Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #481
 
O_o To sie zdziwilem. Jednak w nowym roku bedzie ostra walka, wiec w razie kontuzji (oby ich nie bylo :!: ) bedzie bardzo pomocny. Z tego powodu bedzie ostra walka o pierwszy sklad. O ile Saha i Roo niezagrozeni to w dalszej lini: Ole, Smith, Rossi i Larson..ciekawe, ciekawe.

amor patriae nostra lex
01-12-2006 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #482
 
Panowie podobno Rafael Van Der Vaart mówi że po tym sezonie chce odejść z Haburga w sumie to mu się nie dziwie jego zespół zajmuję obecnie 17 pozycje w Bundeslidze i chyba pora uciekac a co sądzicie żeby przyszedł do nas :?: A co do samego Larssona to bardzo dobry ruch taki stary rutyniaż sie przyda :wink:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
08-12-2006 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #483
 
O tym ze Ferguson chce w Manchesterze Owena Hargreavesa to dobrze, ale podobno United jest na pierwszym miejscu w kolejce po zawdonika o imieniu Garreth Bale. Jest to 17. letni lewy obronca Southampton. Mielibysmy wylozc 3 mln. funtów oraz eventualnie 3 nastepne gdyby zawodnik spisywal sie dobrze. Moim zdaniem po lewej stronie ma ktos grac, ale na przylosc kto wie, kto wie...

amor patriae nostra lex
29-12-2006 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #484
 
Widzialem kilka komplikacji o tym zawodniku i mysle ze przydalby sie w United.Narazie moglby zostac zakupiony i wypozyczony do Antwerp,albo jakiegos innego klubu, bo narazie nie ma szans na pierwszy sklad.Jego zaleta sa rzuty wolne ktore wykonuje prawie perfejkcyjnie i zawsze sa one zagrozeniem dla bramkarzy.Wiem,ze pilkarza nie mozna oceniac po obejrzeniu kilku komplikacji,ale Bale na przyszlosc moglby sie przydac w United.
29-12-2006 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #485
Ricardo Quaresma
To Jest Piłkarz Ktoremu Manchester United by sie przydal, na mijescu Manchester United zrezygnowal byl z Owena Hargreaves'a
tylko Wciagan tego Quaresme jest o 100% lepszy od Owena co o tym myslicie KibiceBig GrinBig GrinBig Grin
03-01-2007 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #486
 
:lol: :lol: :lol:

Quaresma tak raczej jest skrzydłowym ofensywny pomocnikiem, zaś Hargreaves jest defensywnym środkowym pomocnikiem, tak więc porównywanie tych dwóch piłkarzy to kompletne nieporozumienie. Portugalczyk rzeczywiście jest zawodnikiem światowej klasy, potrafi zrobić z piłką co chce, lecz narazie skrzydła mamy bardzo dobre, Giggs i Ronaldo obecnie świetnie sobie radzą. Owen niewątpliwie by się nam przydał, zaś o graczu Porto w tej chwili United nie powinno myśleć.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-01-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #487
 
Zgadzam sie z Toba Kuba, nie mozna przeciez porownywac zawodnikow z dwoch calkiem innych pozycji :?: :!:
A co do Quaresmy to rowniez mysle, ze narazie jest nam nie porzebny ,bo nasze skrzydla sa bez zarzutu.
Na chwile obecna jest nam potrzebny jakis defensywny pomocnik(nikoniecznie Owen),ale nie sadze,zeby jakies rostrzygniecia zapadly zima.
03-01-2007 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #488
 
Zdecydowanie zgadzam się z wami potrzebny jest nam ktoś kto będzie umiał załatać dziure w środku i ktoś kto odwali czarną robotę Ja swojego czasu uważałem ze najlepszym defensywnym pomocnikiem jest Makkalele :!:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
04-01-2007 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #489
 
no spoko macie racjeTongue zle porownalem bo Owen jest def.Pomocnikiem a Quaresma Ofensywnym , ale lepiej zeby kogos lepszego i mlodszego se wciagneli a nie jego, wogole zadko gra w bayernie i niejest dobry nigdy ten zawodnik mnie nieprzyciagnal, Gattuso ten pilkarz jest wart tych 30 mln nawet wiecej a nie jakiegos dupka jakim jest Owen hargreaves


Tak samo powiedzcie Mi co robi Carrick w Manchester United, przeciez on tez nic tam niegra jest zwyklym pilkarzem, jeszcze nic niepokazal chodz gra juz dlugo w Premiership tylko zmienil barwy na Manchester United i tez nic niepokazuje, jak chca dobrego Def. Pomocnika to niechc wciagna Jakas prawdziwa Gwiazde a nie biora sie za kogos kto zaczal tylko dobrze grac
04-01-2007 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #490
 
Ty wiesz w ogóle co piszesz ? :roll: Najpierw stwierdziłeś, że potrzeba kogoś młodszego, a Gatusso to niby ile ma lat ? A o Carricku na razie też nie ma co mówić, ponieważ dołączył do United latem, a przypomnijmy, że na początku były podobne opinie co do Evry i Vidića, a jak teraz grają... rewelacyjnie i mam nadzieje, że będzie podobnie jak w przypadku Michaela.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-01-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #491
 
Jak donosi "The Sun" (eh..) MU zlozylo oferte w wysokosci 15mln funtow za Owena. Ciekawa cena. Czykamy na reakcje Niemcow.

Podobno SAF przypatruje sie sytuacji Ribery`ego i jest wstanie wylozyc za niego 17 mln funtów. Powiem: jestem za, czy to tylko nie zaduzo? Francuz jest dobry, ale...gdzie by grał? Skrzydla obsadzone...

amor patriae nostra lex
04-01-2007 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #492
 
Zashi napisał(a):17 mln funtów. Powiem: jestem za, czy to tylko nie zaduzo? Francuz jest dobry, ale...gdzie by grał? Skrzydla obsadzone...

Porównaj sobie 15 mln za Hargreavesa, a 17 za Ribery'ego. Moim zdaniem, Ribery na pewno jest piłkarzem wyżej ocenianym niż Owen (choć gra na innej pozycji) i uważam, że ta cena nie jest aż tak wygórowana.

Gdzie by grał? Tuż za napastnikami? Pozycja Scholesa? Razem ze Scholesem w środku jako wariant ofensywny? Skrzydło też, w końcu jest rotacja. Jest to zawodnik bardzo uniwersalny i uważam, że bardzo by się przydał MU. Jednak to tylko plotki, a ja czuję, że on prędzej wyląduje w Realu niż u nas.
04-01-2007 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #493
 
W sumie na bokach mamy dosyc tłoczno(Giggs,Ronaldo,Park,Richardson,ewentualnie Evra)to napewno pilkarz takiej klasy ja Ribery przydal by sie na Old Trafford.Wtedy mielibysmy wiecej wariantow na wystawienie wyjsciowego skaldu i przez to wiecej graczy mialoby szanse na odpoczynek przed wazniejszymi meczami.Frank oglby sie rowniez przydac w przyszlosci bo nie wydaje mi sie, zeby Giggs pociagnal wiecej niz jeszcze dwa sezony i wtedy Ribery bylby idealnym zastepca Rayana.
Zgadzam sie rowniez z Pejterem i mysle ze to nistety tylko plotki i Francuz i tak wyladuje w Realu, ktorego polityki transferowej za zadne skarby pojac nie umiem.
04-01-2007 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #494
 
wiem co pisze jak chca kupic kgos mlodego to niech kupia kogos innego a nie Owena, a jak juz by chcieli gwiazde to niech wciagnac Gattuso, moze troszke zamieszalem ale znam sie na pilce dobrze:] szkdoa ze wy macie inne zdanie o Owenie ale zobaczymy jak przyjdzie co pokaze ale oby nieprzyszedl:/
05-01-2007 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #495
 
Gattuso to dobry gracz, ale jest juz stary i zagralby 2-3 sezony, moze wiecej przy szczesciu. A Hargreaves? Urodzil sie w 1981 roku wiec spokojnia pogralby u nas duzo czasu. Ponadto moim zdaniem Gattuso nie zabardzo pasuje do wyspiarskiego stylu gry, a Owen szybko sie w czuje w rytm. W koncu to Anglik...Czekam na ten transfer z niecierpliwoscia. Oby doszedl do skutku!!

amor patriae nostra lex
05-01-2007 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości