Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
Pojawily sie jakies problemy jesli chodzi o automatyczne logowanie, ale juz szukam rozwiazania.

Co do problemu z podkresleniem, pogrubieniem, jeszcze nie znalazlem odpowiedzi, czy jest tak automatycznie, czy to blad.
28-01-2007 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #272
 
No cóz widzę że forum powróciło do dawnego wyglądu pięknie śie zapowiada teraz czuję się tą Diabelską atmosfere :twisted:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
29-01-2007 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #273
 
No ja wchodzę na forum, po kilku dniowej przerwie, a tu zupełnie odmienione forum. I również bardzo się z tego cieszę, bo tamto wyblakłe tło zupełnie nie pasowało.
30-01-2007 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #274
 
Ha, ha. Każdy ma tę słabość do tego designu. Dziewczyno, no to nie wchodź i podziwiaj widoki, ale pisz coś, bo pamiętam, że na starym forum byłaś aktywnym użytkownikiem, a teraz to coś nie za bardzo. Myslę, że chociaż na ten jeden post dziennie to cię stać. Wracają wspomnienia, niech wróci ruch na forum!

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-01-2007 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #275
 
Problem z automatycznym logowaniem już rozwiązany. Sprawdźcie, czy u was działa. Jeśli nie, usuńcie cookies z przeglądarki i powinno być wszystko ok.

Jeśli chodzi o problem z pogrubieniem, podkreśleniem itp. to tak jest automatycznie, ale jest podobno jakiś mod, aby to naprawić. Poszukam go i postaram się zainstalować.
30-01-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #276
 
Hmm, mi nadal nie działa ;>
31-01-2007 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #277
 
Dałoby się zrobić coś takiego jak pochwały i ostrzeżenia dla użytkowników? W większości forów to dawno już funkcjonuje. Fajnie by było coś takiego mieć na naszym forum, bo możnaby dodawać pochwały za "usera miesiaca". No a np. 3 ostrzeżenia = ban, kolejne następne to wylot z forum.

[Obrazek: Ole201.jpg]
31-01-2007 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #278
 
Według mnie, na naszym forum system pochwał i ostrzeżeń nie jest potrzebny.
Nasze forum jest głównie od dyskusji, a nie od pomagania, a właśnie za pomoc na wielu forach są dawane pochwały. Myślę, że wystarczającą nagrodą za Forumowicza miesiąca jest nagłówek widniejący przez cały kolejny miesiąc, niepotrzebna jeszcze pochwała.
3 ostrzeżenia = ban również nie są potrzebne. Jeśli ktoś faktycznie przegina to dostaje bana i po kłopocie.
31-01-2007 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #279
 
Pejter napisał(a):3 ostrzeżenia = ban również nie są potrzebne. Jeśli ktoś faktycznie przegina to dostaje bana i po kłopocie.

Dokładnie, jestem na innym forum, na którym są ostrzeżenia, nowi ludzie często je dostają, bo piszą bezsensu, a takie danie ostrzeżenia to taka jakby "mała kara", danie szansy, lecz to czasami nie skutkuje. Choć czasami tzw. warny skutukują, lecz mi jakoś na tym forum ich nie brakuje Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-01-2007 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #280
 
To już tam taki zupełny dodatek, ale płeć, wymiana tych kwadracików pod nickiem i cytowanie selektywne to pierwszorzędne sprawy. A bany i tak może rozdawać tylko Pejter póki co Wink Z automatycznym logowaniem chyba działa, aczkolwiek sprawdzę jeszcze potem po zmianie IP. Macie jeszcze jakieś specjalne życzenia co do ulepszania forum? Na pewno kilka małych bajerków by się przydało, ale do głowy mi raczej mało przychodzi ...

A ktoś ma może screen z tego designu, ale 05'? Przydałby się.

capo di tutti capi

MUSC PL
01-02-2007 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #281
 
Nie na żaden system ostrzeżeń nie jest raczej potrzebny, bo żaden z użytkowników, bo dostaniu upomnienia raczej nie idzie w zaparte ze swoim spamem, ale raczej dostosowuje się do okoliczności. Owszem czasem się zdarzy, że rozmowa zejdzie na jakiś temat nie z tego działu, ale nie jest to jakieś powszechne na forum.

A co do bajerów... no to może z datą urodzenia by się dałoby skombinować jakiś mod czy coś. Hm, co jeszcze myślę, że shoutbox byłby zbędny, ale jest jeszcze takie coś jak własny tekst pod nickiem, który każdy może sobie wpisać w profilu, ale to tylko moja propozycja.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-02-2007 08:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #282
 
Dodałem na forum opcję cytowania selektywnego wraz z szybką odpowiedzią. Myślę, że to bardzo przydatne poprawki; zresztą kilka osób się o nie upominało. Jeśli komuś nie odpowiada ten "bajer" może go sobie wyłączyć w profilu - wolna wola Tongue
Na razie obrazek cytowania selektywnego jest trochę nieprzystosowany do naszego forum, ale jeszcze dziś będzie zmieniony.
02-02-2007 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #283
 
Bardzo madrze Smile Dobra funkcja i bardzo przydatna. Pomaga ze dobrym odpowiadaniu na posty innych.

Nie wiem od jakiego czasu, ale mamy wreszcie Admina, który pracuje. Bravo!

amor patriae nostra lex
02-02-2007 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #284
 
Kolejny milowy krok poczyniony. Chyba brak tej opcji był najbardziej odczuwalny, ale to już przeszłość. No brawo Pejter, brawo! Wink Te obrazki rzeczywiście niezbyt pasują, ale liczę na konkretną modyfikację. Teraz czas poszukać czegoś do zastąpienia tych kwadratów pod nickiem. Jeśli ktoś by przypadkiem natrafił na gwiazdki, bądź coś godnego uwagi, zapraszam na priv.

Aż miło popatrzeć, jak te forum znów się rozwija.

capo di tutti capi

MUSC PL
02-02-2007 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #285
 
Dwie nowe funkcje, które z pewnością się przydadzą. Co do to tych "gwiazdek" pod nickiem oznaczającym rangę... spróbuję pogadać z kimś na ten temat, choć oczywiście niczego nie obiecuję odrazu, jak będę wszystko wiedział przekaże Pejterowi, bądź napiszę tutaj, na forum Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
02-02-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości