Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Z drugiej strony, gdyby zostal do konca sezonu i jego fantastyczna forma by go opuscila, lub zlapal by jakas kontuzje, zainteresowanie jego osoba napewno by zmalalo i o wyjezdzie za granice moglby tylko pomarzyc.
Nadal jednak mysle, ze wybral sobie troszke za dobry klub, tak jak to juz pisal Pejter.
05-01-2007 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
I okazuje się, że to wcale nic pewnego, 'możni" Palermo zaprzeczyli, jakoby Radek się do nich przenosił. IMO dziwna sytuacja, że klub podpisuje umowę z graczem, który przejdzie dopiero za pół roku. Rozumiem, gdyby chodziło o jakiegoś juniora, ale tutaj chodzi o gracza, który ma walczyć o miejsce w pierwszym składzie.
06-01-2007 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
A jednak. Podobo Radosław Matusiak przenosi się do Palermo. Ponoć sam zainteresowany wyraża się ciepło o przeprowadzce do Włoch wszak drużyna Palermo jest w tej chwili wysoko w tabeli Serie A, więc trudno się dziwić Radkowi. Niestety to wszystko co wiem na ten temat, może wy macie jakieś dokładniejsze informacje.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-01-2007 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Do Lyonu przeszedl czeski napastnik Milan Baros.Do Francji czech przeniosl sie z angielskiego Aston Villa.Jak myslicie czy byl to dobry krok ze strony Barosa :?: Bo mi osobiscie sie wydaje, ze The Villans popelnili blad pozbywajac sie Milana.
26-01-2007 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Moim zdaniem Baros nic takiego ciekawego w Aston Vilii nie robił i raczej by nie zrobił, a w Lyonie może coś zdziałać. Zawsze nowe wyzywania, doświadczenia itp. więc możliwe, że jednak Milan się jeszcze odnajdzie we francuskiej drużynie. A do Vilii nie przyszedł czasami Carew, nie było zamiany ?

Co do Matusiaka... najpierw Palermo, później Fulham, teraz znowu Palermo ? Ja już w tym wszystkim się głubię szczerze mówiąc Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-01-2007 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Kuba_^^ napisał(a):A do Vilii nie przyszedł czasami Carew, nie było zamiany ?

Tak, Carew przyszedł za Barosa do Villi. Moim zdaniem, Lyon na tym lepiej wyjdzie (ale nie wiem, czy czegoś czasami nie dopłacał). Barosa cenię wyżej niż Carew i mam nadzieję, że w Lyonie zaprezentuje się od swojej najlepszej strony.
26-01-2007 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Baros i Carew.... jeden i drugi zmarnowali swoje talenty. Pamietam jak mowili o Carewie ze jeden z najlepszych napastnikow swiata kiedys bedzie ... eee tam.
Niewypałem transferowym okaża sie przenosiny Ronaldo do Milanu. JESTEM PEWNIEN !!! :roll:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-01-2007 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #83
 
Fabio Santos 4 mln € Cruzeiro - Lyon

26 - letni pilkarz podpisal umowe do 2010 roku.Santos grał już w Europie w 2004 roku, kiedy to reprezentował barwy portugalskiego CD Nacional, ale tego okresu nie wspomina najlepiej. Może zadebiutować w barwach Lyonu w środowym meczu Pucharu Francji z Olmypique Marsylia

amor patriae nostra lex
30-01-2007 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
No, no widzę, że ostatnio Lyon sie wzmacnia nowymi zawodnikami. Najpierw Baros teraz ten Santos. Czyżby mieli chrapkę na LM? Z nami i tak nie wygra, ale nie mam nic przeciwko, aby zajął drugie miejsce. Jest to dla mnie druga- zaraz po Man United drużyna z zagranicy, której kibicuje.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-01-2007 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #85
 
Moze to nie transfer, ale...

Saganowski zostal wypozyczony z Troyes gdzie byl rezerwowym to Świętych do konca sezonu z opcja wykupienia. Podobno tamtejsza prasa sie o nim dobrze wypowiadała, a co wazne takze sam trener. W ataku kroluje Rasiak - czyzby dolaczyc do niego Sagan?

Święty Polski Atak? Smile

amor patriae nostra lex
31-01-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Nie wiem, czy to dobry pomysł. Jeśli Saganowski grałby w jednej linii z Grzesiem, to Rasiakowi nie miałby kto dogrywać piłek Big Grin
To oczywiście żart. Myślę, że w najlepszej formie Saganowski jest w stanie uciułać kilka brameczek w The Championship i pomóc "Świętym" w awansie do Premiership. Wszystko zależy od jego dyspozycji i "widzimisie" trenera. Nie sądzę jednak, żeby zrobił taką karierę jak Rasiak. Pewnie po jakimś czasie odejdzie znowu do innego klubu.
31-01-2007 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Cóż, Rasiak może i karierę zrobił, ale chyba nie w Polsce, a przynajmniej nie czysto sportową. Teraz w Anglii pakuje bramkę za bramką, a Polacy i tak nie widzą w nim żadnej gwiazdy.

Duet z Saganowskim? W sumie czemu nie, w końcu Polak z Polakiem się zawsze dogada Smile
Ale z Saganem to chyba będzie trochę jak z Kosowskim, w polskiej lidze gwiazda, odchodzi na zachód, gra przez krótki czas, a potem zaczyna co chwile zmieniać barwy klubowe.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-02-2007 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
marcelo napisał(a):Cóż, Rasiak może i karierę zrobił, ale chyba nie w Polsce, a przynajmniej nie czysto sportową. Teraz w Anglii pakuje bramkę za bramką, a Polacy i tak nie widzą w nim żadnej gwiazdy.

Dla mnie to trochę dziwne, że w 2 lidze gra jak z nut, a na przykład jak go już wezmą do tej reprezetcaji, to gra tak, że śmieją się z niego jeszcze bardziej niż wcześniej. Jak grał w Groclinie, to dopiero ludzie go rękach nosili!
Oczywście, że Rasiak zrobił karierę, wiedzą o nim wszyscy. Nawet ci nie interesujący się piłką nożną. Inna sparwa, że znają go głównie z głupich dowcipów. :wink:
01-02-2007 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Według fussball.pl nowym piłkarzem Borussii Dortmund od czerwca 2007 roku będzie polski piłkarz Jakub Błaszczykowski. Mówi się, że działacze niemieckiego klubu będą musieli wyłożyć za Kubę aż 3 miliony euro ! Moim zdaniem ten transfer może być strzałem w "dziesiątkę", a nasz rodak robi dobrze, że idzie do takiego klubu, a nie innego. Życzę mu jak najlepiej, aby grał tak jak Ebi Smolarek za dobrych czasów w Borussii :roll: Tylko, czy to nie jest przypadkiem plota... ?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
09-02-2007 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Kuba_^^ napisał(a):Tylko, czy to nie jest przypadkiem plota... ?

Z tego, co wiem nie, bo od kilku dni mówiło się o takiej możliwości. Podobno Niemcy byli w Krakowie i ustalali z zarządem Wisły szczegóły.

Również uważam, że jest to dobry transfer dla Błaszczykowskiego. Niezły klub w dobrej lidze. Mam nadzieję, że się rozwinie. I tym, którzy widzieli Jakuba w MU mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że właśnie Borussia to klub na jego obecne możliwości, a nie United...
09-02-2007 17:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości