Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #571
 
Hargreaves jest dobry, ale mi się wydaje, że ten upór SAF'a jest zbędny, bez przesady :roll: są od niego lepsi.

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #572
 
Andre770 napisał(a):Hargreaves jest dobry, ale mi się wydaje, że ten upór SAF'a jest zbędny, bez przesady :roll: są od niego lepsi.

Jesteś kibicem Chelsea czy Realu ? Na chwilę obecną nie widze innego zawodnika w zasięgu UNITED który bardziej by pasował na tę pozycje. Człowieku czego chcieć wiecej ?

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #573
 
Wojtek3 napisał(a):Jesteś kibicem Chelsea czy Realu ? Na chwilę obecną nie widze innego zawodnika w zasięgu UNITED który bardziej by pasował na tę pozycje.

Mi się wydaje, że nie trudno się domyślić, że jestem kibicem ManUtd.
No nie wiem czy on jest tak bardzo w zasięgu... Bayern jakoś nie chce go oddać.

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #574
 
"Co sie odwlecze to nie uciecze", ale kilka dni temu Bayern zmienil trenera.Felixa Magatha zastapil Ottmar Hitzfeld(pis.).Niemiecki szkoleniowiec byl juz trenerem bawarczykow.Narazie nie wiadomo jakie jest stanowisko obecnego trenera w sprawie transferu Owena.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
03-02-2007 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #575
 
Ja mam nadzieje, że trener będzie bardziej nastawiony na jego sprzedaż.
Tak nawiasem to ten trener udanego debiutu to nie miał. 3:0 w plecy :mrgreen:

GLORY GLORY MAN UNITED
03-02-2007 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #576
 
Mi sie i tak wydale ze Owen.H do nas przyjdzie w lecie. Do tego pasowalby jakis napastnik, bo pamietajmy ze Larsson odchodzi za niedlugo. Swoja droga co myslicie o Alanie? Sprzedac czy zostawic ?
06-02-2007 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #577
 
Kolejny napastnik? Instynkt zdobywania bramek ponownie odezwał się w Ole, a w dodatku duet Saha - Rooney może być w następnym sezonie jeszcze bardziej zabójczy. Alan niestety nie dostaje zbyt często szans na grę w UNITED, coś niedawno czytałem nawet o zainteresowaniu nim ze strony Aston Villi. Decyzja należy do Fergusona.

Owena chętnie zobaczyłbym na Old Trafford. Cała ta "akcja" ciągnie się dobre 8 miesięcy i wciąż nie możemy go zdobyć. Bayern kiedyś musi spuścić z ceny i powiedzieć "pas" - oby ten moment nadszedł w najbliższym oknie transferowym. Przyda się do pary z Carrickiem, bo koniec kariery Scholesa mały kroczkami się niestety zbliża, dlatego kupno/znalezienie następcy jest konieczne.

capo di tutti capi

MUSC PL
06-02-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #578
 
Ciampel napisał(a):koniec kariery Scholesa mały kroczkami się niestety zbliża, dlatego kupno/znalezienie następcy jest konieczne.

Niestety Scholes nie ma juz 20 paru lat, lecz ma juz 33 lata, a to na pilkarza z pola dosyc duzo.Narazie gra, jakby byl o co najmniej 5 lat mlodszy, ale nistety czas biegnie nieublagalnie i trzeba juz szukac nastepcy rudowlosego rozgrywajacego.Niestety znalezienie pilkarza pokroju Paul'a bedzie bardzo trudne.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-02-2007 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #579
 
Grzeho napisał(a):Niestety Scholes nie ma juz 20 paru lat, lecz ma juz 33 lata, a to na pilkarza z pola dosyc duzo

Powiedz to Larssonowi :twisted:

Grzeho napisał(a):Narazie gra, jakby byl o co najmniej 5 lat mlodszy, ale nistety czas biegnie nieublagalnie i trzeba juz szukac nastepcy rudowlosego rozgrywajacego.Niestety znalezienie pilkarza pokroju Paul'a bedzie bardzo trudne.

Tak zgadza się. Ja mam obawy, że jesli przy odejsciu Scholesa dalej bedzie pracowal Fergie to popelni on taki sam blad jak w przypadku Keana i bedziemy dlugo czekac na zastepce "Rudego" a funkcje OPŚ bedzie pełnił jakis Rossi :twisted: . Z drugiej strony to nie takie grozne bo mamy Carricka, ktory lepiej sie czuje jako rozgrywajacy, a kiedy przyjdzie OwenH. to kłopot z głowy :wink:
13-02-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #580
 
KanT napisał(a):Grzeho napisał:

Niestety Scholes nie ma juz 20 paru lat, lecz ma juz 33 lata, a to na pilkarza z pola dosyc duzo


Powiedz to Larssonowi Twisted Evil


Hehe :mrgreen: No racja. 33 lata to jeszcze nie aż taki wielce stary. So ludzie co po 36 lat biegają.

GLORY GLORY MAN UNITED
13-02-2007 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #581
 
Larsson jak na swoje lata trzyma się wyśmienicie. Nie jeden młodszy zawiesił już buty na kołku. Mam wielkie - podobnie jak Gary - nadzieje, iż działacze szwedzkiego klubu "udostępnią" nam Henrika na pozostałą część sezonu, a może i jeszcze dalej. W Helsinborgu się chłop marnuje, a u nas ma szanse pograć na naprawdę wysokim poziomie, bo jeszcze możemy przecież znaleźć się nawet w finale Champions League.

A Hargreaves przyjdzie do nas latem - jeszcze Beckenbauer go w tym utwierdzi - mówię wam Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
13-02-2007 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #582
 
Nie ma co zmieniać Scholesa jak jest w dobrej formie. Gra dobrze. Podobnie jak Larsson. Napewno jeszcze nie zakończy kariery. Jeszcze tak te 2 lata powinien pograć.

GLORY GLORY MAN UNITED
14-02-2007 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #583
 
Andre770 napisał(a):Jeszcze tak te 2 lata powinien pograć.
Moze jeszcze pogra te 2 lata, ale nie wiadomo, na jakim pozimie.Zawodnikom w podeszlym wieku ciezko jest utrzmac dobra forme przez lata.Sa oczywiscie wyjatki:Larsson lub Giggs, wiec Scholes moze do nich dolaczy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-02-2007 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #584
 
Narazie Schlsowi idzie dobrze. Nie wiem czemu go się czepiacie.W drużynie jest pomocny, kiksów nie robi. Co wam sie w nim nie podoba, że myślicie o jego odejściu?

GLORY GLORY MAN UNITED
14-02-2007 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #585
 
Andre770 napisał(a):Co wam sie w nim nie podoba, że myślicie o jego odejściu?

Czy ktoś w ogóle wspominał o takim ewentualnym obrocie spraw?

Paul jest bardzo zżyty z klubem i za żadne skarby nie opuściłby nas. Gra w MU już ponad dekadę i kiedyś nawet powiedział, że chce trenować tylko i wyłącznie pod okiem Fergusona. Co do jego miłości do Manchesteru - nie mam kompletnie złudzeń, może Crisowi rzeczywiście trudno ufać, bo jednak chęci do przeprowadzki raczej ma, ale Scholes to inna bajka.

Koniec offtopa :!:

capo di tutti capi

MUSC PL
14-02-2007 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości