Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #526
 
Stojkovic napisał(a):Aleście mnie pojechali. Pejter przy ustawieniu 3-5-2 jest 3 obrońców

Zwycieskiego ustawienia sie nie zmienia.

Stojkovic napisał(a):- Roy Carrol
- Taibi
- Djemba Djemba
- Bellion

W ogole nie rozumiem jak mozesz porównywac Kuby do dwóch były bramkarz UNITED, dla mnie to jest bezsensowe i nie logiczne, Bellion był słaby ale napastnikiem, DD pomocnik, nie sprawdziłby sie, ale Polak w UNITED, jakos tego nie widze, uważam, ze Kuba predzej poradziłby sobie w zespole typu :

Fulham, Charlton, West Ham, Southapmton ?

Under The Boardwalk - United Warriors
15-01-2007 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #527
 
Porównałem 2 bramkarzy, ponieważ mieli być naprawdę dobrymi graczami a kto widział Carrola w akcji, wie o co chodzi. Piłkarz to piłkarz, nie ważne jest na jakiej pozycji gra. Lioczy się jak gra. Wiadomo, Polacy nie są popularni w Anglii, ale zgodze się z tobą, że mógłby się sprawdzić w jakimś z zespołów premierleague z niższych lokat.
15-01-2007 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #528
 
Stojkovic napisał(a):Porównałem 2 bramkarzy, ponieważ mieli być naprawdę dobrymi graczami a kto widział Carrola w akcji, wie o co chodzi. Piłkarz to piłkarz, nie ważne jest na jakiej pozycji gra. Lioczy się jak gra. Wiadomo, polacy nie są popularni w Anglii, ale zgodze się z tobą, że mógłby się sprawdzić w jakimś z zespołów premierleague z niższych lokat.

Także sam widzisz, sam sobie dałes odp. na to pytanie. Narazie jednymy Polakiem który może sie sprawdzic w UNITED jest Kuszczak, choć dla mnie swoimi umiejetnosciami przewyższają go na łeb i tułów Howard oraz Foster.

Czekam na Benta z niecierpliwościa oraz Owen'a Hargreavs'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
15-01-2007 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #529
 
Wojtek3 napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Aleście mnie pojechali. Pejter przy ustawieniu 3-5-2 jest 3 obrońców

Zwycieskiego ustawienia sie nie zmienia.

Właśnie. Manchester od lat gra systemem 4-4-2 (z małymi eksperymentami typu 4-3-3). W ogóle kto teraz gra trzema obrońcami. Ja uważam takie ustawienie za jedno z najgorszych (zależy jeszcze jacy zawodnicy są do tego dobrani, ale ci, których podałeś nie pasują). Poza tym nie napisałeś, że to ustawienie 3-5-2, więc skąd miałem wiedzieć?

Stojkovic napisał(a):- Roy Carrol
- Taibi
- Djemba Djemba
- Bellion

I właśnie żeby nie powtarzać takich błędów nie należy sprowadzać Błaszczykowskiego. Nie umniejszam jego umiejętnościom, ale on sobie naprawdę w MU nie poradzi. Po raz kolejny powtarzam - OBIEKTYWIZM.
15-01-2007 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #530
 
Eh, ile dyskusji na forum może spowodować jeden post o Błaszczykowskim. Ale to chyba dobrze, bo o to chodzi. 8)

Jeśli chodzi o graczy już nie-Polakakówto ja jestem jak najbardziej za tym by sprowadzić Heargravesa oraz Torresa, których zresztą sir Alex stara się już sprowadzić od poprzedniego okienka tranferowego. Są to naprawdę dwa wielkie nazwiska, w które wartoby zainwestować.

Ale nie ma co nasprowadzać pół piłkarskiej Europy, skoro mamy w United zdolną młodzież. Rossi, Fletcher, Rickardson (nie jestem pewien co do pisowni, więc jak coś przekręcę- nie bijcie mnie :? ) oraz innych, którzy stanowią przyszłość tego wspaniałego klubu. Neville, Giggs, Scholes, Solskjaer- oni nie będą grać wiecznie. Sądzę, że należy dać szansę także młodym diabłom, mamy naprawdę dobrą szkołę piłkarską o czym świadczą choćby wymienieni Ryan i Paul.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
16-01-2007 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #531
 
Wojtek3 napisał(a):Foster - Bardsley / ? - Vidic - Rio - Evra
Ronaldo - Carrick - ? - Park / ?
Rooney / Saha / Bent ?
chlopie, masz trochę rozsądku?! Jeszcz daj na lewą obronę Mancini na prawą Cicinho. A na bramkę Croucha - bo wysoki i pomoże jeszcze w ataku.
Pomoc w ustawieniu 1-4-3-3 wygląda tak(tu przykład z ówczesnej Francji): Zidane jako rozgrywający, a Vieira i Makalele jako jego pomocnicy od "czarnej roboty"> czyli jeden MC i dwóch DMC. A ty ustawiłeś na defensywnych dwójkę z nich. To nie jest jakąs gierka że wszytkich dajesz na atak, tylko musisz to rozwalić na zadania defensywne i ofensywne.
A rozpisując ten skład wykazałeś że nie za bardzo wiesz o czym jest mowa w we współczesnej piłce.

"jako jego murzyni od "czarnej roboty"" - bez rasizmu proszę! / Pejter
16-01-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #532
 
MUU napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Foster - Bardsley / ? - Vidic - Rio - Evra
Ronaldo - Carrick - ? - Park / ?
Rooney / Saha / Bent ?
chlopie, masz trochę rozsądku?! Jeszcz daj na lewą obronę Mancini na prawą Cicinho. A na bramkę Croucha - bo wysoki i pomoże jeszcze w ataku.
Pomoc w ustawieniu 1-4-3-3 wygląda tak(tu przykład z ówczesnej Francji): Zidane jako rozgrywający, a Vieira i Makalele jako jego pomocnicy od "czarnej roboty"> czyli jeden MC i dwóch DMC. A ty ustawiłeś na defensywnych dwójkę z nich. To nie jest jakąs gierka że wszytkich dajesz na atak, tylko musisz to rozwalić na zadania defensywne i ofensywne.
A rozpisując ten skład wykazałeś że nie za bardzo wiesz o czym jest mowa w we współczesnej piłce.

"jako jego murzyni od "czarnej roboty"" - bez rasizmu proszę! / Pejter

Pokazałem skład w jakim będzie grało UNITED za 2-3 lata i taki skład będzie. Porównywanie UNITED do Francji jest co najmniej śmieszne, tym bardziej, że Zidane kariere ze Francji juz zakonczył i będzie zapewne grac innym ustawieniem. Dobrze czytaj posty a nie szukaj zaczepy.

A Foster' dałem w jednej linii z obroncami bo nie dałem " Enter " wczesniej i wyszli w jedenj linii. Ale tacy są kibice Chelsea i Liverpoolu', intelignetni :lol:

Bez obrażania innych forumowiczów! / Pejter

Under The Boardwalk - United Warriors
17-01-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #533
 
Pokaż mi skład gdzie w ustawieniu 4-3-3 pomoc to:
rozgrywający(Carick) i dwóch skrzydłowych(park i ronaldo). Nie znasz się za bardzo i wyzywasz mnie od kibiców chelsea.
To Zidane juz nie gra TAAAAAA? naprawdę? Przecież napisałem ÓWCZESNA francja. I sobie sprawdz tez aktualny skład Barcy w ustawieniu pomocy Deco-Xavi-Marguez.
Nie znasz się. I nie czepiam się Fostera tylko, pomocy, bo jak tak ją rozpisujesz to naprawde jest źle z tobą.
17-01-2007 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #534
 
MUU napisał(a):Pokaż mi skład gdzie w ustawieniu 4-3-3 pomoc to:
rozgrywający(Carick) i dwóch skrzydłowych(park i ronaldo).

Przecież Wojtek dał 4 pomocników, tylko w miejsce jednego postawił znak zapytania, bo nie wiadomo, czy Scholes będzie i jeszcze grał i kto za niego. Czytajcie dokładnie swoje posty, bo później nieporozumienia są.
A jeśli chodzi o tą trójkę w ataku,to Wojtek tam dał 3, bo między nimi będzie występować rotacja. Tak trudno to odczytać?
17-01-2007 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #535
 
Pejter napisał(a):
MUU napisał(a):Pokaż mi skład gdzie w ustawieniu 4-3-3 pomoc to:
rozgrywający(Carick) i dwóch skrzydłowych(park i ronaldo).

Przecież Wojtek dał 4 pomocników, tylko w miejsce jednego postawił znak zapytania, bo nie wiadomo, czy Scholes będzie i jeszcze grał i kto za niego. Czytajcie dokładnie swoje posty, bo później nieporozumienia są.
A jeśli chodzi o tą trójkę w ataku,to Wojtek tam dał 3, bo między nimi będzie występować rotacja. Tak trudno to odczytać?

Daj spokoj Pejter, kibic Chelsea albo Barcy, zobacz co pisze :lol:

Wystarczy, że poczytasz dokładnie moje posty, a jak Ty porównujesz siłowe ustawienie UNITED na techniczną Barcelona albo rozpadającą Francje, to sory, zmien forum.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-01-2007 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MUU Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #536
 
Wojtek3 napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Kuszczak - Evra - Vidić - Ferdinand - Carrick - Błaszczykowski - Ronaldo - Smith - Rossi - Rooney - Torres.

Foster - Bardsley / ? - Vidic - Rio - Evra
Ronaldo - Carrick - ? - Park / ?
Rooney / Saha / Bent ?

Dojebałes Stojko z tym Błaszczykowskim :lol:

to był skład Wojtka 3 w odpowiedzi na skład stojkovic.
Wojtek3 wybrał system 4-3-3(na razie dobrze rozumiem?) i nie było tam SCHOLESA. W ustawieniu 4-3-3 Ronaldo i Park mogliby grać jako skrzydłowi ale w ataku, a tak jak Wojtek3 napisał Ronaldo i Park są skrzydłowymi w pomocy + Rooney i Bent jako skrzydłowi(w systemie 4-3-3 w ataku jest jeden środkowy i 2 skrzydłowych napastników)+ nie wolno też zapomnieć że Bardsley i Evra (jako nowocześni boczni obrońcy)też musieliby atakować po skrzydłach. Bo nie wierze że Wojtek3 z Ronaldo i Parka chciał zrobić DMC. I właśnie dlatego uważam ze Wojtek3 (który jeszcze bronił swej tezy) nie zna się, a sam wyśmiewa opinie innych(czytStojkovic).
17-01-2007 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #537
 
:lol: nie moge...

Widzisz ten pytajnik koło Carricka ? Tam jest miejsce dla napastnika który zastąpi Scholes'a za 3 lata, bo wtedy Paul'a juz raczej z nami nie będzie ..

Napastników podałem 3, ale chodziło mi o to, że obok Sahy może grać albo Rooney, albo Bent dałem ukośnik. Dałem system 4-4-2 a to, że nie wiesz do czego służy pytajnik to powodzenia ...

Tak, Bardsley i Evra na bokach, i atakować mają skrzydłami, za 3 lata skrzydłowi bedą zbiegac do środka ? :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
17-01-2007 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #538
 
Panowie, nie ma sensu się kłócić. To nic nie da, kazdy ma inną koncepcję gry i ustawienia MU za 3 lata. To jest czysta teoria i nie ma co tak ostro krytykowć się nawzajem. Ja wymyśliłem, że może MU zainteresowałoby się niedawną rewelacją w LM: Rothenem. Chętnie też sprowadził bym Xabi Alonso do MU, zna angielski styl i jest dobrym graczem.

Foster(Kuszczak)
Evra-Vidić-Ferdinand-Bardsley
Ronaldo-Carrick-Alonso(Smith)-Rothen
Rossi-Rooney(Torres)

System 4-4-2
17-01-2007 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #539
 
Stojkovic napisał(a):Ja wymyśliłem, że może MU zainteresowałoby się niedawną rewelacją w LM: Rothenem.

Niedawną: 2 czy 3 lata temu i później słuch o nim zaginął. Jeden dobry sezon, gdy całe Monaco grało dobrze, od tego czasu nie słyszałem żadnej informacji o nim. Dlatego jestem zdecydowanie przeciwko. W ogóle on dalej gra w Monaco?
17-01-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #540
 
Stojkovic napisał(a):- Roy Carrol
- Taibi
- Djemba Djemba
- Bellion

Jeśli Błaszczykowski jest słabszy od nich, to ja dziekuje... Patrzycie na moją propozycję transferu Kuby z perspektywy gry w Wiśle. Teraz przeszedłby do Auxerre czy Borussi, rozegrał i byłoby całkiem nieźle. O Borucu i Żurawskim tez mówiono że za słabi na Celtic...

Zgadzam sie Stojko :wink: . Mi sie jeszcze nasuwa taka mysl ze Błaszczu jest mlody i trezeba go brac teraz bo potem, kiedy przejdzie do klubu trypu : borussia, feyenoord to juz nigdzie dalej nie pojdzie. Warto ryzykowac, zwlaszcza ze nie bylby to drogi transfer :roll:

Cytat:Także sam widzisz, sam sobie dałes odp. na to pytanie. Narazie jednymy Polakiem który może sie sprawdzic w UNITED jest Kuszczak, choć dla mnie swoimi umiejetnosciami przewyższają go na łeb i tułów Howard oraz Foster.

Czy ty masz w domu telewizor? :shock: .
Foster owszem ale HOWARD :shock: :shock:



Cytat:Właśnie. Manchester od lat gra systemem 4-4-2 (z małymi eksperymentami typu 4-3-3). W ogóle kto teraz gra trzema obrońcami. Ja uważam takie ustawienie za jedno z najgorszych

Pilka nozna sie zmienia panie Pejter :wink: , a taktyka stosowana przez fergiego trwac wiecznie nie bedzie bo on tez za niedlugo odejdzie. :roll:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
17-01-2007 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości