Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #286
 
Rzeczywiście dwie przydatne funkcje, których tutaj brakowało. Pejter robi za trzech i to naprawdę kawał porządnej roboty. Oczywiście każdy z nas na swój sposób stara się pomóc forum, np. "zwykli" userzy w postaci postów. Także spróbuje pogrzebać w sprawie tych gwiazdek, w końcu musimy sobie pomagać.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
02-02-2007 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #287
 
Ja sie zaczynam bac tego forum. Wchodze po kilku godzinach a tutaj ponad 30 minut czytania mnie czeka....To superSmile Wreszcie od jakiego czasu zajelo mi to wiecej niz 5 minut. Wszystko idzie ku lepszemu - moim zdaniem w duzej mierze gdzie naszemu nowemu Adminowi Smile Pejter masz skrzynke piwa < nie na prawde oczywisice :lol: >

PS. 700. post Smile

amor patriae nostra lex
02-02-2007 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #288
 
Kurde, podoba mi sie ta szybka odpowiedź, naprawde kolejny dobry krok. Tylko dalej mało użytkonwików piszących. Wchodzisz a postów jest naprawde mało. Oczywiście porównuje z dawnymi czasami, ale wiecie jak wtedy było. Oby sie zmieniło na lepsze pod względem piszących userów...

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #289
 
Napewno się zmieni, dobrze że jesteś, bo już dzięki tobie jest o tych kilka postów więcej, a pozatym mowa siła zawsze rośnie niepozornie. Devilpage jest pewne swego i swojego forum... teraz czas, by się przekonali, że muszą oddać palmę pierwszeństwa naszemu forum Big Grin (oby).
Więc każdy post jest na wagę złota! Grosz do grosza, a będzie kokosza!

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-02-2007 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #290
 
Do Devilpage jeszcze daleko, ale kolejne kroki ze strony staffu naprawdę mogą być gigantycznymi zmianami! Wojtek - liczbę piszących należałoby raczej porównywać maksymalnie do zeszłego roku, bo po upadku serwera wtedy z dobre 75% userów nas opuściło. W stosunku do ostatnich miesięcy jest o wiele lepiej - szczególnie po modyfikacji desginu na stary. Kilku nowych doszło (np. Andre770), piszą całkiem na poziomie i oby tylko zostali u nas na stałe.

Ciebie jednak najbardziej brakuje Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
03-02-2007 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #291
 
Stojkovic napisał(a):Napewno się zmieni, dobrze że jesteś, bo już dzięki tobie jest o tych kilka postów więcej, a pozatym mowa siła zawsze rośnie niepozornie. Devilpage jest pewne swego i swojego forum... teraz czas, by się przekonali, że muszą oddać palmę pierwszeństwa naszemu forum (oby).
Więc każdy post jest na wagę złota! Grosz do grosza, a będzie kokosza!

Stojko, na forum Devilpage chyba największy wkład w posty ma dział Hyde Park, co dla mnie jest kompletną pomyłką. Forum UNITED powinno charakteryzowac najwiekszym zainetersoaniem UNITED i kibicostwem z tym związanym, znam takie forum i pisze na nim i uważam, że na chwile obecną jest najlepsze Wink

Ciampel napisał(a):Ciebie jednak najbardziej brakuje

I'm back! 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #292
 
Rozumiem że chodzi ci o nasze forum Big Grin Wojteczku. Dobrze, że możesz porównywać, bo lepiej żeby były 3 konkretne fora niż 1 mocne a reszta to zwykłe "trucie o szarpidrucie" Wielkie Yo dla ciebie!.

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-02-2007 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #293
 
Stojkovic napisał(a):Rozumiem że chodzi ci o nasze forum Big Grin Wojteczku. Dobrze, że możesz porównywać, bo lepiej żeby były 3 konkretne fora niż 1 mocne a reszta to zwykłe "trucie o szarpidrucie" Wielkie Yo dla ciebie!.

Dobrze wiesz o jakie forum mi chodzi i nie owijaj w bawełne 8) To forum było najlepsze dopóki sie nie rozpadło, żeby odbudować dawną potęge potrzeba wiele dni, a nawet miesięcy jak nie pełnego roku. W takim tempie na pewno sie Wam uda coś zrobić. Zaczne pisać sporo na forum, ale mój powrót to i tak kropla w morzu potrzeb. Ciągle jest max 3 użytkowników na forum ...

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #294
 
Wojtek3 napisał(a):Ciągle jest max 3 użytkowników na forum ...

Wczoraj np. w pewnym momencie było 6 zarejestrowanych, a to jest niezły wynik w porównaniu z tym, co było jeszcze niedawno. Mam nadzieję, że ta liczba będzie systematycznie wzrastać.
03-02-2007 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #295
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Ciągle jest max 3 użytkowników na forum ...

Wczoraj np. w pewnym momencie było 6 zarejestrowanych, a to jest niezły wynik w porównaniu z tym, co było jeszcze niedawno. Mam nadzieję, że ta liczba będzie systematycznie wzrastać.

Z czego 4 to byli goście, co nic nam w tym momencie nie dawało, a jak wiemy posty same nie przylecą..

Pejter -> przecież napisałem, że 6 zarejestrowanych :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #296
 
Wreszcie znalazłem gwiazdki, które widniały pod rangą na "starym" forum i mamy je już również tutaj Tongue Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z tej drobnej kosmetycznej zmiany.
08-02-2007 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #297
 
Pejter napisał(a):Wreszcie znalazłem gwiazdki, które widniały pod rangą na "starym" forum i mamy je już również tutaj Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z tej drobnej kosmetycznej zmiany.


No niby drobna zmiana ale jak cieszy oczy Big Grin . Pamięta się jak na strym forum były gwiazdeczki Tongue

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
08-02-2007 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #298
 
Gwiazdki sa super, no i chyba jeśli chodzi o wygląd, to odwalono kawał dobrej roboty i trzeba moim zdaniem skupic się teraz na ilści użytkowników, tzn. promowaniu naszego forum!

[Obrazek: Ole201.jpg]
08-02-2007 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #299
 
Kolejne drobne zmiany na forum:

- usunięcie rubryki "Temat:" znad postów (pod rubryką "Wysłany"), gdyż niekiedy rozwalała ona układ forum, a i tak nikt z niej nie korzysta podczas pisania postów (temat zawsze był wpisany jedynie przy pierwszym poście danego tematu)
- na głównej przesunięcie rubryki "Wyloguj [ nick ] | Oznacz wszystkie fora jako przeczytane | Zobacz posty od ostatniej wizyty" o linijkę niżej, gdyż zorientowałem się, iż również rozwala układ forum w niektórych sytuacjach
- dodanie liczby postów od ostatniej wizyty w nawiasie, np. "Zobacz posty od ostatniej wizyty (2)"

Mam jeszcze do was pytanie. Czy wolelibyście, aby zamiast: "Zobacz posty od ostatniej wizyty" było "Zobacz nieprzeczytane posty"? Chodzi o to, że ktoś np. wejdzie na forum, sprawdzi poprzez "Zobacz posty od ostatniej wizyty", jakie są nowe posty, nie zdąży wszystkich przeczytać (a mu na tym zależy), a nagle musi odejść od komputera lub komp się wyłącza (jakaś awaria czy coś w tym stylu) i lista tych postów mu się "traci" i powstają luki w czytaniu przez niego forum. Jeśli byłoby "Zobacz nieprzeczytane posty", jeśli ktoś nie otworzy danego tematu, przy następnej wizycie nadal wyświetlałoby mu ten temat po naciśnięciu na "Zobacz nieprzeczytane posty" (chyba, że oznaczyłby ten temat jako przeczytany).

Co o tym myślicie? Ja jestem zwolennikiem wprowadzenia czegoś takiego, ale podporządkuję się waszej woli, bo w końcu forum jest dla wszystkich, nie tylko dla mnie.
09-02-2007 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #300
 
Ogólnie też jestem za tym. Dobre to jest bo wiadomo przynajmiej czego sie nie przeczytało jak najbardziej TAK Big Grin

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
09-02-2007 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości