Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #496
 
Oj Zashi zgadzam sie z toba ze Gattuso starszy i zagral by z 2,3 sezony jak mowisz ale niezgodze sie z toba zeby sie niezaklimatyzowal czy mial zly styl do granoa w premiership Gattuso wlasnie to zabijaka na boisku lubi szybka i ostra gre a tak gra sie w Premiership a najleopszym tego przykladem jest Evra ktory sie niespodziewal ze tak ostro sie gra w EPL
05-01-2007 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #497
 
Dobrze, ale po co wydawac tyle kasy(bo Gattuso za darmo nam nie oddadza) na zawodnika, ktory zagra 2-3 sezony i zakonczy kariere, nie lepiej kupic mlodszego i tanszego zawodnika, ktory bedzie mogl jeszcze rozwinac swoje umiejetnosci na Old Tarafford.
05-01-2007 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #498
 
No Ok ale nie Owen to bedzie porazkaSad
06-01-2007 02:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #499
 
Skad wiesz :?: widziales tego pilkarza w akcji wogole kiedys :?: bo na MŚ zaprezentowal sie bardzo dobrze i bylby dla nas wzmocnieniem.Nie wiem dlaczego go tak nie lubisz, ale to twoja sprawa.Chodza sluchy ,ze PODOBNO Owen nie jest juz tak zainteresowany przejsciem do United, jak byl w wakaje.Moze to byc jednak tylko kolejna plotka w jakie obfitowal bedzie styczen.
06-01-2007 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #500
 
wiem jak gra niemowie ze jest jakis do dupy i ze nieumie grac w pile ale to zwyklas taki ,a co do jego ogldania wdzialem go na mistrzostwach i moj wujas lubi Bayeren to kazdy mecz przewaznie ich ogldalem wiec czesto on wystepowal:/
06-01-2007 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #501
 
Podsumuję sobie ostatnie plotki transferowe:

Reo-Coker: nie jestem przekonany do niego, wydaje mi się, że mimo wszystko brakuje mu umiejętności do gry w United. Szkoda na niego 6-8 milionów, gdyż pewnie tyle będzie trzeba na niego wydać.

Huntelaar: Lubię chłopaka jeszcze od czasów gry w Herenveen, ale nie widzę sensu, abyśmy grali nowym Ruudem. Graliśmy wówczas brzydszą piłkę, po drugie Huntelaar dużo strzela, ale oprócz tego marnuje sporo sytuacji. W Anglii może zdarzyć się tak, iż będzie miał jedną-dwie sytuacje w meczu i będzie musiał je wykorzystać. Mam wątpliwości, czy to by mu się udało.

Hargreaves: Do tego pana nadal nie mogę się przekonać, 3 sezony temu zapowiadał się świetnie, potem rzucali nim jak szmatą - z lewej obrony na prawą, znowu na środek pomocy i powoli się "zatracał". W zeszłym sezonie grał mało, a jeśli już występował, to ze średnim skutkiem. Na MŚ błysnął 2-3 dobrymi występami, a teraz leczy złamaną nogę. Dla mnie to są wystarczające argumenty, dla których nie warto wydawać 20 mln funtów na Hargreaves`a.

Bale: Mam wrażenie, że z chłopaka robią na siłę wielki talent. Ma dopiero 17 lat, w Southampton zauważa się go raptem od 2 miesięcy. W reprezentacji zagrał też ledwie kilka meczów. Wolałbym, aby z Saints awansował do Premier League, pokazał w niej coś i wtedy moglibyśmy o nim pomyśleć. Nie chcę, żeby zrobili z niego drugiego Glen`a Johnson`a - miał być wielkim następcą Neville`a w kadrze, a wyszedł z niego tylko średni ligowiec. W przypadku Bale`a potrzeba cierpliwości, chłopak nie może zrobić jakiegoś pochopnego ruchu - np. przejście do United, gdzie lewa pozycja to najmocniej obsadzona pozycja nawet na całym świecie. W sensie, że grają tutaj dwaj wyśmienici lewi obrońcy, próżno szukać takiej konkurencji w jakimś innym klubie.

Bent: Może w lecie, obecnie nie jest nam absolutnie potrzebny. Roo, Saha, Larsson, Ole, Rossi, Smith. Szóstka napastników, po co siódmy? Może w lecie, kiedy nie będzie Larsson`a i może Rossiego, nie wiadomo też, co będzie ze Smithy`m. Na chwilę obecną niekorzystny transfer dla obu stron, zatem do niego nie dojdzie.

Z wypowiedzi Fergusona trudno cokolwiek wywnioskować - bardzo nieczytelnie wypowiada się na ten temat, nie możemy być niczego pewni. W sumie optowałbym najbardziej za tym, żeby odpuścić sobie to okienko i ewentualne zakupy porobić latem (tak, jak mówi Gill), niż na szybkiego kombinować coś w zimowym oknie transferowym.

Pozdrawiam.
06-01-2007 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adria7no Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #502
 
Cytat:Dla mnie to są wystarczające argumenty, dla których nie warto wydawać 20 mln funtów na Hargreaves`a.

Popieram tez niewidze w skladzie Manchester United tego pilkarza

Pisz dłuższe posty / Valverde
07-01-2007 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #503
 
Rowniez wydaje mi sie, ze w tym okienku transferowym raczej nie zdobedziemy zadnego nowego pilkarza.Mi w sumie jest obojetne kiedy kupujemy, KOGO kupujemy.Wszystko rowniez zalezy od sumy jaka Glazerowie przeznacza na transfery, bo gdy dostaniemy "jedynie" 25mln funtow to nie kupimy, az tak dobrych zawodnikow jakich bysmy chcieli.Z drugiej strony nie mozemy rowniez przeplacac i wyrzucac pieniedzy w bloto(np. Djemba-Djemba, Kleberson,Belion, itp)Mysle,ze w tym roku (nie koniecznie w tym okienku transferowym) powinnismy kupic napewno defensywnego pomocnka i POWOLI powinnismy zaczac sie rozgladac za nastepcami Giggsa i Scholesa(Nani i Jao Mouthinho obaj z Sportingu, naszego klubu partnerskiego) bo onie wiecej niz 2-3 sezony juz nie pociagna raczej, chociaz zycze ,im aby grali jak najdluzej na swoim, wysokim pozimie.
09-01-2007 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #504
 
Grzeho napisał(a):nastepcami Giggsa i Scholesa(Nani i Jao Mouthinho obaj z Sportingu

Obaj Portugalczycy? Nie wiem czy to dobry pomysł. Mielibyśmy w pomocy trzech zawodników tego kraju (choć z Ronaldo nie wiadomo, czy odejdzie). Jak na ligę angielską to zdecydowanie zły pomysł.
09-01-2007 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #505
 
Ano Pejter ma rację, ja nie wyobrażam sobie takiej "babskiej" pomocy - Techniczna gra, Ronaldo spokojnie sobie radzi, bo jest potężnie zbudowany (choć i tak się przewraca Tongue), no i szybko biega. Natomiast Moutinho nie ma nawet 170 cm, waży też jakieś 60 kg, toż w środku pomocy będą nim jak miotłą zamiatać Wink

Ostatnio pojawiły się głosy, mówiące o zainteresowaniu Bentley`em z Blackburn. Zaciekawiła mnie ta informacja, zawodnik trochę się zmarnował, bo okrzyknięto go talentem sporego formatu. Jednak w Rovers radzi sobie bardzo dobrze, myślę, że za jakąś rozsądną kwotę warto go sprowadzić...No, ale podobno to już nieaktualne.

Ponadto ostatnio dużo myślę o Lucho Gonzalezie z Porto Tongue Lubię go, w Porto rządzi w środku pomocy, grał na MŚ w rep. Argentyny...Silny, dobrze zbudowany a i cena byłaby do przyjęcia - więcej, niż 8 mln funtów chyba by nie kosztował... Co sądzicie o nim?
09-01-2007 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #506
 
Lucho Gonzalez to rzeczywiście bardzo dobry zawodnik, dobrze strzela z dystansu zdobywając przy tym piękne gole. To mógłby być naprawdę dobry zakup, tylko też niewiadomo jaką sumę oczekiwałoby Porto. Może jednak panie trenerze warto by się nim zainteresować ? Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-01-2007 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #507
 
Patrzac w przyszlosc trzeba by poszukac nastepcy Giggsa. Co powiecie na kogos z holenderskiej szkoly? Moim zdaniem Sneijder (pis.) bylby dobrym pomyslem. Jesli jeszcze SAF nie mysli o nastepcy Giggsa to w przyszlym sezonie warto o tym pomyslec...

amor patriae nostra lex
10-01-2007 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #508
 
Sneijder to według mnie bardziej środkowy pomocnik... Więc jakim sposobem on miałby być następcą Giggsa. Jeśli już mielibyśmy go szukać, musiałby być to klasyczny lewy pomocnik, a nie jakiś "dobierany". Choć ja mimo wszystko liczę na Parka, jeśli chodzi o tę pozycję, ale nowym, obiecującym lewym pomocnikiem również bym nie pogardził.
10-01-2007 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #509
 
Eee, Park rozwiązuje nasze kłopoty na ławce - wejdzie, poszarpie i coś z tego będzie. Jednak gdy gra w pierwszym składzie, to gra ledwie przeciętnie.

Sneijder? Bez jaj panowie Wink Często kontuzjowany, do tego odnoszę wrażenie, że w rozwoju zatrzymał się 3 lata temu, kiedy Ajax zaczął się sypać - odchodzili zawodnicy, którzy wówczas docierali z Ajaxem do 1/8 czy nawet 1/4 w LM. Za słaby na United, ot co. Dlaczego? 165 cm, 55 kg wagi, słabiutko trzyma się na nogach, no i nie myśli o defensywie - Giggs niechętnie, ale wraca, Sneijdera to nie interesuje ;]
10-01-2007 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #510
 
Valverde napisał(a):Eee, Park rozwiązuje nasze kłopoty na ławce - wejdzie, poszarpie i coś z tego będzie. Jednak gdy gra w pierwszym składzie, to gra ledwie przeciętnie.

Nie zapominaj, że miał dość poważną kontuzję, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Ja myślę, że on jeszcze nie doszedł do siebie i gdy odzyska pełną sprawność i będzie w swojej optymalnej formie, pokaże na co, go stać, więc nie należy go przekreślać, jeśli chodzi o skrzydło w MU.
A Sneijdera określiłeś praktycznie idealnie, jeśli chodzi o jego przejście do MU.
10-01-2007 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości