ' Manchesterowski ' tylko cos al'a prosto z forum o wszystkim. U nas żyje sie tylko United i typerami ( LOL Wink ). Na starym forum mieliśmy specyficzny klimacik, żadne forum United nie miało prawa sie do niego równać, i zawsze będziemy miło wspominać tamten czas. Czasem to aż sie łezka uroni Wink

Co do nowego no własnie tez to zauważyłem, że dodano kilku modów m.in mnie, Sekiego, Kubusia, Valverde. Na pewno teraz forum będzie częsciej przez nas odwiedzane i zacznie przybywać postów, co do tego czy bedzie wiecej userów hmmm. Gadałem ostatnio z becksem, Fozire i jakoś nie zabardzo im sie widzi powrót na nowe/stare śmieci, a szkoda bo to część naszej ekipy. Mówisz Howard niespodzianki ? Coś nowego ? Pożyjemy zobaczymy co tu sie jeszcze wymyśli ...

Under The Boardwalk - United Warriors
24-10-2006 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Cytat:Gadałem ostatnio z becksem, Fozire i jakoś nie zabardzo im sie widzi powrót na nowe/stare śmieci, a szkoda bo to część naszej ekipy.
Stary jestem tutaj! Tylko, że mam inny nick zioom! Wchodzę raczej regularnie na forum, pisze może trochę mniej niż na starym, ale jestem obecny i cały czas staram się swoją osobą coś wnosić. To co odeszło to przeszłość i stare forum już nie powróci. Gdy toczyła się dyskusja na temat reaktywacji albo powstania nowego forum, byłem jak najbardziej za, ale cóż podobno na tamtyn był syf :roll: Teraz już większość tematów wraca, użytkownicy raczej Ci sami, lecz atmosferki takiej już nigdy nie będzie. Szkoda, bo tamto forum było moim pierwszym w życiu, właśnie tam poznawałem smak pisania posród fanów United, tam poznałem tyle ludzi...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
24-10-2006 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #189
 
Ciampel napisał(a):To powoli wszystko zmierza ku lepszemu. Jak przed chwilą zauważyłem, jakiś dobry człowiek dodał kilku MOD'ów, co na pewno ułatwi mi pracę.
Heh, Ciampel po co ta asekuracja? Smile Chyba wszyscy wiedzą kto dodał nowych modów, ale nie nazwałbym go "dobrym człowiekiem". Wszyscy tez wiemy o tym, ze dawno teamu powinni byc dodani nowi/starzy moderatorzy, ale jakos tak jest, ze na reaktowanym forum Admin (bo tylko on tu ma cos do powiedzenia) nie liczy sie ze zdaniem/opinia/dobrymi radami uzytkownikow forum. Chciałbym zauważyć że forum nie moze istnieć bez jego uzytkowników, ale widocznie jest ktoś tu od nich ważniejszy.

Ciampel napisał(a):I mobilizacja na maksa, trzeba werbować jak najwięcej "piszących" userów wszędzie gdzie się da, bo jakby porównać aktywność tutaj z tą na DP, to aż ciarki przechodzą ... A niedawno przecież i u nas tak było. Musimy to jakoś przetrwać!
Zadaj sobie pytanie; "kto doprowadził do tego stanu jaki aktualnie mamy?", to bedziesz miał odpowiedź kogo tu trzeba moblilizować...

Ciampel napisał(a):Jaką zmianę obstawiacie za następną? Ja już wiem 8)
Póki co to trudno powiedziec zeby doszlo do jakiejs pierwszej spektakularnej zmiany, a Ty juz zapowiadasz drugą Tongue Na Twoim miejscu nie rzucałbym takich zapowiedzi, bo było juz ich duzo na manutd.pl i wiemy dobrze jak było z ich wykonaniem...
24-10-2006 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
EricRyan napisał(a):Heh, Ciampel po co ta asekuracja? Smile Chyba wszyscy wiedzą kto dodał nowych modów, ale nie nazwałbym go "dobrym człowiekiem". Wszyscy tez wiemy o tym, ze dawno teamu powinni byc dodani nowi/starzy moderatorzy, ale jakos tak jest, ze na reaktowanym forum Admin (bo tylko on tu ma cos do powiedzenia) nie liczy sie ze zdaniem/opinia/dobrymi radami uzytkownikow forum. Chciałbym zauważyć że forum nie moze istnieć bez jego uzytkowników, ale widocznie jest ktoś tu od nich ważniejszy.

Tutaj się nie zgodzę. Gdyby się nie liczył to nie dodałby nowych moderatorów. Zrobił to, może trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Dlatego nie zgadzam się, że nie liczy się ze (jak to określiłeś) zdaniem/opinia/dobrymi radami uzytkownikow forum. Sam z nim rozmawiałem i wiem, jak sprawa wygląda, więc uwierz mi. Kolejny przykład: dodanie działu ManUtd Plus (również po głównie twoich prośbach) i również trwało to jakiś czas, ale to nie znaczy, że nie liczy się ze zdaniem forumowiczów.
Wiem, że dodanie nowych moderatorów to nie jest żadna spektakularna zmiana, ale Admin musi się również zajmować stroną, a przy ograniczonym gronie redaktorskim nie jest to łatwe. Wiem, że teraz napiszecie, że i tak nic nie robimy na stronie oprócz pisania newsów (i ich też nie ma za dużo), ale mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiecie (a może już niedługo?).
25-10-2006 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #191
 
Gracek_11 napisał(a):
Cytat:Gadałem ostatnio z becksem, Fozire i jakoś nie zabardzo im sie widzi powrót na nowe/stare śmieci, a szkoda bo to część naszej ekipy.
Stary jestem tutaj! Tylko, że mam inny nick zioom! Wchodzę raczej regularnie na forum, pisze może trochę mniej niż na starym, ale jestem obecny i cały czas staram się swoją osobą coś wnosić. To co odeszło to przeszłość i stare forum już nie powróci. Gdy toczyła się dyskusja na temat reaktywacji albo powstania nowego forum, byłem jak najbardziej za, ale cóż podobno na tamtyn był syf :roll: Teraz już większość tematów wraca, użytkownicy raczej Ci sami, lecz atmosferki takiej już nigdy nie będzie. Szkoda, bo tamto forum było moim pierwszym w życiu, właśnie tam poznawałem smak pisania posród fanów United, tam poznałem tyle ludzi...

Hehe to czemu jak z Tobą mówiłem to pisałeś, że nie chcesz wracać. Może gadałem wtedy z marycem albo Becksem, w każdym bądź razie spoko ze jestes Fozire a po co ta nowa ksywa to nie wiem Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
25-10-2006 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #192
 
Ja byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem PW od mATT'a że przydzielil mi spowrotem moda, ciesze sie z tej sytuacji, bo bylem zawiedozny pierw jak odebrano mi go po przenosinach z poprzedniego forum na to a mysle ze tam sie wywiazalem ze swojej pracy i nawet byłem forumowiczem roku.

A to ze Fozire pisze to ja dobrze wiem bo kiedys gadałem z nim jak zmienił nick Tongue

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-10-2006 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Wojtek3 napisał(a):Hehe to czemu jak z Tobą mówiłem to pisałeś, że nie chcesz wracać. Może gadałem wtedy z marycem albo Becksem, w każdym bądź razie spoko ze jestes Fozire a po co ta nowa ksywa to nie wiem Wink
Toć ja piszę od kilku tygodni na forum, a wcześniej mnie nie było głównie ze względu na zapomniane hasło, a problem był z jego odzyskaniem.

Ja bardzo cieszę się z tego, iż grono modów na forum się powiększyło o zacną ilość. Wierzę, jestem przekonany wręcz, że wszyscy po kolei wywiąrzą się ze swoich obowiązków, a ranga moderatora dodatkowo wpłynie na częstotliwość pisania postów przez te osoby.
25-10-2006 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #194
 
Eric, to nie miała być asekuracja, bo po prostu pomyślałem sobie, że Pejter też ma dostęp do panelu i zrobił to on. Patrzysz w przeszłość, dlatego jeśli mATT na takie miano liczyć nie może, to co powiesz o Quess'ie? IMO gdyby nie aktualny admin, który wtedy ten serwis jakoś utrzymał, to dziś nie mielibyśmy ani forum, ani stronki. A mobilizować trzebać wszystkich - calutką forumową społeczność - od najwyższych miejsc w hierarchi, zgadzam się Wink

Patrząc przez pryzmat braku zmian w ostatnim czasie, taka "mała" reforma może być uznana przecież za coś wielkiego. Odnośnie tych zapowiedzi więcej nie powiem, ale mam nadzieję, że wkrótce miło Was zaskoczymy.

capo di tutti capi

MUSC PL
26-10-2006 07:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #195
 
Chciałbym poinformować, że tym razem jednodniowa przerwa w działaniu forum nie zaistniała z naszej winy, a z winy webd.pl, u której mamy wykupiony serwer. Przepraszamy!
27-11-2006 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości