Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #556
 
Valverde napisał(a):Poza tym powiedz ty mi, co widzisz w Hargreavesie?

Ogladales MŚ? Z tego co widzialem to Hargreaves jest dynamiczny, duzo widzi i bardzo dobrze odbiera. Pasuje do nas jak ulał, bo narazie kiedy Paul albo Carrick maja kontuzje to nie ma kogo wsadzic a tak bedziemy mieli 3 bardzo dobrych pomocnikow, bo ja lepszego kandydata nie widze....

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
29-01-2007 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #557
 
KanT napisał(a):Ogladales MŚ?

Nie ulega wątpliwości, że Owen na MŚ spisał się dobrze, tylko zobacz sobie kiedy był ten Mundial, to już pół roku. Przypomnijmy, że Anglik miał przez dłuższy okres czasu kontuzję i to dość poważną i teraz nie wiadomo w jakiej jest formie. Ja bym widziałem zupełnie kogo innego na miejsce defensywnego pomocnika, tylko kogo ? Bardzo podoba mi się gra Tom'a Huddlestone'a z Tottenhamu, ma podobne warunki jak Michael Carrick, jest młody, kilka bramek dla Spurs już strzelił i to jest duży plus. Choć oczywiście bardzo wątpie w jego transfer.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-01-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #558
 
Valverde napisał(a):
David7 napisał(a):Jestem również goracym fanem sprowadzenia Owena do naszego klubu to slolidny i pracowity piłkarz Ja nazywam zawodników grających na jego pozycji "załataj dziura" :wink: bo czyści wszystko i stara sie przechwycić każdą piłke. Takze byłbym szczęśliwy jak by przyszedł do nas Big Grin
Zapchajdziura czy jak ty to nazwałeś "załataj dziura" to taki O`Shea - a to zagra na obronie (środek, bok), a to w pomocy. Hargreaves co prawda grywał na lewej obronie, ale zapchajdziurą nazwać go nie można. Poza tym powiedz ty mi, co widzisz w Hargreavesie?

Z tym "załataj dziura" chodziło mi oto że Owen jest typem piłkarza jak swojego czasu Makalele w Chelsea, robił całą czarną robote w środku pola. Owen moim zdaniem jest podobny style gry do Francuza, a jeśli chodzi oto czy widziałem Go w akcji to tak oglądałem MŚ i mecze bundesligi jego występy zrobiły na mnie wrażenie :!:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
30-01-2007 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #559
 
Kuba_^^ napisał(a):Nie ulega wątpliwości, że Owen na MŚ spisał się dobrze, tylko zobacz sobie kiedy był ten Mundial, to już pół roku. Przypomnijmy, że Anglik miał przez dłuższy okres czasu kontuzję i to dość poważną i teraz nie wiadomo w jakiej jest formie. Ja bym widziałem zupełnie kogo innego na miejsce defensywnego pomocnika, tylko kogo ? Bardzo podoba mi się gra Tom'a Huddlestone'a z Tottenhamu, ma podobne warunki jak Michael Carrick, jest młody, kilka bramek dla Spurs już strzelił i to jest duży plus. Choć oczywiście bardzo wątpie w jego transfer.

Tom Huddlestone nie jest piłkarzem waleczym agresywym ograniczajacym sie do przecinania i odbierania piłek, a nam taki potrzebny.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
30-01-2007 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #560
 
KanT napisał(a):
Valverde napisał(a):Poza tym powiedz ty mi, co widzisz w Hargreavesie?

Ogladales MŚ? Z tego co widzialem to Hargreaves jest dynamiczny, duzo widzi i bardzo dobrze odbiera. Pasuje do nas jak ulał, bo narazie kiedy Paul albo Carrick maja kontuzje to nie ma kogo wsadzic a tak bedziemy mieli 3 bardzo dobrych pomocnikow, bo ja lepszego kandydata nie widze....

No bez jaj, 2 dobre mecze na Mundialu nie mogą być wizytówką zawodnika, na którego mamy wydać 20 mln funtów. W razie kontuzji Carricka/Scholesa mogą grać Fletcher, O`Shea i ew. Giggs. Mamy zatem 1 geniusza, 1 bardzo bardzo dobrego gracza, dobrego Fletchera i trochę słabszego O`Shea. Owszem, przydałby się ktoś. Ale po co nam na szybkiego taki Hargreaves, który dopiero wrócił po kontuzji, przed kontuzją też nie grał super, a kosztować ma 20 baniek? No proszę...
30-01-2007 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #561
 
Hargreaves moze przyjsc (jestem za) ale w lecie. Wtedy latwiej byloby mu sie przestawic z gry w Bundeslidze do gry w Premiership, bo przeciez jest okres przygotowawaczy. Zaznajomil by sie z druzyna i poznał styl gry. Lato to lepszy okres na wzmocnienia. Moim zdaniem w zimie powinnismy co najwyzej kupowac graczy bardziej na przyszlosc, bo przeciez Owen walczyl by o miejsce w skladzie....

amor patriae nostra lex
30-01-2007 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #562
 
Cytat:Hargreaves moze przyjsc (jestem za) ale w lecie.

Może i masz rację wtedy miałby czas na przygotowanie się do nowego sezonu. Napewno miałby więcej czasu na zapoznanie się z drużyna alimatyzacja w nowym otoczeniu też robi swoję także zgodzę się z Tobą Zashi.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
31-01-2007 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #563
 
Valverde napisał(a):mogą grać Fletcher, O`Shea i ew. Giggs.

Fletch owszem ale O'shea i Giggs? NO WAY! Kurcze strasznie nie mam zaufania do osika. W kazdym meczy w jakim go widze to ma glupi blad typu za slabe wycofanie pilki i przejecie przez rywala. A giggs niech lepiej sie trzyma swojej pozycji. A co wy na to zeby w jakims meczu nie ważnym sprobowac Ronaldo jako ofensywnego pomocnika srodkowego?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
31-01-2007 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red_DeviL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #564
 
Ronaldo nieumie przetrzymac pilki i bardzo lubi grac wysunietego, grac szybko, podania z klepki i do bramki, to nie jest srodkowy pomocnik. Najlepiej sprawdza sie na skrzydlach i w ataku, choc z tym juz gorzej. Mysle ze Owen bedzie OK do tego on chce naprawde grac. Mysle ze moglby na OT dluga zabawicSmile
01-02-2007 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #565
 
Mnie troche niepokoi zainteresowanie bramkarzem reprezentacji szkocji Craigiem Gordonem. Gra w Hearts of Middlothian. Rzeczywiście jest dobry, ale do gry w MU bym go nie przymierzał.
Więcej można przeczytać na manutd.com

GLORY GLORY MAN UNITED
02-02-2007 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #566
 
Nie sadze, aby MU mial zamiar kupic tego utaletowanego szkockiego bramkarz.Mamy przeciez VDS'a Qszczaka i jeszcze Fostera i Howarda, wiec po co nam 5 bramkarz :?: Mysle ze to tylko plotka i nic wiecej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
02-02-2007 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #567
 
Poza tym to informacje z października i w dodatku zamieszczone w rubryce plotki, więc o czym my tutaj gadamy? Mamy 4 dobrych bramkarzy. Po co nam kolejny?
02-02-2007 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #568
 
Andre770 napisał(a):Mnie troche niepokoi zainteresowanie bramkarzem reprezentacji szkocji Craigiem Gordonem. Gra w Hearts of Middlothian. Rzeczywiście jest dobry, ale do gry w MU bym go nie przymierzał.
Więcej można przeczytać na manutd.com

Cóż za bzdura!

Red_Devil napisał(a):Ronaldo nieumie przetrzymac pilki i bardzo lubi grac wysunietego, grac szybko, podania z klepki i do bramki, to nie jest srodkowy pomocnik. Najlepiej sprawdza sie na skrzydlach i w ataku, choc z tym juz gorzej. Mysle ze Owen bedzie OK do tego on chce naprawde grac. Mysle ze moglby na OT dluga zabawicSmile

Środkowym na pewno nigdy nie będzie i raczej na tej pozycji by mu najlepiej by nie szło. Ale jedno mi nie pasuje... Nie umie przytymać piłki ? :lol:

Zashi napisał(a):Hargreaves moze przyjsc (jestem za) ale w lecie. Wtedy latwiej byloby mu sie przestawic z gry w Bundeslidze do gry w Premiership, bo przeciez jest okres przygotowawaczy. Zaznajomil by sie z druzyna i poznał styl gry. Lato to lepszy okres na wzmocnienia. Moim zdaniem w zimie powinnismy co najwyzej kupowac graczy bardziej na przyszlosc, bo przeciez Owen walczyl by o miejsce w skladzie....

Pisanie czy by sie dostował czy nie jest nie na miejscu. Na chwilę obecną nie mamy mocnych i dobrych zmienników dla Scholes'a i Carrick'a ( Fletch, O'Shea, Kieran ). Liga wkracza w decydującą faze i potrzebujemy dobrych zmienników dla najlepszych, co nie oznacza, że Owen by siedział. Nie ma tu raczej mowy o nie zaakliamtyzowaniu sie, Hargreaves zalicza bardzo dobre wystepu w rep. Anglii co jest dobrym znakiem. Czekam na niego w lecie, uwazam go za piłkarza na poziomie Carricka i wcale nie gorszego. Oby Bayern sie " złamał " ...

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #569
 
Ale czy się złamie, nie sądze. Sami mają dziurę po Ballacku i starają się to jakoś zalepić - sprzedaż Haergravesa całkowicie "rozsiałaby" ich środek pomocy. Poza tym niech spuszczą z ceny, bo te ich pierwsze propozycje były kompletnie nie do przyjęcia - to nie jest w końcu zawodnik wygrywający mecze w pojedynke.

O Gattuso też można zapomnieć. Podpisał nowy kontrakt z Milanem. Żałuję trochę decyzji Ballacka, który przeszedł do Chelsea. Jest w cieniu Lamparda, rzadko kiedy o nim słychać. Poleciał na kasę jak widać. A u nas by miał pewne miejsce w składzie, rozgłos, fanów i pewnie niewiele mniejsze pieniądze.

Ta pazerność ... :?

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2007 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #570
 
Ciampel napisał(a):Ale czy się złamie, nie sądze. Sami mają dziurę po Ballacku i starają się to jakoś zalepić - sprzedaż Haergravesa całkowicie "rozsiałaby" ich środek pomocy. Poza tym niech spuszczą z ceny, bo te ich pierwsze propozycje były kompletnie nie do przyjęcia - to nie jest w końcu zawodnik wygrywający mecze w pojedynke.

Cena jest bardzo wysoka, aż za, ale Owen Hargreaves to jest Anglik, przede wszystkim, gra w kadrze razem z Carrickiem, jest rep. Anglii. To bardzo duże plusy. Pokazał juz w Bundeslidze, że jest bardzo wartościowym pomocnikiem. Dla mnie jest warto wydac na niego tyle kasy, to bedzie inwestycja na wiele lat bo Owen jest bardzo młody. A czy go nie puszczą ? Zaraz po świetach juz sie prawie poddali, jedyny minus, że nie mieli dla niego zastępcy, jestem pewny po ostatnich wypowiedzach działaczy Bayernu, że Owen bedzie naszym zawodnikiem w lecie. Bedzie zaje**** 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości