Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłkarze, którzy odchodzą
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
Grzeho napisał(a):Wyglada na to,ze Rossi za bardzo sobie nie pogra w tej Parmie.Wloska Federacja Pilkarska zawiesila wszystkie rozgrywki(nawet miedzynarodowe) we Wloszech.Powodem tej decyzji byly zamieszki po meczu Palermo-Catania i smierc jednego policjanta.Rozgrywki sa zawieszone do odwolania.Szkoda, bo w ten sposob Rossi raczej sobie za duzo nie pogra, a po to byl wypozyczony, zeby regularnie grac w pierwszyn skladzie.

2 tyg max przerwy więcej nie, federacja zastanowi sie nad karą jaką ma wymierzyć i rozgrywki beda toczyć sie dalej, odwołana liga być nie moze, tym bardziej, że zawinili kibice jednej druzyny. Rossi miał wspaniały debiut uwienczony golem i czekam na jego kolejny występ Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Tim Howard ponoć podpisze definitywny kontrakt z Evertonem. Może to i lepiej, będzie miejsce dla Bena Fostera, który moim zdaniem jest dużo lepszy od Howarda. Howard zaliczył bardzo udany sezon 2003/04 ale potem już nie było tak kolorowo (mecz w LM z Porto). W Evertonie będzie miał 1 skład i nie będzie problemu z siedzeniem na ławie.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Tim Howard podpisał definytywnie kontrakt z zespołem " The Toffies " na 5 lat.

Szczerze to żałuje, że już nie zobacze Tim'a w trykocie UNITED. Kiedyś byłem zwolennikiem jego talentu, rozgrywał często wspaniałe zawody na Old Trafford, jego pechowym meczem, który przekreślił jego kariere to mecz z FC Porto.
W Evertonie grał dobre zawody, ale jak wiemy mamy Ben'a Fostera ktory dobija sie do składu UNITED i rep. Anglii oraz v.d.Sara. Na ławce siedzi także Tomek Kuszczak. Bez perspektyw dla Amerykanina.

Pamietam jeszcze mecz z Arsenalem w Sharity Community w 2003 r i jego obronione karne oraz parad z USA Tournee

Temat do zamknięcia Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Też nieco załuję jego transferu - sentyment widać chyba na avatarze Wink Ale to jedyna słuszna decyzja, jaką Tim mógł podjąć. Niestety felerny występ przeciwko Porto w LM sprawił, że Fergie skreślił go całkowicie, a przecież wcześniej - szczególnie podczas torunee - rozgrywał kapitalne zawody. Ten wolny w wykonaniu Xavi'ego prosto w prawe okienko, a on to wyłapał. Respekt, powodzenia!

Czemu do zamknięcia?
Na Howardzie wyloty z klubu się raczej nie skończą Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
15-02-2007 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Absolutnie nie do zamknięcia temat!

Sentyment to mocny argument, by kogoś trzymac w drużynie. Niestety są mocniejsze, takie choćby, jak zdrowy rozsądek. Tim prawdopodobnie gadał z SAF-em i oboje uzgodnili, że nie ma szans na 1 miejsce w bramce dla Tima. Myślę, że Everton to dobre miejsce dla Howarda, choć nie ukrywam, że wolałbym by nie grał już w Premiership. Wiadomo, że każdy zawodnik grajacy na OT w drużynie diabłów ma spore umiejętności i nie chciałbym by Tim pozbawiał nas cennych punktów w lidze.

Rossi to chyba nasza największa nadzieje, jeżeli mówimy o młodzikach. Richardson gra tak sobie, lecz napewno ma spore umiejętności, to trzeba przyznać. Bardsley to też bardzo mocny gracz formacji obronnej. Myślę, że Rossi u nas zostanie na stałe i będzie grał w sezonie 2009/2010.

Rossi ---> za Ole (bo Larsson odchodzi już w tym roku).
Richardson ---> Giggs
Bardsley ---> Gary Neville

Linia zapowiada się imponująco:
--------Rooney----Rossi-----------------
-Richardson---Smith---Carrick---Ronaldo-
-Evra----Vidić-----Rio----Bardsley------
---------------Kuszczak/Foster----------

No i + ewentualne transfery o których nie mozemy narazie nic powiedzieć.

[Obrazek: Ole201.jpg]
15-02-2007 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #66
 
Z tym Smithem to troche przesadziles moim zdaniem. On bedzie gral raczej w napadzie. Do srodka pola trzeba kogos kupic. A na lewej pomocy widzialbym bardziej Parka.

Jednak temat jest inny wiec: Howard na 99% zostanie pelnoprawnym graczem Evertonu. Na gre w United zaczej nie ma szans, bo jest VdS, a w drugiej lini Kuszczak i Foster. Niedlugo ma podpisac kontrakt bodajze na 4 lata.

amor patriae nostra lex
15-02-2007 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
No cóż trochę rzeczywiście szkoda, że odszedł, ale szczęściem w nieszczęściu nasz rodak Tomek Kuszczak ma jednego rywala do miejsca w bramce mniej. Ale odejście nie jest oczywiście klęską Tima. Tu ciężko by mu było grac w podstawowym składzie, a w Evertonie ma pewne miejsce w jedenastce. Życzę mu jak najlepiej drużynie z Liverpoolu, ale niech broni słabo w meczu z nami :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-02-2007 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Howard nie miał innego wyjścia, bo niedość, że mamy 3 (z Fosterem) zaje****ch bramkarzy to jeszcze te wypowiedzi Fergiego o ich zalotach. No a Timowi w naszych barwach zdażały się błedy, dosyć często..

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-02-2007 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Ciampel napisał(a):Czemu do zamknięcia?
Na Howardzie wyloty z klubu się raczej nie skończą

Stojkovic napisał(a):Absolutnie nie do zamknięcia temat!

Jak sie oburzyli :lol: Myslałem, że to jest topic o Howardzie Wink

Stojkovic napisał(a):--------Rooney----Rossi-----------------
-Richardson---Smith---Carrick---Ronaldo-
-Evra----Vidić-----Rio----Bardsley------
---------------Kuszczak/Foster----------

Zdecydowanie Ben Foster, jestem pewny, że przejmie pałeczke po Robinsonie w rep. Anglii i to będzie m.in klucz do bramki UNITED. Zreszta mecze w bramce " Szerszeni " sa w jego wykonaniu fantastyczne. Jakby odliczyć stracone gole UNITED i Watford to Foster puścił 12 goli wiecej od Holendra i Polaka na spółe Wink

Zdecydowanie nie moge sie zgodzić z Richardsonem i Smithem na ich pozycjach, myśle, że większy potencjał ma Lee Martin, grający obecnie na wypożyczniu w Stoke niż J.S Park oraz Kieran. Smith raczej powalczy z Rossim i Rooneyem w ataku, oczywiście w przyszłosci, bo mysle, że SAF w koncu wsadzi młodego Włocha do składu, ale jeszcze bedzie Louis Saha Wink

Zastanawiam sie, czy SAF nie odwazy sie na jakis transfer prawego obroncy czy da szanse Philowi. Wielka niewiadoma na dzien dzisiejszy dla mnie.

Pejter -> Dobra, ale kończymy już ten off-topic. Mówimy tutaj o piłkarzach, którzy na pewno odchodzą z klubu :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Jeszcze na temat Howarda.

Oto statystyki ze SkySports, które przed kilkudziesięcioma minutami wyczaiłem:

Goalkeeper - Team - Saves Made - Saves to Shots Ratio
Howard - Everton - 96 - 82.76%
James - Portsmouth - 102 - 79.84%
Harper - Newcastle United - 49 - 79.03%
Hahnemann - Reading - 124 - 78.48%
Jaaskelainen - Bolton Wanderers - 87 - 75.65%
Van der Sar - Manchester United - 52 - 75.36%
Lehmann - Arsenal - 64 - 74.42%
Friedel - Blackburn Rovers - 109 - 74.15%
Sorensen - Aston Villa - 48 - 73.85%
Schwarzer - Middlesbrough - 90 - 73.77%

Myślę, że widać, iż Howard jest klasowym bramkarzem, jednym z najlepszych w tej chwili w Premiership. Szkoda, że ochodzi. Z drugiej strony wiecznie nie mógł być rezerwowym. W końcu ma już 27 lat i chciał w takim wieku mieć już ustabilizowaną sytuację w klubie. Ja go rozumiem i nie mam do niego pretensji. Jego wybór, mam nadzieję, że nadal będzie się dobrze spisywał w Evertonie.
15-02-2007 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Imponujące statystyki, kawał dobrej roboty wykonali ludzie ze SkySports. Ale zobaczcie też na dysproporcję w pierwszej kolumnie z liczbami - Van Der Sar jedynie 52 interwencje, przy 124 Hahnemanna! Potwierdza to doskonałą formę naszych defensorów, no a dziur na tyłach "The Royals" nie brakuje, więc nie pozostaje nam nic innego, jak wykorzystać ten słaby punkt w sobotę.

Szkoda Howarda - on moim zdaniem byłby w stanie powalczyć i zmazać tą plamę po meczu z FC Porto w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jednak już jest "musztarda po obiedzie" - niech udowodni swą wartość w Liverpoolu. Tam się robi jakiś obóz naszych - najpierw Phil, teraz Tim. Następny Ronaldo? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
15-02-2007 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
Ciampel napisał(a):Następny Ronaldo?

Prowokujesz mnie ? 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Cytat:Prowokujesz mnie ? 8)

Tak jakoś mi się napisało, równie dobrze mogłem tam wpleść nazwisko Wayne'a. Prowokacja? Skądże, a nawet jeśli bym śmiał, to nie skierowałbym jej w twoją stronę Wink

Piłkarz, który odejdzie na 99% to też Gerard Pique - przynajmniej takie pojawiły się informacje. Ponoć obie strony są już niemalże dogadane, a samemu obrońcy podoba się hiszpański futbol i nie ma nic przeciwko, by grać tam dłużej niż marny rok - na wypożyczeniu w dodatku.

capo di tutti capi

MUSC PL
15-02-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Ciampel napisał(a):Piłkarz, który odejdzie na 99% to też Gerard Pique - przynajmniej takie pojawiły się informacje. Ponoć obie strony są już niemalże dogadane, a samemu obrońcy podoba się hiszpański futbol i nie ma nic przeciwko, by grać tam dłużej niż marny rok - na wypożyczeniu w dodatku.

Ja czytałem wypowiedź Fergusona, w ktorej mówi, że jest zadowolony z częstych wystepów Pique w Realu. Czeka na jego powrót zreszta to samo mówił sam Gerard. Szykowany jest do obrony UNITED na przyszłosc. Srodek czy prawa strona ? :>

Under The Boardwalk - United Warriors
15-02-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Ciampel napisał(a):Piłkarz, który odejdzie na 99% to też Gerard Pique

Jesli to prawda, to wielka szkoda, bo on zapowiadal sie na bardzo dobrego gracza.Dzisiaj ukazalo sie wiele news'ow na temat transferow definitywnych naszych mlodych zawodnikow do innych klubow.Nie podoba mi sie to za bardzo, bo kiedy bezsensownie wyprzedamy naszych utalentowanych zawodnikow, kto bedzie gral w naszej druzynie za 10, 15 lat :?:

Pejter -> Jeszcze raz przypominam, że tutaj mówimy na temat piłkarzy, którzy już odeszli, a nie tych, którzy mają odejść.
15-02-2007 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości