Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Po pierwsze, to cieszę się że do dyskusji włączyłsię kibic który może nam nieco przybliżyć profil naszego przeciwnika. To dodatkowo wzbogaca nasze dyskusje i stawia pojedynek w nieco innym świetle.

Moim zdaniem, Manchester United wygra ten dwumecz ale nie bez straty bramki. Nie będzie to spacerek mimo iz potencjalnie jesteśmy bardzo mocni i wszelkie atuty są po naszej stronie.

Zespoły francuskie mają to do siebie, ze są nieobliczalne. Mam nadzieję jednak że swoją nieobliczalność wykorzystają w lidze a nie LM.

Tom 59: Skoro mieszkasz we Francji to powinieneś poprzeć moje słowa. A mianowicie, nie wiem czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę, ale nie tak dawno temu (1996 - 97) w europie gromiły 2 francuskie zespoły: PSG i AS Monaco. Grali w nich tacy mało znani gracze ( Tongue Tongue :lol: ) jak: Patrice Loko, Bernard Lama, Patrick Vieira, Marcell Desailly, Lebeuf, Barthez, Petit, Silvestre (nie tak dawno) David Trezeguet i George Weah. Duberry i Ravanelli to niedawne gwiazdy Ligii Francuskiej. Djibrill Cisse przyszedł z AJ Auxerre, Zidane zaczynał w Bordeaux.

Możliwe więc, że kilku graczy może nie w tym sezonie, ale w przyszłych będzie gwiazdowało w Europie. Ribery i Saha to tylko nieliczne przykłady francuskiej siły napędowej.

Szacuneczek dla LOSC Lille Metropole i życze nabierania doświadczenia w LM. Pozdrawiam i fajnie ze jesteś na naszym forum Smile
16-12-2006 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Osobiscie jestem zadowolony z takiego losowania, bo co tu duzo mówić, przeciwnik choć mocny na pewno łątwiej będzie niż np. z Realem bądź Barceloną, wyjazd tez wyjdzie ciut taniej niz do Hiszpanii itp, a oprócz tego jest okazja do zemsty za zeszły rok podobnie jak z Benficą Tongue

Jak zapewne wiecie wybieram sie na ten mecz i na dzień dzisiejszy planujemy zorganizowanie całego wyjazdu o czym pisałem w temacie o wyjazdach Wink

Takie pytanie do Tom 59, jak sytuacja z biletami ? Z tego co wiem od jutra sprzedaż internetowa ale pewnie tlyko dla stowarzyszenia LOSC Lille ?

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
17-12-2006 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Manchesterowiec:
Cytat:Takie pytanie do Tom 59, jak sytuacja z biletami ? Z tego co wiem od jutra sprzedaż internetowa ale pewnie tlyko dla stowarzyszenia LOSC Lille ?
Z tego co wiem narazie sprzedazy internetowej nie ma . Od jutra rusza sprzedaz biletow dla kibicow z abonamentem "Privilage" od wtorku dla tych z abonamentem normalnym , a od srody 20.12.2006 dla wszystkich innych. Sprzedaz bedzie wstrzymana miedzym 23 grudnia a 8 stycznia. Nie ma natomiast jeszcze porozumienia ile biletow zostanie przeznaczonych dla kibicow przyjezdnych. Stadion w Lens miesci tylko 35 tysiecy widzow i moga byc problemy z biletami. Mowie tu o twoim przypadku , bo ja juz mam.Jednak z wielka checia pomoge ci go zdobyc, jesli naprawde by cie to interesowalo.

Pozdrawiam
17-12-2006 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Mam nadzieje, ze zamieścicie jakieś fotki z tego spotkania Big Grin Tom 59 a jak spisuje się Lille w lidze? Nie wiem jak to wygląda we Francji bo poprostu nie interesuje mnie ta liga. Jeśli MU zagra z Lille tak jak z West Ham to boje się że niestety ale na tej fazie się skończy nasza przygoda z LM w tym roku.
17-12-2006 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Stojkovic
W lidze mielismy straszny wypadek. Przegrana na wyjezdie z "czerwona latarnia" Sedan 2:0 :x Troszke poprawil mi humor rezultat spotkania przed chwila zakonczonego miedzy naszym lokalnym rywalem RC Lens i Oimpique Lyon. Zolto-czerwoni dostali w ucho na wlasnym stadionie az 4 do zera :wink: . Przynajmniej unikne jutro w pracy niesmacznych docinek...

Manchesterowiec
Daj znac w miare szybko (to znaczy do srody) jesli naprawde myslisz o przyjezdzie na macz LOSC:MU . Mysle ,ze moglbym kupic ci bilet , lub bilety . W piatek wybieram sie z rodzina na Swieta do Polski, wiec nie bedzie mnie przez pewien czas przynajmniej do 1 stycznia. Przypuszczalne ceny biletow znajdziesz na <!-- w -->http://www.losc.fr<!-- w --> Najlepiej przyjechac samochodem , ale sa takze polaczenia lotnicze z Warszawy , Krakowa i Katowic do Charleroi w Belgii. Bilet kupiony wczesnie kosztuje okolo 66 € w obie strony.
Moj numer gadu-gadu to 3062743

Pozdrawiam , ale Manchester tez w tej kolejce niezachwycil...
17-12-2006 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Tom 59 napisał(a):Manchesterowiec:
Cytat:Takie pytanie do Tom 59, jak sytuacja z biletami ? Z tego co wiem od jutra sprzedaż internetowa ale pewnie tlyko dla stowarzyszenia LOSC Lille ?
Z tego co wiem narazie sprzedazy internetowej nie ma . Od jutra rusza sprzedaz biletow dla kibicow z abonamentem "Privilage" od wtorku dla tych z abonamentem normalnym , a od srody 20.12.2006 dla wszystkich innych. Sprzedaz bedzie wstrzymana miedzym 23 grudnia a 8 stycznia. Nie ma natomiast jeszcze porozumienia ile biletow zostanie przeznaczonych dla kibicow przyjezdnych. Stadion w Lens miesci tylko 35 tysiecy widzow i moga byc problemy z biletami. Mowie tu o twoim przypadku , bo ja juz mam.Jednak z wielka checia pomoge ci go zdobyc, jesli naprawde by cie to interesowalo.

Pozdrawiam

Równiez obawiamy sie o zakup biletow, bo wszyscy wiedzą jak to w takich meczach bywa. Mnóstwo chętnych a ceny astronomiczne więc ze znajomymi liczymy właśnie na kupno biletu, a że osatni wyjazd na mecz wyszedł nas bardzo drogo chcielisbysmy teraz ticket załatwić w przyzwoitej cenie a nie po 200-300 Euro...

Tom 59 napisał(a):Manchesterowiec
Daj znac w miare szybko (to znaczy do srody) jesli naprawde myslisz o przyjezdzie na macz LOSC:MU . Mysle ,ze moglbym kupic ci bilet , lub bilety . W piatek wybieram sie z rodzina na Swieta do Polski, wiec nie bedzie mnie przez pewien czas przynajmniej do 1 stycznia. Przypuszczalne ceny biletow znajdziesz na <!-- w -->http://www.losc.fr<!-- w --> Najlepiej przyjechac samochodem , ale sa takze polaczenia lotnicze z Warszawy , Krakowa i Katowic do Charleroi w Belgii. Bilet kupiony wczesnie kosztuje okolo 66 € w obie strony.

Osobiscie jestem zainteresowany wyjazdem na 100%, wszystko zalezy czy uda nam sie załatwić bilet w rozsądnej cenie, więc jeżeli byłbyś w stanie pomóc byłbym/bylibysmy bardzo wdzięczni. Tylko czy u Was można kupić bilet na sektor UNITED ?

Wstępne zalożenia mam takie jeśli byłby to sektor Lille moge zaoferować 30-50 Euro i liczyć że jak dam jakąś łapówke albo dobrze zagadam z ochroną wejde na sektor MUFC,a jeżeli będzie to sektor UNITED ceny do 60-100 Euro by mnie interesowały.

Co do samolotu to bardziej opłaca sie przylecić do Lille czy do Charleroi w Belgii a potem jechać do Lens ?

Patrzylismy na loty z W-wy do Lille w centralwings za ok. 300 zł w dwie strony.

Pozdrawiam
moje gg 7104547

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
18-12-2006 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Czesc mam juz wirtualny bilet 33 € na sektor prezydencki. To znak , ze nie beda kosztowaly drogo. Ciagle nie ma sprzedazy internetowej ( podobno ruszy po 8 stycznia) Jesli bede wiedzial cos wiecej napewno dam znac.Mam tez w zanadrzu dwa bilety dla mojego przyjaciela z Polski i jego syna , ale po dzisiejszym telefonie wcale nie jestem taki pewny , ze przyjada. Trzymam je wiec w rezerwie. Co do podrozy to rzeczywiscie istnieja od kilku dni polaczenia lotnicze miedzy Warszawa i Lille. Super! Nie pamietam dokladnie jak nazywa sie firma przewoznicza ( cos w przyblizeniu jak skrzydla po angielsku ), a bilet w obie strony kosztuje 66 €. Reszte szczegolow , jesli naprawde by cie to interesowalo uzgodnimy pozniej.
Jesli udaloby ci sie kupic bilet przez internet to proponuje bezposrednio na sektor MU. We Francji jest taka polityka , ze przyjezdni placa zdecydowanie mniej.Mysle , ze dla Anglikow zarezerwujemy 1500- 2000 biletow. Gdyby natomiast nie udaloby sie kupic biletow w sektorze Manchesteru, to kup najtanszy , a kazdy policjant przeprowadzi cie spokojnie do twoich kibicow gdy pokazesz mu szalik. Lezy to w jego interesie , by uniknac problemow. ( Wiem to z doswiadczenia , bo na derby Polnocy Lens rezerwuje nam zaledwie 500 biletow , wiec kupujemy je w internecie i postepujemy wedle wskazowki jaka ci podalem). Zawsze dziala. Szalika MU tak w Lille jak i w Lens nie mosisz ukrywac. Mamy wielki szacunek do tego klubu i napewno z powodu barw nic zlego stac Ci sie nie moze. Wrecz przeciwnie. Spotkasz sie raczej z sympatia niz z antypatia.
Poza tym podam Ci rozklad jazdy i taryfy autobusow z lotniska Lille na dworzec kolejowy, by wziac pociag do Lens.To okolo 60 km. A w Lens to mozesz zapomniec angielski i przypomniec sobie polski (mowie o jezyku). Jesli barman w pobliskim pubie nie bedzie Polakiem ,z tej emigracji z lat 20-tych , to napewno Polka bedzie jego zona , szwagier lub sasiad. Mnie uwazaja tam jako zdrajce, nie wiem dlaczego ,ale Ciebie potraktuja napewno duzo cieplej. Wyjasnij tylko , ze bialo-czerwone barwy twojego szalika to nie LOSC , a wszysko bedzie OK

Pozdrawiam

Tom 59
19-12-2006 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Tom 59 napisał(a):Czesc mam juz wirtualny bilet 33 € na sektor prezydencki. To znak , ze nie beda kosztowaly drogo. Ciagle nie ma sprzedazy internetowej ( podobno ruszy po 8 stycznia) Jesli bede wiedzial cos wiecej napewno dam znac.Mam tez w zanadrzu dwa bilety dla mojego przyjaciela z Polski i jego syna , ale po dzisiejszym telefonie wcale nie jestem taki pewny , ze przyjada. Trzymam je wiec w rezerwie. Co do podrozy to rzeczywiscie istnieja od kilku dni polaczenia lotnicze miedzy Warszawa i Lille. Super! Nie pamietam dokladnie jak nazywa sie firma przewoznicza ( cos w przyblizeniu jak skrzydla po angielsku ), a bilet w obie strony kosztuje 66 €. Reszte szczegolow , jesli naprawde by cie to interesowalo uzgodnimy pozniej.
Jesli udaloby ci sie kupic bilet przez internet to proponuje bezposrednio na sektor MU. We Francji jest taka polityka , ze przyjezdni placa zdecydowanie mniej.Mysle , ze dla Anglikow zarezerwujemy 1500- 2000 biletow. Gdyby natomiast nie udaloby sie kupic biletow w sektorze Manchesteru, to kup najtanszy , a kazdy policjant przeprowadzi cie spokojnie do twoich kibicow gdy pokazesz mu szalik. Lezy to w jego interesie , by uniknac problemow. ( Wiem to z doswiadczenia , bo na derby Polnocy Lens rezerwuje nam zaledwie 500 biletow , wiec kupujemy je w internecie i postepujemy wedle wskazowki jaka ci podalem). Zawsze dziala. Szalika MU tak w Lille jak i w Lens nie mosisz ukrywac. Mamy wielki szacunek do tego klubu i napewno z powodu barw nic zlego stac Ci sie nie moze. Wrecz przeciwnie. Spotkasz sie raczej z sympatia niz z antypatia.
Poza tym podam Ci rozklad jazdy i taryfy autobusow z lotniska Lille na dworzec kolejowy, by wziac pociag do Lens.To okolo 60 km. A w Lens to mozesz zapomniec angielski i przypomniec sobie polski (mowie o jezyku). Jesli barman w pobliskim pubie nie bedzie Polakiem ,z tej emigracji z lat 20-tych , to napewno Polka bedzie jego zona , szwagier lub sasiad. Mnie uwazaja tam jako zdrajce, nie wiem dlaczego ,ale Ciebie potraktuja napewno duzo cieplej. Wyjasnij tylko , ze bialo-czerwone barwy twojego szalika to nie LOSC , a wszysko bedzie OK

Pozdrawiam

Tom 59

Z góry wielki dzięki za pomoc! Jeżeli wszyscy kibice Lille albo chociaż połowa będzie tak pomocna to na pewno będzie dobra atmosfera nawet jak przed meczem bedziemy musieli miezy Wami biegac za biletami Smile

Co do biletów to znajomy ma na razie 3 bilety na sektor UNITED które będa raczej pewne na 100%, nam bedzie trzeba jeszcze tak ze 2, wiec zobaczymy jak to wszystko sie ulozy, mam twoje gg, forum odwiedzasz wiec mysle ze bedziemy w stalym kontakcie jakby co.

Chcemy wynając samochod w Paris Beauvais na dobe, wiec powinnismy sobie z dojazdami jakos poradzic.

Co do wejscia na nasz sektor to cos o tym wiem bo juz kilka razy sie zdarzalo ze mielismy bilety na sektor przeciwnej druzyny a wchodzilismy na swój UNITED Tongue

Pozdrawiam

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
20-12-2006 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
Czesc witam po Swietach , ktore spodzilem w Polsce dokladnie w Pabianicach kolo Lodzi. Bylo super !!!
Jak tam przygotowania do spotkania "Dawida z Goliatem" czyli dwumeczu LOSC : MU ? Wybieracie sie do Francji? Jesli tak to jak wyglada sprawa z biletami? Przypominam , ze sprzedaz internetowa rusza 8 stycznia.Ja od poniedzialku do czwartku, moze piatku bede w Kolonii. Nie bede wiec mogl Wam pomoc.Dwa bilety o ktorych wspominalem , sa juz nieaktualne bowiem przyjezdzaja do mnie na tem mecz dwaj przyjaciele z Polski. Jeden zagorzaly kibic Realu Madryt , a drugi fanatyk Barcelony. Jednak wiezy przyjazni zobowiazuja i zdecydowanie kibicowac beda mojemu LOSC Lille (maja juz nawet szaliki i koszulki w odpowiednich barwach...).

Pozdrawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku dla was wszystkich oraz sportowo zdobycia Mistrzostwa w P.Ch. O Lidze Mistrzow ze zrozumialych wzgledow nie wspomne.

Tom 59
05-01-2007 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Tom 59 napisał(a):Czesc witam po Swietach , ktore spodzilem w Polsce dokladnie w Pabianicach kolo Lodzi. Bylo super !!!
Jak tam przygotowania do spotkania "Dawida z Goliatem" czyli dwumeczu LOSC : MU ? Wybieracie sie do Francji? Jesli tak to jak wyglada sprawa z biletami? Przypominam , ze sprzedaz internetowa rusza 8 stycznia.Ja od poniedzialku do czwartku, moze piatku bede w Kolonii. Nie bede wiec mogl Wam pomoc.Dwa bilety o ktorych wspominalem , sa juz nieaktualne bowiem przyjezdzaja do mnie na tem mecz dwaj przyjaciele z Polski. Jeden zagorzaly kibic Realu Madryt , a drugi fanatyk Barcelony. Jednak wiezy przyjazni zobowiazuja i zdecydowanie kibicowac beda mojemu LOSC Lille (maja juz nawet szaliki i koszulki w odpowiednich barwach...).

Pozdrawiam i zycze Szczesliwego Nowego Roku dla was wszystkich oraz sportowo zdobycia Mistrzostwa w P.Ch. O Lidze Mistrzow ze zrozumialych wzgledow nie wspomne.

Tom 59

Uzbieralismy 7-osobową ekipe na wyjazd jestem ja, MUSC, Viktor, Wojtek3, Domin, Angel i jej znajomy.

Mamy już zarezerwowane bilety lotnicze, noclegi a koło 1 stycznia wynajmujemy samochód bodajże Opel Zafira Wink

Co do biletów to z naszej strony sporo okaże sie 26 stycznia bo wtedy będzie losowanie biletów dla posiadaczy ONE UNITED i sie okaze ile jest chętnych itp.

Pozdrawiam
Dzięki i wzajemnie Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-01-2007 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Czesc.

Jak tam wyniki losowania? Udalo Wam sie zdobyc bilety?

Oto plan stadionu w Lens:


http://img248.imageshack.us/img248/1967 ... smulk1.jpg


Ja mam miejsca na trybunie Lepagnot w sektorze 21. Dla fanow druzyny przyjezdnej zarezerwowane jest zawsze trybuna Trannin sektory biale. A w zaleznosci od liczby kibicow takze czesc lub caly zolty balkon na pierwszym pietrze (ale to rzadkosc)


[Obrazek: img019cs2.jpg]


Jak widac bede siedzial w poblizu fanow MU , tak wiec jesli wybierali byscie sie na ten mecz to moglibysmy sie nie tylko uslyszec ale nawet chyba zobaczyc.

Trzymam kciuki za zwyciestwo w jutrzejszym spotkaniu z Walford (chyba nie powinno byc z tym problemu).

My po sobotnim wyjazdowym zwyciestwieu w Bordeaux powrocilismy na druga pozycje w tabeli. Czyli jest niezle. W srode gramy rowniez wyjazdowe spotkanie w 1/8 Pucharu Francji z FC Nantes.Licze , ze Barthez bedzie wyjmowal choc raz pilke z siatki....

Pozdrawiam.
30-01-2007 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #147
 
Taki klub jak Lille to wciągamy nosem. Ja obstawiam tak 3:1 dla naszych. Chciałbym oczywiście by w jednym meczu wystąpił Tomek.
Jak już to pewnie w rewanżu, gdyby mieli zwycięstwo pewne.
Moje oceny to:
3:1, a w drugim 2:0.

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #148
 
Andre770 napisał(a):Taki klub jak lillie to wciągamy nosem. Ja obstawiam tak 3:1 dla naszych. Chciałbym oczywiście by w jednym meczu wystąpił Tomek.
Jak już to pewnie w rewanżu, gdyby mieli zwycięztwo pewne.
Moje oceny to:
3:1, a w drugim 2:0.

Jesli ich "wciagniemy nosem" to jakim cudem oni nam strzela bramke? Tomek pomiedzy slupkami? Taaak, a ja od jutra (tj. Sobota) wygral w Duzego Lotka kilka milionow....

Bedzie ciezko, wystarczy przypomniec sobie sytuacje z poprzedniej LM. Bylo fatalnie. Byl juz rewanz na Sportingu i mam nadzieje ze Lille tez dostanie za swoje :twisted:

amor patriae nostra lex
02-02-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #149
 
No zawsze mogą strzelić bramkę w końcówce. Albo samobój. Takie mam po prostu przeczucie, które nie zmienia faktu, że WCIĄGNIEMY ICH NOSEM :mrgreen:

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tom 59 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Andre770 napisał(a):WCIĄGNIEMY ICH NOSEM Mr. Green
_________________

Nie wiem co ty wciagasz nosem, ale radze zmienic recepture lub dostawce bo dotychczasowy proszek wplywa zle na pamiec...

Przypomne tym ktorzy nie cierpia jeszcze na chorobe Alzheimara, ze MU spoltkal sie w rozgrywkach Champions Ligue z LOSC juz czterokrotnie. W pierwszym meczu na Old Traford nie zaslugiwaliscie nawet na remis. Jednak po genialnym rzucie wolnym Beckhama w 86' stracilismy niezasluzenie bramke. Potem dwa bezbramkowe remisy. Az w koncu nasz rewanz na Stade de France gdzie 80 tysiecy widzow oklaskiwalo dominacje "Les Dogues" nad angielskim Manchesterem. Tongue
Tym razem (jesli juz jestesmy na siebie skazani) moze byc tylko lepiej Big Grin


Pozdrawiam Tom 59 i ALLEZ LE LOSC !!!!


[Obrazek: animlillebc2bq2.gif]
[Obrazek: lillemilan8fu8.jpg]http://img220.imageshack.us/img220/9020/...an3ba8.jpg

Pejter -> Nie umieszczaj obrazków, które rozwalają układ strony. Dawaj do nich linki.
04-02-2007 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości